Dvojčata a jiné konspirace

Založil Ladik, December 04, 2012, 11:30:40 PM

« předchozí - další »

0 uživatelé a 1 Host prohlíží toto téma.

Lihobaron

Citace: Ladik kdy December 04, 2012, 11:30:40 PM
takže Disney může za to přístání na měsíci, já věděl že nás ojebávaj :-)
a Kenedyho jsem potkal loni v chorvatsku, jsem si říkal že to musí být on

kdyby nekdo chtel mluvit s elvisem je zrovna u me a cinta si budvar na klopy :)

P.S. jinak na tom 11tym zari je vopravdu par veci divnejch, ale nevim nevim..

elpidio

Kolega mě upozornil na tento konspirační server plný podobných "mouder".
Obzvlášť doporučuji ocet.
Ne, hádejte, mám Rujánu.

Ladik

jestli jsi z těch jejich řečí Romko pochopil že jako změkla celá kontrukce tak to teda ne, jen nahoře, nikdo nikde netvrdil že jako se ocel roztavila od základů ;-)

Vena

A ony neodolaly?primy naraz vydrzely.proste poskozeni bylo takove, ze narusena konstrukce nevydrzela vahui hornich pater.proto taky spadla drive az druha zasazena vez.
Není většího nebezpečí než domněnka, že něco skutečně existuje jen proto, že si přejeme, aby tomu tak bylo.

Ladik

December 05, 2012, 01:36:46 PM #10 Last Edit: December 05, 2012, 01:39:42 PM by Ladik
Citace: FPT kdy December 05, 2012, 01:19:38 PM
hlavně ty budovy byly konstruovaný tak, aby odolaly nárazu letadla.

ano nárazu ale jakého letadla? podle toho co jsem kdysi četl tak nějakého malého éra co jich tam poletuje hafo
škoda že ten pentagon špatně natřeli tou výbušnou barvou :-)
ono se vždy najde něco co je pochybné a může se o tom polemizovat stejně jako stíny a pod. na měsíci

a to co píše Romko to už je fakt paranoia, Romko woe fakt to neber už, je to nějaký blbý model :-))
co s tou teplotou? viděls někdy jak shoří budova, normální barák a jak vypadají traverzy ze železa pak ? a to tam nikdo nenalije tuny paliva, ta letadla byla ve vzduchu nedlouho, měla nádrže plné
a každej takovej barák je jeden velký komín Romko, stačí nahoře udělat díru a hoří to vše výborně
takže letadlo udělá dírku nahoře, všichni ve strachu otevřou dveře jak utíkají, hodně jich rozbije okno aby se neudusili a je vymalováno
otevř u kamínek dvířka a uvidíš ten fajer
a jak ta vrchní část najednou pod sebou má měkčí nestabilní nosníky tak pak tou vahou to už musí být hračka aby to šlo dolů jak domeček z karet

FPT

hlavně ty budovy byly konstruovaný tak, aby odolaly nárazu letadla.
--O-o-O--

Gogo

vše je jen matrix :-)))))   paranoia huráááá
Otec žába, dítě žába....to jsou dneska věci...

Romanius

páky na prijatie mooooožno ano, ale skor než niečo prijmeš musí to niekto vymyslieť. a tu zrazu akoby bolo všetko pripravené, vieš?
kerosin horí pri akej teplote? vnutorné vybavenie z dreva, plastov, kože, ... pri akej teplote? navyše lietadlom bola otvorená malá časť fasády, takže na dalších poschodiach tak vela vzduchu nebolo, aby teplota plameňa dosiahla na hranicu tavenia ocele. Takže ak mi niekto tvrdí, že sa porušila základná konštrukcia stavby vplyvom obrovskej teploty, tak si poklepkám na čelo a hodím grc. Ale potom sa hlboko zamyslím a uvedomím si, že taká dobrá a starostlivá vláda akoje US by niečo takéto svojím milým občanom neurobili. Ved oni ani do vojny s afganistanom, irakom a pod nechceli ísť ...  :-*

Ladik

ale no tak, když se něco kurewsky posere nebo Vás někdo nasere tak se pak vždy najdou páky jak to jde udělat mnohem rychleji a schválit bez otálení, příklady jsou vidět občas i u nás
tam bych žádnou konspiraci neviděl
a tuny kerosinu nalité do budovy a v ní obrovský žár s kterým nikdo nikdy nepočítal??? dle mne normální ale su laik
woe to by fakt musela být finta jak cyp

mě by spíš zajímalo jak dopadl Gagarin a co se mu stalo doopravdy

FPT

--O-o-O--

Romanius

presne tak, niečo je na tom divné. Aj tie následné kroky, v tak byrokratickej mašinérii sa zrazu prijímaly opatrenia a príkazy a zákazy a zákony. Normálne by to trvalo roky, desatročie. Tam to nie je celkom v poriadku

FPT

Já teda na konspirační teorie moc nejsem, ale musím se přiznat, že na těch dvojčatech je mi pořád něco divnýho. Hlavně to, jak to spadlo teda. Respektive že to vůbec spadlo.
--O-o-O--

Vena

Není většího nebezpečí než domněnka, že něco skutečně existuje jen proto, že si přejeme, aby tomu tak bylo.

Ladik

kurde konečně se to začíná vysvětlovat, já se bál že za to můžou marťani
fuj sem si oddechl

http://www.blesk.cz/clanek/zpravy-udalosti/186681/nove-dukazy-o-11-zari-dvojcata-spadla-rizenou-demolici-tvrdi-vedec.html

a v diskusi je to podrobně popsáno :-)
takže Disney může za to přístání na měsíci, já věděl že nás ojebávaj :-)
a Kenedyho jsem potkal loni v chorvatsku, jsem si říkal že to musí být on

Jednalo se o kombinaci vybusnineho materialu, ktery byl umisten do vytahovych sachet obou budov v obdobi nekolika mesicu pred samotnym narazem. Nikdo to nepoznal, protoze se jednalo o nanothermite. Matrial, ktery byl v USA vynalezen teprve v roce 2000 a ktery je mozne nanaset na kovy pouhym naterem. Na letadlech byly nainstalovany systemy pro rizeni tzv. drones, coz jsou v cestine dalkove ovladana pozorovaci letadla, opet vynalezena v USA. Presnost narazu byla zarucena laserovym navadenim na cil, kdyz jiny dalkove ovladany drone miril na urcite mista na budove WTC, coz je videt jako linearne se pohybujici bila tecka v jednom ze zaberu WTC. Mezitim, firmy sidlici ve WTC v prislusnych patrech, ktere byly (a jsou) spriznene s Bushovou administrativou, nechaly tato patra vyklidit, aby mohla byt narezana vnejsi fasada v mistech, kde melo dojit k planovanym narazum. Duvodem byla nutnost, aby lehke matrialy navadenenych letadel skoncily spolu s navadecim systemem a spolu s vojenskym oznacenim techto letadel na kridlech cele v budove. Vse zorganizovala CIA, ta nejvetsi teroristicka organizace v moderni historii, ktera z "utoku" obvinila jejich aktivni armadu Al-Qaeda, coz jsou slozky Mudzahidanu, tedy aktivistu z Afghanistanu, z 80. let, ktere CIA financovala v boji o na nerosty bohaty region Stredniho vychodu. Stejna fraska jako zabiti Kennedyho a "pristani" na mesici natocene a zive vysilane do celeho sveta ze studii Walta Disneyeho v Hollywoodu.