Co žereme a pijeme

Založil bibo, March 02, 2012, 07:23:14 PM

« předchozí - další »

0 uživatelé a 1 Host prohlíží toto téma.

petrklm

Citace: brano kdy January 12, 2014, 04:43:38 PM
TAzko povedat, niekto hovori tak, dalsi inak... niekde citam ze z geneticky NEmodifikovanej, niekde ze z geneticky modifikovanej... kazdopadne by to bolo ok, keby povedali, davame to tam preto aby sme usetrili a viac zarobili. Vela veci nezistime lebo malo ludi pozera co kupuje, mna teraz zarazilo, je to blbost, ale bude to tak aj pri inych veciach, take male gumene cukriky co kupujem, stoja rovnako v rakusku aj u nas... az dnes som zistil ze tie rakuske maju v krabicke 20g a nase 15g. To sa im kurva oplati robit viac verzii?

http://www.extraplus.sk/content/view/1481
Moje žena chodí vnučkám občas kupovat hadříky do KIKu, mají tam cenovky D, H, CZ, A... v D je cena např. 2€, v SK 2,20€. Tak si říkám - že by na Slovensku vydělávali o 10% víc, jak v Německu? Jinak si ty cenový rozdíly vysvětlit neumím.
Lincoln Town Car Executive 2001 - V8, 4,6l

Even The Way May Be A Target

Jerry.Gunman

Citace: Krtek kdy January 12, 2014, 01:39:59 PM
jo to jsem viděl. Docela jsem se divil že naše banánistány rozdělily. Ačkoliv co se mně týče pokud mi to  bude chutnat, bude to zdravotně nezávadný je mi to šumák z čeho to dělaj.

No já Ti nějak nevím :(
.         Citroen C5/III Exclusive, auto s guľama
Colt Diamondback + Remington + Government + CZ 27

Proč mají včely med? Protože mají královnu
Kdyby měly presidenta, maj akorát hovno...

brano

TAzko povedat, niekto hovori tak, dalsi inak... niekde citam ze z geneticky NEmodifikovanej, niekde ze z geneticky modifikovanej... kazdopadne by to bolo ok, keby povedali, davame to tam preto aby sme usetrili a viac zarobili. Vela veci nezistime lebo malo ludi pozera co kupuje, mna teraz zarazilo, je to blbost, ale bude to tak aj pri inych veciach, take male gumene cukriky co kupujem, stoja rovnako v rakusku aj u nas... az dnes som zistil ze tie rakuske maju v krabicke 20g a nase 15g. To sa im kurva oplati robit viac verzii?

http://www.extraplus.sk/content/view/1481

Krtek

jo to jsem viděl. Docela jsem se divil že naše banánistány rozdělily. Ačkoliv co se mně týče pokud mi to  bude chutnat, bude to zdravotně nezávadný je mi to šumák z čeho to dělaj.


T-Diesel

pockaj, aj v "original" coca-cole?
si delas srandu ne?

brano

Budte radi ze mate v coca-cole cukor. U nas uz presli na low cost izoglukozu. Tak vlacim aj colu z rakuska.

elpidio

V Coca-cole by ho bylo kilo a čtvrt.
Ne, hádejte, mám Rujánu.

Krtek

A Cocacola má asi 2x tolik. A proč bych měl vlastně řešit kolik to má cukru ? na to se umírá ? Když to někdo nechlastá tak aby z toho fakt přibral. Já cukrovkář ale piju bezcukrový (Colu zeru), v nejhoršim ze mně bude dement. Snad je dobrý že dneska se čim dál víc cpe do limonád stévie místo těch umělejch sacha něco.

elpidio

Nedávno jsem zjišťoval kolik je v čem cukru a když vypiješ jedno balení Kofoly, tedy 6x2 litry, tak je ho v tom jedno kilo.
Ne, hádejte, mám Rujánu.

T-Diesel

kofola a jakakoliv podobna cola bez cukru ma hnusny ocas teho chemickeho sladidla
nene, original je proste nejlepsi, nic naplat.

Krtek

Já si vzpomínam že v telecích létech když jsem ještě s mládeží občas zašel do hospody tak jsem snes celkem černýho Velkopopovickýho Kozla. Tak nějak mně to nedavno zlákalo že jsem si ho před svátkama koupil 2 kousky. Pokaždý podlehnu reklamě jak to tam hezky teče a pění.... No a za celý svátky jsem nebyl schopnej to nějak vypít. Každou flašku jsem upíjel asi 3 dny, vůbec jsem si nepošmák :-( Zlatá Kofola bez cukru.

T-Diesel

ono je to tim, ze ja su spis na ty sladsi piva, takovy radegast je pro mna skoro nepitelny :)
ale to je muj problem, ne toho piva

elpidio

Mně přijde opravdu hořký snad jen Matuška IPA Raptor Super Dry  pivo1


Ne, hádejte, mám Rujánu.

T-Diesel

kurna zda sa me to nebo ten zubr je fakt tak hořký? :(

Jerry.Gunman

Citace: fido kdy January 08, 2014, 08:24:35 AM
Ja mam jen strach, aby se sefum Unileveru, Kraft foods, Nestle a dalsich vyrobcu cenove optimalnich nahrazek
potravin, nedostal nasledujici uryvek filmu do rukou. To by byla teprve potravinova revoluce:
http://www.youtube.com/watch?v=fti2l5d-_0U

Njn, tak Tricatela bychom tu už měli, takže je načase posunout tvůrčí přístup při výrobě potravin o kus dále
http://www.csfd.cz/film/32060-kridylko-nebo-stehynko/podle-datetime/?all=1
.         Citroen C5/III Exclusive, auto s guľama
Colt Diamondback + Remington + Government + CZ 27

Proč mají včely med? Protože mají královnu
Kdyby měly presidenta, maj akorát hovno...

fido

Ja mam jen strach, aby se sefum Unileveru, Kraft foods, Nestle a dalsich vyrobcu cenove optimalnich nahrazek
potravin, nedostal nasledujici uryvek filmu do rukou. To by byla teprve potravinova revoluce:
http://www.youtube.com/watch?v=fti2l5d-_0U

Jerry.Gunman

.         Citroen C5/III Exclusive, auto s guľama
Colt Diamondback + Remington + Government + CZ 27

Proč mají včely med? Protože mají královnu
Kdyby měly presidenta, maj akorát hovno...

T-Diesel

Citace: Jerry.Gunman kdy January 07, 2014, 07:43:52 AM
Dobroučké trubičky a tatranky :D

http://www.stream.cz/nejnovejsi/adost/10001215-nezdrave-oplatky-a-trubicky

no aniz bych videl video nebo vysledky testu tak sem si tipl ze nejlepsi bude pecivaren Sered a potom co sem zkouknul par minut o oplatkach tak sem asi mel pravdu :)
mimochodem ty berilky to byl megahnus, to ani kdyby me platili tak uz bych do huby nedal, fakt ne. Jednou to stacilo :(

elpidio

Tak uvidím. Konev jsem objednal výměnou za body nasbírané platbou kartou. Když se neosvědčí, tak mě to mrzet nebude. Hlavně mi šlo o to nezasrat pressovač.
Ne, hádejte, mám Rujánu.

Jerry.Gunman

.         Citroen C5/III Exclusive, auto s guľama
Colt Diamondback + Remington + Government + CZ 27

Proč mají včely med? Protože mají královnu
Kdyby měly presidenta, maj akorát hovno...

Krtek

A čim se liší ten zázračnej Sodastream od toho když si koupim pet flašku bublinkatý vody ? Já dřív myslel že to nějak i mixuje ty šťávy do toho a pak jsem u kamaráda, co to má, procitnul. Podle mně, když koupim petku za 3,50 a dam do toho šťávu, bude to stejný.

brano

Ja ti neviem, mam to nejaky ten cas integrovane v Bosch varnej kanvici a teda vodny kamen sa tam tvori tak ako keby to tam nebolo. Hlavne vzhladom k tomu co je v tych filtracnych moduloch je ta cena uplne sialena. Ale preco by to nepredavali ked to ludia kupuju. Mne to pride podobne ako teraz co vo velkom predavaju sifonove bombicky s flase a robia z toho strasny zazrak (soda stream) a teraz ETA ich ide nicit svojim licencnym vyrobkom... pritom taka blbost. Ale na ludskej blbosti sa zaraba ako? Najlepsie :)  Ked chces nieco na zmakcovanie a filtraciu vody tak ti zajtra v praci pozriem, niekde sa nam tam vala take zariadenie  *1025*

elpidio

Jo tak pán je velkovodárník...
Ne, hádejte, mám Rujánu.

FPT

No nevím, máme ji asi od poloviny prosince, filtr je asi na třech čtvrtinách. Voda z toho je podle mě dobrá, Olive si na ni dost zvykala, ale zvykla.
Máme tuhle: http://www.alza.cz/brita-optimax-d257369.htm
--O-o-O--

elpidio

A dobrý ? Jak dlouho v tom vydrží ten filtr ? Máme dost tvrdou vodu a občas je cítit chlorem. Normálně ji piju a chutná mi, ale ve středu budu mít nový, tentokrát již pořádný, kávovar a tam je tvrdá voda velký nepřítel. Blbej překapávač musím čistit co měsíc, o varné konvici nemluvě. Se "změknutím" máš také dobrou zkušenost ?  BOHOUS
Ne, hádejte, mám Rujánu.

FPT

Mám ji v ledničce. Jinou teda, ale Britu.
--O-o-O--

elpidio

Ne, hádejte, mám Rujánu.

petrklm

Tak ta Bowmore Enigma mě opět dostala... po kouři to voní i chutná fakt hodně. Jestli někdo chcete zkusit něco zvláštního, tak doporučuju.
Lincoln Town Car Executive 2001 - V8, 4,6l

Even The Way May Be A Target

Ladik

Svestky do knedliku, knedliky do mrazaku a pekne cely rok pak s maslickem a cukrem, mnam

T-Diesel


jb

ja teda sezral zlute ringle primo ze stroma... co nechaly vosy... druhy strom modrych pristi tyden :)
me je lito davat do becky :)

Lihobaron

 *886* taky me to hnedle napadlo :)

FPT

Píšu si. Dodělat podporu pro čtení obrazovky.
--O-o-O--

T-Diesel

kurna, skoro skoda to pit :)

ja sem vcera vydestiloval merunku, poprve sam doma.

petrklm

Mě tedy víc sednou bourbony, naprosto luxusní je tenhle Jack Daniel's single barel selected :
http://img854.imageshack.us/img854/9992/p1010180e.jpg
Lincoln Town Car Executive 2001 - V8, 4,6l

Even The Way May Be A Target

saabik

Letos v Dublinu, v tovarne Jameson, jsem objevil pro mě zatím nejúžasnější destilát:
http://www.skotska-whisky.cz/irsko-whiskey/red-breast/red-breast-12-y-o.html

Tak jemnou a tak dobrou vhísku jsem doposud nepil. Vřele doporučuji!

atnarfus

Letos jsem nekrkounil a koupil si rovnou dva litry proška. Do vánoc stejně nevydrží  :) Pršut už zmizel. Sakra, tři týdny z dovolené a už je skoro po zásobách.
Ještě že jsem minulý týden za drobnou opravu auta nafasoval Havana Club Añejo Especial. Tak si to tak po večerech ulizuju.

Lihobaron

dis to, me napadlo, ze bych si moh taky jednoho skotaka loupnout.. furt jen pivo pivo.. sejit dolu poschodoch mi za to stoji  *753*

Lihobaron


elpidio

A jak dobrý to teprve musí být s RC kolou...  :)
Ne, hádejte, mám Rujánu.

Lihobaron

uz jenom to jak to vypada zvenci