Počasí

Založil Gogo, January 14, 2013, 11:30:49 AM

« předchozí - další »

0 uživatelé a 1 Host prohlíží toto téma.

Lihobaron

si vymejslite a pritom na vas priroda stejne sere z vysoka a tlemi se *753*  :lulka:

T-Diesel

klidne nech den dva prsi, aspon sa zaleje, ale nech nejsu krupy nebo velky vetr, stromy su osypane byla by to vecna skoda to polamat nebo omlatit krupama

Ladik

konečně zapršelo, kdo to má furt podlívat

bibo

a chčije a chčije :(

elpidio

Ne, hádejte, mám Rujánu.

fido

Vzhledem k tomu, ze nejdriv prijde nejaka zmena pocasi a pak se k tomu vymysli teorie, ktera bude pasovat na oteplovacskou viru, tak je mi jasne, ze je uplne jedno jak bude, protoze vse se da na GO svest. Bude horko - vzdyt jsme vam to rikali! Bude zima - to ze je GO, neznamena, ze bude tepleji (to opakuji posledni roky, kdy se GO nepotvrzuje), zaprsi - muze za to odtavajici ledovec, je sucho - vzdyt jsme to rikali, je to kvuli zvysujici se teplote...

Driv to bylo stejne, jen se rikalo, ze se Buh zlobi, protoze lide delaji to a ono. Pravda, provinilce umucili, nebo upalili, ale k tomu dnesni klimatologicka cirkev nema daleko - http://www.ihatethemedia.com/global-warming-propaganda-video-fantasizes-about-killing-non-believers

Jerry.Gunman

Mno, tak jsem jenom tak tiše čekal, kdo s tím přijde - a je to tady :D
Za povodně v ČR může globální oteplování
http://aktualne.centrum.cz/domaci/pocasi/clanek.phtml?id=781667#utm_source=centrumHP&utm_medium=dynamicleadbox&utm_campaign=A&utm_term=position-1

Už jenom čekám, kdy někdo moudrý opřijde na to, že za všechno může Havel, Klaus, Kalousek, západní dekadence, Paroubek, Ráth, genderová nevyrovnanost... atd :BMS:
.         Citroen C5/III Exclusive, auto s guľama
Colt Diamondback + Remington + Government + CZ 27

Proč mají včely med? Protože mají královnu
Kdyby měly presidenta, maj akorát hovno...

FPT

Ještě je dobrá ta loď u Penny marketu. To je totiž místní přívoz (:
--O-o-O--

FPT

njn, je to vtipný. nejzajímavější na tom je, jak je to všechno takový klidný, když na to koukáš...
--O-o-O--

Jerry.Gunman

JJ, fotky jsou hezké, krásně ilustrující dnešní absurditu
.         Citroen C5/III Exclusive, auto s guľama
Colt Diamondback + Remington + Government + CZ 27

Proč mají včely med? Protože mají královnu
Kdyby měly presidenta, maj akorát hovno...

elpidio

Slušný  OK  "městský bazén", "Bezpečí a prosperita"  a hlavně "hlavní uzávěr vody" mě tak nějak tragikomicky pobavily. Dobrá byla nějaká babka ve zprávách, co ji to zaplavilo barák a zahradu - prej aspoň k něčemu je to dobrý ta povodeň. Pod tou vodou zdechnou v hlíně všechny krtonožky co s nima tady bojujem. Vždyť jsme v tom nemohli nic vypěstovat...
Ne, hádejte, mám Rujánu.

FPT

--O-o-O--

FPT

je to v pokecu. a koukám na to už od rána, jsem dost zvědav. hlavně jsem zvědavej, kde jim to ruplo, ta vana je tam docela impozantní.
--O-o-O--

elpidio

Jak psals o tsunami u lovochemie (a jak to tu nemůžu najít), tak to možná nebude daleko od pravdy http://www.novinky.cz/domaci/303937-on-line-v-lovosicich-se-droli-hraz-u-chemicky.html
Ne, hádejte, mám Rujánu.

FPT

http://www.flickr.com/photos/tom_morrow/sets/72157633880198595/
další fotky z dnešního odpoledne. za chvíli půjdu udělat noční.
--O-o-O--

Jerry.Gunman

Citace: FPT kdy June 03, 2013, 03:16:03 PM
Přidal jsem nějaký fotky z večera a rána.
http://www.flickr.com/photos/tom_morrow/sets/72157633880198595/

No schöne, schöne...

BTW, v Kralupech evakuují jedno sídliště, Spolana zastavuje výrobu a po zkušenostech z Y 2002 zabezpečuje sklady a výrobní linky
.         Citroen C5/III Exclusive, auto s guľama
Colt Diamondback + Remington + Government + CZ 27

Proč mají včely med? Protože mají královnu
Kdyby měly presidenta, maj akorát hovno...

FPT

--O-o-O--

Krtek

já mam pocit že mezi Berounem a Příbramí chčije v kuse snad už 2-3 tejden :-( Timhle stylem se mi asi ve sklepě utopěj jezevčíci  :-[

Ladik

tady celý den svítilo sluníčko a bylo teplo, držte se tam u vás něčeho ;-)

ferinom

No som rad ze sme stihli obhliadky u zakaznika v cechach do konca tohoto tyzdna. Pri tomto pocasi by sme sa na par miest asi vobec nedostali.

Jerry.Gunman

No, my to máme od Labe kousek neveliký...  :(
.         Citroen C5/III Exclusive, auto s guľama
Colt Diamondback + Remington + Government + CZ 27

Proč mají včely med? Protože mají královnu
Kdyby měly presidenta, maj akorát hovno...

atnarfus

Tady chčije celý víkend, ale spolehlivě to z kopce odteče.

T-Diesel

no nezavidim
u nas bylo cely den krasne, krom jedne prehanky.

FPT

ne, lovosice. za chvíli jdu udělat další sérii.
--O-o-O--

elpidio

To je Máchovo jezero z druhé strany ?
Ne, hádejte, mám Rujánu.

FPT

--O-o-O--

atnarfus

Teď jsem se dovalil z jižních Čech zpět do kopců. V řekách tam není až zase tak extra moc vody, ale až se to sejde před Prahou všechno dohromady, bude to asi mazec.

Jerry.Gunman

Jak to tak vypadá, hrnou se na Prahu další vcelku rozsáhlé povodně...
Co jsem viděl, tak už je zavřených 8 stanic metra, stavějí se zábrany - a všichni se připravují na to, co se sem začíná valit z jižních Čech
.         Citroen C5/III Exclusive, auto s guľama
Colt Diamondback + Remington + Government + CZ 27

Proč mají včely med? Protože mají královnu
Kdyby měly presidenta, maj akorát hovno...

fido

Nepochybne, pred 100 lety tu bylo jine podnebi, pred 200 lety zase jine a pred 500 lety uplne jine. Hovori o tom i dobove kroniky.
Proto se teplota prumeruje a nedavno NASA prohlasila, ze za poslednich 20(?) let se teplota nezmenila _vubec_.

Ladik

nevím ale zrovna na Grossgloku u ledovce  jsem viděl nějakou tabulku jak se teplota zvedá za desetiletí
to ale nechci říct že si myslím, že je to způsobeno vlivem průmyslu, prostě to tak je, v telce furt koukáme na kameny někde pustině, které tam nahrnul ledovec a dnes je tam uúplně jiné podnebí

fido

http://www.reformy.cz/zpravy/pribeh-klimatickeho-silenstvi/

Jeden z předních pracovníků IPCC, Stephen Schneider, v roce 1989 řekl: ,,Abychom si získali pozornost veřejnosti, musíme líčit strašidelné scénáře, dělat zjednodušená a dramatická prohlášení a co nejméně zmiňovat, jak nejisté důkazy máme. Každý vědec si musí sám najít tu správnou rovnováhu mezi tím, co je pravdivé a co zabírá."

*886*

T-Diesel

tywoe to dela pruvodce ci co?
26x na jedno a to ame misto je uz skoro divne

Ladik

Uplne super, jel jsem s klukem co tu jezdi furt a byl tu 26x !!! Jen 2x mel skarede

T-Diesel

kurna tam je hezky, to vam celkem vyslo

Ladik

Dneska bude hezky, v Maria Alm sviti slunicko, uvidime co nahore ;)
http://edelweissspitze.panomax.at/

Ladik

konečně vysvitlo sluníčko

Ladik

Ted jsem cet dobrou hlasku :D
prej
Chcije!
Budme radi bo tady v te republice by mohlo i SRAT

:)

fido

Dneska rano bylo v Praze krasne, tak jsme vyrazili na sraz sportovnich auto na brnensky okruh. V pulce cesty se pocasi zkazilo,
v Brne uz bylo hnusne. Po pul hodine zacalo brutalne chcat. Po dalsi hodine prestalo, pak okruh uschnul, v depu uz pripravovali
suchy pneumatiky a nez auto prijelo, zacalo chcat zase. Chcalo dalsi hodinu az zacala v aute haprovat elektrika - vsechno prochcany.
Tak jsem to zabalil a jel do Prahy. Cestou se vystridalo pocasi asi 5x a konecne v Praze - krasne modro a smazi to o 106. Proste
majove pocasi - normalka :)

Ladik


atnarfus

Tento vikend jim predpoved vysla dokonale. V patek rano jsem vyrazil na Lipno. Podle predpovedi melo v poledne zacit prset a prestat melo az v nedeli rano. Vyslo to naprosto presne. Celou dobu nam tam chcalo.

Ladik


fido

Citace: Ladik kdy May 11, 2013, 08:51:38 PM
v pondělí mám v plánu s kámošem z Blavy udělat výlet na moto do Alp zda už se dá vyjet na GC, tak doufám, že se vyčasí
takže pondělí až středa tu nejsem asi Fido kdybys něco potřeboval poradit :-)

Doufam, ze mi na sebe nechas telefonni cislo. Nevim, jestli to bez Tebe 3 dny vydrzim  :)