O autech

Založil Ladik, October 02, 2012, 06:34:13 PM

« předchozí - další »

0 uživatelé a 2 Hosté prohlíží toto téma.

elpidio

Ne, hádejte, mám Rujánu.

atnarfus

May 06, 2015, 08:32:14 PM #1511 Last Edit: May 06, 2015, 08:40:13 PM by atnarfus
Spodek bych vůbec neřešil. Maximálně nějaký nepáchnoucí olejíček do dutin, ale ani to není nutné, jestli nechceš auto zachovat i pro příští generace.
Když by jsi chtěl stříkat spodek, musíš se do toho pustit sám. Nikdo jiný neodmontuje všechno co odmontovat lze, aby to nastříkal všude. Ofoukají ti to jenom tak aby to vypadalo. Pár takových aut jsem viděl. Ti bagouni nesundají ani plastové podběhy. Stříkání plechu po ploše nemá smysl. je potřeba pořádně udělat právě spoje kolem podběhů.

Resistin CAR je takový lepší asfaltový lak. Cokoli co obsahuje oxidovaný asfalt bych si na auto raději nedal. Nedal bych to ani kamkoli jinam. Oxidovaný asfalt je ve stavebnictví známý svou nedobrou vlastností trvalého odpařování těkavých složek a tím zmenšuje svůj objem, tvrdne a praská.
Jenom hádám, ale v autorizáku to neudělají. Výrobce to většinou moc nedoporučuje.

PS: když mi nezreznul spodek na Felicii, věřím že nezrezne ani na ničem jiném

Jerry.Gunman

Když jsem měl Škorpia 1, nechal jsem si tím napatlat celý spodek auta a spokojenost.
Fčílkaj to ale moc neřeším - ale nejspíš to nejni nic proti ničemu...
.         Citroen C5/III Exclusive, auto s guľama
Colt Diamondback + Remington + Government + CZ 27

Proč mají včely med? Protože mají královnu
Kdyby měly presidenta, maj akorát hovno...

Kill Frenzy

Ja by som to neriesil u noveho auta.

Nedavno som mal Roomstra zdvihnuteho a prelozil som cely spodok...ziadna korozia karoserie (mierne skorodovane len napravy) a to parkujem len vonku

FPT

U novýho auta to není potřeba prej cca tři roky, ale záleží, v jakejch sračkách jezdíš. Klidně to udělej, nic tím nezkazíš. Já osobně bych to nedělal, protože tím tempem, co měním auta, by mě to akorát sralo (:
--O-o-O--

Krtek

co čtu Daewrooleťáky, tak kdo si koupí nový auto a váží si ho tak to tim nastříká hned na začátku. Kolikrát stříkaji i dutiny. Možná jsou ze starý školy ale,určitě tim nic nepokazíš.

saabik

May 05, 2015, 09:33:17 PM #1506 Last Edit: May 05, 2015, 09:49:34 PM by saabik
Máte někdo zkušenost s resistinem nebo něčím podobným?
http://www.nejlevnejsi-barvy-laky.cz/resistin-car-konzervovani-spodku-aut-950-g
Jedná se mi o úpravu spodku. A související otázka - má to cenu řešit u novýho auta? Udělají to v autorizáku? Nevím proč, ale bojím se na to u nich zeptat, abych nevypadal jako debil
Stačí, že tak možná vypadám tady ::)

Kill Frenzy

Niektore navrhy su naozaj pozoruhodne...

To Maserati Boomerang je absolutny ulet...

http://www.autorevue.cz/galerie-nejpodivnejsi-interiery-v-osobnich-autech

ferinom

No pani, dnes som si v ramci nahradneho volna zobral mrnusa na autosalon do nasej dediny pri Viedni. Pozrel som si nove modely mainstraemu  aut a chce sa mi plakat. To co vsetci pred par rokmi kritizovali na (tvrde plasty vsade, tenke dvere atd) tak dnes to kazdy prezentuje ako normalne riesenie. Ci je to Skoda (Fabia, Rapid), Jeep (Renegate teda FIAT), Suzuki (Vitara), Citroen (Capture) a dalsie vsetko je to "kelinok od jogurtu". Spejeme do .... Nechcem vediet ako vyzera  material toho co pohana tie auta, kde interier je z takych recyklatov. :(


elpidio

Psali něco mezi :)

BBC prodává Top Gear do 170 zemí světa a odhaduje se, že pořad jí ročně generuje 50 miliónů liber. Sleduje ho odhadem asi 350 miliónů diváků.
Ne, hádejte, mám Rujánu.

Ladik

Citace: FPT kdy March 28, 2015, 08:37:55 PM
212 zemí? Vždyť jich je asi 180, ne? (:
Ucitelskej, ja vedel, ze se ozves, mozna rikali 120, no a? :)

FPT

212 zemí? Vždyť jich je asi 180, ne? (:
--O-o-O--

Lihobaron

ke 300 milijonům dífáků  *871*

Ladik

No a kdyz TG prodavali prej do ted nevim .. Myslim ze rikali 212 zemi, tak z toho asi neco kaplo

Ladik

Blbost Krtku, pokud je v 8 film nebo cokoliv od nehoz se ocekava vetsi sledovanost reklama stoji treba dvojnasobek

Lihobaron

Citace: FPT kdy March 27, 2015, 07:37:04 PM
Vždyť to by ani nedávalo ekonomickej smysl, ne?

anebo by to byl ekonomickej nesmysl  :lulka:

FPT

Vždyť to by ani nedávalo ekonomickej smysl, ne?
--O-o-O--

elpidio

Tak právě v tom se hodně pleteš.
Ne, hádejte, mám Rujánu.

Krtek

myslel jsem že v určitou dobu stojí reklama furt stejně. A je jedno jestli jde v 8 Ordinace nebo dokument o chroustech. Furt je to reklama v 8 v pátek večer.

Lihobaron

ja mel spis namysli " a pálky má nasazený paušálně"  *753*

Krtek

Nevim na co koukáte vy (jasan jenom dokumenty na ČT25 a BBC) ale taková NOVA má pevnej rozsah reklam a občas ho doplní filmama nebo jinym obsahem(zprávy, vaření atd). Je jim šumák co kdy vysílaji, reklamy maji svoje místo pevně daný. A vlastně to tak maji i další TV, často se jim reklamy slejzaji ve stejnej čas různých pořadů.

Lihobaron

Citace: Krtek kdy March 26, 2015, 08:09:56 PM
Tome v teoretický rovině máš pravdu ale v praxi tahle teorie selhává. TV má prostě reklamy kde se jí zachce a pálky má nasazený paušálně. Nějaký člověkometry sledoval naposledy Železný.

krtku, ty vole, to je vyrok na ekonomickyho ropaka roku tohodle fora  *886*

FPT

--O-o-O--

Krtek

Tome v teoretický rovině máš pravdu ale v praxi tahle teorie selhává. TV má prostě reklamy kde se jí zachce a pálky má nasazený paušálně. Nějaký člověkometry sledoval naposledy Železný.

FPT

...tak poroste cena starších, to je jasný!
--O-o-O--

Jerry.Gunman

Citace: Krtek kdy March 26, 2015, 04:18:13 PM
jak začnou televizi vysychat kapsy když je vysílaná zadarmo ? Prostě si budou pouštět dál svý kraviny, dávat do toho 20 reklam a je jedno kolik lidí na to čumí.

Mnohé pořady prodávají do zahraničí - a poslední dobou byl Top Gear poměrně VELMI HODNĚ DOBŘE prodejným zbožím, na kterém BBC vydělávala skutečně nemalé částky

No a když nové díly nebudou...
.         Citroen C5/III Exclusive, auto s guľama
Colt Diamondback + Remington + Government + CZ 27

Proč mají včely med? Protože mají královnu
Kdyby měly presidenta, maj akorát hovno...

FPT

Jů, Krtkovize. Ono docela záleží na tom, kolik lidí na to čumí, protože od toho se odvíjí cena za tu reklamu, víš?
Ale BBC je veřejnoprávní stanice, tam je to skutečně skoro jedno.
--O-o-O--

Krtek

jak začnou televizi vysychat kapsy když je vysílaná zadarmo ? Prostě si budou pouštět dál svý kraviny, dávat do toho 20 reklam a je jedno kolik lidí na to čumí.

FPT

BBC nezačnou vysychat kapsičky s librama, tak nějak z podstaty.
Já třeba TG nesledoval nikdy, ale Clarksona docela rád čtu.
--O-o-O--

Kill Frenzy

TG sledujem rad, ale myslim, ze v sucasnej podobe uz vycerpal svoj potencial. Je dobre, ze skoncil a snad pride nieco nove, napaditejsie

Jerry.Gunman

Top Gear patří mezi mé nejoblíbenější pořady a bez "boží trojice" Jeeza, kapitán Šnek a Křeček to už nebude ono

ALE
(1) poslední dobou už bylo na TG vidět, že malinko žije z podstaty, nepřináší nic nového a opakuje to, co už bylo - což nemusí znamenat, že je to špatně (viz Přátelé, Dva a půl chlapa, Big Bang Theory, Jak jsem poznal vaši matku aj)

(2) 20 minut na někoho řvát a následně ho zfackovat, to JE prostě VELMI VELMI HODNĚ přes čáru u kohokoli, to se na mne tedy prosím nezlobte.

Je ale pravda, že toto řešení se dotkne spousty fanoušků po celém světě a násldeně i BBC a její pokladny, protože penízky holt... nebudou přitékat tak mocným proudem, jako doposud.
Nejrozumnějším řešením by možná bylo pozvat toho napadeného asistenta do jednoho dílu TG, kde by se mu Jeremy musel přede všemi omluvit a vyplatit mu nějaké "bolestné" s více nulami - tedy pokud by s tímto řešením Oisin Tymon souhlasil...
.         Citroen C5/III Exclusive, auto s guľama
Colt Diamondback + Remington + Government + CZ 27

Proč mají včely med? Protože mají královnu
Kdyby měly presidenta, maj akorát hovno...

jb

no, uprimne jsem cumel, co mu v BBC prochazi :) ale sranda to byla... myslim, ze az BBC uz podruhe zjisti, jak bez nej spadla sledovanost na pulku... tak to zase nejak kluci vymysli :)
Protoze kdyz jim zacnou vysychat kapsicky s librama, udelaji radi vyjimku z pravidel ..

Asi to nebude hned, je to treba nechat chvilku ulezet, ale ja tipuju, ze pokud on bude chtit, bude zpatky


Lihobaron

všechno jednou končí..

petrklm

Lincoln Town Car Executive 2001 - V8, 4,6l

Even The Way May Be A Target

War

když máš hlad, nejsi to ty
Saab 2.0i LPG

elpidio

Ne, hádejte, mám Rujánu.

jb

tak od doby, co mam motorky nad litr objemu, me zrychleni u aut ani moc nezajima :) vsecko okolo 10-11s je dostatecne.





Ladik

Citace: jb kdy March 04, 2015, 02:06:36 PM
tak zas ne ze by to nebylo realne z toho dostat... ale asi by to stalo kapku vic nez je realna cena toho vraku..

kdysi davno jsem studoval moznosti ..  http://www.motor-excel.cz/

njn inžinýr, furt jen studovat kktiny, kua buď to jede, nebo nejede, co furt řešíte, případně to cuká  *974*

jb

March 04, 2015, 02:06:36 PM #1473 Last Edit: March 04, 2015, 02:10:33 PM by jb
tak zas ne ze by to nebylo realne z toho dostat... ale asi by to stalo kapku vic nez je realna cena toho vraku..

kdysi davno jsem studoval moznosti ..  http://www.motor-excel.cz/ 


elpidio

Vy tomu vůbec nerozumíte a přitom je to tak prosté. To skvostný tuzink dodal oněch přebývajících 19 kw.
Ne, hádejte, mám Rujánu.

atnarfus

Jo, je to 1.6 AEE (55kW). Mám to ve Feliciích.