O autech

Založil Ladik, October 02, 2012, 06:34:13 PM

« předchozí - další »

0 uživatelé a 4 Hosté prohlíží toto téma.

Krtek


Jerry.Gunman

Citace: Krtek kdy March 03, 2015, 04:27:26 PM
zvenku to sice zprasil ale palubku má hezkou.

Když Aveo může být nádherné, pak proto gustu žádný dišputát :D :P
.         Citroen C5/III Exclusive, auto s guľama
Colt Diamondback + Remington + Government + CZ 27

Proč mají včely med? Protože mají královnu
Kdyby měly presidenta, maj akorát hovno...

Krtek

zvenku to sice zprasil ale palubku má hezkou.

Lihobaron

Citace: Ladik kdy March 03, 2015, 02:53:19 PM
ty kilometry nemusí být stočené
já jezdím pořád ale tím že nejezdím dlouhé trasy tak ty auta maj najeto málo
zafira má něco kolem 170tis. od roku 99
sorentou 110 tis od roku 2004
kamarád má golfa a najeto od roku 2004 23tis., auto má furt v garáži a celé léto jezdí na motorce

i prd.. jak uz zapominas musis se furt pro neco vracet a jak coufas stacis tachac  *753*  :lulka:

jb

jj to je podle vzhledu motor, co sem mel ve felici .. 1,6 55kw

ja najezd za rok na priblizovadlech nesleduju, meni olej po roce a vim, ze jsem bezpecne neprejel interval :)





Jerry.Gunman

Citace: Vena kdy March 03, 2015, 01:28:40 PM
74 kW udává prodejce. Ale taky udává maximálku 170 km. To odpovídá 55kw. A fotka motoru mluví celkem jasně. 74kw verze měla motor sklopený vzad, sání zezadu, jiný plastový kryt s nápisem 1.6sr. Takže, jestli tam má 74 kW, tak jen po nějaké úpravě.

S tou rychlostí máš pravdu - a je fakt, že pohled pod kapotu mi poměrně intenzivně připomenul léto 1997,kdy jsem nafasoval Octávii 1.6 / 55 kW GLX (+ hafo dodatečné výbavy), s níž jsem pak 2 další roky jezdil.
Octávka tehdy pro mne představovala velké komfortní auto, to nejlepší z české produkce a já měl velmi slušně našlápnuto na to, státi se Škoda-VWanatikem
...
Pak, na podzim 1998, jsem si koupil Ford Scorpio Cosworth
:D :P





.         Citroen C5/III Exclusive, auto s guľama
Colt Diamondback + Remington + Government + CZ 27

Proč mají včely med? Protože mají královnu
Kdyby měly presidenta, maj akorát hovno...

Ladik

ty kilometry nemusí být stočené
já jezdím pořád ale tím že nejezdím dlouhé trasy tak ty auta maj najeto málo
zafira má něco kolem 170tis. od roku 99
sorentou 110 tis od roku 2004
kamarád má golfa a najeto od roku 2004 23tis., auto má furt v garáži a celé léto jezdí na motorce

Vena

74 kW udává prodejce. Ale taky udává maximálku 170 km. To odpovídá 55kw. A fotka motoru mluví celkem jasně. 74kw verze měla motor sklopený vzad, sání zezadu, jiný plastový kryt s nápisem 1.6sr. Takže, jestli tam má 74 kW, tak jen po nějaké úpravě.
Není většího nebezpečí než domněnka, že něco skutečně existuje jen proto, že si přejeme, aby tomu tak bylo.

Jerry.Gunman

Citace: Vena kdy March 02, 2015, 04:28:28 PM
No, s prostředním benzinovým motorem. Ono to spíš vypadá na 55kw. Takže základ. Ale o to líp zase vynikne ta sportovní úprava.

Deklarují tam motorizaci 74 kW km, což byla v roce 1997 prostřední benzínovka (1.6 / 55 kW, 1.6/74 kW a 1.8 / 92 kW).
Obě 1.6 a naftová 1.9 se prodávaly ve výbavách LX (chudobka) GLX (na tehdejšídobu celkem slušný standard, byť bez ABS a bez klimy - ty byly z příplatek) a SLX (tehdy vrchol - byť klima a ABS byly taky za celkem mastný příplatek); 1.8 byla spojena s GLX a SLX.

No a prodávaný velekus má vejbavu LX - čili (tehdejším slovníkem):
- nárazníky v barvě karoserie
- 4 hlavové opěrky
- časovač vypínání palubních spotřebičů
- determální skla
- posilovač řízení
- seřiditelný volant
atd
.         Citroen C5/III Exclusive, auto s guľama
Colt Diamondback + Remington + Government + CZ 27

Proč mají včely med? Protože mají královnu
Kdyby měly presidenta, maj akorát hovno...

Lihobaron

vedle pres vratka maj 1996 58.000km a 2009 12.000...

atnarfus

Takovou práci to dalo, je to dost slušně udělané a přitom tak hnusné.
Já mám na autě z roku 98 najeto 130k km.

Krtek

A kolik by to mělo mít najeto když u nás je průměr kolem 10 tis km za rok ?

Vena

No, s prostředním benzinovým motorem. Ono to spíš vypadá na 55kw. Takže základ. Ale o to líp zase vynikne ta sportovní úprava.
Není většího nebezpečí než domněnka, že něco skutečně existuje jen proto, že si přejeme, aby tomu tak bylo.

Jerry.Gunman

2 Petr KLM:
Bohajeho, TO JE ZASE KLUMPR!

Auto s tehdy prostředním benzínovým motorem a tehdy nejchudší výbavou, navíc napadené zběsilým tunerem. Po 18 letech provozu má najeto údajně JEN 232.000 km...

Jak by řekl (či napsal) Shakespeare - "to není jelen ba ani laň, tohleto koupit? No pánbůh mne chraň"

Tohle bych tedy nechtěl, ani kdyby mi to nabízeli zadarmo  :D :P
.         Citroen C5/III Exclusive, auto s guľama
Colt Diamondback + Remington + Government + CZ 27

Proč mají včely med? Protože mají královnu
Kdyby měly presidenta, maj akorát hovno...

Lihobaron

hmm, taky sem modelařil.. tohle vypadá na překližku 8mičku + lupínkové pilka :)

petrklm

Lincoln Town Car Executive 2001 - V8, 4,6l

Even The Way May Be A Target

atnarfus

Už to tak v koncernu mají rozdělené. Audi luxusní a sportovní auta. Seat běžná spotřebka se sportovním nádechem. Šádovka je jen spotřebka (služebáky...).

saabik

Možná jsem přísnej. Ale tak trochu prostě nechápu, proč tak dobrá značka v rámci koncernu má tak špatný sportovní verze a i ten Seat ji dá do kapsy. Přitom by si podle prodejních úspěchů zasloužila něco daleko lepšího...

Kill Frenzy

Hm, nema to V8...tak nic...

atnarfus

Nebuď tak přísný. Je to zkrátka nejrychlejší Octavia. Netvrdí, že je to nejrychlejší auto. S přihlédnutím k tomu, že ještě nedávno dělali maximálně Favorita 136LS, to pokrok je.

saabik

February 23, 2015, 08:04:09 PM #1450 Last Edit: February 23, 2015, 08:07:01 PM by saabik
http://auto.idnes.cz/skoda-octavia-rs-02o-/ak_aktual.aspx?c=A150222_234333_ak_aktual_fdv#utm_source=sph.idnes&utm_medium=richtext&utm_content=top6

Nejrychlejší octavia všech dob. Přemýšlím v čem je tak zvláštní.
Moje tuctová nudná motorová šeď má stejně válců, stejnej krouťák, stejný zrychlení a o 15 koní víc.

Jeden údaj z praxe: Se stejným motorem jako mám já, akorát v S60 (taky nesportovním autě), zajeli bratislavskej závodní okruh o vteřinu rychleji než v OIII RS.  *785*

I ten Leon Cupra má víc kobylek.


Ladik

Njn mobilu se nechtelo to odeslat tak jsem klikl podruhe ;)
Jinak jasne je to renault ;) ale ja ho mam rad jako opla :))
Takze vivaro, trafic, primastar v podstate jedno a to same jsou ;)

FPT

nehádejte se, je to nissan primastar, ten byl taky černej!
--O-o-O--

ferinom

Citace: jb kdy January 16, 2015, 11:15:44 AM
master to neni .. ani slave ale traffic :)

:) serte na to posledne dva dni ma tu len opravujete.  *871*

Lihobaron

Citace: jb kdy January 16, 2015, 11:15:44 AM
master to neni .. ani slave ale traffic :)

jumper select..

jb

master to neni .. ani slave ale traffic :)

ferinom

Citace: Ladik kdy January 16, 2015, 01:10:08 AM
Ale tfuj :) a ja zadny folcvagny nikdy nemel ale oply mam dva :) jeden slouzi uz od roku 99, to to leti :)

Trt makovy, To jedno je Renaut Master, len to prelepili Opel znakom aby to nebol kazovy francuz ale nemecky drzak ;)

elpidio

Nojo, padesátka na krku, ruka už se klepe, příspěvek se odešle dvakrát...   ;)
Ne, hádejte, mám Rujánu.

Ladik

Citace: FPT kdy January 15, 2015, 11:13:04 PM
Ne, snažím se dohnat Ladika (:

Odesláno z mého ME173X pomocí Tapatalk

Ale tfuj :) a ja zadny folcvagny nikdy nemel ale oply mam dva :) jeden slouzi uz od roku 99, to to leti :)
Saabiku v poho, v kvetnu mi bude padesat, zvykam

Ladik

Citace: FPT kdy January 15, 2015, 11:13:04 PM
Ne, snažím se dohnat Ladika (:

Odesláno z mého ME173X pomocí Tapatalk
Ale tfuj :) a ja zadny folcvagny nikdy nemel ale oply mam dva :) jeden slouzi uz od roku 99, to to leti :)
Saabiku v poho, v kvetnu mi bude padesat, zvykam si :)

FPT

Ne, snažím se dohnat Ladika (:

Odesláno z mého ME173X pomocí Tapatalk

--O-o-O--

Lihobaron

žes nakoupil nový sem myslil žesi měnil..

FPT

Citace: Lihobaron kdy January 15, 2015, 09:05:16 PM
passat se rozpad nebo co??
ne, stojí před domem, proč?
--O-o-O--

saabik

Toho pána v letech jsem tak nemyslel:). Omlouvám se

Lihobaron

Citace: FPT kdy January 15, 2015, 08:16:40 PM
jsem měl RR ve výběru, byl jsem se na něj i podívat, no... nakonec mám opla (:

passat se rozpad nebo co??

FPT

prej pán v letech, šak vy jste skoro stejně starý, ny? (:
--O-o-O--

FPT

jsem měl RR ve výběru, byl jsem se na něj i podívat, no... nakonec mám opla (:
--O-o-O--

Ladik

Citace: saabik kdy January 15, 2015, 06:35:41 PM
Dnes jsem potkal pána v letech co řídil Diskošku v Ostravě. Ale to jsi asi nebyl ty, co? *886*
Pana v letech :) no uz me dlouho nikdo neurazil :) nn dneska jsem v Ove nebyk a jezdim cely den v alfe :)

saabik

Dnes jsem potkal pána v letech co řídil Diskošku v Ostravě. Ale to jsi asi nebyl ty, co? *886*

jb

Ty nam tu tak prasis ? :) uz si skoro jak polske kamiony co me v 80 po obci vyblikavaj :)

V pondeli mam volno potrebuju neco vyridit v ostrave, budes na firme ?
Aj me mozna poznas zas nemam vlasy po 3 letech :)

ferinom

Citace: Ladik kdy January 15, 2015, 03:42:46 PM
Leti to co :) no ja spokojenost maximalni i kdyz najeto za 4 roky jen 70 tis, kazdou jizdu si uzivam a auto pokud nerozbiju nekde si necham asi jeste dlouho, ted se mi snizila i spotreba :))) 83 na padesatce v Havirove a zdvizeny prst zakona vam ubere silu nohy na plynu aspon na rok :))) a spotreba klesla o litr a pul

V zivote by som nepovedal, ze na spotrebu ma vplyv aj ruka zakona. :D  Celkom ironia, kedze sa plynovy pedal tlaci nohou. :)

Ladik

Leti to co :) no ja spokojenost maximalni i kdyz najeto za 4 roky jen 70 tis, kazdou jizdu si uzivam a auto pokud nerozbiju nekde si necham asi jeste dlouho, ted se mi snizila i spotreba :))) 83 na padesatce v Havirove a zdvizeny prst zakona vam ubere silu nohy na plynu aspon na rok :))) a spotreba klesla o litr a pul