Pořízení nové plechovky

Založil atnarfus, January 01, 2015, 09:23:53 PM

« předchozí - další »

0 uživatelé a 2 Hosté prohlíží toto téma.

Lihobaron


atnarfus

Je to Lava blue. Na slunci je to modre, ve stinu to ujizdi trochu do zelena. Mobil tyhle odstiny nema sanci reprodukovat.

elpidio

Už to nepi !
Já vidím modře  :)
Ne, hádejte, mám Rujánu.

jb

sem cekal nejake selfi s tyckou :)

kura to je zelena lahvova ? jak na feli ?

Lihobaron

jeee, presne tuhle hnusnou barvu barvu mam na fokusu  *886*

atnarfus

Předání domluveno na sobotu. Už mi ho ukázali. I když je špinavý, tak je to nádhera. Mě to nenapadlo fotit, ale manželka si jeden obrázek udělala. http://www.imgup.cz/image/3K3

Jerry.Gunman

Citace: saabik kdy March 19, 2015, 07:17:32 AM
Tak co, už je doma?

Monsterák juž je doma a Franta, když mu došlo, co za hnuníka si vlastně pořídil, si to hodil :D
.         Citroen C5/III Exclusive, auto s guľama
Colt Diamondback + Remington + Government + CZ 27

Proč mají včely med? Protože mají královnu
Kdyby měly presidenta, maj akorát hovno...

saabik


atnarfus

Monsteráka snad už mají v Jihlavě. Zítra tam skáknu pro fakturu, tak mi ho snad ukážou.

Jerry.Gunman

Citace: jb kdy March 05, 2015, 08:30:58 AM
nekecej, ze power konecne dospel a koupil si vysneny kocar, co ti tak dluho zavidel :)

Woe - dlužíš mi za poprskaný monitor :D :P  *974*
.         Citroen C5/III Exclusive, auto s guľama
Colt Diamondback + Remington + Government + CZ 27

Proč mají včely med? Protože mají královnu
Kdyby měly presidenta, maj akorát hovno...

Ladik

Citace: jb kdy March 05, 2015, 08:30:58 AM
nekecej, ze power konecne dospel a koupil si vysneny kocar, co ti tak dluho zavidel :)

*785* *974*  *886*
Kua Honzík ty seš ale vtipálek :)

jb

nekecej, ze power konecne dospel a koupil si vysneny kocar, co ti tak dluho zavidel :)

atnarfus

Zelenou Felicii si dnes odvezl nový majitel. Kdy bude nové ještě nevím, ale nebude to dlouho trvat.

ferinom

Ja som podla fotky myslel ze nedala prednost. A ona vlastne nedobrzdila.

Kill Frenzy

January 27, 2015, 09:52:42 PM #171 Last Edit: January 27, 2015, 09:54:48 PM by Kill Frenzy
Vinnik je milostiva...odstup 5 m nestaci, vobec uz nie na lade :)

Ale musim uznat, ze to bolo nebezpecne, cesty absolutne zladovatele v celom meste, na kole som driftoval v kazdej zatacke

atnarfus

Pakec je, že Šádovka si došlápla na prodejce karosářských dílů z druhovýroby a nic než origoš se teď nedá sehnat. O nárazníku z číny za 990Kč jako na Feldu si můžeme nechat jenom zdát.

T-Diesel

predpokladam, ze vinikem je tvoja polovicka?

ferinom

No som zvedavy na ten vypocet sumy do povodneho stavu.
Ked som na O1 "zviezol" zajaca, tak vymena a nastrek predneho naraznika stala nieco cez 400 evri (pravda v autorizaku Skoda). A to chladice len posunuli spat co ich ten usiak vraj kusok zatlacil dnu, uchyty nastastie utok kamikadze zajaca zvladli.

A to sa ten sviniar napaskoval presne do stredu naraznika do toho cierneho ramiku co je pod SPZ. Doslova si tam ustalal. :) Akurat naraznik je tam dole najtensi tak ho zlomil.

FPT

--O-o-O--

Kill Frenzy

Bagy v poriadku aj nosniky, oba chladice kaput, svetlo a kopec plastovych picovin...jo a este posahane lanovody na pake, ide iba 2 a 4

ferinom

Prdli aj vankuse? Ci nastastie nie lebo je to ten model pred upravou. ;)

Kill Frenzy

Hehe, mne je to jedno, ja mam na com jazdit

Jerry.Gunman

Citace: Kill Frenzy kdy January 27, 2015, 04:17:02 PM
Havarijna skoncila v 2011  :lulka:

Well - a kdy bude mít nebožka pohřeb, ergo od kdy přijímáš kondolence k nenadálému zesnutí své drahé choti? :D :P
.         Citroen C5/III Exclusive, auto s guľama
Colt Diamondback + Remington + Government + CZ 27

Proč mají včely med? Protože mají královnu
Kdyby měly presidenta, maj akorát hovno...

Kill Frenzy

Havarijna skoncila v 2011  :lulka:

jb

zajimave.. to se tak naraznik promackl a zas vratil ?

a pokud jsi vcera neukoncil havarijni pojisteni, tak to manzelka prezije i vecer doma :)

Kill Frenzy

January 27, 2015, 12:43:09 PM #160 Last Edit: January 27, 2015, 12:49:54 PM by Kill Frenzy
Hehe, Monster...milostiva mu takto dala po cuni, nastastie bez zraneni


T-Diesel

ten jednoduchy mercedesacky system s diodkama je cely jakysi divny :(

atnarfus

Hotelové garáže jsou kapitola sama pro sebe. Obludné betonové sloupy a mezi tím nacpaná alespoň dvě parkovací místa pro trabanty.
V listopadu jsme měli ve Švédsku půjčený Mercedes C220. Senzory vepředu i vzadu. Auto ale bylo proti indikaci tak 20cm posunuté. To znamená, že vzadu už řidič drbnul do zdi a přitom to pořád jenom přerušovaně pípalo. Zato vepředu už to ječelo i když tam bylo 30cm místa.

Ladik

Citace: T-Diesel kdy January 24, 2015, 09:48:25 PM
ty moderni parkovaci prostory su sice nejak projektovane ale jake peklo sme zazili s sefem v praze v jedne podzemni garazi hotelu... jel A8 (ne long) a byt je dost zkuseny sofer tak teho mel plne ruky prace
byt na jeho miste tak uz chvilama vystupuju a s nadavkama bych to tam nechal sprajcnute :)
Krtek by mu s tim vyjel :)

FPT

Si to moc berete, jsou to jenom auta... a zdi... (:
--O-o-O--

T-Diesel

ty moderni parkovaci prostory su sice nejak projektovane ale jake peklo sme zazili s sefem v praze v jedne podzemni garazi hotelu... jel A8 (ne long) a byt je dost zkuseny sofer tak teho mel plne ruky prace
byt na jeho miste tak uz chvilama vystupuju a s nadavkama bych to tam nechal sprajcnute :)

Ladik

Citace: jb kdy January 24, 2015, 09:10:39 PM
Kolik ma disco na vysku ? Sjizdet prvne do karoliny s 1,83m vysokym doblem nebylo bez hledani max. Dovolene vysky :) maj to klaustrofobni
Ani nevim, nepamatuji se ale kde je napsano 2metry tam se vlezu :) jen davam pozor pri vyjezdech v tech zlomech, minule jel za mnou mladej svym autem a rikal, ty woe to bylo tak 2cm :) a taky treba ve Futuru maji jednu znacku v podzemi a ta je vecne ohnuta, tam asi uz par lidi kurwovalo pri parkovani :)

T-Diesel

Citace: Krtek kdy January 24, 2015, 08:40:23 PM
Jéé ty vidíš i kus haubny ? Já v Soptíkovi vidim jenom palubku :-)

bud rad, kdybys videl haubnu tak parkujes a pred cumakem ti ostava este 75 cm mista :)

inac franto gratuluju k nove objednavce, je to super met po ojetinach konecne nove vonave auto. A s tim rozpoctem to je pro teba asi dost rozumna alternativa.
Ja jezdim vcilka s TSI ale 81 kW dlouhodobe kolem 5,5. Mam tam ale sestikvalt a na ten motor nemozu rict kriveho slova. Pravda jezdim sam, netaham naklady ani plne nalozene auto a jezdim vicemene v ramci nastavenych limitu s rozumnou toleranci (jednicky a okresky cca 100 - 120).

jb

Kolik ma disco na vysku ? Sjizdet prvne do karoliny s 1,83m vysokym doblem nebylo bez hledani max. Dovolene vysky :) maj to klaustrofobni

Krtek

Jéé ty vidíš i kus haubny ? Já v Soptíkovi vidim jenom palubku :-)

Ladik

Pokusil jsem se vyfotit co vidi ridic z meho auta kdyz je pred nim celem zaparkovane auto asi trictvrte metru

jb

njn dnes je v pozadavku vyberovych rizeni(byt na uklizecku) ridicak B a vysoka skola...


Jerry.Gunman

Citace: jb kdy January 23, 2015, 09:53:31 AM
... bohuzel dnes se auto bere tak, ze ridicak je spolecenska "samozrejmost" a ne jak u zbrojniho pasu, nebo pilotniho prukazu, ze to je neco, co opravdu NEMA narok ziskat kazdy...

Už před nějakými 10 lety jsem se začal potkávat s rozšířenou definicí gramotnosti.
Gramotným je člověk nikoli ovládající pouze čtení + psaní + počítání, ale má k tomu ještě
* základní schopnost komunikace v cizím jazyce
* základní schopnost fungování na PC
* řidičák, ideálně B
.         Citroen C5/III Exclusive, auto s guľama
Colt Diamondback + Remington + Government + CZ 27

Proč mají včely med? Protože mají královnu
Kdyby měly presidenta, maj akorát hovno...

jb

Citace: Ladik kdy January 22, 2015, 10:31:00 PM
Krtku ty seš furt v opozici :-)) seš fakt číslo
budu stokrát vystupovat z auta bo tam nevidím ... bo blablabla
vlez do diskošky a jdi parkovat, pokud nemáš kamery za balík tak prostě nevidíš ani to auto před tebou, ve chvíli kdy máš pocit že jsi od toho auta tak 5cm a vystoupíš, je tam většinou ještě tak třičtvrtě metru před tebou a to s tím jezdím 4 roky, vzadu jezdím na čidla ale tím že je nárazník vysoko se tomu taky nedá stopro věřit bo pod auto vleze i květinový betonový truhlík
nejlepší je že se snažím parkovat mimo ten dav co se hrne co neblíže ke vchodu do obchoďáku, přijedu postavim nikde nikdo žádné auto poblíž, vrátím se a z obou stran zaručeně dva Ktrkové co si potřebují postavit auto těsně ke mně abysi svýma rezavýma dveřma do mě mohli bouchnout KO samo kolem placu tři prdele ale oni stojí vedle mého auta natěsno, už jsem se minule smál a říkam kurwa neuvěřitelné, nějak je asi přitahuji kkty :-)

JEEEE ty woe to jsi me strasne potesil.. ja jsem myslel, ze to delaji kkti jenom me a naschval :)

taky zaparkuju na druhe strane od vchodu, kde 50m nikde nikdo neni, dojdu a nemozu ani otevrit dvere :) a nejlepe kdyz se mi nekdo prilepi na doblo, nebo pickup zezadu ... a ja mam dvoukridla vrata... takovy vetsinou jeste stoji sikmo pres dalsi dva pruhy.. met u sebe "papirovou" lepenku u nas lepici pasku /kartonem auto neolepis :)/ tak se asi pet minut zdrzim :)

jb

Citace: FPT kdy January 22, 2015, 07:48:07 PM
Já třeba parkuju čím dál hůř a co jako? Auta střídám a radši se nechám vopískat, než spolíhat na voko a lakovat nárazníky.

nic jako.. to je argument jak rict, ja vidim cim dal hur v noci... a co jako :)

ale cidla jsou opet druhotny produkt zvysovani bezpecnosti, tl sloupku, mesich oken atd.. dozadu u noveho vidis hovno a kdyz k tomu dostanes mizerna zrcatka, tak bez cidel proste nezaparkujes...
uz jsem to ale videl i u fabie kratke.. to mi prislo jako zbytecny luxus.. ale kdyz si to zaplati, proc ne...
bohuzel dnes se auto bere tak, ze ridicak je spolecenska "samozrejmost" a ne jak u zbrojniho pasu, nebo pilotniho prukazu, ze to je neco, co opravdu NEMA narok ziskat kazdy... otazku autoskol nebudu rozebirat, ale kazdy asi chape, ze kdyz vyhodi zaka, pudje nekde, kde mu ho radi nechaji udelat...

Krtek

Nic ve zlym Ládíku ale troufam si tvrdit že po půl roce ježdění s tou tvou krabicí (a vystupování a nastupování) prostě člověk MUSÍ vědět jak má velký auto, má ho mít ve voku.
Já se taky u Lidlu necpu hned ke vchodu nebo ke košíkum, nevadí mi projít se. Ale nevim jak to souvisí.
Automat mi nevadí ale neprahnu po něm. Možná na důchod třeba s nějakym nízkootáčkovym nafťákem.
Když potřebuju občas (tak 2x do roka) něco většího převézt, půjčuju si od souseda Forda Galaxy, dokonce s automatem. Nevim proč, ani jsem neměl známej problém s levačkou na brzdě. A při parkování a couvání jsem ještě nikdy nepotřeboval ani vystupovat. Senzory to nemá.

brano

Nene, to budu len take gulky keď ty si v strede a ich mas po stranach. Krtek oportunista ale nemá chybu, ja by som kľudne jazdil v tesle aby som ani štartovať nemusel. To su presne tie typy co by ani automat nechceli za ten svet . Lenže krtku, keby si mal jazdiť trochu viac a nie len do prace a do lidlu tak by si mozno veľa veci ocenil. A mozno ani nie keď si spomeniem na krásne aveo a škoda 1xx vs. S-klasa mercedes ...