Pořízení nové plechovky

Založil atnarfus, January 01, 2015, 09:23:53 PM

« předchozí - další »

0 uživatelé a 1 Host prohlíží toto téma.

Ladik

Krtku ty seš furt v opozici :-)) seš fakt číslo
budu stokrát vystupovat z auta bo tam nevidím ... bo blablabla
vlez do diskošky a jdi parkovat, pokud nemáš kamery za balík tak prostě nevidíš ani to auto před tebou, ve chvíli kdy máš pocit že jsi od toho auta tak 5cm a vystoupíš, je tam většinou ještě tak třičtvrtě metru před tebou a to s tím jezdím 4 roky, vzadu jezdím na čidla ale tím že je nárazník vysoko se tomu taky nedá stopro věřit bo pod auto vleze i květinový betonový truhlík
nejlepší je že se snažím parkovat mimo ten dav co se hrne co neblíže ke vchodu do obchoďáku, přijedu postavim nikde nikdo žádné auto poblíž, vrátím se a z obou stran zaručeně dva Ktrkové co si potřebují postavit auto těsně ke mně abysi svýma rezavýma dveřma do mě mohli bouchnout KO samo kolem placu tři prdele ale oni stojí vedle mého auta natěsno, už jsem se minule smál a říkam kurwa neuvěřitelné, nějak je asi přitahuji kkty :-)

FPT

Já třeba parkuju čím dál hůř a co jako? Auta střídám a radši se nechám vopískat, než spolíhat na voko a lakovat nárazníky.
--O-o-O--

jb

Par ridicu se senzorama uz zaplakalo kdyz vrazili do ochrannych sloupku u nas v centru.. Kdo to ma furt opravovat ? Senzory tu tycku neberou.. Overeno :)

Ja zas jsem zastance ze ridic ma ridit a moje auto snu je defender...ale nejezdim po dalnicich a nejezdim 50tkm rocne.. Mam rad mechaniku ne elektroniku a auto je jednoduchy stroj...

Mimochodem i mala havarka modernich aut je draha sranda se vsema cidlama radarama v narazniku apod


A gratulace k novemu autu..teda az dorazi v breznu :)

Krtek

Já ho mam otlučený teda nejvíc z boku. Od otevírání dveří. A nevidim na tom nic divnýho nebo škodlivýho. Prostě dveře se otevíraj a auta se tim otloukaj. Nic proti větším bočním lištám, ty nejsou na škodu.
Že by to bylo tim že někdo neodhadne dýlku auta jsem ještě nezažil. ZAto dementů co se někam cpou dokud ho senzory neupozorněj že to nejde.... Spíš je zakázat ať se lidi naučeji parkovat.

Kill Frenzy

Parkovacie senzory by malo mat povinne kazde vozidlo, aspon by som mal menej dojebane auto od vodicov, co to maju v oku...

Krtek

Tak to můžeš rovnou jezdit MHD. Jenže já chci bejt i nadále řidič. A když je někdo trotl a neodhadne dýlku auta tak mu senzory nepomůžou. Bude se snažit to nacpat, kam se nevejde dokud ho senzory neupozorní. Kdežto ten co má auto ve voku, ví kam to má cenu zkoušet a kam ne.

saabik

Člověk ty věci nepotřebuje, dokud je nemá a nezvykne si na ně:)

Jerry.Gunman

Citace: FPT kdy January 22, 2015, 08:04:35 AM
A proč se má člověk naučit parkovat sám? Já se senzorama zaparkuju mnohem rychlejc a přesnějc. Osobně jsem zastáncem toho, že pokud může auto něco dělat samo, ať to dělá.

Zlatá slova.
Kdysi jsem četl takový pro mne zajímavý názor, jímž se údajně řídili konstruktéři US cars:
Auto má být vybaveno tak, aby
cokoli řidič nemusí nezbytně nutně dělat, dělat skutečně nemusel
cokoli auto dělat může, dělat bude

Proto US vozy "zlaté éry" měly klimatizaci, automatickou převodovku,automatické přepínání světel a asi tak milion dalších pičičmundovinek a vychytávek
.         Citroen C5/III Exclusive, auto s guľama
Colt Diamondback + Remington + Government + CZ 27

Proč mají včely med? Protože mají královnu
Kdyby měly presidenta, maj akorát hovno...

FPT

A proč se má člověk naučit parkovat sám? Já se senzorama zaparkuju mnohem rychlejc a přesnějc. Osobně jsem zastáncem toho, že pokud může auto něco dělat samo, ať to dělá.
--O-o-O--

Krtek

A zrovna do města je tempomat super. Kro projížděl někdy Zdice, ví co to je za pakárnu sunout s 5 km rovnym úsekem 50kou.

Krtek

J8 bych třeba senzory nechtěl vůbec. Podle mě se má řidič naučit parkovat sám. Kliděn si občas vystoupim když si nejdem jistej místem.
Ale tempomat a maxidot bych bral. To mam taky v merku brát jako základ při výběru budoucího povozu (místo maxidotu teda stačí obyč palubák když dneska nemam žádnej).

atnarfus

Tempomat bude asi sikovna vec, i kdyz po dalnici moc nejezdim a na ty nase klikate okresky na vysocine to neni.
Parkovaci senzory na aute, ktere konci zadnim oknem, jsou jen takova frajerina.

FPT

Citace: atnarfus kdy January 21, 2015, 09:50:27 PM
Největší radost mám ze zbytečností jako je tempomat, maxidot a parkovací senzory. To jsem ještě v žádném autě neměl.
Já bych auto bez tempomatu a parkovacích senzorů už nechtěl. Ani jedno mi nepřijde jako zbytečnost.
--O-o-O--

ferinom

Gratulujem. Nech sluzi ten monster k spokojnosti.

saabik

Gratulace! Omlazujem vozový park a zároveň platíme vysoké dph. Spokojeni jsme my i stát:)

Krtek

Citace: atnarfus kdy January 21, 2015, 09:12:09 PM
Dětem se monsterák líbí, manželce taky, tak není co řešit.
Perverzní rodinka :-)

atnarfus

Největší radost mám ze zbytečností jako je tempomat, maxidot a parkovací senzory. To jsem ještě v žádném autě neměl.

Kill Frenzy


atnarfus

January 21, 2015, 09:12:09 PM #125 Last Edit: January 21, 2015, 09:17:26 PM by atnarfus
Konec příjmu objednávek mne donutil se rozhodnout. Jinak bych se v tom přehraboval kdo ví jak dlouho. Navíc nejsem v tom sám. Dětem se monsterák líbí, manželce taky, tak není co řešit.

FPT

--O-o-O--

atnarfus

Monsterák dnes objednán. Nakonec ještě změněna barva na modrou metalízu (bude to manželky auto, tak do barvy jsem nemluvil). Přihodili jsme hlavové airbagy (7500) a pětiletou záruku (990). Bylo to jen tak tak. V Pelhřimově a Jindřichově Hradci už objednávky nebrali. My jsme to ale od víkendu měli rozjednané v Jihlavě a tam měli ještě dvě auta možnost objednat.

1.2TSI 63kW pětikvalt
metalíza lava blue (tmavší modrá)
litá kola 15"
hagusy
projektorová světla
mlhovky s denním svícením
parkovací senzory vzadu
sunset (zadní okna víc zatmavená)
maxidot
tempomat
lepší rádio
dálkový centrál
el. okna jen vepředu
manuální klima
vyhřívané a výškově stavitelné přední sedačky
loketní opěrka
kožený volant, šaltrpáka a ruční brzda
ESP s el. uzávěrkou diferenciálu
6x pytel
a hromada kravin které nemá smysl vypisovat

Výroba cca konec března. Bude to akorát, že už se bude jezdit na letních pneu.




atnarfus

Pro roomster je TSI jasna volba. 1.4 mame sluzebni a neni to ono.

Volant a palubni desku tam uvadeji proto, ze je jich vic verzi. Kdyz je tam jenom volant, tak je to zakladni provedeni. Jinak je tam napriklad multifunkcni volant. Proste je to hodnota v databazi, vic v tom nehledejte.

jb

Tak ono taky pokud to mela byt skodovka s nejakym prostorem pro rodinu a za 300..tak vyprodejovy rumstr byl vicemene jasny.. A yeti bez 4kolky pro me jaksi ztraci kouzlo... Snad s tim nezacne i souhvezdi kuratek

Jerry.Gunman

Citace: T-Diesel kdy January 20, 2015, 12:57:32 PM
by sas divil ceho su nekeri schopni :(

Jsem si myslel, že mne už nic nedokáže překvapit, ale asi se pletu - tož do toho, spusť a povídej :D :P
.         Citroen C5/III Exclusive, auto s guľama
Colt Diamondback + Remington + Government + CZ 27

Proč mají včely med? Protože mají královnu
Kdyby měly presidenta, maj akorát hovno...

T-Diesel

by sas divil ceho su nekeri schopni :(

Jerry.Gunman

Citace: T-Diesel kdy January 20, 2015, 11:37:08 AM
myslim, ze to tak ma drtiva vetsina automobilek
kdyz si chce nekdo dukladne prostudovat data, tak proc ne?

neděs mne :D
.         Citroen C5/III Exclusive, auto s guľama
Colt Diamondback + Remington + Government + CZ 27

Proč mají včely med? Protože mají královnu
Kdyby měly presidenta, maj akorát hovno...

T-Diesel

Citace: Jerry.Gunman kdy January 20, 2015, 10:28:03 AM
Jak už se v Bibli píše - "odpusť jim pane, neboť oni nevědí, co činí"

myslim, ze to tak ma drtiva vetsina automobilek
kdyz si chce nekdo dukladne prostudovat data, tak proc ne?

Jerry.Gunman

Citace: atnarfus kdy January 19, 2015, 11:24:23 PM
Jsem temer rozhodnuty pro Roomstra. Ladim detaily provedeni a jestli mne neodradi nejake patalie s financovanim, je to hotova vec...

Jak už se v Bibli píše - "odpusť jim pane, neboť oni nevědí, co činí"
.         Citroen C5/III Exclusive, auto s guľama
Colt Diamondback + Remington + Government + CZ 27

Proč mají včely med? Protože mají královnu
Kdyby měly presidenta, maj akorát hovno...

Jerry.Gunman

Citace: Lihobaron kdy January 20, 2015, 09:37:19 AM
vzhledem k tomu, ze muzes prikoupit i bezpecnostni sadu sroubu nevidim na ty informaci nic tak "sílený"..

Nooo, je fakt, že tam jsou daleko větší perly :D
Výslovně se uvádí, že je tam volant (dokonce s érbegem, jen si to považte!!!), že je tam přístrojová deska a dokonce je tam i výplň dveří :D :P

Interiér
    Hlavice řadící páky - komfortní
    Hliníkový paket
    Madlo ruční brzdy z plastu
    Přístrojová deska - vypěněná
    Sklopná stropní madla
    Stropní výplň, standardní
    Volant s airbagem
    Výplň dveří
    Zakrytí řadící páky z koženky

Exteriér

    Bez bočních ochranných lišt
    Bez dekorativní fólie/emblémů
    Bez označení motorizace
    Disk ocelový 6J x 15 ET 43 (5 otvorů)
    Lakovaný nárazník v barvě vozu
    Obložení sloupku vnější
    Pneumatiky 195/55 R15 85H
    Vnější zpětné zrcátko a další díly v barvě vozu
    Vnější zpětné zrcátko vlevo, konvexní
    Zpětné zrcátko vpravo, konvexní




Zlobte se na mne nebo nezlobte, ale výslovně zmiňovat ve výbavě auta takové samozřejmosti, jako jsou nárazníky, volant, zrcátka nebo výplň dveří... Ty materiály ve Škodovce fakt píšou kokoti a drží se striktně zásady že co zákazník, to blbec.  ::)
.         Citroen C5/III Exclusive, auto s guľama
Colt Diamondback + Remington + Government + CZ 27

Proč mají včely med? Protože mají královnu
Kdyby měly presidenta, maj akorát hovno...

Lihobaron

vzhledem k tomu, ze muzes prikoupit i bezpecnostni sadu sroubu nevidim na ty informaci nic tak "sílený"..

saabik

To je šílený co vše píšou jako součást základní výbavy. Prej standardní šrouby kol. To už rovnou můžou napsat, že to má i standardní volant a čelní sklo...

Kill Frenzy

1.4 16V mam doma. je sice spolahlivy, ale na Roomstra je slaby a ked sa na to slape, je dost hlucny, na dialnicne cestovanie nevhodny

ferinom

January 20, 2015, 09:10:05 AM #111 Last Edit: January 20, 2015, 09:15:06 AM by ferinom
To ano, ale isto by som si radsej zvolil Roomster v kombinacii s motorom 1.4 16V 63 kW a nie 1.2TSi. A v tej vybave ci pise franto t.j. Trium Abition ich skodovka skladom ma. Napr.

http://www.skoda-auto.cz/chci-vuz-skoda/pages/nove-vozy-ihned-k-dodani-detail.aspx?v=TMBNC25J8F5014458

aj ked pravda ze bez tej vybavy plus

Lihobaron

taky je jednou z nejspolehlivejsich skodovek..

atnarfus

Jsem temer rozhodnuty pro Roomstra. Ladim detaily provedeni a jestli mne neodradi nejake patalie s financovanim, je to hotova vec.
Na Roomsteru je dost videt datum vzniku, soucasna auta stejne kategorie, jsou trosku osizena v kazdem detailu.

ferinom

January 19, 2015, 07:54:26 PM #108 Last Edit: January 19, 2015, 07:56:41 PM by ferinom
Uprimne ale ja by som motor 1.2TSi v ziadnom pripade neriskoval. A nech si VW vravi ze je uz upraveny. Myslim ze ten v Roomstri aj Rapide ma stale retaz (alebo sa zase mylim?).
Po kamaratovych skusenostiach s tymto motorom ktory mal v Golfe (myslim ze som to sem uz raz pisal), ked do cca 60000km mu 2x menili rozvody a raz nakoniec aj motor... Aj to az potom co to prisli pozriet od importera a schvalili to.
Po tychto skusenostiach uz radsej zobral TDi kedze u koncernu chcel zostat.

Nene, takto si spolahlive jednoduche auto nepredstavujem. Teda motor.

Ale ak je to tvoj vyber, tak prajem nech sluzi a podobne problemy ta obchadzaju.

elpidio

Ne, hádejte, mám Rujánu.

Vena

Není většího nebezpečí než domněnka, že něco skutečně existuje jen proto, že si přejeme, aby tomu tak bylo.

brano

Aby som odpovedal rypakovi ucitelskemu, súvisi to tak, ze pokial niekto najazdí toľko koľko on , je to uplne jedno co kúpi.

Lihobaron


ferinom

Pri tomto vybere sa mi paci to, ze od zaciatku som bol akosi presvedceny ze to bude tak ci tak na konci Skodovka. :) A akosi to tak aj dopadne/dopadlo. ;)

saabik

Já ten dlouhej výběr taky chápu. Vybíral jsem auto přes rok. Je to něco jinýho než výběr televize ;).