Přání, funkce apod.

Založil FPT, February 02, 2012, 09:38:14 PM

« předchozí - další »

0 uživatelé a 4 Hosté prohlíží toto téma.

petrklm

Jen tak zkusmo a jde to!!!
Lincoln Town Car Executive 2001 - V8, 4,6l

Even The Way May Be A Target

elpidio

Tak klikni na ODPOVĚĎ, rozklikni Attachments and other options a tam je připojit.
Jo, a zdar :)
Ne, hádejte, mám Rujánu.

petrklm

Citace: FPT kdy May 12, 2023, 06:58:51 PMKdyž dáš REPLY, tak jsou tam attachments. A když už se ti povedlo přihlásit, tak je možná čas to předělat :D
REP.. CO?! Hele, už jsem fakt starej, na mne musíš polopaticky.
Lincoln Town Car Executive 2001 - V8, 4,6l

Even The Way May Be A Target

FPT

Když dáš REPLY, tak jsou tam attachments. A když už se ti povedlo přihlásit, tak je možná čas to předělat :D
--O-o-O--

petrklm

Ono to semka tak úplně nepatří, ale po zhruba třech letech se mi podařilo se přihlásit, hosana! :-) Akorát jsem zapomněl, jak sem šoupnu nějakou fotku (ameriky, samozřejmě...), pomůže mi někdo?
Lincoln Town Car Executive 2001 - V8, 4,6l

Even The Way May Be A Target

FPT

Se mi po aktualizaci trochu dojebal vzhled, tak jsem tam musel nahodit původní. Ale zase už jdou přílohy (: Otázka je, jestli se tím vzhledem mám zabývat...
--O-o-O--

Krtek

Asi už bylo všechno řečeno :-)

Vena

Můžeme. Stejně je ale divné, že to tady tak usnulo.
Není většího nebezpečí než domněnka, že něco skutečně existuje jen proto, že si přejeme, aby tomu tak bylo.

FPT

Tak můžeme to zkusit znovu nastartovat, žejo (:
--O-o-O--

Vena

To byl jen takový pokus o znovurozjetí dikuze, no. Ale asi se nikdo nechytí. I když je zajímavý, že hostů, co prohlíží forum je dost, ale nikdo z nich nic nenapíše. Je to škoda.
Není většího nebezpečí než domněnka, že něco skutečně existuje jen proto, že si přejeme, aby tomu tak bylo.

Krtek

koukam dneska jako vyvoraná myš a myslel jsem, že ti nějakej robot ukrad účet nebo ses zbláznil :-)

Vena

Já žiju, ale když nikdo nepíše, tak nepíšu taky, no.
Není většího nebezpečí než domněnka, že něco skutečně existuje jen proto, že si přejeme, aby tomu tak bylo.

Krtek


FPT

--O-o-O--

Krtek

Tak navrhni náhradu. Já sem lezu furt. nešlo by nějak automaticky obepsat lidi tady, jesli žijou ?

FPT

Tak to tu asi zavřem, co?
--O-o-O--

petrklm

Jo, jasně, žádnej stres, mám další stroje, ze kterejch mi připojit jde.
Lincoln Town Car Executive 2001 - V8, 4,6l

Even The Way May Be A Target

FPT

Hele, nebyl čas. Zkusím to teď o Velikonocích.
--O-o-O--

petrklm

Citace: FPT kdy April 01, 2019, 12:12:58 PM
Ha, dělá ti to taky? Tak v tom případě se na to podívám.
A viděls něco? Stav je furt stejnej  :(
Lincoln Town Car Executive 2001 - V8, 4,6l

Even The Way May Be A Target

FPT

Ha, dělá ti to taky? Tak v tom případě se na to podívám.
--O-o-O--

petrklm

Přál bych si, abych se mohl semka přihlásit z novýho počítače. Asi jsem zapomněl heslo a nebo jsem vůl, protože to píše něco o tom, že jsem  byl dlouho přihlášenej....
Lincoln Town Car Executive 2001 - V8, 4,6l

Even The Way May Be A Target

FPT

--O-o-O--

Ladik

Tady se dávaj ta přání, že jo ;-)

Tak blahopřeji Tome  ;)

FPT

--O-o-O--

Krtek

Sice nevim komu a k čemu ale když už všichni, tak taky gratuluju !

petrklm

Lincoln Town Car Executive 2001 - V8, 4,6l

Even The Way May Be A Target

Ladik


Lihobaron

To používaj henty oni metroseksuálové  BOHOUS

elpidio

Citace: Ladik kdy January 07, 2016, 05:50:42 PM
Woe :) ja uz mam 19 let po laseru oci, na dalku dobry a na blizko ctu i drobne texty na samponech a jinych kktinach ;)

Šampón ? Na co to je ?
Ne, hádejte, mám Rujánu.

Krtek

Já jsem mírnym odpůrcem pokroku. Taková fotka stačí na netu bohatě 800x600 - 1024x768. 4K považuju za totální blbost když lidský oko "má rozlišení" cca 4000x4000 bodů a to na celej svět, tak proč mu to nacpat do malýho výřezu. Jediný kde by to snad mělo význam by byly brejle pro virtuální realitu.
Děsim se až mi chcípne iMac, co budu muset pořídit páč ty retina nesmysly nechci

atnarfus

Mě osobně to nesmyslné zvětšování všeho docela štve. O co jsou větší monitory a o co mají větší rozlišení, o to jsou větší písmena a obrázky. Proto tak rád používám pětipalcový telefon s fullHD rozlišením. Je to jediné zařízení, kde nevidím pixely a velikost textu je akorát.

Ladik

Citace: Lihobaron kdy January 07, 2016, 11:17:22 AM
u vočního  *886*
Woe :) ja uz mam 19 let po laseru oci, na dalku dobry a na blizko ctu i drobne texty na samponech a jinych kktinach ;)

Lihobaron

Citace: Ladik kdy January 06, 2016, 10:58:51 PM
Krtku woe, většinu netu čtu na mobilu, sedím třeba v čekárně, ...

u vočního  *886*

Ladik

Ty jo jsem to otevřel na mobilu a říkal si co se stalo :-))
už jsem se přepl do starého vzhedu na pc

Krtku woe, většinu netu čtu na mobilu, sedím třeba u telky, v čekárně, nebo co já vím kde a čtu si, u pc pracuji
mmchodem mám 5,7 takže krása, koupil jsem si před koncem roku Lumii 950 XL 2sim

FPT

Tak na mobil je hlavně Tapatalk, žejo. A já jsem teda taky na netu mnohem víc na mobilních zařízeních, než na počítači. 15" monitor je zoufale málo.
--O-o-O--
--O-o-O--

atnarfus

Citace: Krtek kdy January 04, 2016, 07:25:19 PM
Může mi někdo vysvětlit proč proboha lézt na internet na mobilu ???? Pokud teda dotyčnej má k dispozici počítač. Já trvam na tom že minimum na net je 15" obrazovka a na mobila net nepatří. Akorát to kurví lidi a celej náš svět.
Lezu na net víc z mobilu, než notesu. Mám 5" fullHD a všechno je na tom daleko čitelnější, než na starém notesu. Telefon je sice menší, ale zase si ho můžu strčit blíž ke ksichtu.
Notes používám tehdy, když chci něco psát. Když chci jenom konzumovat, tak bafnu mobil. Píšu všemi deseti a na mobilu bych se z toho asi podřezal už u druhé věty.

atnarfus

S dobou nejdu. Mám deset let starý notes s rozlišením 1024x768 a všechny ty nové weby s velikostí textů pro slabozraké se mi na to nějak nemohou vejít :)

Krtek

jestli je to dotaz na mě tak ne. Akorát stále stejnej konzervativní přístup.

elpidio

Ne, hádejte, mám Rujánu.

Krtek

Může mi někdo vysvětlit proč proboha lézt na internet na mobilu ???? Pokud teda dotyčnej má k dispozici počítač. Já trvam na tom že minimum na net je 15" obrazovka a na mobila net nepatří. Akorát to kurví lidi a celej náš svět.

Jerry.Gunman

Citace: FPT kdy January 04, 2016, 03:47:35 PM
Je vidět, že nejdete s dobou (:

Těžko s dobou choditi, když jde doba do řiti.

Na mobilu se mi vůbec zobrazovaly hrozné zhůvěřilosti, namísto znaků s českou diakritikou byly občas prázdná místa, občas speci znaky, sem-tam vložený řádek, obrovská loga přes několik obrazovek... prostě mrdňajz na kvadrát :D :P
.         Citroen C5/III Exclusive, auto s guľama
Colt Diamondback + Remington + Government + CZ 27

Proč mají včely med? Protože mají královnu
Kdyby měly presidenta, maj akorát hovno...

Krtek

normální člověk nehrabe do toho, co funguje. Natoš hledat nový zbytečnosti.