Pokec

Založil Ladik, January 31, 2012, 12:22:48 AM

« předchozí - další »

0 uživatelé a 51 Hosté prohlíží toto téma.


brano

Volám sa Kotleba.
Pre koktavých Marián :)

Lihobaron

pozdravuj Kotlebu  *753* :)

FPT

Hele, od pátku do neděle jsme v Nitře a v Trnavě, nejste někdo kolem?
--O-o-O--

Jerry.Gunman

.         Citroen C5/III Exclusive, auto s guľama
Colt Diamondback + Remington + Government + CZ 27

Proč mají včely med? Protože mají královnu
Kdyby měly presidenta, maj akorát hovno...

Krtek


Lihobaron

tak to je I.. jezdi do roztrhani tela :)

petrklm

To po mně chceš moc... rok 99 :)
Lincoln Town Car Executive 2001 - V8, 4,6l

Even The Way May Be A Target

Lihobaron

Citace: petrklm kdy November 11, 2013, 10:09:05 PM
I když jsem teď ženušce milovaný koupil Focuse 1,6 a byl jsem velmi mile překvapenej, jaký je to přítulný auto.

I II III??

Jerry.Gunman

Citace: Ladik kdy November 09, 2013, 05:38:41 PM
nechcete někdo koupit motorku v TOP stavu :-)
popis všech doplňku a stavu moto :-)

http://www.tipmoto.com/motorky/triumph/248657-tiger.html

Nikdy nehavarovaná, majitel (99 let) trochu kuřák, bez nejmenších oděrek
*974*
*974*
*974*
*974*
*974*
.         Citroen C5/III Exclusive, auto s guľama
Colt Diamondback + Remington + Government + CZ 27

Proč mají včely med? Protože mají královnu
Kdyby měly presidenta, maj akorát hovno...

petrklm

Tak to jo, dokud to jezdí bez nesmyslnejch investic, tak bych to na magnet neposlal.
Lincoln Town Car Executive 2001 - V8, 4,6l

Even The Way May Be A Target

atnarfus

Klimu to ma a na tu hmotnost 1.6 staci. Je to ale hlucne a drnca to. Na druhou stranu to brutalne topi a je z toho super vyhled.
Ne, nemit to tak male provozni naklady, tak nema smysl to vlastnit.

petrklm

No, pravda je, že jsme ochotní těm našim starejm krámům odpouštět věci, který bychom jim neodpustili, kdyby to nebyly ty naše starýý krámy... Občas si sednu do novýho auta někde v šourůmu a už předem se uchechtávám, do jakýho sráče zase lezu :). Ale pak si to v hlavě trošku srovnám a uznám, že nebejt tý ceny (obvykle 999 990,- Kč), tak si to možná i koupím. Ale Felda... to už opravdu ne-e. Moje hranice je klima a dvoulitr... pod to prostě nejdu. I když jsem teď ženušce milovaný koupil Focuse 1,6 a byl jsem velmi mile překvapenej, jaký je to přítulný auto. Ale není to moje, ne?  ;)
Lincoln Town Car Executive 2001 - V8, 4,6l

Even The Way May Be A Target

atnarfus

Dodnes mne nenapadlo patrat kde byla ktera vyrobena. Stejne je to jenom o tom, zda majitel zacal bojovat proti korozi driv, nez nejaka vznikla. Mel jsem sluzebni 1.6 a ta zrezla brutalne. Pritom byla o rok mladsi nez ta moje.

FPT

mno, já třeba taky.
--O-o-O--

elpidio

Ne, hádejte, mám Rujánu.

T-Diesel

Citace: atnarfus kdy November 11, 2013, 09:07:26 PM
Obě Felicie co mám jsou 1.6. Moje červená je původem CZ (koupená jako tříletá lehce jetá). Ta zelená plechovka (manželky) co jsem s ní dnes byl na STK je dotažená od Germánů. Si nepamatuješ jak tu Power vyšiloval, když jsem to koupil?

nepamatuju, na takove veci celkem rad zapominam :)

kdesi sem cetl ze na export sa delaly skodovky v kvasinach a tam ta produkce byla kvalitnejsi nez v bolce. Ale to bylo asi este za casu centralniho planovani UV KSC :)

atnarfus

Laurinku má kolega. Modrý kombík, interier komplet v kůži, čtrnáctky litá kola. Naprosto ale nechápu, proč to nemá takovou banalitu jako je posilovač řízení. Přitom já mám běžnou GLX a ta servo má. Škodovka s výbavou operovala vždy záhadně.

1.6ka jede slušně. Kdo to na Feldaklubu měřil, měl vždy něco přes 60kW. Hlavně je to ale o hmotnosti. To auto má fous přes tunu a tak cca 60kW a 135Nm docela stačí. Nenamlouvejme si ale, že je to nějaký luxus. Nemít to zanedbatelné provozní náklady, tak bych se s tím už dávno rozloučil. Když on tomu ale stačí jen olej a benzín. Až s tím začnou být problémy, tak to hodím do šrotu. Kvalitní díly už se na to nedají koupit, tak se s tím nebudu trápit.

fido

Feldy 1.6 jsme meli pred asi 18 lety v byvale firme. V kombiku, uprava Laurin&Klement, uvnitr kuze... tenkrat to byl vrchol luxusu :) A jezdily slusne. Mam pocit, ze obvykle tem motorum namerili daleko vyssi vykon, nez tech papirovych 55kW

atnarfus

Obě Felicie co mám jsou 1.6. Moje červená je původem CZ (koupená jako tříletá lehce jetá). Ta zelená plechovka (manželky) co jsem s ní dnes byl na STK je dotažená od Germánů. Si nepamatuješ jak tu Power vyšiloval, když jsem to koupil?

T-Diesel

to mas 1.6ku?

nebo trefils nejaky lepsi exportni kus ;)

atnarfus

Už germán to nechal něčím vystříkat. Já jsem to hned první léto doslova prolil směsi rezistinu s olejem. Například na spodek jsem ale ani nesáhnul a přitom podlaha a prahy vůbec nereznou. Auto v Německu stávalo venku (podle zezelenání spár...) a tady stojí už šest let taky venku. Ani jsem nedoufal, že by tak dlouho vydrželo a ono je pořád stejné.

fido

Citace: atnarfus kdy November 11, 2013, 08:20:09 PM
Dnes jsem protáhnul zelenou Felicii měřením emisí a STK. Emise jak na novém motoru, technická kontrola bez připomínek. Tak s tím zase další dva roky musím jezdit  ;)
Sakra, plečka stará, ale furt to jezdí, nerezne, nesere se to... Já si snad nikdy modernější auto nekoupím.

Co delas proti rzi? Mas vystrikane dutiny? Pribuzny v Bratislave meli Felicii a rezla uplne pekelne. Hlavne lemy blatniku,
prahy, zadni dvere. Jinak v podstate spolehlivy a bezproblemovy auto, ale protikorozni uprava nula...

atnarfus

Dnes jsem protáhnul zelenou Felicii měřením emisí a STK. Emise jak na novém motoru, technická kontrola bez připomínek. Tak s tím zase další dva roky musím jezdit  ;)
Sakra, plečka stará, ale furt to jezdí, nerezne, nesere se to... Já si snad nikdy modernější auto nekoupím.

FPT

Citace: Ladik kdy November 09, 2013, 05:38:41 PM
nechcete někdo koupit motorku v TOP stavu :-)
popis všech doplňku a stavu moto :-)

http://www.tipmoto.com/motorky/triumph/248657-tiger.html

ale je potřeba nejdřív přečíst inzerát, až pak kouknout na fotky (:
--O-o-O--

T-Diesel

Citace: Ladik kdy November 07, 2013, 09:43:37 PM
Defiku nepromoky nesnasim, nepouzivam, max na rukavice, ty jsem bohuzel nechal doma

jo nepromok je naprd, ale nez byt durch tak raci to na sebe natahnu, i kdyz je to nechutne

ja najel za rok ubohych neco pres 5 tisic
a kazdy extrem je naprd

Ladik

nechcete někdo koupit motorku v TOP stavu :-)
popis všech doplňku a stavu moto :-)

http://www.tipmoto.com/motorky/triumph/248657-tiger.html

FPT

jojo, jsem rád, že už tam nebydlím.
--O-o-O--

Lihobaron

V Praze 1 chystají nový kamerový systém za desítky až stovky milionů korun. Systém má umět i takové vychytávky jako je detekce ,,zbytečného postávání" na ulici, sledování prostorů před školami za účelem prevence ,,nežádoucích skutečností", případně sledování hlučnosti zahrádek prostřednictvím kamer s mikrofony.

http://www.vlastnihlavou.cz/iuridicum-remedium-kritika-analyzy-ktera-doporucuje-praze-1-novy-kamerovy-system/

Lihobaron

01.11.13  / Autohit
Motoristický čtrnáctideník Autohit, který na českém trhu existuje 14 let, i web autohit.cz, mění vlastníka. Vydavatelství Burda Praha prodalo časopis Autohit, web autohit.cz a aktivity spojené se značkou Autohit novému majiteli – vydavatelství Motor-Presse Bohemia.

,,Značka Autohit je tradiční a cennou značkou, která přesně zapadá do portfolia Motor-Presse Bohemia. Jsem velmi rád, že Autohit a čtenáři napojení na časopis Autohit i na web autohit.cz rozšíří portfolio vydavatelství a pomohou tak upevnit vedoucí pozici Motor-Presse Bohemia nejen v segmentu motoristických titulů."

http://www.autohit.cz/novinky/auto/vydavatelstvi-motor-presse-bohemia-koupilo-c-asopis-autohit-a-web-autohit-cz

jb

tak nam prestal vychazet AUTOHIT..

Krtek

to je snad starý jak Helča Vondráčkojc, ne ?

Ladik

ty woe to je dávno, pamatujete to někdo? :-)

http://www.youtube.com/watch?v=k8TBmeK9Abg

FPT

--O-o-O--

petrklm

Citace: FPT kdy November 02, 2013, 06:01:06 PM
no každej večer tak od sedmi v neštěmicích. napiš mi mail na tom@mujsob.cz, domluvíme se.
Hele, díky za nabídku, ale pro absolutní nedostatek času musím zvolit jiný řešení. 
Lincoln Town Car Executive 2001 - V8, 4,6l

Even The Way May Be A Target

FPT

no každej večer tak od sedmi v neštěmicích. napiš mi mail na tom@mujsob.cz, domluvíme se.
--O-o-O--

petrklm

November 01, 2013, 11:45:21 PM #2069 Last Edit: November 01, 2013, 11:47:09 PM by petrklm
Citace: FPT kdy October 31, 2013, 11:18:25 AM
stav se v ústí za mnou, půjčím ti něco podobnýho na vyzkoušení.
Jo, jen kdybych věděl, kdy a kde tě v tom Ústí najdu. Nerad kupuju to, o čem skoro nic nevím...

EDIT: kurňa, ale tohle už jsem někdy psal... asi jsem to nějak zvoral  :lulka:
Lincoln Town Car Executive 2001 - V8, 4,6l

Even The Way May Be A Target

atnarfus

Na stole máš určitě počítač. Jestli chceš nahrávat jenom v kanclu, tak si kup nějaký lepší mikrofon a můžeš nahrávat celé týdny a týdny.

Lihobaron

to je nebezpecny bo prides na to ze ses vopravdu arogantni  *886*

FPT

stav se v ústí za mnou, půjčím ti něco podobnýho na vyzkoušení.
--O-o-O--

petrklm

Do kanclu mi chodí spousta debilů s nesmyslnejma požadavkama a když je oprávněně vyhodím, stěžujou si u šéfa, že jsem arogantní. Tak jsem si vymyslel, že bych mohl koupit nějakej záznamník, kterej by ležel celkem nenápadně na stole. Třeba tohle:
http://images.zbozi.cz/zbozi-images/5259268e7bc5fb8c00be0000.jpg
Máte někdo zkušenost s tím, jestli to bere hlas třeba tak na dva metry a je to srozumitelný? Pokud jsem to viděl někde v TV používat, tak to mluvící hlavě strkali málem až do krku...
Lincoln Town Car Executive 2001 - V8, 4,6l

Even The Way May Be A Target

ferinom

Citace: FPT kdy October 29, 2013, 10:45:05 AM
já myslím, že si asi zásadně nerozumíme, tak toho necháme, jo?

OK