Pokec

Založil Ladik, January 31, 2012, 12:22:48 AM

« předchozí - další »

0 uživatelé a 18 Hosté prohlíží toto téma.

Lihobaron

tak musim neska za servisakem s prosikem, palubka dole ale radijator nikde, je to hluuuboko ukryty musi se asi vypustit aj klima tak jestli mi to nedodela to bude vostuda zas :)

Jerry.Gunman

Citace: Lihobaron kdy August 18, 2012, 11:31:47 AM
Citace: Jerry.Gunman kdy August 18, 2012, 11:29:24 AM
Citace: Lihobaron kdy August 18, 2012, 11:27:20 AM
tyvole tosou vodpovedi jak vod mojeho vosumnactiletyho kluka.. jo.. no.. taky.. to ne.. fakt.. :):)

No jo, no - však co bys taky chcél.

Co za wágen fčílkaj renovuješ a jaký necháváš na hraní myšičkám?



Kurňapes, Yardo, co deklaruješ, že jsi přestal chlastat, stal se z Tebe pěknej zvrhlik
Škopka a Monďasa dá do šrotu, Prassana si nechává... Prostě zvrhlik  ;D
no sem ted psal, furt ten samej kram :) skopek a mondas po tatovi sel do srotu.. ani to nebolelo :(
.         Citroen C5/III Exclusive, auto s guľama
Colt Diamondback + Remington + Government + CZ 27

Proč mají včely med? Protože mají královnu
Kdyby měly presidenta, maj akorát hovno...

Lihobaron

Citace: Jerry.Gunman kdy August 18, 2012, 11:29:24 AM
Citace: Lihobaron kdy August 18, 2012, 11:27:20 AM
tyvole tosou vodpovedi jak vod mojeho vosumnactiletyho kluka.. jo.. no.. taky.. to ne.. fakt.. :):)

No jo, no - však co bys taky chcél.

Co za wágen fčílkaj renovuješ a jaký necháváš na hraní myšičkám?

no sem ted psal, furt ten samej kram :) skopek a mondas po tatovi sel do srotu.. ani to nebolelo :(

Lihobaron

jinak du rozdelavat palubku v pasatoj potrebuju vymenit radijator topeni haby mi nebyla zima v zime tak drzte palce at ju dam na spravny misto zpatky a nekoukala pak trebas pulkou z bocniho vokynka precijen uz nejaky pivko mam..

Jerry.Gunman

Citace: Lihobaron kdy August 18, 2012, 11:27:20 AM
tyvole tosou vodpovedi jak vod mojeho vosumnactiletyho kluka.. jo.. no.. taky.. to ne.. fakt.. :):)

No jo, no - však co bys taky chcél.

Co za wágen fčílkaj renovuješ a jaký necháváš na hraní myšičkám?
.         Citroen C5/III Exclusive, auto s guľama
Colt Diamondback + Remington + Government + CZ 27

Proč mají včely med? Protože mají královnu
Kdyby měly presidenta, maj akorát hovno...

Lihobaron

tyvole tosou vodpovedi jak vod mojeho vosumnactiletyho kluka.. jo.. no.. taky.. to ne.. fakt.. :):)

FPT

--O-o-O--

Ladik

ona se cuká a tak nemůže jezdit

FPT

Jezdím, teda teď už asi moc ne.
--O-o-O--

Lihobaron

a jezdis?? nebo cukas..

FPT

--O-o-O--

Lihobaron

a copa ste tady tak delali poceloutudobu cosem tu nebyl?? nekde sem se zacet ze se nas admin upsal dablu :) nastesti teda jen polovicnimu, bych rek..

Romanius

Citace: Ladik kdy August 11, 2012, 09:44:54 PM
tak jsem tu dnes poletoval kolem Berouna, amerika, Karlstejn, Lany, kde to bydlis Krtku? Ja jsem v obci Mezouň


a mne nič nenapíčeš???????? kua som nasraný furt! ešte aj zníži cenu  :WTF: :WTF: :WTF: :WTF: :WTF: :WTF: :WTF: :WTF:

Ladik

jasny stejne nestiham, Franto dobry, jsme se zasmali  tomu sidlisti

Krtek

Takovejch let a neví že ve Tmani :D. Kdyžtak kvůli mně nijak neměň program jestli nějakej máš. Máme rozmalovanou kuchyň a doufam že to během zítřka dorazíme. Nakonec to dopadlo svépomocí.


Ladik

tak jsem tu dnes poletoval kolem Berouna, amerika, Karlstejn, Lany, kde to bydlis Krtku? Ja jsem v obci Mezouň

T-Diesel

tak toto mna fakt rozesmalo, ale nic ve zlem romanko :D ;D

Romanius

No mna yebne!!!! Rok tu lamem ladika aby mi to predal, este tot pred dvoma tyzdnami mi o tom pisem, teraz som tyzden mimo kompu a internetu a on to preda!!!!! No mam asi infarkt, idem sa ozrat, kurwa bum, je po mne, mrtvica ...

T-Diesel

tak MG je fuc JB ma po ptakach
Ja jedu zitra na otocku k melniku

Lihobaron

Citace: Jerry.Gunman kdy August 09, 2012, 08:02:04 PM

Ale dosti o tom - nechceš semka hodit cosik o sobě? S výjimkou toho, že jsi tu od konce července, že deklaruješ příchylnost k šestiválcovým mercedesům a že máš občas tendenci být poněkud razantní vo Tobě nevíme ničehož nic?

Něco o mé maličkosti? Nu věk jako důchodec, myšlení jako adolescent a rozumu jako pánbůh. :)

Ladik

tak auto je prodané a zrovna si to míří z Karviné do Prahy ;-)
v Poděbradech budu asi kolem třetí čtvté
jedu ke kolegovi, jmenuje se Štěpán a mají tam velké zahradnictví
tel na mě máš, případně ho má JB ;-) kdybys byl poblíž, k večeru půjdem asi sednout do nějaké hospůdky
ten Beroun asi v sobotu nevyjde, tam se moc nezdržím, bo kluci chtěj jet někam na vyjížďku asi křivoklátsko a pod. nevím
Když tajk Krtku dej do SZ tel a já bych zavolal podle situace, odjíždět z okolí Berouna budu v neděli

Jerry.Gunman

Citace: Ladik kdy August 09, 2012, 11:12:46 PM
Ráno dojede kupec z Prahy, uvidíme ;-)

jinak jedu dopoledne do Poděbrad v sobotu dopoledne do Berouna, potkám někoho? ;)

A v tech Poděbradech budeš přesně kdy?
To mám skorem za rohem...
.         Citroen C5/III Exclusive, auto s guľama
Colt Diamondback + Remington + Government + CZ 27

Proč mají včely med? Protože mají královnu
Kdyby měly presidenta, maj akorát hovno...

Krtek

Beroun ? No pokud nebudeme malovat klidně bych tě pozval k nám na kus řeči, Vřískota a za vsí máme Koněpruský jeskyně. Ale to budu vědět snad zítra během dopoledne

Ladik

Ráno dojede kupec z Prahy, uvidíme ;-)

jinak jedu dopoledne do Poděbrad v sobotu dopoledne do Berouna, potkám někoho? ;)

Jerry.Gunman

Citace: Lihobaron kdy August 09, 2012, 07:47:36 AM
Citace: Jerry.Gunman kdy August 08, 2012, 09:16:09 PM

Bylo-li by to řečeno o hnusném křápu, ani tehdy by to nebylo na místě...  ::)

Pokud by se týkalo žen, jsem pro. Ale pokud se jedná o obyčejné auto, nechápu, proč bych se měl za svůj názor stydět a skrývat ho. Nebo je zde na tomto fóru nejaké nepsané pravidlo, ohledně vlezdoprdelkovství k určitým lidem?

Ona ta "nepsaná pravidla" jsou  všude :D
A asi sám cítíš jistý rozdíl mezi "skrýváním vlastního názoru + vlezdoprdelkovstvím k určitým lidem" a schopností slušného člověka kultivovaně vyňadřit svůj názor, byť jdoucí proti proudu.

Ale dosti o tom - nechceš semka hodit cosik o sobě? S výjimkou toho, že jsi tu od konce července, že deklaruješ příchylnost k šestiválcovým mercedesům a že máš občas tendenci být poněkud razantní vo Tobě nevíme ničehož nic?
.         Citroen C5/III Exclusive, auto s guľama
Colt Diamondback + Remington + Government + CZ 27

Proč mají včely med? Protože mají královnu
Kdyby měly presidenta, maj akorát hovno...

Lihobaron

Což oto, pokud jde o techniku, je to ještě celkem pohodička, horší je, když do nás, dříve narozených, vkládají náhradní díly tu z utopence, tam zas z motorkáře, či milovníka dnes tak moderních adrenalínových sportů.

atnarfus

Klasika. Jedna kolbenka dělá kompresory pro polovinu světa. Druhá dělá stahovačky na okna. Třetí světla. Stačí se rozhlédnout tady po ČR.

T-Diesel

tyjo to by jeden neveril, jaka moze byt auto skladacka z celeho sveta

jeden chladic z CR, druhy pred nim ze spanelska ci portugalska, uz nevim, treti nevim z kama, pricka pod naraznikem hilnikova z norska, drzak svetlometu z italie, teleso svetlometu z nemecka, ridici elektronika na svetle z japonska... a to bylo enom par zakladnich dilu na kterych bylo videt oznaceni

Ladik

s nadáváním jsem nezačal, označením auta za křáp, aniž jsi v něm seděl nebo ho aspoň viděl osobně jsi začal s nadávkami ty, protože ho mám rád, beru si to osobně jako by jsi podobnou věc řekl o mé ženě ;-)

petrklm

Víš, něco jinýho by bylo, kdybys napsal "mně se to auto vůbec nelíbí". Tvrdit, že je něco křáp podle mne předpokládá bližší znalost té věci. Pochybuju, že nabízený auto znáš. Toť vše, ať se tu zbytečně nerozviřujou vášně, nemám to rád.
Lincoln Town Car Executive 2001 - V8, 4,6l

Even The Way May Be A Target

Lihobaron

Citace: atnarfus kdy August 09, 2012, 09:14:59 AM
A jak myslíte kolego, že by jste dopadl například v restauraci, když by jste ihned po vstupu začal držkovat na štamgasty? Pravděpodobně by jste rovnou dostal na budku.

To je poněkud nepřesná formulace zde nastalé situace. Spíše by se hodilo to přirovnat ke vstupu do hospody, přisednutí ke štamgastům a konstatování, že Winstonky co nabízí k prodeji za velice výhodnou ba přímo dumpingovou cenu štamgast Ladik sou pěknej hnůj. A v tom já nevidím nic špatného. Ale tady je to asi jinak, jeden hned nadává do pak a pitomců a druhej by dával hned přes držku. To je pěkné, to je pěkné.

Gogo

A jéééje už je to zase tady.....
Otec žába, dítě žába....to jsou dneska věci...

atnarfus

A jak myslíte kolego, že by jste dopadl například v restauraci, když by jste ihned po vstupu začal držkovat na štamgasty? Pravděpodobně by jste rovnou dostal na budku.

Lihobaron

Citace: Jerry.Gunman kdy August 08, 2012, 09:16:09 PM

Bylo-li by to řečeno o hnusném křápu, ani tehdy by to nebylo na místě...  ::)

Pokud by se týkalo žen, jsem pro. Ale pokud se jedná o obyčejné auto, nechápu, proč bych se měl za svůj názor stydět a skrývat ho. Nebo je zde na tomto fóru nejaké nepsané pravidlo, ohledně vlezdoprdelkovství k určitým lidem?

Lihobaron

Citace: Ladik kdy August 08, 2012, 05:33:49 PM

až tu budeš déle a budem o tobě vědět více než to že máš nick jako pako pak s tebou možná budu diskutovat dále o křápech zatím jsi se projevil jako pitomec a tak to nemá cenu, zdar

Právě vzhledem k tomu, že se vůbec neznáme, nechápu, proč mne Ladislave hned urážíte? Že jsem si dovolil o vašem autě napsat co si o něm myslím zde zřejmě automaticky znamená dotyčného začít okamžitě urážet a sprostě nadávat? Zřejmě ano. Takže jinak, to auto je nebeské a jak střašně rád bych ho měl, ale nemám na něho peníze, jedině na splátky bych mohl a je stašná škoda že ho prodáváte.

Jerry.Gunman

Citace: Lihobaron kdy August 08, 2012, 03:26:53 PM
Na to abych mohl říct o hnusném křápu že je hnusný křáp nemusím být znalec.

Bylo-li by to řečeno o hnusném křápu, ani tehdy by to nebylo na místě...  ::)
.         Citroen C5/III Exclusive, auto s guľama
Colt Diamondback + Remington + Government + CZ 27

Proč mají včely med? Protože mají královnu
Kdyby měly presidenta, maj akorát hovno...

Ladik

Citace: Lihobaron kdy August 08, 2012, 03:26:53 PM
Na to abych mohl říct o hnusném křápu že je hnusný křáp nemusím být znalec.

až tu budeš déle a budem o tobě vědět více než to že máš nick jako pako pak s tebou možná budu diskutovat dále o křápech zatím jsi se projevil jako pitomec a tak to nemá cenu, zdar

Ladik

Citace: T-Diesel kdy August 08, 2012, 04:04:26 PM
kurna kdyz prodam motor a veznu MG tak mozu jezdit aj v zime a este me 50 tis ostane, to by byl byznys  :D
ladik to ma fakt v peknem stavu
nedavas to trochu pod cenu? co stoji konkurence

je to pod cenou, nepotřebuji na tom zbohatnout, nemám na to čas a nechci se nikým handrkovat, koupí nekoupí nic se nestane


T-Diesel

kurna kdyz prodam motor a veznu MG tak mozu jezdit aj v zime a este me 50 tis ostane, to by byl byznys  :D
ladik to ma fakt v peknem stavu
nedavas to trochu pod cenu? co stoji konkurence

Lihobaron

Na to abych mohl říct o hnusném křápu že je hnusný křáp nemusím být znalec.

Ladik