Jízda v zimě atd

Založil Gogo, December 15, 2012, 08:38:41 AM

« předchozí - další »

0 uživatelé a 2 Hosté prohlíží toto téma.

jb

mimochodem letos jsem prvne na malou fiestu poridil nokian (made in russia :)) tak uvidime, co to bude zazrak..nokiany jsem jeste nezkousel..

jb

ja mam dobrou zkusenost se zimnimi conti

elpidio

Jaký zimní gumy ? 

Goodyear nebo Continental ? Předchozí Dunlopy byly moc dobrý, ale nějak rychle ztvrdly.
Ne, hádejte, mám Rujánu.

jb

ja ji ani hledal nemusel :) a muzu si uzivat porad :)

SirTom

Ad téma "Jízda v zimě:" od té doby co jsem našel vypínání ESP si to už jen užívám :)

Romanius

Citace: Ladik kdy December 18, 2012, 11:45:28 PM
Citace: Lihobaron kdy December 18, 2012, 05:56:43 PM
Citace: Ladik kdy December 17, 2012, 08:35:52 AM
Vysvetlovat nekomu kdo jezdi slusne ze zakousnu gumy a jedu tak ze ctyrkolka kvili je jak Krtkovi psat o Cdcku na zrcatko :)

http://www.youtube.com/watch?v=MXSFXPtcrlE

takhle nějak jsem lítal když jsem kdysi se sorentem trefil Chodůra, jsem do něj zezadu ťukl a pak to začalo takhle lítat
pak jsem o to svodidlo chytil a pak už jsem se točil a obouchal to ze všech stran, taky onv tom videu jel na suché cestě a já na ledu

no že si trafil chodúra, to viem. ale že si tam jel jako prase, to slyším prvně. hmmmm, piráááte :) máš za to mínus :D

ferinom

Citace: Ladik kdy December 18, 2012, 11:45:28 PM
Citace: Lihobaron kdy December 18, 2012, 05:56:43 PM
Citace: Ladik kdy December 17, 2012, 08:35:52 AM
Vysvetlovat nekomu kdo jezdi slusne ze zakousnu gumy a jedu tak ze ctyrkolka kvili je jak Krtkovi psat o Cdcku na zrcatko :)

http://www.youtube.com/watch?v=MXSFXPtcrlE

takhle nějak jsem lítal když jsem kdysi se sorentem trefil Chodůra, jsem do něj zezadu ťukl a pak to začalo takhle lítat
pak jsem o to svodidlo chytil a pak už jsem se točil a obouchal to ze všech stran, taky onv tom videu jel na suché cestě a já na ledu

Uz a na to vykasli. Vsetci vieme ze si chcel fotku a podpis od superstaaaar. Z toho sa uz nevykrutis.  *1026*

Ladik

Citace: Lihobaron kdy December 18, 2012, 05:56:43 PM
Citace: Ladik kdy December 17, 2012, 08:35:52 AM
Vysvetlovat nekomu kdo jezdi slusne ze zakousnu gumy a jedu tak ze ctyrkolka kvili je jak Krtkovi psat o Cdcku na zrcatko :)

http://www.youtube.com/watch?v=MXSFXPtcrlE

takhle nějak jsem lítal když jsem kdysi se sorentem trefil Chodůra, jsem do něj zezadu ťukl a pak to začalo takhle lítat
pak jsem o to svodidlo chytil a pak už jsem se točil a obouchal to ze všech stran, taky onv tom videu jel na suché cestě a já na ledu

Lihobaron

Citace: Ladik kdy December 17, 2012, 08:35:52 AM
Vysvetlovat nekomu kdo jezdi slusne ze zakousnu gumy a jedu tak ze ctyrkolka kvili je jak Krtkovi psat o Cdcku na zrcatko :)

http://www.youtube.com/watch?v=MXSFXPtcrlE

Ladik

Citace: Gogo kdy December 17, 2012, 03:52:11 PM
co dodat.... asik nic no. Laguna měla 70kw ted jich mám 104 těch kilocosi...
zatím stačí, na lepší se zvyká rychle :-)

heeej dědku vtíííp, sou vánoce neéé ;-)
ti to přeju samo

Gogo

co dodat.... asik nic no. Laguna měla 70kw ted jich mám 104 těch kilocosi...
zatím stačí, na lepší se zvyká rychle :-)
Otec žába, dítě žába....to jsou dneska věci...

Ladik

Citace: Gogo kdy December 17, 2012, 03:48:35 PM
ne neee tohle je sekvenční vstřik, koníci zůstali ve stáji :-)

napsal jsi to přesně  *974*
koníci zůstávaj ve stáji, tedy netáhnou ;-)

Ladik


Gogo

ne neee tohle je sekvenční vstřik, koníci zůstali ve stáji :-)
Otec žába, dítě žába....to jsou dneska věci...

T-Diesel

aha, tak jo :)
a kdy mna svezes?  *753*

Ladik

Citace: Gogo kdy December 17, 2012, 12:02:22 PM
Tak to chci vidět, kde se sjedem Laďas?? Já chci vidět rallye  disco... *909*

s plyňáka nejezdím, smrdí :)
woe pět koní a von do toho dá plyn, to jak bys dal dva z to na jatka

Ladik

Citace: T-Diesel kdy December 17, 2012, 09:20:15 AM
a neni to spis tim ze to je kvuli velikosti a hmotnosti teho farcojgu? :)
kurde esi ti kvikaju gumky na diskosce v zatackach tak mas asik posunuty prah morske nemoci :)  *827*

discovery se nehoupe ale zakousne a když jí držíš pod plynem a na hraně je to kráásná jízda, jen se ti vzadu přesypávaj krabice a pasažéři, ale to neva :-)
a tím že má ten krouťáček a koníčky a Ládíček jezdí jak prasátko tak to pak žere gumičky a taky brzdové destičky jak jsem psal nedávno

Gogo

Tak to chci vidět, kde se sjedem Laďas?? Já chci vidět rallye  disco... *909*
Otec žába, dítě žába....to jsou dneska věci...

T-Diesel

a neni to spis tim ze to je kvuli velikosti a hmotnosti teho farcojgu? :)
kurde esi ti kvikaju gumky na diskosce v zatackach tak mas asik posunuty prah morske nemoci :)  *827*

Jerry.Gunman

.         Citroen C5/III Exclusive, auto s guľama
Colt Diamondback + Remington + Government + CZ 27

Proč mají včely med? Protože mají královnu
Kdyby měly presidenta, maj akorát hovno...

Ladik

Vysvetlovat nekomu kdo jezdi slusne ze zakousnu gumy a jedu tak ze ctyrkolka kvili je jak Krtkovi psat o Cdcku na zrcatko :)

T-Diesel

ty mas rozhozenu geosku? nebo spatne nafukane gumy? a proc to tak mas? :)

Ladik


T-Diesel

tywoe, 2 mm na zimakach?  *820* to nejezdim ani s letnakama

Ladik

ono stačí jen blbý gumy a je to v pytli
dojížděl jsem gumy, že to vyměním až před koncem roku než pojedu na hory že stejně je sucho a jak teď napadl sníh tak ty M+S měly jen asi 2mm a tak se to vždy tak nějak krásně obalilo uděalo to takový papučky a auto jezdilo jak na ledě i když led nebyl 4x4 je v té chvíli úúplně na prd

Jerry.Gunman

My byli včera na Křivoklátě a posledních +- 15 km jsme jeli po kompletně zledovatělé silnici... Kurňa, Citrónkovi jsem zapnul všechny elektronické zimní wifikundace a i tak to podkluzovalo jak sviňa   *blem*
.         Citroen C5/III Exclusive, auto s guľama
Colt Diamondback + Remington + Government + CZ 27

Proč mají včely med? Protože mají královnu
Kdyby měly presidenta, maj akorát hovno...


Gogo

Také se mě líbí, že na  okresce s uježděným sněhem a troškou posypu, je auto daleko stabilnější, než na rozsolené sra...e na hl. tahu.  Ale nesmí přestat mrznout :-(
Otec žába, dítě žába....to jsou dneska věci...

FPT

--O-o-O--

Lihobaron

krasny videjko.. jen to kazej uz stopy v trave z predeslejch pokusu..

elpidio

Ne, hádejte, mám Rujánu.

atnarfus

December 15, 2012, 04:31:40 PM #19 Last Edit: December 15, 2012, 04:40:34 PM by atnarfus
Jezdit v zimě mne vyloženě baví. Nemám rád kaši na hlavních silnicích, ale krásnou bílou silnici třetí třídy si dokážu užít. Na ujetém a zmrzlém sněhu to vyloženě neklouže a hrozně mne baví jak auto jinak reaguje na plyn a řízení.

Zandavání chladiče je ptákovina. Jestli se někomu neohřívá motor, má vyměnit termostat, ne ládovat karton před chladič.

elpidio

Já jezdím taky jako připosranej, ale hrozně rád. Už se těším na služebky v lednu na Jihlavsko s Yetim. Celkem dobře funguje asistent pro sjezd z kopce.
Ne, hádejte, mám Rujánu.

T-Diesel

no vcilka jak bylo zkraja tydna nakydaneho teho snehu, tak sem sa napojoval z vedlejsi na hlavni, po kere jela dluha kolona aut (jel sem predohrabem)
byl sem v pripojovacim pruhu kery byl neodhrnuty a videl sem ze sa tam udelala mezera
zvykly ze ctyrkoly ze na to slapnu a auto jede tak sem na to taky slapnul, auto sa zacalo pomalu posuvat dopredu enomze to uz sa ta kolona zacala jaksi rychlo priblizovat, me aj trochu zatrnulo bo bylo nasnezene, nastesti sa to jaksi rozjelo ale je to fest rozdil
takze 4x4 neni enom o tem ze si clovek dojede az ke sjezdovce na kopec jak si seci myslija ale taky o te aktivni bezpecnosti
vyuzijes to 5 dni v roce ale pak je to k nezaplaceni

Lihobaron

semi taky libi jen lechtas plyn a vono to jede a jede :)

Gogo

jj kua z kopca jezdím jak posraný, ale ta nááádhera, když ve sněhu a bordelu jedš-pořád jedeš....
Otec žába, dítě žába....to jsou dneska věci...

T-Diesel

sa nediv
fyziku neokeca ani kvatro

Gogo

No právě, čéče zjistil jsem, že kopce jsou v pohodě je směrem nahoru, dolů je to malinko horší než  dříve, jestli je to váhou...
Otec žába, dítě žába....to jsou dneska věci...

T-Diesel

gogo vcil mas 4x4 tak nahoru vyjedes skoro secko a smerem dolu sa mosis o trochu vic modlit :)

Krtek

Já jsem hlavně zvěda ej jak budu jezdit se zadohrabem.

Gogo

no mě je jasné, že vy to víte, ale já se rád dovím něco nového, třeba něco co mě ani nenapadlo...
Otec žába, dítě žába....to jsou dneska věci...

Lihobaron


T-Diesel

esi ti nefunkuje spravne termostat pak si zakryj chladic, trochu to pomoze :)
inac myslim ze vetsina co tu sme snad vime, jak v zime jezdit nebo myslis ze ne?  :-\

Lihobaron

podle me to to nemuze ani nicemu pomoct, mozna jen ze se min vochlazuje primo motor, jinak vetsina tepla se stejne uchladi jen pres topeni a jestli je malo tepla tak termostat stejne vodu do velkyho nepousti.. takze za me, nezakrejvam :)

Gogo

Hele zakrýváte někdo chladič při velkých mrazech?? Jsem si všimnul, že  hodně aut má  nasávací otvory zakryté... Mě to teda od dob š 120 nenapadlo, nicméně, třeba to nemůže působit problémy, ale docelabych se toho bál.
Otec žába, dítě žába....to jsou dneska věci...

Krtek

Jsem rád že Krtkovo rysku uznávaj i odborníci :-)

http://www.auto.cz/jak-brzdit-bez-abs-mytus-prerusovaneho-brzdeni-71743

Ináč já jezdim tak abych nemusel šlapat na brzdy a abych všechno ubrzdil motorem nebo zastavil setrvačností.

Lihobaron

sem nasypal ptackum slunecnici, dal kocourum granule a vodu a ted mi cuka ze si asi votevru prvni pivicko.. kua, slozitej zivot  :)

Gogo

nj Jardo, ale Tobě to cuká, jestli to nejni tím... *909*
Otec žába, dítě žába....to jsou dneska věci...

Lihobaron

jako priposranej.. auto na kvalitrnich zimakach, 4x4 a predjizdej me vochcavky :( ja mam proste strach a sem az jakoby uplne v kreci.. chtelo by to dva tri panacky na posilnenou, pak by to slo  ;D

Gogo

Takové téma tu nemáme chlapci...
tož podělte sa radama jak jezdíte na sněhu, ledu, břečce...

http://video.idnes.cz/?c=A121214_132406_automoto_fdv&idVideo=V121214_151234_tv-zpravy_krr
Otec žába, dítě žába....to jsou dneska věci...