Octavia- nová

Založil Gogo, December 11, 2012, 07:15:46 PM

« předchozí - další »

0 uživatelé a 1 Host prohlíží toto téma.

Co říkáte na design (vzhled!!) Nové Octavie.

Líbí se mě.
Lepší než předchozí řada.
Docela ujde....
No nic moc-předchozí se mě líbila více.
Nelíbí se mě.

Ladik

Citace: Jerry.Gunman kdy December 16, 2012, 08:17:51 PM
Citace: Lihobaron kdy December 16, 2012, 07:54:47 PM
mozna jich neni tolik ale anglicanky sou fakt krasny holky..

Jj, wobě :D

kerý?
Paul Mc Cartney a kdo je ta druhá :-)))

Jerry.Gunman

Citace: Lihobaron kdy December 16, 2012, 07:54:47 PM
mozna jich neni tolik ale anglicanky sou fakt krasny holky..

Jj, wobě :D
.         Citroen C5/III Exclusive, auto s guľama
Colt Diamondback + Remington + Government + CZ 27

Proč mají včely med? Protože mají královnu
Kdyby měly presidenta, maj akorát hovno...


Lihobaron

mozna jich neni tolik ale anglicanky sou fakt krasny holky..

Jerry.Gunman

Citace: Ladik kdy December 16, 2012, 07:21:26 PM
Citace: Lihobaron kdy December 15, 2012, 08:43:31 AM
nejhorsi sou skocky postele  *792*

jj nahovno se v tom šuká, viď

Když si představíš ve skotský posteli běžnou skotku (vysokou, nohatou, zrzavou, kostnatou a s drobátko koňským obličejem), tak se Yardovi nejni co divit :D
.         Citroen C5/III Exclusive, auto s guľama
Colt Diamondback + Remington + Government + CZ 27

Proč mají včely med? Protože mají královnu
Kdyby měly presidenta, maj akorát hovno...

Lihobaron

Citace: Lihobaron kdy December 15, 2012, 08:43:31 AM
nejhorsi sou skocky postele  *792*

nejhorsi na spani sou skocky postele..

Ladik

Citace: Lihobaron kdy December 15, 2012, 08:43:31 AM
nejhorsi sou skocky postele  *792*

jj nahovno se v tom šuká, viď

Lihobaron

nejhorsi sou skocky postele  *792*

Jerry.Gunman

Citace: Krtek kdy December 14, 2012, 01:06:15 PM
No vidíš, mně kokta nedělá problém udělat 600 km na jeden zátah bez zastávky. Nubira ani Spark taky ne. Ale ty měkoně kožený v Cadlíkovi... vylez jsem po návratu z Moravy jak namrdanej kačer :-(

Holt každému svědčí coś jiného. A to je dobře, ne?
I když představa, že jedu ve Sparkovi nějakých 600 km na jeden zátah,  *917*  *917*  *917*, to bych fakt asi nedal :D
.         Citroen C5/III Exclusive, auto s guľama
Colt Diamondback + Remington + Government + CZ 27

Proč mají včely med? Protože mají královnu
Kdyby měly presidenta, maj akorát hovno...

Krtek

No vidíš, mně kokta nedělá problém udělat 600 km na jeden zátah bez zastávky. Nubira ani Spark taky ne. Ale ty měkoně kožený v Cadlíkovi... vylez jsem po návratu z Moravy jak namrdanej kačer :-(

Jerry.Gunman

Citace: T-Diesel kdy December 14, 2012, 12:48:40 PM
no a este tam nemas tu treti sortu
ze si lapnes do auta, jedes jedes a az chces vystupit tak sa ti zlomija zada vejpul
to sou prave ty radoby pohodlne mekucke kresla co jich tak opevujes.

No já zatím trpěl jak Job jenom na tvrdých sedačkách...

Letos v květnu jsem byl nucen na otočku absolvovat cestu Lysá - Endingen (německo-francouzská hranice) - Lysá (celkem +- 1.500 km v jednom dni); na přelomu července a srpence jsem absolvoval cestu po italských zákaznících, kdy jsem za 5 dnů natočil asi 4.500 km a hřbetovina mne nebolela. Jet to v v Chrochtávii, tak bych se asi doopravdy DOST trápil  *787*  *787*

Ale nechť si každý hačá, v čom chce  ;)
.         Citroen C5/III Exclusive, auto s guľama
Colt Diamondback + Remington + Government + CZ 27

Proč mají včely med? Protože mají královnu
Kdyby měly presidenta, maj akorát hovno...

T-Diesel

no a este tam nemas tu treti sortu
ze si lapnes do auta, jedes jedes a az chces vystupit tak sa ti zlomija zada vejpul
to sou prave ty radoby pohodlne mekucke kresla co jich tak opevujes.

Jerry.Gunman

Citace: petrklm kdy December 13, 2012, 08:30:38 AM
Zkus si změřit délku sedáků a hned zjistíš, kde je zakopanej pes...

Ono mnohdy není třeba ani "exaktně" měřit, staří si sednou - a je vše jasno.
Jsou auta, kde se pohodlně uvelebíš - a pak jsou vehikly, kde sedíš jenom tak na půl kmínka a modlíš se, aby už to bylo za tebou
.         Citroen C5/III Exclusive, auto s guľama
Colt Diamondback + Remington + Government + CZ 27

Proč mají včely med? Protože mají královnu
Kdyby měly presidenta, maj akorát hovno...

petrklm

Zkus si změřit délku sedáků a hned zjistíš, kde je zakopanej pes...
Lincoln Town Car Executive 2001 - V8, 4,6l

Even The Way May Be A Target

Krtek

Jerry jde to. Určitě ale asi to umí leda tak korejci :-( Soptík má 2,6m a Cadlík 2,88m. A hádej kde je víc místa jak vepředu tak i vzadu ? Jo v korejský plečce za 1/3 ceny US obludy. A to nemluvim o šířce kde je Cadlík zvenku širší asi o 5 cm.

Jerry.Gunman

Citace: elpidio kdy December 12, 2012, 07:55:35 AM
Já jsem na tom teda úplně naopak než gogo. Mně se tahle nová, hranatá, moc nelíbí. Líbí se mi ta po faceliftu s velkýma světlama. Vzadu bylo místa pro kolena už teď hodně, ale co je to platné, když je krátký sedák a nedá se tam sedět delší dobu. Přidej anketu se známkováním.

No nevím - z rozvoru 2.578 mm "hodně" místa vzadu nevykouzlíš. BTW, "hodně" místa vzadu nemá ani můj Citrónek - a to má mezi kolama 281 cm, tedy  o 23 cm více, jak chrochtávie  *760*
.         Citroen C5/III Exclusive, auto s guľama
Colt Diamondback + Remington + Government + CZ 27

Proč mají včely med? Protože mají královnu
Kdyby měly presidenta, maj akorát hovno...

atnarfus

Sedacky z O1 mam ve Felicii (s bocnima pytlema montovali sedacky z O1). Nekolikrat jsem dojel k moři a vnaproste pohode.
Minuly tyden jsem jel O2 do Mariboru a cestou zpet jsem myslel ze uz to nevydrzim. Netusim co udelali blbe, ale neco urcite. Priste si beru Caddy.

ferinom

Nech vyzera ako vyzera, ale kua nech uz do toho daju sedadla v ktorych sa da cestovat aj dalej ako 100km.
Za posledny mesiac som cestoval k Ukrajine na O1 a dva tyzdne na to aj na O2. Ale je to prast jak uhod. V oboch uz v pol ceste som musel zastat, lebo sa v tom sediet a pohodlen cestovat neda. Ani za volantom ani na mieste spolujazdca.

Druha vec, som zvedavy ako sa to bude spravat, ked sa ten 590litorvy kufor naplni. Lebo teraz ked sa zadok zatazi, tak je to viac ako o drzku v zakrutach na mokru. Nie kazdy to ma na vozenie polystyrenu.

elpidio

Ani zhulenej ne. Velký světla, velký zrcátka, velká nádhera. Ale sere mě to ovládání dual climy s prťavýma číslicema a zapínání vyhřívání sedadla. Ale zas tak často v ní nejedu.
Ne, hádejte, mám Rujánu.

Lihobaron

Citace: elpidio kdy December 12, 2012, 07:55:35 AM
Líbí se mi ta po faceliftu s velkýma světlama.

snad nemyslis vazne musis bejt vic napranej nez ten co tu chuderu fejsliftoval teda  *980*

Lihobaron

Citace: Ladik kdy December 11, 2012, 09:50:23 PM
no jo no se všecko zdražuje, jdu pískat na náměstí s ostatníma  :-)

k dokonalosti by to este chtelo pomalovanyho preziďenta ted na to koukam na hydeparku tyvole co je dnes mozny  *1026*

Ladik

hele koho zajímá jak se sedí vzadu? :)
to je otázka do ankety ;)

elpidio

Já jsem na tom teda úplně naopak než gogo. Mně se tahle nová, hranatá, moc nelíbí. Líbí se mi ta po faceliftu s velkýma světlama. Vzadu bylo místa pro kolena už teď hodně, ale co je to platné, když je krátký sedák a nedá se tam sedět delší dobu. Přidej anketu se známkováním.
Ne, hádejte, mám Rujánu.

Ladik

Citace: atnarfus kdy December 11, 2012, 10:14:01 PM
Ale dnes je za 330 Golf  s lepsi vybavou.

za 330 je u nás pouze hodina golfu se základní výbavou

atnarfus

Ale dnes je za 330 Golf  s lepsi vybavou.

Krtek

A krom toho jak teď trpim tim novodobym motorovym postiženim, tak by mi vadilo že všechny benzíňáky jsou jenom s turbem :-(

Krtek

Mně se nová kokta líbí. O2 jsem na chuŤ nepřišel tak nějak nikdy. uvnitř fajn ale zvenku vykulenej nakopnutej korejec. Tohle je asi jak psal Gogo, neurazí, nice extra výstředního a při tom hezký. Ale taky jsem zvědavej na živo. Nedavno jsem na pumpě viděl project za sebou Rapida a Toledo. Z Rapida ta lacinost zářila snad kilák předem ! Už ty tvary najednou nějaký divný. Za to Toledo bych i bral to se mi líbilo dost.

brano

Ja som ma 1.6 combi a v roku 1996 stala 480.000 Sk. A mala aj servo a airbagy :)

Ladik

Citace: atnarfus kdy December 11, 2012, 09:19:28 PM
Má být levnota, přitom je to fest drahý. Minulý týden jsem to ve škodovce okukoval. V základní barvě a minimální použitelné výbavě s 1.2TSI za 315k. I prodejce to komentoval, že se zbláznili.

nono já dával za felicii kombi s 1.3 s výbavou chudák v barvě modrá slevová před mnoha lety 330tis. a ta cena byla tenkrát dost dobrá prej ;-)
no jo no se všecko zdražuje, jdu pískat na náměstí s ostatníma  :-)

atnarfus

Má být levnota, přitom je to fest drahý. Minulý týden jsem to ve škodovce okukoval. V základní barvě a minimální použitelné výbavě s 1.2TSI za 315k. I prodejce to komentoval, že se zbláznili.

Gogo

jj dyk rapid taky má být levnota....ale jako náhrada fabie je to důstojné.
Otec žába, dítě žába....to jsou dneska věci...

T-Diesel

nevim
moje oko si na to bude moset chvilu zvykat
vidim tam kus superba, kus A5ky, ovladani klimy ze stareho golfa V, pozustatky dvojkove oktavky...
ale nazivo to bude asi dost hezke, vypada to na velke auto, mohlo by to met uspech
rapid z fotek taky OK ale nazivo nic moc, takova levnota aj zdalky (pro moje oko)

Jerry.Gunman

No konečně, že taky někoho ve Škodovce napadlo prodloužit rozvor... Prý až o 10 cm, takže teďka si už cestující vzadu nebudou muset dávat kolena z auši :D
.         Citroen C5/III Exclusive, auto s guľama
Colt Diamondback + Remington + Government + CZ 27

Proč mají včely med? Protože mají královnu
Kdyby měly presidenta, maj akorát hovno...

Lihobaron


Gogo

souhlas, naživo mě rapid přišel divný, na fotkách se mě moooc líbil, ale pořád je to lepší než OII po faceliftu, nebo Superb...
Otec žába, dítě žába....to jsou dneska věci...

atnarfus

Na fotkách vypadá dobře. Uvidíme naživo. Hezčí než faceliftovaná 02 to je ale určitě.
Rapid taky na fotkách vypadá dobře a naživo nic moc.

Gogo

Co říkáte na novou oktávku??
Mě osobně se líbí, určitě hefčí než minulá, ty světla mě prostě vadily..
Ted docela slušný kukuč. I Rapid se mě designově líbí..  nejsou to bomby, ale myslím, že to neurazí a chvíli vydrží.... tak trošku nám to golfovatí :-(
Otec žába, dítě žába....to jsou dneska věci...