Octavia- nová

Založil Gogo, December 11, 2012, 07:15:46 PM

« předchozí - další »

0 uživatelé a 1 Host prohlíží toto téma.

Co říkáte na design (vzhled!!) Nové Octavie.

Líbí se mě.
Lepší než předchozí řada.
Docela ujde....
No nic moc-předchozí se mě líbila více.
Nelíbí se mě.

Lihobaron

Citace: Jerry.Gunman kdy December 20, 2012, 08:18:24 PM
Hmmm, zkouknul jsem obojí, interiér mi přijde dospělejší u Peugeot/Cotroena, kofr je asi profesionálněji řešen u Rapida.
Já osobně jezdím spíše v kabině - ale když někdo preferuje kufr...  *1026*

nezlob se name ale podle me ses proti skodofce hoodne zaujatej a uz hoodne dlouho  ;)

Krtek

No u nás před Kauflandem vystavili 301čku či co to je ten Pažout. Kabinu jsem snad takhle hnusnou ještě neviděl. A snad i včetně švihadel vepředu (?)
Rapida jsem na živo ještě neviděl ale věřim že bude zkousnutelnější.

Jerry.Gunman

Citace: atnarfus kdy December 20, 2012, 07:44:14 PM
Ta auta jsem naživo neviděl, ale v testu to zhodnotili že Rapid je lepší přesně o tolik, o kolik je dražší. Na fotkách bylo vidět, že frantici zvolili docela zajímavá řešení. Například zavěšení deklu kufru, to je fakt mazec.

Hmmm, zkouknul jsem obojí, interiér mi přijde dospělejší u Peugeot/Cotroena, kofr je asi profesionálněji řešen u Rapida.
Já osobně jezdím spíše v kabině - ale když někdo preferuje kufr...  *1026*
.         Citroen C5/III Exclusive, auto s guľama
Colt Diamondback + Remington + Government + CZ 27

Proč mají včely med? Protože mají královnu
Kdyby měly presidenta, maj akorát hovno...

atnarfus

Ta auta jsem naživo neviděl, ale v testu to zhodnotili že Rapid je lepší přesně o tolik, o kolik je dražší. Na fotkách bylo vidět, že frantici zvolili docela zajímavá řešení. Například zavěšení deklu kufru, to je fakt mazec.

Jerry.Gunman

Citace: Ladik kdy December 20, 2012, 09:17:31 AM
rapid prej v prodeji nic moc

Njn,
ono při tradičně velmi sebevědomé cenové politice, které je Škodovce na domácím trhu dlouhodobě bytostně vlastní,se člověk ani nemůže moc divit, že...
Když si porovnáš ceny u Peugeota 301, Citroenu Elyséé a Rapida - pak je myslím si rozhodnuto
.         Citroen C5/III Exclusive, auto s guľama
Colt Diamondback + Remington + Government + CZ 27

Proč mají včely med? Protože mají královnu
Kdyby měly presidenta, maj akorát hovno...

ferinom

Citace: Ladik kdy December 20, 2012, 09:17:31 AM
rapid prej v prodeji nic moc

pre tej cene, technike a vybave cakal snad niekto nieco ine? mam pocit ze skodovka asi doplati na tu svoju vieru v silu "vernosti domacej znacke".

Ladik

rapid prej v prodeji nic moc

ferinom

Citace: Gogo kdy December 19, 2012, 11:35:30 PM
nj boj o zákazníka  :-)
Se těším, až začnou půjčovat na víkend korejské masérky, bez toho aniž bych byl potenciální zájemce...  *943* *943*

Vam to moze byt jedno. Obe su "ceske" znacky, teda presnejsie domaci vyrobcovia.

Gogo

nj boj o zákazníka  :-)
Se těším, až začnou půjčovat na víkend korejské masérky, bez toho aniž bych byl potenciální zájemce...  *943* *943*
Otec žába, dítě žába....to jsou dneska věci...

Ladik

Dneska tady byl pro něco prodejce ŠKODA a Hyundai, mají dva salony hned vedle sebe
říkal že poměr prodejů je asi pět škodovek na 25 hyundaiu, prej to válcují neskutečně
půjčujou tady tu i40 v kombíku každému druhému kdo se na ní zeptá na tři dny bez jakéhokoliv předpokladu, že je to vůbec potencionální kupec

brano

Je to samozrejme otazka ceny, za tie peniaze by som bol blbec keby som to nezobral. To auto nenadchne ale neurazi, lepsi priemer, s pohodlim problem nemam, najazdil som na nej dost a nebol som nikdy rozlamany tak neviem... kazdemu asi vyhovuje nieco ine.

Gogo

Mě pohodlí docela vyhovovalo- žádný problém, možná trošku tužší nastavení...
Jinak v podstatě žádné trable, jen běžné, jako téměř u všeh aut....
O1 226tis a šla pryč.
O2 157 tis. a dál nevím...
Otec žába, dítě žába....to jsou dneska věci...

Ladik

Citace: ferinom kdy December 18, 2012, 02:41:46 PM
No sluzobna octavka je najlepsi terenak. To vie kazdy.

Ale teraz vazne.
Mam 4,5 roka firemnu O1 1.9TDi PD a nalietane na nej uz skoro 170000km. Sluzi dobre, s dvoma ale. Jedno je ze na dlhsiu cestu je nepohodlna (moj subjektivny nazor) a druhe ze sa mi poslednych cca 40000km "krutia" kotuce viac ako mi je to prijemne.

Ako este par drobnych vyhrad by sa naslo, ale musim zaklopat zatial ziadne vaznejsie problemy.

Skratka nie je to cistokrvny arabsky zrebec, ale je to taky dobry pracovity oslik. Nalozis a ide. :)

já si myslím že ty kotouče budou tím, že použili nějakou druhovýrobu, měl jsem kdysi podobný problém na Zafiře, celou dobu ok , vyměnili kotouč e a zanedlouho kopance jak sviňa, musím přiznat že jezdím živě a brzdím intenzivně, jednou to spravovali, za chvíli znova, tak jsem řval a šly tam nové, od té doby ťuk ťuk nic

ferinom

No sluzobna octavka je najlepsi terenak. To vie kazdy.

Ale teraz vazne.
Mam 4,5 roka firemnu O1 1.9TDi PD a nalietane na nej uz skoro 170000km. Sluzi dobre, s dvoma ale. Jedno je ze na dlhsiu cestu je nepohodlna (moj subjektivny nazor) a druhe ze sa mi poslednych cca 40000km "krutia" kotuce viac ako mi je to prijemne.

Ako este par drobnych vyhrad by sa naslo, ale musim zaklopat zatial ziadne vaznejsie problemy.

Skratka nie je to cistokrvny arabsky zrebec, ale je to taky dobry pracovity oslik. Nalozis a ide. :)

Gogo

Jsem měl 2 oktávky f tédéíčku-služební, ale nemohu říct mnoho špatného.
Fajn auta, dnes už myslím, i za rozumnou cenu (funglovky). 
Ted jezdím fabkou 1,4 a to je motorová pila :-)
Jsem docela překvapen jak to jede, je to živé, mrštné, spotřeba slušná......no komfort žádný, takové laciné...
Ale žádná tragédie to není.
Otec žába, dítě žába....to jsou dneska věci...

T-Diesel

oktavka je fajnove prumerne auto, kere nekeri presmiru uctivaju a jini po nem presmiru flusaju hnusy
oboji byva casto prehnane a ovlivnene sym/anti patiema dotcenych soudruhu.
Jedneho mame aj tuna  *909*

Jerry.Gunman

Citace: Ladik kdy December 18, 2012, 09:47:29 AM
oktavka je fajn auto, vezl jsem ho kámošce když se od někud vracela a nevidím na tom autě nic zásadně špatného
jen pro Vás je to prostě škodovka TAK MÁTE BLBÝ KECY kde jen ten novej smajl :-)
aha tady není bo jsem v rychlé odpovědi tak tedy K O a vy uvidíte smajla KO

Oktávka je vcelku průměrné auto, ze kterého se v našich krajinách dělá neskutečný kult
.         Citroen C5/III Exclusive, auto s guľama
Colt Diamondback + Remington + Government + CZ 27

Proč mají včely med? Protože mají královnu
Kdyby měly presidenta, maj akorát hovno...

Ladik

oktavka je fajn auto, vezl jsem ho kámošce když se od někud vracela a nevidím na tom autě nic zásadně špatného
jen pro Vás je to prostě škodovka TAK MÁTE BLBÝ KECY kde jen ten novej smajl :-)
aha tady není bo jsem v rychlé odpovědi tak tedy K O a vy uvidíte smajla KO

ferinom

Citace: brano kdy December 17, 2012, 10:54:21 PM
Hehe, som dopadol :) kúpil som octaviu II , r.v.2007, biela, combi, samozrejme 1.9 TDI  *1026*

Tak to si riadne pokaslal. Cisty brak. Nie je strieborna. Ty sa v tom vobec nevyznas, nevies ake su spravne parametre pre octaviu?  *1025*

Ladik

sak ho známe, za týden napíše jiné auto až to rozbije

T-Diesel

ma asik  noveho pca tak aby mel budu :)

Jerry.Gunman

Citace: brano kdy December 17, 2012, 10:54:21 PM
Hehe, som dopadol :) kúpil som octaviu II , r.v.2007, biela, combi, samozrejme 1.9 TDI  *1026*

Tož upřímnou soustrast  :-[
BTW, nahoď adresu, kam Ti máme posílat cupaninu od uší a kyblíky na zvratky  *886*
.         Citroen C5/III Exclusive, auto s guľama
Colt Diamondback + Remington + Government + CZ 27

Proč mají včely med? Protože mají královnu
Kdyby měly presidenta, maj akorát hovno...

Romanius

Citace: brano kdy December 17, 2012, 10:54:21 PM
Hehe, som dopadol :) kúpil som octaviu II , r.v.2007, biela, combi, samozrejme 1.9 TDI  *1026*

fúúúha, to si na tom tak zle? a aspoň máš kde bývať?  *974*

brano

Hehe, som dopadol :) kúpil som octaviu II , r.v.2007, biela, combi, samozrejme 1.9 TDI  *1026*

petrklm

Tak tos dělal něco blbě, Jiříku...
Lincoln Town Car Executive 2001 - V8, 4,6l

Even The Way May Be A Target

Jerry.Gunman

Citace: Romanius kdy December 17, 2012, 05:12:34 PM
Citace: Jerry.Gunman kdy December 17, 2012, 04:57:27 PM
Zaplať Bůh, že jsem abstinent :D  *886*
jééé, a jak takhle můžeš žít???  :'( *820*
:)

Jednoduše :D
Játra nadranc, ledviny jako zvon ... to je pak snadná volba  *1025*
.         Citroen C5/III Exclusive, auto s guľama
Colt Diamondback + Remington + Government + CZ 27

Proč mají včely med? Protože mají královnu
Kdyby měly presidenta, maj akorát hovno...

Ladik

Citace: Lihobaron kdy December 17, 2012, 06:07:35 PM
nejhorsi pivo je zadny pivo..

nejhorší pivo je vyblitý pivo

Lihobaron

nejhorsi pivo je zadny pivo..

Romanius

Citace: Jerry.Gunman kdy December 17, 2012, 04:57:27 PM
Zaplať Bůh, že jsem abstinent :D  *886*


jééé, a jak takhle můžeš žít???  :'( *820*

:)

Jerry.Gunman

Citace: Ladik kdy December 17, 2012, 03:55:05 PM
Citace: Jerry.Gunman kdy December 17, 2012, 03:50:56 PM
Citace: Ladik kdy December 17, 2012, 03:42:51 PM
Citace: ferinom kdy December 17, 2012, 12:49:01 PM
Od urciteho mnozstva vypiteho anglickeho piva, verim ze aj tie anglicanky opeknievaju. :) Akurat pivo musis pit ty a nie anglicanky. :D
proto se taky pivu říká krasohled
kolega říká, dám ještě dva krasohledy a du na věc :-)
Akurát že když se to s krasohledama přežene, pak může slečna dopadnout jako dragoun, husar a podobné jízdní jednotky  *974*  *974*  *974*
důležité je pak ráno vstát a nekoukat za sebe co jsi sbalil po krasohledové smršti :)

Zaplať Bůh, že jsem abstinent :D  *886*
.         Citroen C5/III Exclusive, auto s guľama
Colt Diamondback + Remington + Government + CZ 27

Proč mají včely med? Protože mají královnu
Kdyby měly presidenta, maj akorát hovno...

Ladik

Citace: Jerry.Gunman kdy December 17, 2012, 03:50:56 PM
Citace: Ladik kdy December 17, 2012, 03:42:51 PM
Citace: ferinom kdy December 17, 2012, 12:49:01 PM
Od urciteho mnozstva vypiteho anglickeho piva, verim ze aj tie anglicanky opeknievaju. :) Akurat pivo musis pit ty a nie anglicanky. :D
proto se taky pivu říká krasohled
kolega říká, dám ještě dva krasohledy a du na věc :-)

Akurát že když se to s krasohledama přežene, pak může slečna dopadnout jako dragoun, husar a podobné jízdní jednotky  *974*  *974*  *974*

důležité je pak ráno vstát a nekoukat za sebe co jsi sbalil po krasohledové smršti :)

Jerry.Gunman

Citace: Ladik kdy December 17, 2012, 03:42:51 PM
Citace: ferinom kdy December 17, 2012, 12:49:01 PM
Od urciteho mnozstva vypiteho anglickeho piva, verim ze aj tie anglicanky opeknievaju. :) Akurat pivo musis pit ty a nie anglicanky. :D
proto se taky pivu říká krasohled
kolega říká, dám ještě dva krasohledy a du na věc :-)

Akurát že když se to s krasohledama přežene, pak může slečna dopadnout jako dragoun, husar a podobné jízdní jednotky  *974*  *974*  *974*
.         Citroen C5/III Exclusive, auto s guľama
Colt Diamondback + Remington + Government + CZ 27

Proč mají včely med? Protože mají královnu
Kdyby měly presidenta, maj akorát hovno...

Ladik

Citace: ferinom kdy December 17, 2012, 12:49:01 PM
Od urciteho mnozstva vypiteho anglickeho piva, verim ze aj tie anglicanky opeknievaju. :) Akurat pivo musis pit ty a nie anglicanky. :D

proto se taky pivu říká krasohled

kolega říká, dám ještě dva krasohledy a du na věc :-)

Jerry.Gunman

Citace: Gogo kdy December 17, 2012, 12:04:31 PM
jooo v Anglicku su fajne baby a netřeba umet anglicky, když je pěkná mluví česky nebo slovensky to je v poho... *886*

Případně ukrajinsky či polsky.
Hoši, taková polská kobieta, když se patřičně vyvede... 
Kuwa, chybí mi tu závistivě slintající smajl  *875*
.         Citroen C5/III Exclusive, auto s guľama
Colt Diamondback + Remington + Government + CZ 27

Proč mají včely med? Protože mají královnu
Kdyby měly presidenta, maj akorát hovno...

Romanius

no hlavne musíš piť pivo a nie tie ich divné sračky

ferinom

Od urciteho mnozstva vypiteho anglickeho piva, verim ze aj tie anglicanky opeknievaju. :) Akurat pivo musis pit ty a nie anglicanky. :D

Gogo

jooo v Anglicku su fajne baby a netřeba umet anglicky, když je pěkná mluví česky nebo slovensky to je v poho... *886*
Otec žába, dítě žába....to jsou dneska věci...

Jerry.Gunman

Citace: Lihobaron kdy December 16, 2012, 10:24:51 PM
helejd culiprdi je krasne videt, ze ac ste stary uz a sesli vekem to zajimavy se vam hodne velkym vobloukem vyhejblo  *753*.. jeden jezdi slovensko-rumunsko a druhej italiji-maroko pak se nedivte ze vite velky prd.. JEZDITE SPATNYM SMEREM!!!!!!!

Když už, tak po špatné straně cesty, ne? :D
.         Citroen C5/III Exclusive, auto s guľama
Colt Diamondback + Remington + Government + CZ 27

Proč mají včely med? Protože mají královnu
Kdyby měly presidenta, maj akorát hovno...

Romanius

Citace: Ladik kdy December 17, 2012, 12:42:42 AM
Citace: Lihobaron kdy December 16, 2012, 10:24:51 PM
helejd culiprdi je krasne videt, ze ac ste stary uz a sesli vekem to zajimavy se vam hodne velkym vobloukem vyhejblo  *753*.. jeden jezdi slovensko-rumunsko a druhej italiji-maroko pak se nedivte ze vite velky prd.. JEZDITE SPATNYM SMEREM!!!!!!!

no když já neumím anglicky :-(

jáák že ne - helou máj lejdy, háu ár jú, ájem  džej ár júink, tys máj kár, tys is krabicoid :)

Ladik

Citace: Lihobaron kdy December 16, 2012, 10:24:51 PM
helejd culiprdi je krasne videt, ze ac ste stary uz a sesli vekem to zajimavy se vam hodne velkym vobloukem vyhejblo  *753*.. jeden jezdi slovensko-rumunsko a druhej italiji-maroko pak se nedivte ze vite velky prd.. JEZDITE SPATNYM SMEREM!!!!!!!

no když já neumím anglicky :-(

FPT

já s tebou souhlasím, z mých návštěv v anglii si pamatuju spousty hezkých holek.
--O-o-O--

Lihobaron

helejd culiprdi je krasne videt, ze ac ste stary uz a sesli vekem to zajimavy se vam hodne velkym vobloukem vyhejblo  *753*.. jeden jezdi slovensko-rumunsko a druhej italiji-maroko pak se nedivte ze vite velky prd.. JEZDITE SPATNYM SMEREM!!!!!!!