Octavia- nová

Založil Gogo, December 11, 2012, 07:15:46 PM

« předchozí - další »

0 uživatelé a 2 Hosté prohlíží toto téma.

Co říkáte na design (vzhled!!) Nové Octavie.

Líbí se mě.
Lepší než předchozí řada.
Docela ujde....
No nic moc-předchozí se mě líbila více.
Nelíbí se mě.

Gogo

Noo jestli bude poctivě udělaná, jako O1....dovedu si představit jejich počet na silnicích...
Otec žába, dítě žába....to jsou dneska věci...

petrklm

Co mě pobavilo a Autowebu: "Podívejte se na kompletní ceník nové Octavie III. A pozor, důležitá informace: škrabka na led ve víčku nádrže je v základní výbavě! Na rozdíl od klimatizace." Ale možná jsem to měl dát do vtipů...

Lincoln Town Car Executive 2001 - V8, 4,6l

Even The Way May Be A Target

Krtek

Vždyť to řikam furt. potřebujou rozdělit trh. Rapid 240-320 tisíc, Kokta 340+ až k SuperBlbovi. Vyrábět koktu jako doteď s cenou 260-nekonečno bylo divný.

ferinom

Teda nie ze by som bol obdivovatel skodofky, ale cena je za ten kus auta naozaj lakava. Zvysok trhu isto utiera kropaje potu. Ale prakticky "pouzitelna" vybava je az tak Ambition od 394900,-.
Asi sa poucili z chyb pri cene Rapidu. Predpokladam, ze ten teraz pojde cenou asi "rapidne" dole.

Lihobaron

jo to sem cet hlavne ty prispefky pod tim se mi chtelo blit z tech lidi  KO


Romanius

Citace: Ladik kdy January 02, 2013, 09:22:55 PM
ale jooo jasně to dělaj všichni hlavně citróni si v tom libují, na cenovce půl mega a na faktuře třipade
ale s tím objedníváním je to všude stejné přece, chceš nějakou výbavu, minimálně dva tři měsíce čekáš
když jsem kupoval diskošku tak byl stav takový, že buď vemu to co mají v rakousku na skladě nebo tři kvartály čekačka!!!!!

to je takové konspirační toto tvrzení

atnarfus

Nás taky v létě Roomster za 260k potěšil po porovnávací anabázi skrz korejské a francouzské autosalony.
Jestli dostanou rozum a reálná cena Rapida 1.2TSI s klimou a pár el. hovadinama bude 260k, tak se to prodávat bude dobře. Já bych si to sám za tu cenu koupil.

Ladik

ale jooo jasně to dělaj všichni hlavně citróni si v tom libují, na cenovce půl mega a na faktuře třipade
ale s tím objedníváním je to všude stejné přece, chceš nějakou výbavu, minimálně dva tři měsíce čekáš
když jsem kupoval diskošku tak byl stav takový, že buď vemu to co mají v rakousku na skladě nebo tři kvartály čekačka!!!!!

Gogo

Přesně tak, na jejich cílovku to funguje, mají pocit, že si koupili něco super luxusního za super nízkou (sníženou) cenu :-(
Otec žába, dítě žába....to jsou dneska věci...

atnarfus

Když by jsi v listopadu šel Rapida objednat, tak by ti ho dodali v březnu. Prostě neměli co prodávat. Představili ho dřív než rozumě rozjeli výrobu.
Škodovka již dříve narazila novému modelu šilenou cenu a dnes to prodávají o 100k levněji (Roomster). Je to prostě jejich taktika. Na zákazníky to asi působí. Lidi si zapamatují vyvolávací cenu a když je pak na stole taková super nabídka...

Ladik

Citace: Lihobaron kdy January 02, 2013, 09:14:33 PM
rekl ten co ma minusu ze by snima moh rapidu stirat predni sklo :)

promiň dneska jsem neměl celý den čas, už ho tam máš ;-)

Lihobaron

rekl ten co ma minusu ze by snima moh rapidu stirat predni sklo :)

Ladik

No ještě dojde Romanko a konspirační teorie je hotová :)
hele myslíte, že nechtějí prodávat?
že jako já nevím čtyři měsíce nechaj jen tak klienty dumat aby si koupili něco jiného?
dyť za chvilku má dojít na trh nová octavka

Nééé oni byli jen tak nadutí, že si mysleli že jim to zase vyjde a českej člověk si půjde koupit ,,české,, auto za větší peníze než kolik stojí ,,cizí,, auto
bo přece škoda má všecko pak levnější

atnarfus

Místní prodejce mi potvrdil, že to nikdo za ty prachy nechce a nedivím se. Lidi to prý okouknou a pak vezmou Roomstera, O2, nebo utečou jinam. Musejí to sundat tak na 260 s TSI a pak se to prodávat začne. Tedy na úroveň Roomstera.

Nechápu proč do toho roubovali HTP, to stejně nikdy nikdo nekoupí. Stejně tak základní provedení bez klimatizace. To je prostě jenom ten jejich marketing. Pak udělají paket ve kterém bude normální výbava za +10k Kč, nebo udělají akci jako je už půl roku na Roomstera.

Lihobaron

taky mi to nejak smrdi.. uz jenom to :  řekl serveru iDnes.cz pod příslibem anonymity jeden z prodejců :):)

ferinom

No myslim, ze vacsina sa preda ako sluzobaky. Otazny je ale motor. Ta dieslova 1.6TDI je voci 1.2TSi cenovo velmi vysoko.

atnarfus

Je to pripravena taktika. Prodejce mi rikal, ze na lonsky podzim jim dali jenom dve auta. Stejne tedy nebylo co prodavat. Letos uz auta budou a budou take akcni slevy.

Jerry.Gunman

Tak abychom se vrátili zpět k půdvodnímu themathu - Škodovkám :D

Rapid je zatím nejhůře prodávanou Škodovkou
http://www.lidovky.cz/skoda-rapid-je-propadak-duvodem-je-zrejme-vysoka-cena-pcv-/ln-auto.asp?c=A121229_114156_ln-auto-aktuality_hm
Všichni vědí, že důvodem je nadsazená cenová úroveň, ovšem automobilka se musí tvářit, že je vše v pořádku  *1025*
.         Citroen C5/III Exclusive, auto s guľama
Colt Diamondback + Remington + Government + CZ 27

Proč mají včely med? Protože mají královnu
Kdyby měly presidenta, maj akorát hovno...

Ladik

nevěř jim, je to hodnej kluk, má odstrašující příklad v tobě :-)

Jerry.Gunman

Citace: Lihobaron kdy January 01, 2013, 01:50:08 PM
no prave proto sem rad ze kluk neni takovy hovado jako ja  ;)

Ale prdlajz - je - akurát že Tobě to dosud nedochází  *886*
.         Citroen C5/III Exclusive, auto s guľama
Colt Diamondback + Remington + Government + CZ 27

Proč mají včely med? Protože mají královnu
Kdyby měly presidenta, maj akorát hovno...

Lihobaron

no prave proto sem rad ze kluk neni takovy hovado jako ja  ;)

Krtek

a na mně bude dělat chytráka o cucflekách...

Lihobaron

to sem tenkrat chcal z patra kdyz sme slavili novou strechu.. to sem tenkrat mel fakt dobrou naladu  *753*

Jerry.Gunman

Citace: Lihobaron kdy January 01, 2013, 01:13:12 PM
vod ty doby co je loznice v patre vecinou vydrzim do rana  8)

Houby, kropí to z wokna :D
.         Citroen C5/III Exclusive, auto s guľama
Colt Diamondback + Remington + Government + CZ 27

Proč mají včely med? Protože mají královnu
Kdyby měly presidenta, maj akorát hovno...

Lihobaron

vod ty doby co je loznice v patre vecinou vydrzim do rana  8)

Ladik

Citace: Lihobaron kdy January 01, 2013, 01:08:40 PM
hele, a tobe fpt nedal ten kod pro vodblokovani?? proc myslis, ze mas tolik miunusu, ze bych tolik minusu zvladnul po hodinach??

aaaaale, pokaždý když se jdeš v noci vychcat tak klikneš to je jasný :)

Lihobaron

hele, a tobe fpt nedal ten kod pro vodblokovani?? proc myslis, ze mas tolik miunusu, ze bych tolik minusu zvladnul po hodinach??

Ladik

Citace: Lihobaron kdy January 01, 2013, 12:50:40 PM
s tisicovkou si moh bejt slavnejsi nez avatar jako prezident ale takhle ses jen pouhopouhej prumernej puciflek spar minuskama *753*

Lituji, ale nemůžete vložit opakovaně karmu. Musíte čekat 1 hodin.

Lihobaron

s tisicovkou si moh bejt slavnejsi nez avatar jako prezident ale takhle ses jen pouhopouhej prumernej puciflek spar minuskama *753*

Ladik

Citace: Lihobaron kdy January 01, 2013, 12:42:23 PM
mno ty bysis mel zas pomalu zacit predchazet admina aby ti to ZASE hacknul.. nebejt takova srababa mel bys uz mozna tisicovku  ;)

píšu si naStavit budík každou hodinu NAVŽDY :-)

Lihobaron

mno ty bysis mel zas pomalu zacit predchazet admina aby ti to ZASE hacknul.. nebejt takova srababa mel bys uz mozna tisicovku  ;)

Ladik

Citace: T-Diesel kdy December 21, 2012, 05:09:21 PM
Citace: brano kdy December 20, 2012, 08:50:25 PM
Presne, a este k tomu ked porovnas cenu citroenu/pezota a rapidu po 3 alebo 5-tich rokoch tak je to uz uplne jasne :)

sem ti dal plusa ;)

hned za hodinu to napravím, dostane mínusa jen to mlaskne, du si nastavit budíka :-)

T-Diesel

Citace: brano kdy December 20, 2012, 08:50:25 PM
Presne, a este k tomu ked porovnas cenu citroenu/pezota a rapidu po 3 alebo 5-tich rokoch tak je to uz uplne jasne :)

sem ti dal plusa ;)

Lihobaron

podle me to nemohlo bejt vomoc bych rek..

Jerry.Gunman

Citace: elpidio kdy December 21, 2012, 02:38:16 PM
A co historka o ukrutně přeměřujícím palubním pc tentokrát nebude ?

Zlobili jste, před večeří jste si neumyli ani ruce ani nohy, do kostela nechodíte, neděle nesvětíte, tak žádná story o přeměřujícím palubáku nebude  *886*
.         Citroen C5/III Exclusive, auto s guľama
Colt Diamondback + Remington + Government + CZ 27

Proč mají včely med? Protože mají královnu
Kdyby měly presidenta, maj akorát hovno...

elpidio

A co historka o ukrutně přeměřujícím palubním pc tentokrát nebude ?
Ne, hádejte, mám Rujánu.

Jerry.Gunman

Citace: Krtek kdy December 20, 2012, 09:36:27 PM
No Jerry s tim cos napsal nejde neodpověďět. Nezlob se na škodovku ale na svýho (asi ex?) zaměstnavatele. Páč asi jenom idiot by si vybral dobrovolně a sám auto s nejblbějšim poměrem cena/výkon nebo nejhnusnější auto co zná.
Ruplý okno je divný a zlodějinu beru jako náhodu i když mně vykradli jediný auto - služební koktu :-)

Fábku jsem měl 2 měsíce na jaře 2001, než se vyřešilo vše okolo mnou objednaného Focuse. Podědil jsem ji po předchozím FŘ, o němž všichni tvrdili, že byl ... zvláštní... Delší 2 měsíce jsem nezažil

Hroomstera jsem měl cca 12 dní v létě 2008, když jsem byl ve Švödsku. Takměř nejvyšší výbacva, vpředu uvnitř by to vcelku i šlo, ale ten exteriér - jeden hnus, vašnosti

Ruplý okno - zima 2003, cesta ze Šumperka přes Suchý Vrch - křup, křap, jeb - a v autě kosa jak v sibiřském mražáku. O1 tím občas trpěly - v 5. dveřích bylo jakésik pnutí či co a občas se jim vysypalo zadní wokno. Mně tedy za jízdy

Vykradený auto - holt, Škodovka je u nás nejčastěji ukradeným i vykradeným vozidlem, protože příslušní  hoši už na to mají své grify a werky. Přijde mi ale nemilý, že z nějakých 30 aut, co jsem s nimi natočil alespoň 1.000 km, mi vybrali vždycky tu Chrochtávii

Ale máš recht - když jsem si vybírat nemohl, obdržel jsem Škodu; když jsem si vybírat mohl, zvolil jsem si auto :D
.         Citroen C5/III Exclusive, auto s guľama
Colt Diamondback + Remington + Government + CZ 27

Proč mají včely med? Protože mají královnu
Kdyby měly presidenta, maj akorát hovno...

Krtek

No Jerry s tim cos napsal nejde neodpověďět. Nezlob se na škodovku ale na svýho (asi ex?) zaměstnavatele. Páč asi jenom idiot by si vybral dobrovolně a sám auto s nejblbějšim poměrem cena/výkon nebo nejhnusnější auto co zná.
Ruplý okno je divný a zlodějinu beru jako náhodu i když mně vykradli jediný auto - služební koktu :-)

atnarfus

Rapida jsem viděl naživo - je to plasťák.
Frantíky jsem viděl jenom na fotkách, ale je to tak půl cesty k Loganu.

Jsem detailista, tak mne trápí i takové zhovadilosti jako háky pod deklem do půl kufru.

Jerry.Gunman

Citace: Lihobaron kdy December 20, 2012, 08:27:24 PM
Citace: Jerry.Gunman kdy December 20, 2012, 08:18:24 PM
Hmmm, zkouknul jsem obojí, interiér mi přijde dospělejší u Peugeot/Cotroena, kufr je asi profesionálněji řešen u Rapida.
Já osobně jezdím spíše v kabině - ale když někdo preferuje kufr...  *1026*
nezlob se name ale podle me ses proti skodofce hoodne zaujatej a uz hoodne dlouho  ;)


Jsem  :P
* BTW, ze všech aut, která jsem kdy používal, mi vykradli než 3 vozy. Vždycky to byla Škoda Octávia.
* Ze všech aut, s nimiž jsem kdy jezdil, mne pouze v jednom jediném po cca 350 km cestě bolely záda - ve Škodě Octávia.
* Ze všech aut, s nimiž jsem kdy jezdol, jen jednomu za jízdy jeblo zadní okno - ve Škodě Octávia.
* Ze všech aut, s nimiž jsem kdy jezdil, jednoznačně nejhorší poměr cena/výkon měla Fábia.
* Ze všech aut, s nimiž jsem kdy jezdil, designově zcela nejhnusnější byla Škoda Roomster
* ze všech aut, s nimiž jsem kdy jezdil do servisu, nejhorší přístup k zákazníkovi měli v autorizovaném servisu Škoda

Ale, samozřejmě, dá se to vysvětlit i tak, že jsem proti Škodovce zaujatý, což po těchto zkušenostech patrně vskutku jsem  *886*
.         Citroen C5/III Exclusive, auto s guľama
Colt Diamondback + Remington + Government + CZ 27

Proč mají včely med? Protože mají královnu
Kdyby měly presidenta, maj akorát hovno...

brano

Presne, a este k tomu ked porovnas cenu citroenu/pezota a rapidu po 3 alebo 5-tich rokoch tak je to uz uplne jasne :)