Krtkovo Cadlík

Založil Krtek, November 14, 2012, 09:36:12 PM

« předchozí - další »

0 uživatelé a 1 Host prohlíží toto téma.

Jerry.Gunman

Citace: Krtek kdy May 31, 2013, 07:30:32 AM
ty vole a hledej práci v regionu, kde někdo vyhodil pár set lidí... fakt vyhlídky.  :BMS: :BMS: :BMS:

Mé důvody v kostce, proč jsem před 12 lety "emigroval" z Ostravska
.         Citroen C5/III Exclusive, auto s guľama
Colt Diamondback + Remington + Government + CZ 27

Proč mají včely med? Protože mají královnu
Kdyby měly presidenta, maj akorát hovno...

Krtek

ty vole a hledej práci v regionu, kde někdo vyhodil pár set lidí... fakt vyhlídky.  :BMS: :BMS: :BMS:

Lihobaron

kuci, hlavni je zdravi, zbytek se uz tak nejak preklepe OK

Jerry.Gunman

Sakra, ten letošek je, koukám, nějaký krizový...
2 Braňo - je to tak, zdá se, že takovýmto bodem zlomu si musí projít skoro každý a všichni tím získáváme velmi podobné zkušenosti. Řeknu Ti ale, že to má (po čase, až se z toho oklepeš a trochu zmátoříš) i svoje výhody. Utřídíš si priority, zjistíš, co je v životě fakt důležité a budeš výrazně klidnější a spokojenější.

Akurát že za tyhle zkušenosti člověk většinou zaplatí dost velký balík peněz ... :(
.         Citroen C5/III Exclusive, auto s guľama
Colt Diamondback + Remington + Government + CZ 27

Proč mají včely med? Protože mají královnu
Kdyby měly presidenta, maj akorát hovno...

Ladik

Citace: brano kdy May 30, 2013, 09:57:39 PM
Jo krtku, to je skoda. Aj to co sa ti stalo vrodine ,  to je peklo. Ja som tiez teraz socialny pripad, konecne sme sa tak s tou mojou co sme to tahali 13 rokov roztoto nadobro a vymyslela si teda ze by je napisany na nu tak ja sa mam zbalit a vypadnut. Chvilu som upadal do depky ale potom som si povedal ze kurva ked nejde o zivot tak ide o hovno, nikto neumiera, mam okolo seba ludi co ma podrzia tak to bude ok. Aj zacat odznovu. Aspon budem mat klud. Ale je to sranda ako sa menia priority v zivote. Predal som dve auta, nechal som si tt a na robotu a psov som si zas zohnal spacerunnera takeho ako som dal tatikovi na robotu a je to. Kupil maly byt a mozem sa pomali davat dokopy. Som este nedavno smial ludom co mali depresie a nevideli zmysel zivota. Uz to nikdy neurobim. Je to svina, zobudit sa nad ranom, nemoct zaspat a vidiet vsetko v ciernych farbach. a jo teda aby to bolo aj k teme, sedan je picovina :) Ako paci sa mi ale ja take mat nemozem, vlacim psov a ine veci a to sa neda :)

tak tak sytý hladovému nevěří, člověk musí zažít o čem ten druhý mluví
znám spoustu lidí co říkali, kurwa usměj se nemrač se furt, dnes už ví co to je .....
Držte se oba, mám Vás rád i když jste oba kkti :-))

brano

Jo krtku, to je skoda. Aj to co sa ti stalo vrodine ,  to je peklo. Ja som tiez teraz socialny pripad, konecne sme sa tak s tou mojou co sme to tahali 13 rokov roztoto nadobro a vymyslela si teda ze by je napisany na nu tak ja sa mam zbalit a vypadnut. Chvilu som upadal do depky ale potom som si povedal ze kurva ked nejde o zivot tak ide o hovno, nikto neumiera, mam okolo seba ludi co ma podrzia tak to bude ok. Aj zacat odznovu. Aspon budem mat klud. Ale je to sranda ako sa menia priority v zivote. Predal som dve auta, nechal som si tt a na robotu a psov som si zas zohnal spacerunnera takeho ako som dal tatikovi na robotu a je to. Kupil maly byt a mozem sa pomali davat dokopy. Som este nedavno smial ludom co mali depresie a nevideli zmysel zivota. Uz to nikdy neurobim. Je to svina, zobudit sa nad ranom, nemoct zaspat a vidiet vsetko v ciernych farbach. a jo teda aby to bolo aj k teme, sedan je picovina :) Ako paci sa mi ale ja take mat nemozem, vlacim psov a ine veci a to sa neda :)

atnarfus

Jsou OK, když nepotřebuješ tahat kočárek, případně nejsi chalupář křížený z kutilem.

Jerry.Gunman

Citace: atnarfus kdy May 30, 2013, 07:49:47 PM
Kdyby to nebyl sedan. Nějakou novější plechovku bych potřeboval, ale kombík, nebo MPV je podmínkou. Sedany v ČR asi obecně nefrčí.

Sedany jsou OK, s výjimkou svých posledních 2 auťáků jsem měl vždycky jenom sedany :)
.         Citroen C5/III Exclusive, auto s guľama
Colt Diamondback + Remington + Government + CZ 27

Proč mají včely med? Protože mají královnu
Kdyby měly presidenta, maj akorát hovno...

atnarfus

Kdyby to nebyl sedan. Nějakou novější plechovku bych potřeboval, ale kombík, nebo MPV je podmínkou. Sedany v ČR asi obecně nefrčí.

Jerry.Gunman

Citace: Krtek kdy May 30, 2013, 05:39:42 PM
já mam fakt talent kupovat neprodejný klumpy. Kdysi BXo kombíka jsem taky dával do srAAAček za půlku ceny :-( Aby toho nebylo málo, manželka má v rachotě výpověď  :BMS:

Kurwa  :(  :(
.         Citroen C5/III Exclusive, auto s guľama
Colt Diamondback + Remington + Government + CZ 27

Proč mají včely med? Protože mají královnu
Kdyby měly presidenta, maj akorát hovno...

Krtek

já mam fakt talent kupovat neprodejný klumpy. Kdysi BXo kombíka jsem taky dával do srAAAček za půlku ceny :-( Aby toho nebylo málo, manželka má v rachotě výpověď  :BMS:

Jerry.Gunman

Hmmm, to je situace vskutku blbá :( :( :(
.         Citroen C5/III Exclusive, auto s guľama
Colt Diamondback + Remington + Government + CZ 27

Proč mají včely med? Protože mají královnu
Kdyby měly presidenta, maj akorát hovno...

Krtek

Jenže.. Když se pojebe Nubira jakkoliv tak mi jí dá kámoš za 2-3 dny do kupy i s origo dílama. Na tohle se i s VINem objednávaly blbý rozvody a cestujou sem od Vánoc :-( A já nemůžu riskovat do budoucna nějakej dlouhodobější výpadek jednoho z aut.
Taky mně to mrzí, tohle auto jsem chtěl 6 let. Ale ty 4 tisíce co ho splácim mi teď chyběj abych alespoň zaplatil měsíční poplatky v baráku. Až dojdou úspory tak nevim.

bibo

krtku taky bych spíš poslal fuč nubiru a tohle si nechal bohužel je doba podle mě na prodej auta na pikaču   jinak drž se 

petrklm

Tak jsem to předal dál, třeba to bude mít nějakej ohlas. Ale za tebe mě ten prodej mrzí.
Lincoln Town Car Executive 2001 - V8, 4,6l

Even The Way May Be A Target

Krtek

Neni čas na hrdinství takže bych to viděl takhle:

Prodám Cadillac CTS (typ GM320)
Motor 2.6i V6 133 kW 5st manuál
Ročník uvedení do provozu 2006
Najeto poctivých 115 tis km
Jsem 2. majitel. Poctivě servisovaný s jasnou historií
Přestavěno na LPG v listopadu 2012. Nádrž kolem 55l místo rezervy
Spotřeba benzín do 11L, LPG do 12L v průměru

Výbava:
ABS, stabilizace (nevim aktuální zkratku), 8x Airbag, Xenony,
Rádio s CD měničem na 6CD, tempomat, palubní PC, tempomat,  4x el okna s automatikou, kožené vyhřívané sedačky, duální automatická klimatizace, el. nastavování sedaček s pamětí, el. nastavovací vyhřívaná a sklopná zrcátka, autoztmavovací vnitřní zrcátko, kožený volant a nevim co všechno ještě..

Stav myslim perfektní až na pár parkovacích ďolíků viditelných jenom z určitých úhlů.

Nebudu zapírat pár dorboností - je potřeba udělat servis s výměnou rozvodů (řemen, pumpa, kladky). Ohledně toho se lze domluvit na slevě nebo bych ho ještě zařídil já.
Je to Amerika se všema jejíma specifikama - takže kdo chce Audi nebo BMW ten tomuhle autu na chuť asi nepřijde.
Jinak myslim spolehlivý a pohodlný auto hlavně na daleký cestování po lepších cestách.
V ceně jsou aktuálně obuté letní pneu + nové zminí kupované v prosinci (Dunlop SP Wintersport)

Cenu bych viděl na 125 tisíc s možností se domluvit.
Bohužel rodinné důvody

Telefon 776 000 773
email petrkrtek@volny.cz

petrklm

2Krtek: jestli to chceš prodat, tak mi napiš něco jako inzerát,  já to zkusím předhodit na jiným fóru, třeba se toho někdo chytne, třeba sem a nebo do soukromek, nebo do mailu :)
Lincoln Town Car Executive 2001 - V8, 4,6l

Even The Way May Be A Target

fido

Citace: Krtek kdy April 15, 2013, 10:00:25 AM
Nevim jestli jsi čet poslední dobou téma pokec :-( Rezervy byly, nebyl problém ale člověk míňí a ten kurva život překope všechno úplně naruby tou nejdrasičtější metodou
Njn, jak bylo velmi trefne receno ve filmu Amores Peros - "Kdyz chces Boha rozesmat, vypravej mu o svych planech".
Tak hodne stesti...s prodejem a tak. Ja bohuzel o nikom nevim a i kdyz po CTS pokukuju uz dlouho, tak spis po necem novejsim
a s vetsim motorem.

Krtek

Nevim jestli jsi čet poslední dobou téma pokec :-( Rezervy byly, nebyl problém ale člověk míňí a ten kurva život překope všechno úplně naruby tou nejdrasičtější metodou

fido

Aha, tak jestli ho mas na sekyru, tak to je jina... Holt kdyz si clovek dela radost, tak je lepsi z toho, co ma v rezerve, jinak te to zacne stvat.

Krtek

to je mi jasný Fido. Jenže stav je ten že na něm dlužim aktuálně 130 tisíc a to bych rád odboural. Do budoucna bude asi všechno jinak a mít půjčku+hypotéku a nedej bože k tomu manželku na mateřský tak to bych fakt nezvlád, nejsem Demeter. Do budoucna je možnost že zase budu dojíždět do práce 40 km tam a zpět. Teď jsem měsíc coural mezi Příbramí a Berounskem a Kadlík byl odstavenej, to bych se do svých 4 tisíc měsíčně nevešel.
A jak řikam, servisně je to auto jinde než běžná konfekce. Svezení fajn ale zase žádnej zázrak když to porovnam s nákladama na provoz a dostupností dílů. Je to jenom o 3 roky novější než Nubira (papírově, fyzicky jako skladovka třeba jenom o rok a půl) a najeto to má o 50 tis km míň což taky neni takovej rozdíl.

fido

 Me to prijde jako skoda. Kdyz prodejem tratis skoro 40 tisic, za jak dlouho bys je projezdil kvuli o 3 litry vyssi spotrebe?
Auto je vzdycky blba investice, ale jediny zpusob, jak ztratu snizit je, snazit se s pekacem odjezdit co nejvic kilometru,
abys to promenil aspon v uzitnou hodnotu.

Ladik


Krtek

Hele bando kdybyste někdo věděli o zájemcovi o Kadlíka tak bych se ho i zbavil. V současný situaci mam (musim mít) jiný priority. Dal jsem za něj nějakejch 130 tisíc + přestavba na LPG 27 a nový zimní pneu za deset. Teď mi stojí před barákem, já potřebuju jezdit hodně a 3 litry spotřeby jsou prostě znát :-( Navíc do budoucna pokud se mi podělá Nubira, dá mi jí do tejdne mechanik dohromady pokud by se podlěla tenhle peklostroj, tak jsem nahranej. Kdybych za něj dostal těch 130-125 tisíc, byl bych šťastnej jako blecha. Kdyby míň, dá se i dohodnout. Nikdy by mně nenapadlo že se mi takhle razantně a brutálně může změnit situace, no :-(

Jerry.Gunman

No já si taky Citrónka po čase zase projel - a musím říci, že jak do práce musím jezdit hnusníkem (OII, 1.6 TDI 77kW) , tak kvality Citrónka o to více vyniknou
.         Citroen C5/III Exclusive, auto s guľama
Colt Diamondback + Remington + Government + CZ 27

Proč mají včely med? Protože mají královnu
Kdyby měly presidenta, maj akorát hovno...

Krtek

Dnešní sváteční vyjížďka bez ztráty kytičky. Dost jsem váhal kterym autem ject. Začínam tak nějak mít  pocit z Kadlíka, i když je to zadohrab, skoro jako z Nubiry.
Včera napadlo 20cm, dneska v noci dalších asi 5-10 cm. S klidem a 150 kg paliva se Kadlík vyškrábal i v zajebaný Příbrami. Tam mně teda chytala "prchlivost" když nějakej dement s Feldou očividně na letňákách dělal školu smyku ve snaze vyhrabat se do mírnýho kopce v křižovatce. Ono to tam teda asi fakt klouzalo protože proti mně jel původně z toho kopečka popředu traktor s radlicí přičemž kola se mu točliy dozadu !  ??? Taková nějaká velká sviňa John Dýr či co, sníh lítal všude když to zapích do závěje přede mnou.

Krtek

zatim nic. Od pátku do teď stojí Kadlík na parkovišti. Pojedu s nim zase až v neděli k našim.

Ladik

tak co novýho, nějak je tu mrtvo v tématu ;-)

Ladik

Aspon budes mit penize na opravu motoru

Krtek

Dneska 4. nádrž plynu a projetá za 11,60 L. Vzhledem k tomu že už Kadla nešetřim a točim ho nad 2 tisíce :-) .... Koukam že jsem během měsíce ušetřil 1900 kč.

bibo

jo michelangelo to je ten strašnej hnus  sem to dostal  asi jako uplatek a po ochutnání to šlo čistit trubky hnus

elpidio

Sladký pití a šampus v jedné větě  *1001* *1001* *1001*
Ne, hádejte, mám Rujánu.

Krtek

Koukam, s JBým se sejdeme i v chlastu. Jestli ti chutná sladký pití tak jako "šampus" doporučuju z Tesca Michellangelo. Stojí kolem 140 kč za 1,5L nebo ho mívaji akčně i pod stovku. To mi vyloženě chutná. Poirtský spíš takový to nějak naředěný co má kolem 13%. Bejvá v každym hypáči za 119 nebo akčně za 99. Jak je to ten origoš likérovej nad 18%, to už moc pálí a chuť se tim vyloženě kurví a ztrácí.

jb

no letos jsem si rekl. ze kdyz uz prvne na svatky otevru alkohol, tak na silvestra sampus - MOET, ten by mel chutnat asi vsem, kdyz to je mainstream .. a kdyz po veceri portske, tak aspon 20lete z PORTA a kdyz Calvados, tak ten z Normandie.. a jako portske supr, ale zbytek me nenadchl resp vylozene me nechutnal...
takze ja zustavam u nealka :) jo pivo me taky nechutna ... jestli vypiju dve, tri za rok tak to je akorat...

a v sini neseru, to by smrdelo :)

Gogo

Kdo se bojí sere v síni..... :-)
Kdo neriskuje nepije šampaňské.... :-)
Otec žába, dítě žába....to jsou dneska věci...

jb

chvilu tady nejsem a hned drzi jak opice.. ty woe optimisti jsou ... ale v ackach :) tam jich je nejvic na male plose :)

a franto, tady se neresi zkusenost s autem, ale ten pan prestavoval prvni auto na LPG.. a zrovna takoveho exota.. bud je hodne sebevedomy, nebo ...

atnarfus

Kdyz tech aut jezdi po republice stovka, tak zkusenosti asi nikdo moc nema.

Ladik

Citace: T-Diesel kdy January 23, 2013, 03:27:16 PM
no bud rad ze tak nepremyslas, bo on jak na to mysli a hypnotizuje to tak to aj pritahne
takze esi tisicofce aut neni lautr nic tak u JBho sa sejdu vsecky anomalie naraz :)
vsecko poopravuje, doladi, az vsecko funkuje tak si oddechne a povi si - fajn, konecne to mozu prodat a kupit neco inaciho :)

jéé ty ho asi znáš ;-)
celej náš JB

T-Diesel

no bud rad ze tak nepremyslas, bo on jak na to mysli a hypnotizuje to tak to aj pritahne
takze esi tisicofce aut neni lautr nic tak u JBho sa sejdu vsecky anomalie naraz :)
vsecko poopravuje, doladi, az vsecko funkuje tak si oddechne a povi si - fajn, konecne to mozu prodat a kupit neco inaciho :)

Gogo

já takhle smýšlet, tak už je po mě :-)))
Otec žába, dítě žába....to jsou dneska věci...

Ladik

On byl odjakziva optimista :)
jeste ze to neni muj kamarad

jb

pozitivneji muzu myslet, ale veci se proste serou a jeste tomu napomahat, je hloupe.. to neni o pozitivnim mysleni