Krtkovo Cadlík

Založil Krtek, November 14, 2012, 09:36:12 PM

« předchozí - další »

0 uživatelé a 1 Host prohlíží toto téma.

Krtek

proto píšu všude cena k jednání. Když si někdo neřekne o slevu... A budit dojem že je něco podělanej polorozpadlej klump se mi zrovna nechce :-(

Lihobaron

takovejhlech aut je splnej net.. muzu menovat auta co se prodavaj i pres dva roky, misto aby hned zezacatku dal misto 150ti 90sat je po roce na 85ti a stejnak to nikdo nechce.. holt lakota je sfina..

T-Diesel

sak prave proto, zes tam to auto mel, prd na nem najels, tak by si ten stav pamatovat plus minus mohli, takovy exot tam casto neni. Diky tomu zes tam dal plyn by to pro nekoho mohlo byt zajimave a kdyz ti to prodali za 130 ci kolik, plus dals tam za 30 plyn, tak tych 80 si myslim neni uplna utopie.
A samozrejme myslim pouze telefonicky dotaz, nic vic.

Krtek

hele.. abych se táhnul 200 nebo kolik km a někdo mi tam řek že mi dá 65-75 jako v AAAčkách. Nevěřim že by mi nabídli z fleku víc. Ale třeba se pletu

T-Diesel

krtku, uz obetovals 3,50 za telefon do californie?? Oni nejsou jen bazar, ty auta aj vykupujou!

Krtek

Neprodal, stojí před barákem. Zvažuju že vypíšu provizi za zprostředkování

atnarfus

Na autoscout muze byt cokoli. Jde o to, zda existuje nekdo, kdo to za to da. Do Nemecka jezdi nakupovat cely vychod a to zveda ceny.

elpidio

Ne, hádejte, mám Rujánu.

Krtek

Koukam schválně na autoscout 24. Na tohle auto jsme fakt asi šťastná republika. Nejlevnější co jsem po EU našel je ročník 2003 a stojí 4900 euro. Fakt ať si srAAAčkáři s pseudoomlazovánim trhnou  *753*

Krtek

Ale jo. Věřim že mýho by střelili někde za 120-130 tisíc. Tak nějak se pohybujou a o víkendu nabízeli 3, teď tam maji dva. Takže se i trošku prodávaj. Zisk 20-30% považuju za přiměřenej ale 50-100 je podle mně zlodějina. Je fakt že bych byl bez starostí co s Kadlíkem dál ale to je asi jediná výhoda protože by mi to stejně celou půjčku nezamázlo.

NiceOne

Ruku na srdce. Pokud to AAA vykoupi za 65tis., tak aby z toho neco meli, tak to musi prodat aspon za 85tis. Kdo z vas by si to koupil?

Ja mam podobnou zkusenost s Peugeot Trebic. Tam to bylo jeste veselejsi o to, ze nejdriv nabidli 60 a prestoze auto jiz videli, tak se za tyden zmenila cena na 35. Nakonec prodano za 55.

Krtek

Hlavně mne dostalo jak mně seřval jako jestli se má jezdit s autem ze kterýho teče olej :-) A sami jich nabízeji 6 tisíc skladem :-)

War

tak 65tis překonalo i ty nejpesimičtější odhady. AAAčka zkrátka umí pokaždé překvapit. Ty lidi, kteří tam nechají auto za 1/2 tržní ceny musí být nemocní nebo zoufalí nebo obojí
Saab 2.0i LPG

Krtek

Je to dobrý, už jsme doma  :lulka: Očekával jsem horšího maséra. Tenhle to projel tak nějak normálně. Ani nezkoušel triky s dírama na silnici, hrabačky ani nic podobnýho. Akceleraci zkusil až na 4proudovce na 3ku a vejš.
Z fleku mi nabídnul 65 tisíc. Tak řikam hned že ne. Povidam, slíbeno bylo 125 takže pod 100 nepůjdu. A prej jestli 75 by šlo ? Tak já na to 95 a začnu o tom uvažovat. Cukal se, koukal na datumy na oknech (2003) a začal nadávat že to je omlazovaný a neprodejný auto (maji 2 stejný na place ale ty prej omlazený nejsou  :P ) tak že se půjde zeptat šéfa jestli by se dalo přidat. Pak si vzal auto na dílnu. po půlhodině mně zavolal ať se jdu podívat. No a teče olej z převodovky kolem kardanu.Tteda teče... kardan to rozmrdá samozřejmě po celym spodku auta. Na zemi byly asi 3 kapky oleje a litr vody a hned prej že auto kde teče olej se nedá prodat. Povídam že to je normální. Tak nadával jako špaček jestli je podle mně normální auto kde teče olej. Řikam, jo normální, tohle se za litr přetěsní a bude. Najednou je to luxusní auto se strašně drahym servisem (asi maji jejich fušéři jiný sazby na trabanty a na luxusní značky :-) ). No nicméně odešel, vrátil se s techničákem a řek že se tedy nedohodnem že 65 tiísc a hotovo. Tak jsem nased a odjel.
No on ten únik oleje kolem kardanu je u tohohle motoru fakt bohužel normální vlastnost. Muj Kadlík kvůli tomu dokonce jednou neprošel STKčkem. Dá se to přetěsnit jak jsem psal ale je to na 3-4 měsíce a zase to chčije. Nikdo to neřeší, prostě se krom oleje v motoru doleje i v převodovce a každej rok se zkontroluje jeho množství, no.
Horší byla ta cesta domu. Vyjel jsem směrem na Teplice a hned za Prahou sjel z dálnice že se nějak prokoušu na jih západní cestou na Zličín... No vyšlo mně to na 16 km zajížďku páč všude objížďky a vyjel jsem stejně u Slanýho a pak se vracel po dálnici na Zličín.
Suma sumárum očekávaná zkušenosti i když čekal jsem že 80 tisíc bude tutovka. Kdyby to řek tak kejvnu. Taky jsem čekla že bude víc smlouvat ale nesnažil se. Nevadí akorát budu muset vymyselt co s Kadlíkem dál :-(

fido

hlavne si ohlidej, jestli ti vratili TP a klicky. Když jsem tam kdysi prodaval svoji první auto-pasticku, tak jsme se tahali o cenu, ja jsem řekl, ze ne a ze jdu pryc
a on s sikovnosti protřelého skorapkare ztopil jak TP, tak druhy klicky. Pro TP jsem se vratil druhy den (ještě to zkousel, jestli jsem si to nerozmyslel),
klicky mi zapreli.

Jerry.Gunman

Citace: Krtek kdy June 04, 2013, 03:03:59 PM
Dneska mně srAAAčkaři začali otravovat a lámat. Maji stráááášnej zájem zrovna o mýho Kadlíka s plynem. Prej by sme se na těch požadovaných 125 tisících mohli domluvit  :D :D :D :D Voni mně maji fakt za vola. Uvidim zejtra na místě co budou řikat. Nad kilo prodávam hned, nad 80 uvidim...

JJ, přijedeš tam, budou si chtít popovídat, půjčí si velký TP - a začnou se předvádět :)
Každopádně, držím pěsti, aby Ti to vyšlo k plné spokojenosti
.         Citroen C5/III Exclusive, auto s guľama
Colt Diamondback + Remington + Government + CZ 27

Proč mají včely med? Protože mají královnu
Kdyby měly presidenta, maj akorát hovno...

Krtek

Dneska mně srAAAčkaři začali otravovat a lámat. Maji stráááášnej zájem zrovna o mýho Kadlíka s plynem. Prej by sme se na těch požadovaných 125 tisících mohli domluvit  :D :D :D :D Voni mně maji fakt za vola. Uvidim zejtra na místě co budou řikat. Nad kilo prodávam hned, nad 80 uvidim...

Ladik

Mam tam jeste 85kw pak uz bylo myslim 92, je to prvni pulrok vyroby auta

elpidio

A já s tím jezdil v automatu do Hradiště za 8,5 bez plata vajec na okně.
Ne, hádejte, mám Rujánu.

Ladik

No tak ta moje je 1,8 ben. ale vezme si tech 10 litru pri mem zpusobu jizdy, manzelka 9 a syn kdyz s tim jezdi tak mame stejnou spotrebu ... Ja v landroveru, on v zafire :D

atnarfus

Jel jsem se na to podívat že je to benál a v super stavu. Přitom to byl 2.0 dehet a na každém kusu plechu nějaké poškození.

Ladik

Zafira je gut auto, mam ji od roku 1999 a nedam na ni dopustit ;)

atnarfus

Jo to máš pravdu. Byl jsem u známého okouknout Zafiru. Bohužel byla tak obouchaná, že jsem jí nevzal. Ani mu to nevadilo, protože už měl domluvenou návštěvu a áčkách. Tam se kupodivu moc necukali a dali mu dokonce o deset tisíc víc, než jsem byl ochotný dát já (prý mu dali...).

T-Diesel

nahodu, kdyz ej pekne auto na kere maju kupca dokazu dat lepsi cenu nez kdo jiny, fakt
ale priznavam, su to vyjimky, ojedinele

Jerry.Gunman

Citace: atnarfus kdy June 03, 2013, 07:04:05 PM
Vlastní zkušenost nemám, ale od kolegů jsem slyšel, že po telefonu nabídnou super cenu. Po příjezdu nabídka chvíli trvá aby jsi hned nezdrhnul a pak tě začnou zpracovávat. Obv. je z nabízené ceny za hodinu polovina a pak jde o to kdo z koho.

Potvrzuji - s kámošem (nenechal si říci) jsem se před lety účastnil pokusu o prodej auta ev srAAAčkách.
Po telefonu vcelku OK, po příjezdu si napřed  vyžádají originál techničáku a následně Tě nechávají dvě-tři h odinky šponovat a vykysnout. Osobně bych jim k prodeji nenabídnul nic, kde bych se rád dočkal nějaké ako-tako rozumné ceny
.         Citroen C5/III Exclusive, auto s guľama
Colt Diamondback + Remington + Government + CZ 27

Proč mají včely med? Protože mají královnu
Kdyby měly presidenta, maj akorát hovno...

Jerry.Gunman

.         Citroen C5/III Exclusive, auto s guľama
Colt Diamondback + Remington + Government + CZ 27

Proč mají včely med? Protože mají královnu
Kdyby měly presidenta, maj akorát hovno...

atnarfus

Vlastní zkušenost nemám, ale od kolegů jsem slyšel, že po telefonu nabídnou super cenu. Po příjezdu nabídka chvíli trvá aby jsi hned nezdrhnul a pak tě začnou zpracovávat. Obv. je z nabízené ceny za hodinu polovina a pak jde o to kdo z koho.

elpidio

Těch 80 mi přijde jako dobrý odhad.
Ne, hádejte, mám Rujánu.

Krtek

vyplnil jsem formulář na ocenění ve srAAAčkách tak uvidim, s čim se kluci vytasej  *1001* Pamatuju jak jsem prodával BXo a předpokládam že metody arabskýho trhu neopustili

Krtek

nebo reklamovat třeba skrytý vady  :WTF:

T-Diesel

no pade asi ne, ale krtku kilo za to v AAA asi nedostanes, obavam sa, ze ani v zadnem jinem bazaru :-(
Leda zkus zavolat do luhacek kolik by ti za to dali, moznaaa ze by to zkusili vykupit ;-)

Jerry.Gunman

Citace: Krtek kdy June 02, 2013, 11:36:32 PM
Máte někdo aktuální zkušenosti se 3 srAAAčkama ? Možná na mně dopadne tahle realita jestli se někdo neozve. Kdysi jsem jim prodával BXo ale to byl celkem sráč a byl jsem rád že jsem se ho zbavil (i když finančně podobnej případ - nákup za 70 tis, 20 tis za opravy a šlo to z domu za 45). Koukam že na webu nabízeji obdobný Kadlíky za cca těch 110-130 tisíc. Myslíte že bych z nich alespoň to kilo dostal ?

Můj soukromý odhad:
110 prodejní cena z AAA
90 prodejní cena bez DPH
40 jejich marže
10 pro klučinu, kterej Tě při výkupu stlačí

Takže výkupní cena mým odhadem tak okolo 40-45 TKč.
Já si před 2-3 týdny jenom tak z prdele zajel do Škoda-autosalůnu+autobazaru a nechal si nacenit Citrónka. Tak jsem nějak uvažoval o možnosti prodat Citrónka a koupit si novou Octávii (protože to je fakt docela povedené auto)...

V autobazarech se Citrónky nabízejí za průměrnou cenu okolo 240.000 CZK a mně udělal "velkorysou nabídku" že mi to vezmou za 110.000
http://www.tipcar.cz/?i_stav=O&vozidlo=A&kategorie=**&znacka=AI&model=AIN%3B&karos=B%2CG%2Cc%2Cd&druhp=B&i_kodm_text=&cena_od=&cena_do=&rok_od=2008&rok_do=2009&vykon_od=&vykon_do=&objem_od=1900&objem_do=2100&tach_od=&tach_do=&akce=brows&kf=&q=vyhledat&zob=&page=0&ipp=15&rz=&ds=&gar=&regionKod=00&pdni=&soukromnici=&p_dveri=&pmist_od=&automat=on

Takže být tebou, s více, jak 50 TKč bych jako moc nepočítal...  *827*  *917*
.         Citroen C5/III Exclusive, auto s guľama
Colt Diamondback + Remington + Government + CZ 27

Proč mají včely med? Protože mají královnu
Kdyby měly presidenta, maj akorát hovno...

Ladik

Kdyz prodavaj za 110 dostanes 80 , muj odhad

Krtek

Máte někdo aktuální zkušenosti se 3 srAAAčkama ? Možná na mně dopadne tahle realita jestli se někdo neozve. Kdysi jsem jim prodával BXo ale to byl celkem sráč a byl jsem rád že jsem se ho zbavil (i když finančně podobnej případ - nákup za 70 tis, 20 tis za opravy a šlo to z domu za 45). Koukam že na webu nabízeji obdobný Kadlíky za cca těch 110-130 tisíc. Myslíte že bych z nich alespoň to kilo dostal ?

Ladik

Sjizdna prej, to je vuul

T-Diesel

tywoe
no to su mi novinky...

Krtek

tý je škoda, ta byla sjízdná

jb


Krtek

ty už nejsi s tou, co byla na srazu ?

jb

me zatim nestihli nikdy z prace vyhodit :) dam vypoved vzdy driv :)

Brano, to ste to resili dluho.. ja to pochopil rychleji, radove ve dnech jsem byl fuc, vzal si tasku na rameno a passat, zbytek si stejne do hrobu nevezmu, at si ty kramy uzije.. sice ja jeste par let neco budu aj za nu splacet, ale za ten klid to stoji .)   dneska se tomu kurva smeju.. ale tehdy to bylo jak ze spatneho, levneho filmu... tma, minus 15, snezilo  a ja nemel kam jit ...






Jerry.Gunman

Citace: Krtek kdy May 31, 2013, 12:42:59 PM
Ostravsko je celkem pochopitelný. Ale bohužel přituhuje dost i u nás kolem Práglu :-( Já zatim práci mam ale nevim jak budu do budoucna překusovat muj odpor k personálnim otrokářum

Povídej mi o tomo dlouze a procítěně - já byl od května 2011 do května 2012 v takových sračkách, že jsem si je dříve snad ani  představit nedokázal...
.         Citroen C5/III Exclusive, auto s guľama
Colt Diamondback + Remington + Government + CZ 27

Proč mají včely med? Protože mají královnu
Kdyby měly presidenta, maj akorát hovno...

Krtek

Ostravsko je celkem pochopitelný. Ale bohužel přituhuje dost i u nás kolem Práglu :-( Já zatim práci mam ale nevim jak budu do budoucna překusovat muj odpor k personálnim otrokářum