Krtkovo Cadlík

Založil Krtek, November 14, 2012, 09:36:12 PM

« předchozí - další »

0 uživatelé a 1 Host prohlíží toto téma.

Gogo

tak to jsem neměl číst, nedávno jsem přestavěl na LG a ted dumám, co se všechno asi dělo a stalo a ....
Kua Jendo mysli pozitivněji..
Otec žába, dítě žába....to jsou dneska věci...

jb

no co me zaujalo... ze subaru a skodovka davaji jine vnitrnosti do motoru, skoda dokonce i jina tesneni apod.. ale napr mitsu na to nahodi LPG kdesi v garazi u partnera.. a hotovo origos prestavba je na svete..  co jsem videl doprodavajici se LPG OII 1,6 tak jako takto si predstavuji original prestavbu fakt pekne... skoda ze to je slabota ten motor.. ale krasna zastavba, radost pohledet, dotazene i to prepinani original cudlem a spoluprace s PC apod...
ovsem to co nekdy clovek vidi za hruzy... spoje rychlosvorky prorezavaci apod.. neizolovane .... a jak vrtaji kovove sani by me taky zajimalo(kam padaji spony).. vetsinou to nechaji na aute... 

bibo

dyš tohle je zrovna to proč lidi nadávaj na lpg jakej je to šit a ničitel motoru nějakej super automechanim to namontuje ví vo tom jen že sou nějaké normy na tlakové nádoby a to je vše a vono ti to rozklepe sedla ventilu holt blbé suché lpg ale samo každej začínal tak třeba přesně ví jak na to jak to nastavit nechci nokomu křivdit zasejc

jb

no rozdil je v tom, ze lidi, co nic moc neresi resp nepatraji, jak co funguje :) ale vec pouzivaji.. tem se to vetsinou nic nesere,
vidim na moji mame :) ta jezdila na olej o rok dele a na muj dotaz, proc nejela do servisu, kdyz to ma na nalepce v motoru... rekla, ze kapotu nezveda a ze ji nikdo z tojoty nevolal a ze to porad jezdi :) a ma pravdu... holt tojota :)




Lihobaron

co zacatek.. hlavne aby nemel stejnej konec..

Ladik

Cukaturu? No von rikal ze zacatek jste meli stejny

Lihobaron

cely tady to tema mi neco silne pripomina  :(

Gogo

kdo by to do něj řekl... a takový to byl slušný mládenec....   :-X
Otec žába, dítě žába....to jsou dneska věci...

T-Diesel

Citace: jb kdy January 21, 2013, 03:28:17 PM
tak flashnout se da asi skoro cokoliv, ale prijde mi to zvlastni, melo by to fungovat, pokud funguje spravne davka N95 tzn motor na benzin bezi jak ma.
tolik teorie.. co vim,tak problem byl s velikosti vstrikovacu, ze to proste neukrmily od nejakeho vykonu.
no to je jedno, blbne to krtkovi :)

kurde to bylo hnusne :)

jb

tak flashnout se da asi skoro cokoliv, ale prijde mi to zvlastni, melo by to fungovat, pokud funguje spravne davka N95 tzn motor na benzin bezi jak ma.
tolik teorie.. co vim,tak problem byl s velikosti vstrikovacu, ze to proste neukrmily od nejakeho vykonu.
no to je jedno, blbne to krtkovi :)

petrklm

Citace: brano kdy January 21, 2013, 03:12:33 PM
Tak ale krtek to snad dal montovat niekam kde uz skusenosti maju, ne?
No právě, maj jednu zkušenost právě s krtkovo autem...
Lincoln Town Car Executive 2001 - V8, 4,6l

Even The Way May Be A Target

bibo

samozřejmě že se musí dát nastavit doba vstřiku na konkretní motor  je to alchimie :)

brano

Tak ale krtek to snad dal montovat niekam kde uz skusenosti maju, ne?

jb

ja mel za to, ze tyto nove vstrikovani plynu maji RJ, ktera pouze prepocte data z original RJ tzn davku paliva napr. N95 upravi na mnozstvi PB. A original RJ snad bere smes podle X vstupnich parametru a nejde nejak "nastavit" bohatou smes.

bibo

mě nesvítí závada jen prostě bliká  ukazatel paliva já mám digi palubku nemám žádnou ručičku :)  ale ta závada motoru co máš ty je podle mě špatně nastavená směs lpg  já kdyš du k sousedoj co dělá lpg tak docela laborace s nastavenim a právě nadává na ty co to neuměj a daj moc chudou směs pak dou do kopru  sedla ventilu začnou se zaklepávat a pak  je to na go hlavy

Krtek

Bibo a to ti kvůli zblblýmu palivoměru taky svítí celou dobu check ? Jakou to hlásí chybu na diagnostice ?

bibo

na tu chudou směs bac ha nebo podpálíš ventily a máš vystaráno to se stává pokud montážní servis nemá s montáží žádné zkušenosti  u mě pro vymazání a znovunačtení  stavu paliva stači jen odpojit baterku na 1 sekundu  nevymaže se ani pamět radia a ani hodiny jen pc začne ukazovat to co tam ve skutečnosti je ale po asi 500 km to zase hodi nulovej stav nádrže

Krtek

Dneska jsem zajel na diagnostiku k jednomu garáž servisu tady v okolí. Diagnostiku motoru měli (i kdy si nejdřív jistí nebyli). Načetla se tam chyba P0174 Systém příliš chudý (2. řada válců). Naskočila tam jenom jednou a po vymazání klid. Já furt trvam na tom že to je s tim PC versus neubývající benzín. Po vymazání chyby mi zase ukazuje palivoměr plnou nádrž a PC ukazuje dojezd 585 km. Jsem zvědvej kolik musí ukazovat aby to zase hodilo tuhle chybu. Volnoběh drží Kadlík bez zakuckání takže chudá směs těžko.

bibo

krtku mě to dělá taky prostě palubní pc zjistí že neubejvá v nádrži benal a vyhodí mě to chybu a začne mě blikat ukazatel benzinu  takle s tim jezdim uš 80 tis km a neřešim to  je na to nějakej emulátor co dokáže při každém nastartování vyresetovat  stav paliva  a jede to zs v pohodě nebo někdo má danej předřadnej odpor  a ten na chvilku zvedne stav paliva v nádrži a pc se nějak srovná  sem měl dojem že to je jen problém rencku

Gogo

Já měl v Laguně Viale LPG orig od výrobce a než jsem vyměnil nádrž, tak ukazoval stav paliva podle toho na co jsem jel a i na LPG to ukazovalo přesně!
Pak mě tam šoupli novou  nádrž a říkali snad to bude ukazovat dál-někdy to prý s italem klapne někdy né.. no ukazovalo to asi 14 dnů :-(
Pak spadla ručička při LPG na nulu a už se nikdy nezvedla :-))) Ale na benzin ukazovala vše normálně. No mě to bylo tou dobou už jedno, páč jsem při 500km tankoval-najel jsem vždy 520-550 km, takže to bylo docela jedno, měl jsem to v oku.
Otec žába, dítě žába....to jsou dneska věci...

Krtek

prdel je že to bejvalo celkem běžný a dneska nedokážu nikde nic vygooglit. Sem tam to někdo probírá v diskuzi ale na stránkách přestavců to už asi nenabízeji či co :-(
V pondělí zajedu do nejbližšího servisu na diagnostiku ať řeknou co to vůbec hlásí.

FPT

Tyjo, tak o tom jsem taky nikdy neslyšel.

Odesláno z mého ThinkPad Tablet pomocí Tapatalk 2
--O-o-O--

T-Diesel

fiha, tak to sem taky nevedel.

Krtek

Právě že ne. Ale běžně se to dělá. Když jedeš na benzín ukazuje stav benzínu v nádrži. Když jedeš na LPG tak to ukazuje stav LPG. O tom prej nikdy neslyšel. Málo kdo si to dává páč je to stejně nepřesný a na přepínačích má asi každej systém LEDky ukazující množství LPG v nádrži a bejvá to za příplatek 1-1,5 tisíce.

T-Diesel

Citace: Krtek kdy January 19, 2013, 11:39:31 PM
Hmm a Halda se nikdy nesetkal s ukazovánim LPG na budíku palivovýho měřáku benzínu  *871* Jsem tak nějak myslel že na to alespoň jezdil když to začal montovat...

pockaj, pochopil sem to spravne, ze ti benzinovy merak ukazuje stav LPG misto benzinu???  :o *1033*

Krtek

Hmm a Halda se nikdy nesetkal s ukazovánim LPG na budíku palivovýho měřáku benzínu  *871* Jsem tak nějak myslel že na to alespoň jezdil když to začal montovat...

Romanius

asi v té nádrži usnul ten trpaslík, když to jezdí furt na plyn

Gogo

nebo jen došel b enzín, když jezdíš pořád na LPG :-)
Otec žába, dítě žába....to jsou dneska věci...

FPT

a nevypustil ti někdo nádrž?
--O-o-O--

Gogo

ale jede a vše v normálu.... tak to bych neřešil :-)
Otec žába, dítě žába....to jsou dneska věci...

Krtek

Nezměnilo se nic. Prostě se rozsvítil check a palivoměr ukazuje 0 a PC píše fulell low. Jako kdybys najednou vypustil nádrž.

Gogo

a co odšlo?? už víš? nebo jede normálně jen neukazuje?
Otec žába, dítě žába....to jsou dneska věci...

Krtek

V8 by mu slušela podstatně víc. On na první pohled vypadá až moc svalnatě bych řek. Dneska jsem ho protáh i po dálnici no a ve 180ti mu do kopce dochází dech :-( To je jak 1.6ka z Koreje :-(

Jerry.Gunman

Citace: Krtek kdy January 19, 2013, 07:22:06 PM
Dneska první problém :-( Za jízdy najednou check engine a palivoměr benzínu ukazuje nulu :-( Mam strach že ho zblbnul plyn když ta kráva nemá hladový oko ale pro debily ukazuje dojezd v km.

Krtku,
ve Tvém případě to enní kontrolcha check, ale change angine.
Cadlík Ti dává najevo, že chce V8  ;D

JInak samozřejmě držím palce, ať se Káďa vyzdraví  :-\
.         Citroen C5/III Exclusive, auto s guľama
Colt Diamondback + Remington + Government + CZ 27

Proč mají včely med? Protože mají královnu
Kdyby měly presidenta, maj akorát hovno...

Krtek

Dneska první problém :-( Za jízdy najednou check engine a palivoměr benzínu ukazuje nulu :-( Mam strach že ho zblbnul plyn když ta kráva nemá hladový oko ale pro debily ukazuje dojezd v km.

Lihobaron

panaka mam na flasce rumu koralku nepiju ale rum mam furt jeden votevrenej kdyz na me neco leze jednoho ze zidana loupnu, pude z generace na generaci OK

Lihobaron

Citace: Ladik kdy January 17, 2013, 09:38:56 PM
a že sem udělal hezký trička tenkrát, každej měl svý jméno ...

jj, este ho vobcas vytahnu na spani :)

Ladik


Gogo

A proooč Ladíku, to bylo fakt suprovní....
Otec žába, dítě žába....to jsou dneska věci...

Jerry.Gunman

Citace: Ladik kdy January 18, 2013, 07:03:43 PM
Nic vyrabet nebudu, nasrat ;-)

Herrgott, vaše vrchní konzultantstvo, wám se těch mínusů ale urodilo ;D
Jakpak jsi to probůh stihnul?
To je děs - člověk se pár týdnů věnuje víc práci jak žvanění a tady jsou už takovýhle změny  *820*
.         Citroen C5/III Exclusive, auto s guľama
Colt Diamondback + Remington + Government + CZ 27

Proč mají včely med? Protože mají královnu
Kdyby měly presidenta, maj akorát hovno...

Ladik

Nic vyrabet nebudu, nasrat ;-)

Gogo

z panáka občas také lupnu jednu-dvě :-)
Triko mám, i když už je holt no starší.. ale nemělo chybu, myslím, že Ladík i Defík se tehdy opravdu vyznamenali....
A my s jarouškem jsme jim to oplatili nááádhernou opicí  :-))
Otec žába, dítě žába....to jsou dneska věci...