členové a bývalí členové...

Založil Gogo, November 09, 2012, 11:45:22 PM

« předchozí - další »

0 uživatelé a 1 Host prohlíží toto téma.

gronholmm

Jj četl jsem. Já sem po ní pokukoval po sterém modelu, ale nakonec jsem skončil u konkurence :D No konkurence - sám víš  :)

Jerry.Gunman

Citace: gronholmm kdy December 14, 2012, 10:46:33 AM
J.G.: No co by, dodělal jsem úspěšně střední, a nyní už snad jsem výdělečná osoba  *886* Z Fazola jsem přešel k Peugeotu ( chválím NiceOna za pěkný auto  :P ) a jinak se tam nějak probírám životem
P.S.: A jak jsi spokojenej s Citroenem když ti 407mu sešrotovali  *871*

Na C5 si nemohu stěžovat, je to skvělé auto  :D
http://moje.auto.cz/Jerry-Gunman/citroen-c5.html
.         Citroen C5/III Exclusive, auto s guľama
Colt Diamondback + Remington + Government + CZ 27

Proč mají včely med? Protože mají královnu
Kdyby měly presidenta, maj akorát hovno...

gronholmm

J.G.: No co by, dodělal jsem úspěšně střední, a nyní už snad jsem výdělečná osoba  *886* Z Fazola jsem přešel k Peugeotu ( chválím NiceOna za pěkný auto  :P ) a jinak se tam nějak probírám životem
P.S.: A jak jsi spokojenej s Citroenem když ti 407mu sešrotovali  *871*

Ladik: Dejte mi zase čas abych se tady v těch Vašich vztazích vyznal  *886*

Ladik

Citace: gronholmm kdy December 12, 2012, 05:52:39 PM
Sice jsem tu byl navíc jako 16 -17 letý smrad, ale taky jsem byl členem  :P gronholmm zdraví všechny aktivní členy Cafe  *753*  :)

Nazdar prde, tož doufejme že občas něco napíšeš a pozor na Lihoša, jen pro info je to Zidan kterej se tu na začátku převlík za Powera a když mu někdo vzal nick Zidan tak chvíli trucoval a pak se nazval Lihošem bo k tomu má  blíže než k tomu bývalému fotbalovému nicku   *1025* *974* *1026*

Jerry.Gunman

Tož vitaj rybízku - a popiš, co jsi v poslední době dělal, ať máme přehled
.         Citroen C5/III Exclusive, auto s guľama
Colt Diamondback + Remington + Government + CZ 27

Proč mají včely med? Protože mají královnu
Kdyby měly presidenta, maj akorát hovno...

Lihobaron

cau, smrade :) nezapomen davat ladikoj minusy  *1026*

gronholmm

Sice jsem tu byl navíc jako 16 -17 letý smrad, ale taky jsem byl členem  :P gronholmm zdraví všechny aktivní členy Cafe  *753*  :)

petrklm

Hmmm, není nad vlastní kancelář a vlastní připojení k netu. Nikdo mi do ničeho nekecá :)
Lincoln Town Car Executive 2001 - V8, 4,6l

Even The Way May Be A Target

Lihobaron

Citace: Papír kdy November 22, 2012, 12:22:43 AM
v práci nainstalovali program na sledování stránek netu.

tyvole u nas neco takovyho taky hrozi branime ty nase ovecky co to de ale nevim nevim :(

Papír

2x dítě, pes co chce sežrat ostatní psy ( ideálně brazilskou filu, Cane corso, atd) v práci nainstalovali program na sledování stránek netu. atd.  není čas

Ladik


FPT

--O-o-O--

Ladik

Hele odpoledne po 12té budu v Ostravě kdyby něco ;)
telefon máš?
wolej, ne volej jako wolej do auta ale jako wolej jako že volej až tu budeš někde, tě chci osobně kopnout do prdele i kdyby to bylo jen sekundasetkání

Lihobaron

tyvado musim jict spat zejtra jedu brzo vstávat a eště mám po ránu rozespalej topit koťata ať mam co hodit v karvinný ke fchodofkám..

Ladik

Citace: Lihobaron kdy November 14, 2012, 08:55:52 PM
to nejni pravda.. jaá bych to s nim zkusil..

hele nááás Vaše prasárny nezajímaj, zkoušej si to s kým chceš ale nepiš v tom jooo
mám v živý paměti jak si se koupal s ženskou a neumyl sis pindíka a pak.....
no ještě dneska se v noci budím a křičím ze spaní :)

Lihobaron

to nejni pravda.. jaá bych to s nim zkusil..

Ladik

Citace: Lihobaron kdy November 14, 2012, 08:26:12 PM
Citace: Ladik kdy November 14, 2012, 01:26:49 PM
Citace: Lihobaron kdy November 14, 2012, 08:37:33 AM
to me prave strasne sere ty plusaci sou pjekny kurvy  :o

:)

je to podplacený, sou na to důkazy, žádám odstoupení admina proč by měl bejt admin zrovna z prahy je to zjevná dyskrymynace žádáme změnu: MY CHCEME BIBOŠE;MY CHCEME BIBOŠE;MY CHCEME BIBOŠE;MY CHCEME BIBOŠE;MY CHCEME BIBOŠE;MY CHCEME BIBOŠE;MY CHCEME BIBOŠE;MY CHCEME BIBOŠE;MY CHCEME BIBOŠE;MY CHCEME BIBOŠE;MY CHCEME BIBOŠE;MY CHCEME BIBOŠE;MY CHCEME BIBOŠE;MY CHCEME BIBOŠE;MY CHCEME BIBOŠE;MY CHCEME BIBOŠE;MY CHCEME BIBOŠE;MY CHCEME BIBOŠE;MY CHCEME BIBOŠE;MY CHCEME BIBOŠE;MY CHCEME BIBOŠE;MY CHCEME BIBOŠE;MY CHCEME BIBOŠE;MY CHCEME BIBOŠE;MY CHCEME BIBOŠE;MY CHCEME BIBOŠE;

biboš by byl hodně zaujatý bo je to tvůj kámoš, bys měl plus milion a já mínus dva miliony :)
pak by se vožral a šecko by smázl jak by když usne jebl hlavou do klábosnice, by se ozvalo jen JEBZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZ
a bylo by po sobím foru

Lihobaron

Citace: Ladik kdy November 14, 2012, 01:26:49 PM
Citace: Lihobaron kdy November 14, 2012, 08:37:33 AM
to me prave strasne sere ty plusaci sou pjekny kurvy  :o

:)

je to podplacený, sou na to důkazy, žádám odstoupení admina proč by měl bejt admin zrovna z prahy je to zjevná dyskrymynace žádáme změnu: MY CHCEME BIBOŠE;MY CHCEME BIBOŠE;MY CHCEME BIBOŠE;MY CHCEME BIBOŠE;MY CHCEME BIBOŠE;MY CHCEME BIBOŠE;MY CHCEME BIBOŠE;MY CHCEME BIBOŠE;MY CHCEME BIBOŠE;MY CHCEME BIBOŠE;MY CHCEME BIBOŠE;MY CHCEME BIBOŠE;MY CHCEME BIBOŠE;MY CHCEME BIBOŠE;MY CHCEME BIBOŠE;MY CHCEME BIBOŠE;MY CHCEME BIBOŠE;MY CHCEME BIBOŠE;MY CHCEME BIBOŠE;MY CHCEME BIBOŠE;MY CHCEME BIBOŠE;MY CHCEME BIBOŠE;MY CHCEME BIBOŠE;MY CHCEME BIBOŠE;MY CHCEME BIBOŠE;MY CHCEME BIBOŠE;

Jerry.Gunman

Kurňa, dite do (_!_) aji se všema karmama  ;D
.         Citroen C5/III Exclusive, auto s guľama
Colt Diamondback + Remington + Government + CZ 27

Proč mají včely med? Protože mají královnu
Kdyby měly presidenta, maj akorát hovno...

Ladik


Lihobaron


Gogo

Otec žába, dítě žába....to jsou dneska věci...

Romanius

TO CO TO TOTO ??? +65!!!!!!!!!!!!!!!

admiiiiiin, tu je nejaký hacker :)

Lihobaron

to me prave strasne sere ty plusaci sou pjekny kurvy  :o

Ladik


Lihobaron


Romanius

- 62 ! ten ládík ešte nemá zmazané konto???

:)

Lihobaron


Ladik

Citace: Lihobaron kdy November 11, 2012, 06:37:56 PM
no popravde to asi nedopadne bo noveim este ani kudyma pojedu, mame zarizovat stavbu v Jastrzebie nerad bych tam zustaval pres noc budu rad kdyz to vsecko stihnu vcetne cesty tamazpjet kua..

ses na to vysrááál coooo?
celej den kvůli tobě sedím doma ;-)

Jerry.Gunman

No vida, staří Pavlíka vzpomenout a už se ozývá.
Tož vyprávěj, bratře slovane - jak tam v krajích severských a co nového u Tebe - furt kšeftuješ s akciema?
.         Citroen C5/III Exclusive, auto s guľama
Colt Diamondback + Remington + Government + CZ 27

Proč mají včely med? Protože mají královnu
Kdyby měly presidenta, maj akorát hovno...

Gogo

Nazdaaar woeee  já a vyprávět...a ještě humorně... no nevím buˇsi byl na šrot, nebo si mě pleteš :-))
Hehe
Otec žába, dítě žába....to jsou dneska věci...

Ladik

sou věci, sotva ho vzpomeneš, hnedle je tu a hned tak hezky komunikuje

FPT

Ahoj Pavle! Máš ještě ty moje cd? (:
--O-o-O--

Krtek

Jsem rád že saabik potvrdil co jsem vždycky řikal. že je normální a neni takovej ... jako někdo jinej. Tak ať holka rtoste, zlobí a ať je zdravá. Taky se poslední dobou radši palcatim na zemi mezi kostičkama než kecat tady :D A jde se na mašinkyyyy

saabik

zdarec chlopi. zkusil jsem se zaregistrovat a zjistil jsem, ze je tu chlivek nostalgie. gogo, rad vzpominam jak jsem se v luhackach za bricho popadal, kdyz jsi zacal vypravet ;D.

kdyz nespamuju, tak mam aspon cas na svou uz dvouletou dcerku. letos jsem ji vzal na dovolenou k mori do svedska, viz priloha. moc se ji tam libilo. i memu saabikovi, kteryho jsem tam krmil ethanolem. teda krmim ho tim i u nas. mam se skvele a doufam, ze se tu vsichni mate taky skvele. nekteri z vas kvuli tomu, ze sem uz par lidi nechodi ;D. tak se tu mejte!

Lihobaron

no popravde to asi nedopadne bo noveim este ani kudyma pojedu, mame zarizovat stavbu v Jastrzebie nerad bych tam zustaval pres noc budu rad kdyz to vsecko stihnu vcetne cesty tamazpjet kua..

Ladik

Citace: Lihobaron kdy November 11, 2012, 05:25:44 PM
mamka svolava k veceri bo co?? v utery pojedu vokolo tebe, tak ti z zamafam  :-*

nemávej, volej a stav se aspoň na pět minut
tel. 603 449 805

Lihobaron

mamka svolava k veceri bo co?? v utery pojedu vokolo tebe, tak ti z zamafam  :-*

Ladik

Citace: Lihobaron kdy November 11, 2012, 05:18:14 PM
Citace: Gogo kdy November 10, 2012, 03:26:12 PM
Mě kdysi jeden tak znechutil, že jsem začal být aktivní až když tady není .... kkt jeden uff

ale ja hus prece sem zase tady :)

-47 ale já pomalu a jistě odchááázím

Lihobaron

Citace: Gogo kdy November 10, 2012, 03:26:12 PM
Mě kdysi jeden tak znechutil, že jsem začal být aktivní až když tady není .... kkt jeden uff

ale ja hus prece sem zase tady :)

Gogo

Uff na některá jména jsem opravdu a rád zapoměl ....
Otec žába, dítě žába....to jsou dneska věci...

Ladik

Citace: T-Diesel kdy November 11, 2012, 12:00:45 PM
hosi hosi, v pripade nekterych jmen mi jejich vzyvani prijde jako takovy druh sebemrskacstvi  ::)

tak

T-Diesel

hosi hosi, v pripade nekterych jmen mi jejich vzyvani prijde jako takovy druh sebemrskacstvi  ::)

Jerry.Gunman

Ext, Bavorák, Robiro, Black Sheep...
BTW, sopak asi dělá Sias, takto pravá leženda Auto-Hitu?
.         Citroen C5/III Exclusive, auto s guľama
Colt Diamondback + Remington + Government + CZ 27

Proč mají včely med? Protože mají královnu
Kdyby měly presidenta, maj akorát hovno...

FPT

--O-o-O--

Ladik

Citace: Jerry.Gunman kdy November 10, 2012, 12:19:14 PM
Pavel Saábík, Vašek Marconi, Jiřík Powerslide...

Prej Jiřík, woe ty ses z toho nikdy nepoučil
a Saabik byl jeho kámoš co odešel tak nějak na protest že jsme si ho dovolili kritizovat toho Tvého Jiříka a ještě jeden sabista ale toho už jsem vytěsnil z disku

Gogo

Tak alespoň tichou vzpomínku bývalým kamarádům :-)
A Ladiku, já sem chodil, četl, ale moc nepsal no :-))) Mě kdysi jeden tak znechutil, že jsem začal být aktivní až když tady není .... kkt jeden uff
Otec žába, dítě žába....to jsou dneska věci...

Jerry.Gunman

Pavel Saábík, Vašek Marconi, Jiřík Powerslide...
.         Citroen C5/III Exclusive, auto s guľama
Colt Diamondback + Remington + Government + CZ 27

Proč mají včely med? Protože mají královnu
Kdyby měly presidenta, maj akorát hovno...

Ladik

ono ani Papír sem nechodí ale je tu zaregistrovaný, nemají čas
koupili baráky, NARODILY SE JIM DĚTI PŘÍPADNĚ MAJ JINÉ STAROSTI, DŮLREŽITĚJŠÍ NEŽ MY

MMCHODEM, TY JSI SEM  TAKY DOST DLOUHO NECHODIL ;-)

kua caps no neva

Gogo

Chlapi, kde jsou a proč sem neskáknou někteří bývalí členové autohitu :-)) a členky..
Mě napadá Kačka, Alda, Kuba, George ..... nevíte co s nima je??
Já vím  o Mihal09, kdo si na něj pamatujete, tak má asi 14 dní prvního potomka, dceru :-)
Otec žába, dítě žába....to jsou dneska věci...