Sobota 13. 10. 2012

Založil FPT, October 09, 2012, 02:18:12 PM

« předchozí - další »

0 uživatelé a 1 Host prohlíží toto téma.

Ladik

Citace: Lihobaron kdy October 10, 2012, 09:15:29 PM
voe kazdej tady chcije jak zrovna nemuuuuuze bo slavi manzelciny a svoje a deti sou nemocny a jak by strasneee raad ale fakt fakt to nejde :) ja ti to reknu uprimne ja na tebe prazaku seru :) jinak vsechno nej, 30 je poslednich dobrejch, uvidis, vodted zacne vofuk :) ladik rekne neco jinyho, to je jasny, bo von by bral vsema deseti aj styrycet :)

P.S. cet sem krtkuf barak a nejak nemam silu tam vubec neco napsat, jedine snad, hodne stesti tyvole :)

věk dle pocitu Jaroušku ;-) někdy jak když mám 70 a někdy 25

s barákem máš pravdu, každýho věc nemá cenu se rozčilovat, zorvna mám za sebou 3 měsíce kdy každý den říkám, kurwaaa já mu to říkal, já ti to kurwa říkal, kurwa to je vůl dyt jsem mu to říkal a to je motorkář a dopad jak ty, letos najel 60km, jsem mu říkal že skončil s motorkou a von prej néééééé budu jezdit..... prd

T-Diesel

to su vseci kamaradi, co  :o

bibo

já nemužu kamárd má holku a její děti maj neštovice :) tak bych vás nakazil ač sem jí ještě ani neviděl :)

FPT

--O-o-O--

Lihobaron

ja fakt nemuzu, slavime manzelciny narozeniny, babicciny jmeniny, pradedovo umrti, k tomu ma kluk zejtra 18nact, pokacel sem brizu co mela 190cm ve vejsce 160cm obvod a ted to likviduju a ke vsemu se mi fakt nechce woe :)

FPT

vole, jardo, dojeď. zvu tě!
--O-o-O--

Lihobaron

voe kazdej tady chcije jak zrovna nemuuuuuze bo slavi manzelciny a svoje a deti sou nemocny a jak by strasneee raad ale fakt fakt to nejde :) ja ti to reknu uprimne ja na tebe prazaku seru :) jinak vsechno nej, 30 je poslednich dobrejch, uvidis, vodted zacne vofuk :) ladik rekne neco jinyho, to je jasny, bo von by bral vsema deseti aj styrycet :)

P.S. cet sem krtkuf barak a nejak nemam silu tam vubec neco napsat, jedine snad, hodne stesti tyvole :)

FPT

my tam budeme tak od šesti, takže kdykoliv potom.
--O-o-O--

SirTom

v kolik je rozumné dorazit?

Gogo

Otec žába, dítě žába....to jsou dneska věci...

FPT

--O-o-O--

Ladik

Bohužel, rád bych ale nemohu ;-)

T-Diesel

nechces rovno celu 50ku? :)
esi to myslis vazne toz sa zitra ozvi povim ti co a jak
vcil uz idu spat.

Gogo

burčááááááák 10 l no nebo i 15 když bude dobrý bez jablek :-)
Otec žába, dítě žába....to jsou dneska věci...

T-Diesel

ceho, burcaku nebo slivy?
zajistime oboji :)

Gogo

Bych potřeboval na víkend 10 litrů- šlo by to...
Otec žába, dítě žába....to jsou dneska věci...

T-Diesel

natrefil sem na super zdroj, primo v blatnici za gut cenu a fakt vyborny jezdim tam vcilka kazdu nedelu, nedavno sem byl na motoru a v batohu na zadoch sem vezl 5 litru, sem premyslal esi bude gejzir a burcak za krkem, ale secko dobre dopadlo.

Gogo

Defino, to je nápad, zajistím šoféra a vem burčáku vííííc :-)))
Otec žába, dítě žába....to jsou dneska věci...

T-Diesel

vidis a ja sem mohl jet s gogousem na tour taky
bysem si vzal burcak na cestu, no a zas nic

Gogo

woe to píšeš až teď....  :WTF:
Jsem mohl naplánovat tour de bazary a přijít Tě orcknout...no co už máme tady bečku na lyžařské chatě spojenou s tatarákovou párty :-(
Otec žába, dítě žába....to jsou dneska věci...

T-Diesel


Krtek

kdo, já ? Už dávno ne :-(

T-Diesel

slavis ctvrtstoleti (25) ci co? :)

Krtek

To to vyšlo. My slavíme manželky svátek a moje narozky :-)

Jerry.Gunman

Ojojoj, v sobotu taky slavíme narozeniny  :-\
.         Citroen C5/III Exclusive, auto s guľama
Colt Diamondback + Remington + Government + CZ 27

Proč mají včely med? Protože mají královnu
Kdyby měly presidenta, maj akorát hovno...

FPT

Ahoj všichni,
kdybyste někdo náhodou neměl tuto sobotu v podvečer co dělat, byl bych velmi rád, kdybyste se zastavili v Praze v klubu Motoráj (www.motorajclub.cz). Bude tam taková menší akce pro kamarády spojená s hudební produkcí sestávajícího se zejména z klasických rockových fláků. Budou se tam slavit životní jubilea, takže znovu opakuji, udělali byste mi velkou radost, kdybyste se přišli podívat.
Konec hlášení
--O-o-O--