O autech

Založil Ladik, October 02, 2012, 06:34:13 PM

« předchozí - další »

0 uživatelé a 8 Hosté prohlíží toto téma.

ferinom

Citace: Romanius kdy February 05, 2013, 02:19:26 PM
čoveče, sto let stará zafira ešte neobsahuje kurvítka! tu si cením viac ako nejaké súčasné moderné autííí plné kurvítok :)

tak to potom ti odporucam Ladu Nivu. Tam tiez nie su kurvitka, ale ze by sa to nekrivitkovalo, sa neda povedat. Ale vystacis so zakladnym "vercajgom". Len musis byt pri stavani rychlejsi ako hrdza.  ;)

Romanius

čoveče, sto let stará zafira ešte neobsahuje kurvítka! tu si cením viac ako nejaké súčasné moderné autííí plné kurvítok :)

Ladik

no já bych radši dojebal tu tvoji sto let starou zafiru a koupil pak něco lepšího
kolik stojí takové L200?

Gogo

jedině Hilux-to je nezničitelný ingot :-)
Otec žába, dítě žába....to jsou dneska věci...

Romanius

uvažujem o tom ako o pracovnou aute tak do buduceho roka, na stavbu. pytle cementu, stavebný matroš, šit, betonové kvadre a tak. generácia je mi jedno aká, hlavne aby to chvilu pojazdilo a nezničil som si svoje garažované :)
pokukávala som po defenderi, len tie si kurwa držia cenu, je ich málo. druhé také pracovné auto je takáto l200. navyše 4x4 by bola obrovská výhoda, dalo by sa za to zapriahnuť aj nejaké radlo :D
to kamarát takto spomínal, že ked im podochol koník a potrebovali na jar rýchlo pobrániť a zasiať, kde tu niečo poorať, tak zapriahli fronteru :)

Ladik

kdysi jsem to strašně chtěl, pak jsem se s v tom svezl a chtěl radši sport, pak jsem se v tom svezl, viděl ten předpotopní introš, maximálku 140 spotřebu 12 a více a radši počkal na sorento

ferinom

L200 double cab u zakaznika maju, sucasnu generaciu. viezol som sa v tom a to co pise elpidio je pravda. Kabina niekde na urovni felicie. Rozhrkane, uskakane. Jeden z chalanov co na tom jazdi zatazil kufor nech sa na tom da na ceste jazdit ako on povedal "normalne".
Osobne sa mi to tiez pacilo, kym som sa v tom nezviezol. Nazval by som to pracovny stroj, ale cestovat v tom denne by som teda nechcel.

elpidio

Kterou generaci ? Já mám zkušenosti pouze s druhou a to nic moc. Rozhrkaný, malá kabina a pokud si pamatuju, tak snad ani nešlo natvrdo dát 4x4. Z té doby (cca 1998) mi nejvíc sedla Navara.
Ne, hádejte, mám Rujánu.

Romanius

neviete o nejakom dobrom mitsu l200, resp. čo si myslíte o tomto autííí?

elpidio

Další díl Top Gearu vypadá dobře. Road-trip napříč západní částí USA (z Las Vegas do Palm Springs).
Ne, hádejte, mám Rujánu.

Gogo

nj kde jinde by Zidan mohl žít??
Otec žába, dítě žába....to jsou dneska věci...

T-Diesel

toz tos mosel met stesti na jakusi chytru covece
aby dosla za svojim posluchaj hentemu bez dat do drsky pred tydnem mna ojel
to su story totok :)

Lihobaron

Citace: ferinom kdy January 25, 2013, 09:53:54 PM
Nejak mi nejde do hlavy. Ako dopadla ona? Ci ako ona pri tom nebola ked si ju... Ci len trvdila ze si jej daval neslusne navrhy a jej sa to nepacilo. Alebo ho nasralo ze je na to zase sam? :) Sakra daky som z toho ostal zmateny.

proste sem se nastehoval do vesnice, do vedlejsi sem zajel do hospody na jidlo, na rychlo se "zkamaradil" a za par tejdnu sem se vydal na diskosku a tam se lamal do jiny, jak to ta dotycna "kamaradka" zjistila, vyslepicila nase "zkamaradeni" tomu svymu a bylo vymalovano.. nikoho sem tam neznal, kamarady ktery by se me zastali znam az tedf, schodou okolnosti i vyhazovace tenkrat na ty diskotece.. tot vsjo..

p.s. dojel sem si sam na siti do hradce, chlast za volantem sem tenkrat este neresil..

Ladik

A ted vo Ty vovci jeste :-)

ferinom

Citace: Lihobaron kdy January 11, 2013, 06:01:12 PM
nejde vo svobodnou jako papirove ale zadanou jako takovou.. proste s chlapem.. von ani ten chlap by nevadil, ale nesmi bejt vomoc silnejsi.. a historka je uz stara, uz to neboli :) ale byl to hnus, tri stychy voboci a pres pul roku vodrazenej trojklanej nerv, necejtil sem vubec pul vobliceje vcetne dasni atd.. nejhorsi co sem snad kdy zazil.. a zajimaci bylo, ze ho na me poslala az potom co sem ji poslal v sipku.. zhrzena se pomstila no..

Nejak mi nejde do hlavy. Ako dopadla ona? Ci ako ona pri tom nebola ked si ju... Ci len trvdila ze si jej daval neslusne navrhy a jej sa to nepacilo. Alebo ho nasralo ze je na to zase sam? :) Sakra daky som z toho ostal zmateny.

Lihobaron

Citace: brano kdy January 25, 2013, 09:47:41 PM
*886* *886* *886* *886*

Hehe, parada. A moze byt aj silnejsi, len musis vediet dobre utekat :)

no, tenkrat to bylo vo necem jinym, a kdybych tenkrat utek, dodneska by me to mrzelo, takhle se tomu jen zasmeju OK

Lihobaron

Citace: ferinom kdy January 25, 2013, 09:44:46 PM
no sa raz tolko kolko si mal ty v tom cas. ak dobre ratam mali by to byt dva :)

asi sa nad sebou budem musiet zamysliet. zacina mi dochadzat preco mi nik nechce ten vek verit :D

si holt stary dedko, ale nic si ztoho nerob, proste jen umres drif nez ja, no  *886*

brano

 *886* *886* *886* *886*

Hehe, parada. A moze byt aj silnejsi, len musis vediet dobre utekat :)

Citace: Lihobaron kdy January 11, 2013, 06:01:12 PM
nejde vo svobodnou jako papirove ale zadanou jako takovou.. proste s chlapem.. von ani ten chlap by nevadil, ale nesmi bejt vomoc silnejsi.. a historka je uz stara, uz to neboli :) ale byl to hnus, tri stychy voboci a pres pul roku vodrazenej trojklanej nerv, necejtil sem vubec pul vobliceje vcetne dasni atd.. nejhorsi co sem snad kdy zazil.. a zajimaci bylo, ze ho na me poslala az potom co sem ji poslal v sipku.. zhrzena se pomstila no..

ferinom

Citace: Lihobaron kdy January 25, 2013, 09:41:27 PM
kecas!! skolka tebja rokof?? myslenky mas jako mladej janosik :)

no sa raz tolko kolko si mal ty v tom cas. ak dobre ratam mali by to byt dva :)

asi sa nad sebou budem musiet zamysliet. zacina mi dochadzat preco mi nik nechce ten vek verit :D

Lihobaron

kecas!! skolka tebja rokof?? myslenky mas jako mladej janosik :)

ferinom

Citace: Lihobaron kdy January 25, 2013, 09:37:12 PM
woe.. to hus sem byl celej jeden plnej rok na svete :)

sopliak, v tom case som bol raz tak stary ako ty :D

Lihobaron

Citace: ferinom kdy January 25, 2013, 09:33:42 PM
spominam na svoje prve auto akurat r.v.1976

woe.. to hus sem byl celej jeden plnej rok na svete :)

atnarfus

To je voňavka. Nestát takový balík, tak to koupím tchánovi. Ten na to pořád vzpomíná jaké to bylo super auto.

ferinom

spominam na svoje prve auto akurat r.v.1976

len pri tomto konkretnom rozmyslam na co to auto byvaly majitel kupil :)

http://www.rajveteranu.cz/4296-fiat-125-p-pohon-pouze-6486-km-serbia



Lihobaron

nejde vo svobodnou jako papirove ale zadanou jako takovou.. proste s chlapem.. von ani ten chlap by nevadil, ale nesmi bejt vomoc silnejsi.. a historka je uz stara, uz to neboli :) ale byl to hnus, tri stychy voboci a pres pul roku vodrazenej trojklanej nerv, necejtil sem vubec pul vobliceje vcetne dasni atd.. nejhorsi co sem snad kdy zazil.. a zajimaci bylo, ze ho na me poslala az potom co sem ji poslal v sipku.. zhrzena se pomstila no..

T-Diesel

pockaj a jak je to cerstva historka? to tu myslim este nezname :)

Gogo

a zidan je dobitný-teda dobitý :-)
Otec žába, dítě žába....to jsou dneska věci...

Jerry.Gunman

Citace: ferinom kdy January 11, 2013, 06:44:43 AM
Citace: Lihobaron kdy January 10, 2013, 11:21:51 PM
Citace: T-Diesel kdy January 10, 2013, 12:56:57 PM
tywoe zidan odkdy mas podminku ze mosi byt slobodna?  *820*
¨

vod ty doby co mam stychem stahnuty voboci  ;)

Fiha, vydate zeny su take nedobitne? :D


Nejsem si zcela jist, spíše bych si tipnul na opačnou odpověď  *1026*
.         Citroen C5/III Exclusive, auto s guľama
Colt Diamondback + Remington + Government + CZ 27

Proč mají včely med? Protože mají královnu
Kdyby měly presidenta, maj akorát hovno...

ferinom

Citace: Lihobaron kdy January 10, 2013, 11:21:51 PM
Citace: T-Diesel kdy January 10, 2013, 12:56:57 PM
tywoe zidan odkdy mas podminku ze mosi byt slobodna?  *820*
¨

vod ty doby co mam stychem stahnuty voboci  ;)

Fiha, vydate zeny su take nedobitne? :D

Lihobaron

Citace: atnarfus kdy January 10, 2013, 11:50:58 AM
Tohle auto je jeste hloupe. to na diagnostice nic neukaze.

ty si ale vul  *886*

Lihobaron

Citace: T-Diesel kdy January 10, 2013, 12:56:57 PM
tywoe zidan odkdy mas podminku ze mosi byt slobodna?  *820*
¨

vod ty doby co mam stychem stahnuty voboci  ;)

T-Diesel

tywoe zidan odkdy mas podminku ze mosi byt slobodna?  *820*

Romanius

jj, inak to bude cukať

petrklm

Já bych si dovolil podotknout, že tu jiskru to musí hodit v správnej čas, jinak je to k prdu :)
Lincoln Town Car Executive 2001 - V8, 4,6l

Even The Way May Be A Target

atnarfus

Tohle auto je jeste hloupe. to na diagnostice nic neukaze. Tady se musi pouzivat jeste porad selsky rozum.
Benzinovy motor potrebuje pouze dve veci. Aby tam sel benzin se vzduchem a aby to hazelo jiskru.

petrklm

Citace: elpidio kdy January 09, 2013, 06:50:50 PM
Ten motor má Petr Lincoln v Alhambře, myslím.
Jo, starej litinovej štyrválec, údajně nesmrtelnej :). Zatím startuje i v zimě, kdyby ne, tak jde na magnet celý auto. Mám ho jen na dojetí. Když bych neměl diagnostiku (jakože fakt nemám), tak bych kouknul pod kapotu zvečera za šera... jednou už jsem to na svým autě viděl, vypadalo to jako poletující světlušky :)
Lincoln Town Car Executive 2001 - V8, 4,6l

Even The Way May Be A Target

Lihobaron

Citace: Ladik kdy January 09, 2013, 10:40:49 PM
koukal jsem pod kapotu jak jsem dával na kontakty nabíječku

doufam ze si ji pod tou kapotou poradne zdijagnostikoval!!!

Ladik

no kuna to nebude koukal jsem pod kapotu jak jsem dával na kontakty nabíječku, je to tam takový netknutý, po kuně vím jak to vypadá u mě v zafiře a ve Vivaru, kde mi sežrala i hadičku ostřikovače v délce asi půl metru, možná něco jak tu kdysi dával fotky Tom kabely někd v koutku leží v sajrajtu a jsou dávno prožraný, třeba ukápnutou brzdovkou nebo co já vím a v tom svazku vypadají ok
ovšem i ta baterka by mohla být, třeba vždy jak se ochladí tak ji dojdou síly

Lihobaron

podle me to chce poradnou!! dignostiku.. pak dou svicky stranou.. pouze ale jelitokopytoplatito kamaradka svobodna..

atnarfus

Tyhle motory nestartují i v případě, kdy je chabá baterka. Ono to sice ještě starterem docela slušně točí, ale řídící jednotka už nemaká. Mám vyzkoušeno, že pod nějakých 7V už to nechytne. Přitom starter i na 7V stále ještě docela rozumě maká.

Lihobaron

Citace: atnarfus kdy January 09, 2013, 08:14:44 PM
Jestli to parkuje venku, tak může být některý VN kabel i ohlodaný.

jj, presne.. ale na to je malo informaci.. ale osobne si myslim ze trosku schopnymu servisakoj se staci projet, mozna jen nastartovat a bude vedet.. skoda ze ladik nedal fotku kamosky, trebas by se nekdo s tou poradnou "diagnistikou" nasel :)