O autech

Založil Ladik, October 02, 2012, 06:34:13 PM

« předchozí - další »

0 uživatelé a 10 Hosté prohlíží toto téma.

Ladik

Poptám se, dneska chtěla pučit nabíječku tak jsem si na to vzpomněl, jinak jsem to neřešil,
hele Lihosku a co kapota potažená karbonem? Nemůže to mít vliv? :D

atnarfus

Jestli to parkuje venku, tak může být některý VN kabel i ohlodaný.

Lihobaron

Citace: Ladik kdy January 09, 2013, 06:10:37 PM
v létě to auto v poho jezdí ale jakmile klesnou teploty a asi je i vlhko tak to auto nejde nastartovat

prvni vec jednoznacne cidlo teploty.. bud promerit vod studenyho startu na vagu po zahrati nebo novy bude za par voci..  pak jak pise franta, kable svice proste nekde mozna prorazeny vedeni ale to by bylo vazany fakt jen na vlhko, ale taky to ma velkou pravdepodobnost.. jinak malo, kurva malo informaci vo problemu..

p.s. barva za to nemuze(bo je pekne hnusna co bych nikda nekupil) tipnul bych :)

elpidio

Ten motor má Petr Lincoln v Alhambře, myslím.
Ne, hádejte, mám Rujánu.

atnarfus

Jestli je to za vlhka, tak za tmy zkuste startovat a sledujte kde létají jiskřičky. Bude to něco se zapalováním. Zapalovací modul nebo VN kabely.

Ladik

Kuci jen se tak chci zeptat, nevím o tom nic moc ale možná Vás něco napadne na co by měla kouknout
kámoška má ochcavku 1, nějaký dvoulitr benzín, nevím rok a nic víc kromě toho, že je černá :-)))
v létě to auto v poho jezdí ale jakmile klesnou teploty a asi je i vlhko tak to auto nejde nastartovat
mě se zdá že to auto bylo kdysi bourané ale nekoukal jsem na něj pořádně, usuzuji tak z toho že se tomu na kapotě vepředu loupe lak a není tedy origo

kecy typu máš to jako kabriolet jezdí to jen v létě a tam tomu fikni střechu už si ode mne vyslechla hodněkrát :-)

nenapadá Vás na co by měla mrknout?

ferinom

January 09, 2013, 02:50:20 PM #372 Last Edit: January 09, 2013, 02:51:59 PM by ferinom
Tak konecne som nasiel aj test "zakladneho" Rapidu so zakladnym motorom

http://www.automoto.sk/clanok/189890/test-skoda-rapid-1-2-mpi-co-znamena-uplny-zaklad

"Najnovšia škodovka v základe má displej plne pripravený na jeho použitie, zobrazuje však iba počítadlo kilometrov a čas. Palubný počítač dostanete až k druhej výbave Ambition"

"Pri obsadení tromi dospelými osobami a malým množstvom batožiny (dovedna asi 260 kg extra hmotnosti) sme stovku pod 16 sekúnd jednoducho nezvládli. Je pravdou, že sme sa snažili brať zreteľ na životnosť motora (ktorý bol ešte v zábehu) a nehnali ho do absolútneho extrému. Čiastočne k tomu prispela aj mokrá vozovka a aktivácia elektronických pomocníkov. Tieto podmienky sú však bližšie realite než laboratórne testy a tabuľkové hodnoty."

Celkovo sa mi ten test zda napisany velmi triezvo.

Gogo

Já Ti dám, že kořalku nepiješ, jak jsi to do seme ládoval......jen nekecééééj :-)
Ale jinak je slivovice-dobrá domácí, jen na lék a na spálení červa, né aby se to lemtalo jak pivo.
No a pivíčko, to je ...to je prostě pití-tekutina...bez toho nelze žít :-)
Otec žába, dítě žába....to jsou dneska věci...

Lihobaron

ja koralku nepiju vubec.. tuhle se mi ani nevim jak dostala lahev kupovany slivovice vod jelinka, ted sem na to koukal je to uplne nejaka vobycejna ale jak ta mi chutnala.. sem tam jen tak stamprlicku bo sem cejtil jak na me de chripka a tak podbne.. musim uznat, ze je to vopravdu piti cislo2 hned po pivicku  OK

Gogo

Já možu aj to pivisko :-)
Otec žába, dítě žába....to jsou dneska věci...

T-Diesel

no moc si nenahybaj nech ostane aj me neco
nastesti tu slivu krom nas nikdo nepije takze bude kostovacka enom ve dvoch, ostatni kofola nebo pivisko :P

Gogo

nefrflej, já jsem to uhodl a vyhrávám..................................................štamprlu svojí vlastní slivovice :-)))
Otec žába, dítě žába....to jsou dneska věci...

T-Diesel

no asi jo, ale nejsu si uplne jisty, esi by to nemohlo byt a)
ale kdyz sa nad tim zamyslim, tak ciste teoreticky by mohlo pripadat v uvahu aj c)

Gogo

B je správně ....
Otec žába, dítě žába....to jsou dneska věci...

Lihobaron

Citace: Gogo kdy January 08, 2013, 01:00:43 PM
A)- chlast
B)- chlast
C)- chlast

*1025*

jj, za vsechno muze chlast.. malo pije  ;)

FPT

--O-o-O--

T-Diesel

a nechces me pucit na par dni tu tvoju zazracnu zimni bundu?

FPT

Přesné datum budu vědět příští týden, ale pokud si budu moct vybírat, bude to 18. nebo 21. ledna.
--O-o-O--

Gogo

OK napiš přesné datum a slezeme se Praháku :-)
Otec žába, dítě žába....to jsou dneska věci...

T-Diesel

si jedes pro pionyra za odvoz?
a povezes ho nalezato?

FPT

Pravděpodobně do Luhačovic nebo do Kunovic pojedu, termín na 90% příští týden. A na tohle půjčka nebude potřeba, na to jsem našel dost peněz v zimní bundě (:
--O-o-O--

T-Diesel

on tu kupuje auto? no tywoe
moravaci jezdiju do praheee a cechaci na moravu, kurde to su veci jako vepr

Gogo

A)- chlast
B)- chlast
C)- chlast

*1025*
Otec žába, dítě žába....to jsou dneska věci...

T-Diesel

aha tywoe :)
me uteklo asi stranka a pul prispefku, jak je to mozne? :)

Gogo

No však jooo  Defošu, už jsem ho uvedl do obrazu, takže to pojmeme jako schůzku předsrazovou :-)))
Kde to auto bereš Admine? My Ti s Defíkem pomůžeme :-))) žeee Tondoooo... *871*
Otec žába, dítě žába....to jsou dneska věci...

T-Diesel

ja su ve zline (pres den) a gogo je kolem zlina :)

Krtek

Ta toho Soba co tam pro něj jedeš. A k žebrum tam maji nějakej okurek. Ten bych chtěl vidět co to je :-)

FPT

na ty žebra myslíš? (:
--O-o-O--

Krtek

Hlavně si na to vem půjčku v Poštovní Spořitelně :D

FPT

jestli to půjde dobře, tak za týden až dva
--O-o-O--

Gogo

OK mám se těšit?? Nebo píšeš o létě??  respektive na které straně vánoc se chystáš na konec světa??   *1025*
Otec žába, dítě žába....to jsou dneska věci...

FPT

no, konečně plán (:
dám vědět kdy, neboj (:
--O-o-O--

Gogo

jj kolem Zlína jsem :-)
Můžeme se sťuknout i ve Zlíně, když písneš kdy!! A nejlepší  bude, když pujdeme Defovi očumovat do salonu Audiny :-)) Hehe a pak skákneme na www.grilovanazebra.cz  na kafčo nebo tak něco!!!
Otec žába, dítě žába....to jsou dneska věci...

FPT

Další dotaz, jste někdo kolem Zlína? Že bych se stavil na návštěvu, když už budu mít pravděpodobně cestu (:
--O-o-O--

FPT

Pánové, nemáte někdo cestu do Hodonína? Potřeboval bych tam něco omrknout...
--O-o-O--


T-Diesel

hm, tak sem po precteni prvnich par vet byl cely v ocekavani, ze by to mohl byt pozoruhodny clanek ale jaksi skutek utek :(
http://www.auto.cz/koupit-ojete-auto-nebo-radeji-nove-71707

ferinom

Citace: Tom kdy December 13, 2012, 08:03:39 PM
To dáváš do origo Škoda servisu?
U O1 spolehlivě fungujou jen origo kotouče na leskle obroušené dosedací ploše náboje.
A jinak uznávám, brzdy 280mm jsou na těhle autech průser.

Jo, firemne skodovky chodia do origo skoda servisu. Ale po tomto uz je kolega co ma na starosti autopark je asi ochotny zmenit nazor. Teda nieketore uz nemusia a myslim, ze sa k nim pridaju aj skodovky. Dufam po tomto.

Tom

To dáváš do origo Škoda servisu?
U O1 spolehlivě fungujou jen origo kotouče na leskle obroušené dosedací ploše náboje.
A jinak uznávám, brzdy 280mm jsou na těhle autech průser.

ferinom

December 13, 2012, 01:33:12 PM #339 Last Edit: December 13, 2012, 01:34:59 PM by ferinom
Nechal som firemnu Octavku poslat do servisu, pretoze v priebehu cca 40000km uz 4x mi vibruje auto pri brzdeni od prednych brzd. Az tak ze sa na to stazuju aj spolujazdci. Kedze uz 2x menili kotuce a 2x ich egalizovali odkazal som nech skontroluju celu napravu, ci nie je v... a z toho dovodu sa nicia predne kotuce. Auto ma 169000km vsetko na naprave je povodne. Napriek tomu ze jazdim po cestach akych jazdim.
Dostal som auto spat, ze vsetko je OK, a na jar zbrusime predne kotuce a dame nove oblozenie. Ked som pozeral papiere z vystupu kontroly, tak tam cervenym svieti "!Pri kontrole vozidla sa zistili nedostatky!" a vo vysledkoch "PZ ovalita prilis velka" (19% a 20% vpredu).
Ja teda neviem, ale ten prijimaci technik je kokot, alebo servis nepotrebuje zarobit alebo co si mam mysliet.

Mam sto chuti vytlacit tento clanok http://www.elit.sk/sk/novinky-1/art_2771/vibracia-brzd-choroba-vsetkych-octavii-i-elit-ma-liek.aspx a spytat sa prijimacieho technika ci o tom pocul.

Hold ale co mozem cakat ked tam sedi cca 25-rocny sopliak, zjavne majster sveta.


Jerry.Gunman

Citace: Ladik kdy December 11, 2012, 12:01:13 AM
tak v úterý nám ji ukážou

http://auto.idnes.cz/nova-skoda-octavia-0nj-/ak_aktual.aspx?c=A121210_122640_ak_aktual_fdv

Tož já ho směrem k Mladej Blboslavi dneska v podvečer taky slavnostně vokážu :D
Na kokotinu se má odpovídat stejně
.         Citroen C5/III Exclusive, auto s guľama
Colt Diamondback + Remington + Government + CZ 27

Proč mají včely med? Protože mají královnu
Kdyby měly presidenta, maj akorát hovno...