O autech

Založil Ladik, October 02, 2012, 06:34:13 PM

« předchozí - další »

0 uživatelé a 3 Hosté prohlíží toto téma.

Gogo

Ono to taky není myšleno a navrženo na používání jako řetězy, ale spíš jako jednorázovka, když jedeš někam kde je vrstva sněhu a potřebuješ překonat 100m..
Otec žába, dítě žába....to jsou dneska věci...

ferinom

Nene, ja som pozeral nejaky test. Je to dobre. Len musis jazdit na klzisku na zimaku. :)

atnarfus

Loni to testovali. Moc to nefunguje a nic to nevydrží. Překvapivě.

Lihobaron

prej to hovno vyderzi..

Ladik


Lihobaron

Citace: Jerry.Gunman kdy November 22, 2012, 08:48:20 AM
Citace: Lihobaron kdy November 21, 2012, 09:34:00 PM
Citace: Jerry.Gunman kdy November 21, 2012, 08:00:21 PM
Citace: atnarfus kdy November 21, 2012, 07:21:58 PM
Tak ten by stál za hřích, už jenom proto, že je to dost exotický kombík. Stav ale opravdu extra dobrý.

Stav sice může být dobrý, ale tahle automatická převodovka je jedna z těch méně povedených :(

to nejak netusim kde si k tomu prisel?? a4lde je stara dobra a4ld co sem mel ve skopkoj jen s jinou kulisou a moznosti volit snih nebo sport nebo neco takovyho?? v cem je nepovedena??


Tohle nemám ze sebe, ale wod "dvorního mechanikala" Ford Scorpio klubu. Svého času jsem měl možnost koupit Škopka s touhle AT a poměrně velmi usilovně mne od ní odrazoval. Že vraj proti předešlé AT (s takovou tou zubatou kulisou a 4°) tahle je prý slaběji dimenzovaná, vypadávají z ní qualty a vůbec se prý ráda sere.

Tož nevím  :-\

dvorni automatomechanik skopkoklubu je maxa.. pravda je takova, ze rozdil mezi starou jako sem mel ve skopku a "novou" s tim E je jen v nejakejch ficurinach a v overdrivu ovladanym po staru podtlakem a po novu elektronikou.. stary hranaty skopci meli dycky tyhle dve, novy kulaty je meli jen zezacatku a pak meli nejaky novy kurvy s voznacenim co si nepamatuju.. a tyhle kurvy meli kosvorsi motory dycky.. takze si to mozna spojujes s kosem..

P.S. bibos, kdy pro nej jedem??

atnarfus

Myslím, že hlodavcům bude typ a stav převodovky úplně šumák.

petrklm

S trochou nadsázky bych řekl, že to dělá to "E", přidaný na konec. U Lincolna AOD je naprosto spolehlivá věc ve srovnání s následovnickou AODE...
Lincoln Town Car Executive 2001 - V8, 4,6l

Even The Way May Be A Target

Jerry.Gunman

Citace: Lihobaron kdy November 21, 2012, 09:34:00 PM
Citace: Jerry.Gunman kdy November 21, 2012, 08:00:21 PM
Citace: atnarfus kdy November 21, 2012, 07:21:58 PM
Tak ten by stál za hřích, už jenom proto, že je to dost exotický kombík. Stav ale opravdu extra dobrý.

Stav sice může být dobrý, ale tahle automatická převodovka je jedna z těch méně povedených :(

to nejak netusim kde si k tomu prisel?? a4lde je stara dobra a4ld co sem mel ve skopkoj jen s jinou kulisou a moznosti volit snih nebo sport nebo neco takovyho?? v cem je nepovedena??


Tohle nemám ze sebe, ale wod "dvorního mechanikala" Ford Scorpio klubu. Svého času jsem měl možnost koupit Škopka s touhle AT a poměrně velmi usilovně mne od ní odrazoval. Že vraj proti předešlé AT (s takovou tou zubatou kulisou a 4°) tahle je prý slaběji dimenzovaná, vypadávají z ní qualty a vůbec se prý ráda sere.

Tož nevím  :-\
.         Citroen C5/III Exclusive, auto s guľama
Colt Diamondback + Remington + Government + CZ 27

Proč mají včely med? Protože mají královnu
Kdyby měly presidenta, maj akorát hovno...

elpidio

Já to taky teď dokoukal a celkem o ničem díl. Spíš jako reklama. Byl jsem tam párkrát a není důvod pro návrat.
Ne, hádejte, mám Rujánu.

T-Diesel

totalne nejlepsi zapich byl, kdyz polrajch na cosi cekal (nevim uz na co : )

polrajch: sem napjaty jako prase tyvole
bolek: ja taky
bolek: sme dve napjate prasata

;D ;D ;D :D

Lihobaron

neznam, nestiham.. ted pred chvilou sem se zpozdenim zkouknul polrajcha na farme u bolka a cumel sem jako pero bolek je na tom fakt dost sptatne, kua, chlast je zabijak mozgu taky hus cejtim vliv..

elpidio

To jo. Hammond má teď speciál o bondovskejch kárách. Dobrej.
Ne, hádejte, mám Rujánu.

Lihobaron

to byla hnusarna vod nich jako svina :) ne nadarmo sou nejsledovanejsi, nikdo na ne nema myslim..

elpidio

Dokonce interiér v kůži... :)
Ne, hádejte, mám Rujánu.

Lihobaron

nahodou to byl hodne dobrej zapich prej se jim vomlouvame sme koupili krasnej kousek zachovalej v super vybave koukejte a bac :):)

elpidio

V tom případě si vem nějakou klavírům odolnou helmu
Ne, hádejte, mám Rujánu.

Lihobaron

Citace: elpidio kdy November 21, 2012, 08:02:30 PM
Tohle by mohlo být levný.

ze bych napsal rozhorcenej dopis klarksnoj jako ty z toho klubu moris marina :):)

Lihobaron

Citace: Jerry.Gunman kdy November 21, 2012, 08:00:21 PM
Citace: atnarfus kdy November 21, 2012, 07:21:58 PM
Tak ten by stál za hřích, už jenom proto, že je to dost exotický kombík. Stav ale opravdu extra dobrý.

Stav sice může být dobrý, ale tahle automatická převodovka je jedna z těch méně povedených :(

to nejak netusim kde si k tomu prisel?? a4lde je stara dobra a4ld co sem mel ve skopkoj jen s jinou kulisou a moznosti volit snih nebo sport nebo neco takovyho?? v cem je nepovedena??

Jerry.Gunman

.         Citroen C5/III Exclusive, auto s guľama
Colt Diamondback + Remington + Government + CZ 27

Proč mají včely med? Protože mají královnu
Kdyby měly presidenta, maj akorát hovno...

elpidio

Tohle by mohlo být levný.
Ne, hádejte, mám Rujánu.

Jerry.Gunman

Citace: atnarfus kdy November 21, 2012, 07:21:58 PM
Tak ten by stál za hřích, už jenom proto, že je to dost exotický kombík. Stav ale opravdu extra dobrý.

Stav sice může být dobrý, ale tahle automatická převodovka je jedna z těch méně povedených :(
.         Citroen C5/III Exclusive, auto s guľama
Colt Diamondback + Remington + Government + CZ 27

Proč mají včely med? Protože mají královnu
Kdyby měly presidenta, maj akorát hovno...

atnarfus

Tak ten by stál za hřích, už jenom proto, že je to dost exotický kombík. Stav ale opravdu extra dobrý.

Lihobaron


Jerry.Gunman

Citace: T-Diesel kdy November 21, 2012, 02:33:51 PM
heles, kdyz uz sme tu, tak proc ne tematicky zamereneho saaba? :)

Nejlépe takového, co chlastá palivo E-85 - abyste byli obá dvá alkoholici :D :P
.         Citroen C5/III Exclusive, auto s guľama
Colt Diamondback + Remington + Government + CZ 27

Proč mají včely med? Protože mají královnu
Kdyby měly presidenta, maj akorát hovno...

T-Diesel

heles, kdyz uz sme tu, tak proc ne tematicky zamereneho saaba? :)

Lihobaron

Citace: bibo kdy November 20, 2012, 10:20:25 PM
škopek bude chudák uš moc schnilej

hmm... asi jo kua no a este vod prazaka hukrajince :-\

bibo

škopek bude chudák uš moc schnilej  u medvědu mě štve že s tim jezděj hlavně cikorky  to snad bych šel i do nějakého volva

elpidio

Ale je tam nově Mustang.
Ne, hádejte, mám Rujánu.

Lihobaron


elpidio

Ne, hádejte, mám Rujánu.

Lihobaron

capri mozna jo grenadu sem nevidel kua du hledat kauliho koule chcu videt..

elpidio

Ne, hádejte, mám Rujánu.

Lihobaron

Citace: elpidio kdy November 20, 2012, 10:08:32 PM
Citace: Lihobaron kdy November 20, 2012, 10:05:24 PM
no mel sem i pragofku piccolu 32 rok ale neni to nic pro me vydreva volant v pravo a tak podobne :) ja bych chtel neco typu taunus kortina granada scorpio automat aby se stim tak nejak nechalo jezdit a prubezne to vopravovat zatim se mi to ale nejak nedari no..

Že ty zase koukáš na Wheeler Dealers ?  :)

hhh ted ne, usinam pri simpsonovejch :)  rozeny vobchodnici hus mam zkoukly.. maj pekny kousky ale krom sierry tam snad ani nic fordovyho nemeli..

elpidio

Citace: Lihobaron kdy November 20, 2012, 10:05:24 PM
no mel sem i pragofku piccolu 32 rok ale neni to nic pro me vydreva volant v pravo a tak podobne :) ja bych chtel neco typu taunus kortina granada scorpio automat aby se stim tak nejak nechalo jezdit a prubezne to vopravovat zatim se mi to ale nejak nedari no..

Že ty zase koukáš na Wheeler Dealers ?  :)
Ne, hádejte, mám Rujánu.

ferinom


Lihobaron

no mel sem i pragofku piccolu 32 rok ale neni to nic pro me vydreva volant v pravo a tak podobne :) ja bych chtel neco typu taunus kortina granada scorpio automat aby se stim tak nejak nechalo jezdit a prubezne to vopravovat zatim se mi to ale nejak nedari no..

p.s. felicije semi nelibi, tchan ma jednu plus voktafku a nejak me tenhle typ aut nebere.. dvojtej karburator automat nenahradi :)

atnarfus

Citace: Romanius kdy November 20, 2012, 09:56:29 PM
jj, napríklad Felicia :)

Slušnou felicii, která by stála za vypiplání už nesežene. Poslední dva kusy mám já  ;)

Gogo

Ano stará dobrá felicia kolem roku 60... to je něco!!!
Otec žába, dítě žába....to jsou dneska věci...

Romanius

jj, napríklad Felicia :)

Gogo

Jardo a proč nejdeš do nějakého veterána, restaurovat...vypiplat... Ale něco ještě echt mechanického, bez elektronických sraček. ???
Otec žába, dítě žába....to jsou dneska věci...

ferinom

Citace: Jerry.Gunman kdy November 20, 2012, 09:47:27 PM
Citace: Lihobaron kdy November 20, 2012, 09:42:45 PM
ale ja cim jezdit mam.. jen me to neba.. chci neco tak nejak pro radost a vrazet prachy do toho me neva, jenze se mi zatim vsechno tak nejak zvrtlo..

OK, já To počlu číslo účtu, prachy možeš vrážet tam :D

no neviem, byt na zabavu pro Lihobarona :D za tie prachy by mi to nestalo