O autech

Založil Ladik, October 02, 2012, 06:34:13 PM

« předchozí - další »

0 uživatelé a 6 Hosté prohlíží toto téma.

Jerry.Gunman

Citace: Lihobaron kdy November 20, 2012, 09:42:45 PM
ale ja cim jezdit mam.. jen me to neba.. chci neco tak nejak pro radost a vrazet prachy do toho me neva, jenze se mi zatim vsechno tak nejak zvrtlo..

OK, já To počlu číslo účtu, prachy možeš vrážet tam :D
.         Citroen C5/III Exclusive, auto s guľama
Colt Diamondback + Remington + Government + CZ 27

Proč mají včely med? Protože mají královnu
Kdyby měly presidenta, maj akorát hovno...

Lihobaron

ale ja cim jezdit mam.. jen me to neba.. chci neco tak nejak pro radost a vrazet prachy do toho me neva, jenze se mi zatim vsechno tak nejak zvrtlo..

atnarfus

November 20, 2012, 09:38:40 PM #250 Last Edit: November 20, 2012, 09:40:31 PM by atnarfus
Na autech tohoto stáří je problém v tom, že se již prakticky nic nevyplatí opravovat. Ono to většinou ani nejde, protože je všechno totálně zarezlý. Mě by prostě štvalo auto dojíždět.

Vidím to na ségry Mondeu. Je potřeba opravit tohle, nojo ale to stojí 2000, to se nevyplatí. Navíc by to chtělo nové ještě tamto... Závěr je vždy: jezdi a neřeš to

T-Diesel

covece, auta v takovem veku bude kazde velke riziko
a co tak maxima? neni jich moc, ale to by mohl byt este poctivy stroj.

Lihobaron

eSko vcetne 126ky predchudce to je jina liga..

atnarfus

Kecám, tohle je éčko, takovou sockou by nejezdil. Má samozřejmě eskládu.

atnarfus

Prej cikánský. Majitel kolbenky kde dělám tím jezdil do letošního léta. Ale ten má vymazlený kousek.

Lihobaron

to je az moc cikansky :)

ferinom

toto je lepsie, dvojzonova klima, dofukovanie sedadiel ;)

http://www.carlion.sk/ponuka/auto572.html

a ma mensi najazd (vid foto tachacu)  a tiez servisku :)

Lihobaron

Citace: Jerry.Gunman kdy November 20, 2012, 09:24:06 PM
Citace: Lihobaron kdy November 20, 2012, 09:10:45 PM
kua

http://auto.bazos.cz/inzerat/19425698/Ford-Scorpio.php

Yardo, já Ti nevím...
To už Tě přestalo bavit cukání Prassata a nebo myši vytvořily delegaci a přišly s prosíkem, že nemaj co žrát a ani v čom bývat, tak ať jim neco koupíš? I když 2.0 DOHC / 88 kW je asi nejlepší motor, který u evropského forda dělali, asi bych šel od toho   ???

dys ja bych chtel neco staryho a poctivyho a zatim me secko zklamalo :(

T-Diesel

no dobre, tak me daj aspon plusko za ty blbe kecy :)
a jed si povykladat s prahakem co ma pas kdoviodkad

Lihobaron

ale ne, ja sem rad za "blbe kecy" sak ja sem taky v polospanku a este sem pekne caklej k tomu :) sem nasel ze prodava taky "nahradni dili" :):) nojo, za telefon to ale stoji, je to prahak, udelam si dystak cestu..

atnarfus

Já jí taky mám na obě auta ve skříni. Samozřejmě nevyplněnou.

Jerry.Gunman

November 20, 2012, 09:24:06 PM #239 Last Edit: November 20, 2012, 09:26:00 PM by Jerry.Gunman
Citace: Lihobaron kdy November 20, 2012, 09:10:45 PM
kua

http://auto.bazos.cz/inzerat/19425698/Ford-Scorpio.php

Yardo, já Ti nevím...
To už Tě přestalo bavit cukání Prassata a nebo myši vytvořily delegaci a přišly s prosíkem, že nemaj co žrát a ani v čom bývat, tak ať jim neco koupíš? I když 2.0 DOHC / 88 kW je asi nejlepší motor, který u evropského forda dělali, asi bych šel od toho   ???
.         Citroen C5/III Exclusive, auto s guľama
Colt Diamondback + Remington + Government + CZ 27

Proč mají včely med? Protože mají královnu
Kdyby měly presidenta, maj akorát hovno...

ferinom

no aj ten rocny najazd vyzera zaujimavo za 22 rokov 197000km.
ale mozno konecne auto co mu bude jazdit. :) na striedacku s "das auto" :)

T-Diesel

nevim, jakoby to prodaval nejaky ukrajinec
divna cestina
je realne ze by tak stare auto melo servisku?
ale jak rikam, to su moje blbe kecy pomalu z polospanku

atnarfus

Podezřelé na tom nic není, ale jenom eko poplatek bude za pět litrů, jestli to má emisní normu v papírech.

Lihobaron

jinak co ti je na tom podezrelyho??

Lihobaron

jakej dalsi, 2.8ma hus je v nebi a na pasaba nemam naladu..

T-Diesel

jo bylo to na teba
chcs dalsi obyvak pro mysi ci co


Lihobaron

Citace: T-Diesel kdy November 20, 2012, 09:13:48 PM
strycku nechcu moc kafrat ale toto na mna pusobi dost podezrele

myslis na me s tim skopkem?? ten samej to inzeroval nekdy v unoru a ted uz je nadily.. zejtra mu zavolam..

T-Diesel

strycku nechcu moc kafrat ale toto na mna pusobi dost podezrele

atnarfus

Přesně chtějí za shortmotor 119 000 bez DPH plus odhaduji tak dvacet za montáž.
Prodávají i repasované za 44 000 bez DPH.

Lihobaron


ferinom

tolko ma hodnotu to auto po 3 rokoch

aspon je vidiet ako sa podpori predaj. budeme vyrabat kurvitka, co budu stat 1/4 alebo 1/3 ceny noveho auta

atnarfus

Kdyby ten díl stál rozumné prachy, tak je to jedno, ale škodovka chce prý za polomotor (shortmotor) 150k Kč. Taková oprava se na několik let starém autě určitě vyplatí.

Jerry.Gunman

Citace: ferinom kdy November 20, 2012, 09:04:18 PM
ved ford to uz dotiahol do stavu ked turbo je sucastou hlavy nie? co bude dalej?

Sdílení aut?
Povinná městská doprava?
Wembloud?
.         Citroen C5/III Exclusive, auto s guľama
Colt Diamondback + Remington + Government + CZ 27

Proč mají včely med? Protože mají královnu
Kdyby měly presidenta, maj akorát hovno...

ferinom

ved ford to uz dotiahol do stavu ked turbo je sucastou hlavy nie? co bude dalej?

atnarfus

Ještě pár let a přitlučou hlavu hřebíkama, protože se nevyplatí jí sundavat. Rychlejší je vyměnit motor.

Lihobaron

haha tyvole ja hned prvni co nasel jety s 1.2 kod cbzb a fakt je to soucast klikofky kua kam to speje to je fakt kzbliti :(

atnarfus

1.2 TSI
Podezření jsem pojal při prohlížení různých obrázků, na kterých je exploze rozvodů. Všechno je rozstřelené okolo, pouze spodní kolo sedí na klice.
Včera jsem se hrabal v ETCE a i tam samostatné kolo není. Ozubení je nakreslené přímo na klice.

Lihobaron

Citace: atnarfus kdy November 20, 2012, 11:49:55 AM
Mě osobně v souvislosti s řetězem nejvíc straší to, že ozubené kolo na klice nejde vyměnit. Podle katalogu dílů je součástí klikové hřídele. V případě zanedbání výměny nataženého řetězu, je dost reálné jeho poškození. Ani klikovka ale není samostatně prodávaný díl.

to je podle me blbost.. vo jakym motoru mluvis??

Jerry.Gunman

.         Citroen C5/III Exclusive, auto s guľama
Colt Diamondback + Remington + Government + CZ 27

Proč mají včely med? Protože mají královnu
Kdyby měly presidenta, maj akorát hovno...

atnarfus


Gogo

Takže pro jednoduchost...v podstatě celý motor, nebo možná raději celé auto....
Otec žába, dítě žába....to jsou dneska věci...

atnarfus

Mě osobně v souvislosti s řetězem nejvíc straší to, že ozubené kolo na klice nejde vyměnit. Podle katalogu dílů je součástí klikové hřídele. V případě zanedbání výměny nataženého řetězu, je dost reálné jeho poškození. Ani klikovka ale není samostatně prodávaný díl.

Gogo

jj ale odolnost řetězu proti vytahání díky torzním kmitům myslím také o něčem svědčí...
lépe řečeno jak ten motor běží, když takhle cvičíí s řetězem...
Otec žába, dítě žába....to jsou dneska věci...

atnarfus

Je celkem jedno co tam je, když je to kvalitní.

S TSI je ten problém, že ze začátku byl řetěz nekvalitní a chyběla ochrana proti přeskočení. Ochranu proti přeskočení doplnili a řetěz je snad kvalitní. Každý si ale o problémech něco přečetl a teď natahuje uši. Jak to při startu zacvrliká, tak je hned zle. Příčinou je ale pouze hydraulické napínání. Ani u jiných aut/motorek není nic zvláštního, že se po nastartování řetěz ozve.

Gogo

To je taky docela zajímavé, jak od dřívější výhody rozvody řetěz, je dnes rozvody řemen :-(
Otec žába, dítě žába....to jsou dneska věci...

atnarfus

To se novinář zase předvedl. Čekal jsem nějaká fakta a on pouze přežvýkal dohady z internetu.
Nové 1.2TSI se liší tak zásadně, že to stálo určitě za víc, než jenom vypíchnout pohon rozvodů řemenem.