O autech

Založil Ladik, October 02, 2012, 06:34:13 PM

« předchozí - další »

0 uživatelé a 3 Hosté prohlíží toto téma.

Jerry.Gunman

Citace: petrklm kdy October 10, 2016, 10:20:34 AM
No, naštěstí jsem tak starej, že se mě to nedotkne. Ale bude to pěknej binec.
http://www.novinky.cz/auto/416977-nemecko-zada-zakaz-spalovacich-motoru-od-roku-2030.html

JJ, od ledna 2031 budou jezdit na wembloudech :D
.         Citroen C5/III Exclusive, auto s guľama
Colt Diamondback + Remington + Government + CZ 27

Proč mají včely med? Protože mají královnu
Kdyby měly presidenta, maj akorát hovno...

petrklm

No, naštěstí jsem tak starej, že se mě to nedotkne. Ale bude to pěknej binec.
http://www.novinky.cz/auto/416977-nemecko-zada-zakaz-spalovacich-motoru-od-roku-2030.html
Lincoln Town Car Executive 2001 - V8, 4,6l

Even The Way May Be A Target

Jerry.Gunman

.         Citroen C5/III Exclusive, auto s guľama
Colt Diamondback + Remington + Government + CZ 27

Proč mají včely med? Protože mají královnu
Kdyby měly presidenta, maj akorát hovno...

saabik


Jerry.Gunman

Zdar Pavle,
kamarád (shodou okolností také Pavlík) se tedy konečně vysemenil:
1 litr á 531 CZK
6 litrů á 3.186 CZK
K dodání ve lhůtě cca 3 dnů od objednávky

Tak dej vědít, zda máš zájem.
.         Citroen C5/III Exclusive, auto s guľama
Colt Diamondback + Remington + Government + CZ 27

Proč mají včely med? Protože mají královnu
Kdyby měly presidenta, maj akorát hovno...

saabik

Citace: elpidio kdy August 26, 2016, 12:50:34 PM
Proč to nevzít na e-shopu s dobrou pověstí a nízkým poštovným ?

http://www.petrolio.cz/petrolio/eshop/1-1-Mobil-1-Motorove-oleje/1-2-Osobni-automobily/5/669-Mobil-1-0W-20-5L

Po loňské zkušenosti Petrolio nevermore:

28.8.2015 objednáno 6 litrů oleje, děkují mailem za objednávku

10.9.2015 píšou mail, že se mi nemůžou dovolat (ikdyž číslo měli správně a mobil mi normálně fungoval). Pošta prý ztratila moji zásilku (budiž, může se stát) a že nabízejí Total ve stejné specifikaci. Okamžitě jim odepisuju, že trvám na mobilu a ať dají vědět, zda do cca 10 dnů olej mít budou.

17.9.2015 píšou, že olej je prý už konečně vyroben v nové šarži v Německu, ve stejném týdnu by ho prý měli dovézt do ČR, ale údajně jsou nějaké komplikace v dopravě, tak snad dorazí během pár dnů. Opět jsem obratem odepsal, že těch pár dnů počkám.

15.10.2015 (téměř po měsíci!) píšou, že byl olej konečně doručen dodavatelem, zda to chci poslat nebo zrušit. Okamžitě odpovídám, že to chci doručit. Když už dva měsíce čekám...

25.10.2015 (dalších 10 dnů) dorazil balík.
Nejpodivnější na tom všem je - přestože tvrdili, že to měla být nově vyrobená šarže v Německu, výrobní datum bylo prosinec 2014.

Sorry, ale u nich už opravdu nic.

Jerry.Gunman

.         Citroen C5/III Exclusive, auto s guľama
Colt Diamondback + Remington + Government + CZ 27

Proč mají včely med? Protože mají královnu
Kdyby měly presidenta, maj akorát hovno...

Jerry.Gunman

Tož měl by zatim "nějakou náhradu" od Totalu (5 litrů á 2.000 ZK), cena na Mobil 1 by měla být v pondělí
.         Citroen C5/III Exclusive, auto s guľama
Colt Diamondback + Remington + Government + CZ 27

Proč mají včely med? Protože mají královnu
Kdyby měly presidenta, maj akorát hovno...

elpidio

Ne, hádejte, mám Rujánu.

jersey.se

Tak už i Volvo. Jako on je prostě jen tekutější při provozní teplotě, takže má motor asi pecejen o něco lepší spotřebu a když je ten motor na konstruovanej, žádnej potencionální problém bych v tom neviděl. Do 9000 bych to ovšem radši nenalil, by asi protekla i vana :D

Jerry.Gunman

Citace: saabik kdy August 26, 2016, 10:23:16 AM
Jerry: 0w20 Mobil 1. Za Castrol chtějí v servise asi 650 za litr, když bude do 300 za litr, tak úplně v pohodě. Hlavně aby nestál těch 650:). A musí být v originál flašce, aby mi to v servisu vyměnili. Klidně si udělám výlet do Lysé. Občas to mám i po cestě z práce:).

Dotaz na kámoše odeslán, pošlu info o ceně
.         Citroen C5/III Exclusive, auto s guľama
Colt Diamondback + Remington + Government + CZ 27

Proč mají včely med? Protože mají královnu
Kdyby měly presidenta, maj akorát hovno...

saabik

August 26, 2016, 10:23:16 AM #1711 Last Edit: August 26, 2016, 10:31:36 AM by saabik
Jerry: 0w20 Mobil 1. Za Castrol chtějí v servise asi 650 za litr, když bude do 300 za litr, tak úplně v pohodě. Hlavně aby nestál těch 650:). A musí být v originál flašce, aby mi to v servisu vyměnili. Klidně si udělám výlet do Lysé. Občas to mám i po cestě z práce:).

Jersey: tenhle olej už lejou do většiny nových přímovstřiků. Všichni matadoři odchovaní starou školou z toho mají hrůzu. Ale já s tím nic nenadělám:). Za téměř 2 roky jsem nemusel dolévat ani kapku. Já jim věřím. A co se děje v motoru? Zatím nevím o případu, kdy by ten olej motor dodělal.

jersey.se

Do Volva se leje 20?

Jerry.Gunman

Citace: saabik kdy August 25, 2016, 07:26:01 AM
Potřeboval bych koupit 6 litrů oleje Mobil 1 0w20. Zjistil jsem, že to není taková legrace ho sehnat. Máte někdo tip, kde ho sehnat, aniž bych koupil nějakou náhražku u podvodníka? Na internetu nebo kamenný obchod Praha, její okolí a východ od Prahy po Pardubice. Díky za tip.

Zkusím se zeptat kamaráda, co má kousek ode mne autoservis, ale potřeboval bych od Tebe upřesnit:
- název ? 10w20 nebo 1 0w20?
- kolik je pro Tebe limitní cena pro těch 6 litrů?
No a když tak by sis pro to do Lysé dojel, ne?
.         Citroen C5/III Exclusive, auto s guľama
Colt Diamondback + Remington + Government + CZ 27

Proč mají včely med? Protože mají královnu
Kdyby měly presidenta, maj akorát hovno...

saabik

Potřeboval bych koupit 6 litrů oleje Mobil 1 0w20. Zjistil jsem, že to není taková legrace ho sehnat. Máte někdo tip, kde ho sehnat, aniž bych koupil nějakou náhražku u podvodníka? Na internetu nebo kamenný obchod Praha, její okolí a východ od Prahy po Pardubice. Díky za tip.

Krtek

Nevim co se ti nezdá. Když někdo nechce 350 na stůl tak holt neprodá. Já auto kupovat nepotřebuju.
Nebudu zase číst na netu jak jsem blbej, když kupuju za ceníkový ceny. Muj klump stál 405 tis + přestavba a metalíza. Neslevili tenkrát ani korunu, prej uváděcí ceny... Nástupce Cruze za pár let byl o 30 tisící levnější s výbavou o stupeň vyšší a motorem 1.8 místo 1.6. I u tý Kie vědí že vloni prodávala Hyundai i30ku kombíka CRDi za 342 tisíc.... takže víc než 350 nedam.
Snad se vykulí nějaký nový auto co by se mi líbilo a chtěl bych si ho fakt pořídit. Pak bych třeba cenu tolik neřešil.

brano

Pozeram, ze krtek je stale vo forme :) felicia jak mercedes, vsjo rovno... A diktovat predajcovi ceny je tiez zabavne .

elpidio

Známej právník to dělá a prý už po tom jdou hodně bazary. Na saabinfu byl odkaz taky na jednoho v drazbe.
Ne, hádejte, mám Rujánu.

FPT

Tvl, za kolik se to může tak vydražit?
--O-o-O--

saabik


FPT

Chtěl, ale na sedan zatím nemám takovej budget, to by musel počkat tak cca do konce roku.
--O-o-O--

saabik

Tome, nechtěl bys tohle? Nevypadá zle a docela málo najeto.
http://www.sauto.cz/osobni/detail/saab/9-5/16940568?goFrom=list

Ladik


petrklm

Tos měl dát do vtipů :)
Lincoln Town Car Executive 2001 - V8, 4,6l

Even The Way May Be A Target

Krtek

A že prej neni Aveo hezký auto... holt na východ od nás jsou automobiloví odborníci.

T-Diesel

ja znam akorat postup pri dovozu z okolnich zemi a krom logistiky to zadny problem neni. V pripade svecka jako unijni zeme by to problem byt nemel, opet vyjma te logistiky.
Dohodnes sa s prodejcem na cene a idealne na spolupraci pri vyrizeni vyvoznich znacek. Vetsinu je to otazka par hodin. V nemecku su firmy, kerym das plnu moc, zaplatis poplatky a nejaky baksis navic a vsecko vyridiju za teba. Ty enom dojdes, veznes si prevozky a jedes dom.
Citace: FPT kdy July 17, 2016, 01:16:56 PM
To vůbec není krkolomný dovoz, dalo by se to spojit třeba s příjemnou a zajímavou dovolenou, do švécka se chci podívat už dlouho. A pokud by se z ní povedlo přivézt auto, pak je to jenom plus. Jde mi o to, jestli je to problém, nebo není.

FPT

To vůbec není krkolomný dovoz, dalo by se to spojit třeba s příjemnou a zajímavou dovolenou, do švécka se chci podívat už dlouho. A pokud by se z ní povedlo přivézt auto, pak je to jenom plus. Jde mi o to, jestli je to problém, nebo není.
--O-o-O--

T-Diesel

ja sa vam divim, ze kvuli nejakemu pocitu ste schopni delat takove harakiri...
honite sa za necim virtualnim, pritem auto je enom sluzebnik
ten cas venovany krkolomnemu dovozu a behani kolem nesmysu okolo by sa dal vyuzit daleko lip
ale kazdeho vec ;-)

War

na Facebooku ve Saabstance někdo před časem popisoval dovoz ze Švédska. Bylo to dobrodružství, ale přivezl to.
Saab 2.0i LPG

FPT

--O-o-O--

FPT

--O-o-O--

jersey.se

Přivez néjakýho typickýho Švéda. Třeba Abdula Fahlavího ;-)
Citace: saabik kdy July 14, 2016, 11:57:19 PM
Jsem tu teď na dovolené, tak ti něco přivezu:).

saabik

Citace: FPT kdy July 14, 2016, 07:06:13 PM
Asi nemáte někdo zkušenosti s individuálním dovozem ze švécka, co?
Jsem tu teď na dovolené, tak ti něco přivezu:).

elpidio

Citace: Ladik kdy July 14, 2016, 10:33:27 PM
zapomněl jsem napsat 9,8 na zimních gumách :-)

s individuálním dovozem zkušenosti nemám  :lulka:

a vůbec, kde je ten býávalý čoprák co pásl v cizině ovce a je z předměstí Pardubic?

Nejel za paní domácí ?  BOHOUS
S dovozem ze Švédska mám zkušenost jen přes Haldu.
Ne, hádejte, mám Rujánu.

Ladik

Citace: Ladik kdy July 12, 2016, 09:56:49 PM
prej jenom diesel, pche :-) ale jede jako benzín a moje spotřeba i když na to nehraju je 9,8 jsem koukal

zapomněl jsem napsat 9,8 na zimních gumách :-)

s individuálním dovozem zkušenosti nemám  :lulka:

a vůbec, kde je ten býávalý čoprák co pásl v cizině ovce a je z předměstí Pardubic?

FPT

Asi nemáte někdo zkušenosti s individuálním dovozem ze švécka, co?
--O-o-O--

FPT

--O-o-O--

jersey.se


Ladik

Citace: FPT kdy July 12, 2016, 05:55:00 PM
Disco by vyhovělo i cenou, skoro, ale je to jenom diesel.
Na Insignii koukám hodně, u Superbu mi ani moc nevadí, že je úzkej, víc místa na šířku asi nepotřebuju. Astra teoreticky úplně malá není, ale potřebuju se na ní podívat živě.

prej jenom diesel, pche :-) ale jede jako benzín a moje spotřeba i když na to nehraju je 9,8 jsem koukal

Krtek

To mi připomíná začátky tohohle fóra. Respektive Autohitovýho jak tehdá někdo něco sháněl a na blbej dotaz padla odpověď (nevim přesně): protože novýho Peugeota 405 ročník 85 už asi dneska nesežene  *974*

petrklm

Já  ti radit nebudu, skončil bych zase u nějaký ameriky tak z 80. let... *974*
Lincoln Town Car Executive 2001 - V8, 4,6l

Even The Way May Be A Target

FPT

Disco by vyhovělo i cenou, skoro, ale je to jenom diesel.
Na Insignii koukám hodně, u Superbu mi ani moc nevadí, že je úzkej, víc místa na šířku asi nepotřebuju. Astra teoreticky úplně malá není, ale potřebuju se na ní podívat živě.
--O-o-O--