O autech

Založil Ladik, October 02, 2012, 06:34:13 PM

« předchozí - další »

0 uživatelé a 5 Hosté prohlíží toto téma.

Krtek

Co to je proboha za firmu totok ? Já normálně v Daewrooletu kdysi v říjnu přišel, objednal Soptíka, řek že ho chci na zimákách a byl standardně v ceně na zimákách. Na jaře jsem si pak koupil hliníkový disky s letníma gumama u nás v pneuservisu.
Dekl na kufr si platil naposledy snad jeden muj vzdálenej (kapku slabomyslnější) příbuznej, když přišel do škodovky se čtvrtmegem v kapse a odjel domu standardnim ceníkovym Juniorem  *753*

saabik

Dva příklady:
1) auto mi předají začátkem prosince, na letních gumách. Takže jsem si koupil zimní a musím je dovézt k prodejci s předstihem. Trochu divný, odjet ze salonu na letních do případný vánice. Čekal jsem, že budu řešit gumy letní, až za půl roku standardně při přezutí. Nekupuju auto nějak často, ale překvapilo mě to. Asi jako poplatek za cizoměnovou platbu.
2) musím si dokoupit kryt zavazadlového prostoru za podle mě nehorázné peníze. To je u kombíku snad naprostá nutnost, mít ten kryt. Stejná zhovadilost jako poplatek za bezpečnostní klíč k internetbankingu.

Jerry.Gunman

Citace: saabik kdy October 29, 2014, 10:49:35 PM
Ve všech oborech je to stejný. I v automobilovým průmyslu. Konečnou cenou za samotný auto to rozhodně nekončí, ale začínááááá *871*.
Teď zjišťuju co všechno bych potřeboval ještě k tomu novýmu autu dokoupit, a kolik mě to bude stát. No, na těch věcech musejí mít pěkně velkou marži. Kam se hrabe bankovnictví *886*

Tak se pochlub :D
.         Citroen C5/III Exclusive, auto s guľama
Colt Diamondback + Remington + Government + CZ 27

Proč mají včely med? Protože mají královnu
Kdyby měly presidenta, maj akorát hovno...

Krtek

No jo jenže oni si ty výrobky jaxi nenaklikaj myší jakožto bankovní produkty :D

saabik

Ve všech oborech je to stejný. I v automobilovým průmyslu. Konečnou cenou za samotný auto to rozhodně nekončí, ale začínááááá *871*.
Teď zjišťuju co všechno bych potřeboval ještě k tomu novýmu autu dokoupit, a kolik mě to bude stát. No, na těch věcech musejí mít pěkně velkou marži. Kam se hrabe bankovnictví *886*

Jerry.Gunman

Citace: Lihobaron kdy October 28, 2014, 08:52:51 PM
voe sem to cet si rikam no proste curak ale kekonci musim zmenit nazor to je cyp jaksfina :)

Přesně tak, chvíli mi trvalo, než mi to docvaklo - a pak jsem si to vyloženě vychutnával :D :P
.         Citroen C5/III Exclusive, auto s guľama
Colt Diamondback + Remington + Government + CZ 27

Proč mají včely med? Protože mají královnu
Kdyby měly presidenta, maj akorát hovno...

Lihobaron

Citace: Lihobaron kdy October 28, 2014, 08:55:50 PM
Vím teda dopředu že je to stejně zbytečný jako házení hrachu na stěnu, nebo šlapání plynu u 1.2HTP - ale přesto vás všechny prosím, přihazujte jenom pokud jste si STOPROCENTNĚ jistí, že tenhle sráč, který ale za chvílu bohužel už nebudou,  doopravdy chcete

zkrátka masňák  *886*

Lihobaron

Citace: T-Diesel kdy October 28, 2014, 08:40:05 PM
kurna za to da nekdo 40 litru? :(

voe sem to cet si rikam no proste curak ale kekonci musim zmenit nazor to je cyp jaksfina :)

viznapř.:

Hoši vole, buďte prosímvás soudní. Výše uvedený odrazující popis a fotky zde uveřejňuji zejména proto, že pokaždé - opakuji P O K A Ž D É - když prodávám nějaké auto, tak je to minimálně na třikrát. Ve dvou případech se totiž výhercem obvykle stane nějaké natěšené polodementní teenagerské jelito, které místo co by si večer pod dekou spořádaně drátovalo netopejrka, tak raději sedí u Aukra a sní svůj megaveteránistický sen, kterak pomocí kanagomu, sady uchošťourů a jedné piksly chromu ve spreji udělá behem týdne ze shnilého ošklivého kačátka 1A hvězdu srazů.

*886* *886* *886*

T-Diesel

kurna za to da nekdo 40 litru? :(

Jerry.Gunman

Nechcete někdo koupit Škodu 110 R - ve vynikajícím stavu? :D :P :D .P
http://aukro.cz/skoda-110r-arciveteran-typu-porsche-mg-ferrari-i4713963539.html
.         Citroen C5/III Exclusive, auto s guľama
Colt Diamondback + Remington + Government + CZ 27

Proč mají včely med? Protože mají královnu
Kdyby měly presidenta, maj akorát hovno...

T-Diesel

ja tez mosim brzo prezut, v listopadu mosim na STK a letni se svym vzorkem by uz asik neprosly :)

Lihobaron

Citace: elpidio kdy October 23, 2014, 10:27:49 PM
Nemyslej na rezervě...

ladik ma rezervo na motorce jóó??  *820* a este k tomu zimni, jóó??  *820* to sou nejaky morafsky zvyky, néé??  :burka:

elpidio

Nemyslej na rezervě...
Ne, hádejte, mám Rujánu.

Ladik

taky mám zimáky celoročně a ne a ne je dojet, kecy prej se v létě zimáky ojížděj a mizej před očima, houby

Lihobaron

Citace: FPT kdy October 23, 2014, 08:20:28 PM
Jo, já už mám přezuto. Přes půl roku...

ja taky.. v dubnu sem koupil auto na zimacich a moc mu neveril ze prezije leto a vono jo  ;D

Krtek

Tenhle víkend přezuju Žužlajze a příští Soptíka. Vypadá to, že po ránu už je každej den pod 10 nad nulou tak mam radši zimáky.

FPT

Jo, já už mám přezuto. Přes půl roku...
--O-o-O--

elpidio

Loni strašili šílenou zimou, neb havrani a podobně, blablabla... Koupil jsem nový zimáky a opravdu je potřeboval jednou. Mám dvoje disky a přezuju až bude předpověď více zimní. Leda by mi o víkendu nebraly ryby  :)
Ne, hádejte, mám Rujánu.

atnarfus

Co pneu, už máte přezuto? Já si na zimáky vzpomněl až v pondělí po příletu do Stockholmu. Tam už všichni chrastí hřebíkama - hrozná to sranda  :D . O víkendu to na auta asi nahodím, samozřejmě pneu bez bez hřebíků.

Lihobaron

ten ukazatel ujety vzdalenosti je silne podezrelej teda.. nejak hapruje zezacatku bych rek.. nejak semi nechce uverit o realnosti..

saabik


Ladik

malý čudly je třeba obrat, to je jejich heslo

T-Diesel

Citace: Lihobaron kdy October 06, 2014, 06:27:02 PM
prosimte nedele z toho tyjatr.. jediny na cem tyhle barazy vydelavaj je lakota lidi co si myslej ze za ten svuj starej kram dostanou spousty prachu a este se zbavej vodpovednosti..

tyatr nedelam
ale su zvykly ze kdyz neco slubim, tak to ma platit
kdyby to bylo enom tak placnute ze noooo moznaaaa tak to beru, ale kdyz sa trikrat ujistis ze to plati a naraz ne, tak to beru jako podraz, at je na druhe strane kdokoliv.
Kor v dobe, kdy je legalni uzavrit kupni smlouvu po telefonu.

Ale uz do teho vrtat nechcu, to byla enom odpoved na to ze AAA sa nijak nezmenily a zadnu "kultivaci" od nich cekat nelze.

Jerry.Gunman

.         Citroen C5/III Exclusive, auto s guľama
Colt Diamondback + Remington + Government + CZ 27

Proč mají včely med? Protože mají královnu
Kdyby měly presidenta, maj akorát hovno...

elpidio

Ne, hádejte, mám Rujánu.

Ladik

nejdřív tě vykoupěj a pak musíš něčím odjet :-)))
Pravdu říkáš Lihošu, lidi rádi slyší sliby

Lihobaron

Citace: T-Diesel kdy October 05, 2014, 08:52:53 PM
tak to srovnani myslim dost pokulhava
podle meho to mistama hranici s podvodnym jednanim.

prosimte nedele z toho tyjatr.. jediny na cem tyhle barazy vydelavaj je lakota lidi co si myslej ze za ten svuj starej kram dostanou spousty prachu a este se zbavej vodpovednosti..

T-Diesel

no on ten jejich system je celkem promysleny - oni svych zamestnancu obcas tociju po strediskach, aby castecne eliminovali to, ze nekdo dojde a tamten pan me to slubil - kery? ten uz tady neni, to nevime co ste meli domluvene, bohuze - nashle!
No a samozrejme taky aby si neudelali kontakty s mistnima a nehrali do sve vlastni kapcy :)

Jerry.Gunman

Holt se při jednání s těmito lidmi je nutno pohybovat na té tenké hranici mezi asertivitou a hulvátstvím

"Dobrý den... jó vy jste z AAAček? Tak to vás lituju, no co, každej se musíme nějak živit, ale dělat zrovna tohle? Sbohem!"
.         Citroen C5/III Exclusive, auto s guľama
Colt Diamondback + Remington + Government + CZ 27

Proč mají včely med? Protože mají královnu
Kdyby měly presidenta, maj akorát hovno...

Krtek

hmm furt to samý no :-( Za kolegou do práce dokonce přijeli. Mávali mu penězma před rypákem (nevim kolik to už přesně bylo ale tipuju kolem 200-250 tisícema). Otravovali, otravovali až se jich zeptal jestli si mysleji že nemá na chleba nebo co ? Tak zklapli a vypadli. To co ti slíběj jakkoliv po telefonu, prostě nikdy nedaj a nedaj ani 80% domluvený částky co já vim.

T-Diesel

spis z druhe strany
chcu od teba neco kupit, dojde chlap, nafoti si dvestesedumdesat fotek, vsecky detaily, spary, cisla, skrabanecky... no proste uplne vsecko. Za hodinu vola a nabiza, ze to vykupi o 100 tis levnejc nez to mas v nabidce. To mu reknes sorac vole, zkus to nekde jinde.
Az pocad bych to chapal, klasicka nabidka-poptavka a naopak.

Za dva tydny vola baba od nich, ze na to auto maju kupca, ze by ho teda vzali, a ze daju ne minus 100 tis jak byla prvni nabidka, ale minus 20 tis z ceny co je v inzeratu. Tak ty teda kyvnes ze by to mohlo byt, a baba pravi - no ale mosite sundat polep, mosite nalakovat ten skrabanec na narazniku a vymenit jeden skrabnuty plast. Tak ty si to rychlo spocitas co to bude stat, zaskripes zubama pac su to dalsi tisicovky ale dobra, auto je tam dluho tak raci at ide do sveta, mala ztrata lepsi nez vetsi ztrata, zejo.
Baba ze jo, tak sme teda domluveni, my vsecky fotky mame, berte to jako hotovu vec, kdy to budete met nachystane? Za dva dny? No super, tak za dva dny tam kolega dojde, jestli vsecky tyto domluvene veci budu opravene, vezne si od vas fakturu a dalsi den rano mate na ucte penize, auto odhlaste na nas a este ten den odpoledna ho odvezeme. Souhlasite? Coze? Neee, nebojte, zalohu a kupni smlouvu nemosime resit, mame na to konkretniho klienta, to auto urcite bereme, budte bez obav.

Takze ty to vsecko zainvestujes, nachystas a cekas. V domluveny den samozrejme nikde nikdo, tak volas pytlikovi na pobocku co si to fotil kdy jako dojde... Coze? Ja mam od vas kupovat auto? Ja o nicem nevim. No ale pani z centraly volala ze to budete vyrizovat, my mame vsecko nachystane! Nene, ja o nicem nevim, nashle.
Volas zpatky babe co to jako ma znamenat, noooo vite, my to auto uz nechceme. Ano, byli sme domluveni... Jo vy ste ty veci uz opravili, aha... no tak jestli chcete, dame vam minus osumdesat, ano?

Samozrejme chapu ze sme sa na to mohli vybodnut od zacatku, bez zalohy ani hnut prstem, ale tak jakesi auto uz od nas kupili a cele to vypadalo docela duveryhodne - zdani holt klame :)

atnarfus

Jestli myslíš takové ty situace, kdy se při první návštěvě domluvíš na nějaké slevě, na nové technické a na pár dalších prkotinách a ono to kupodivu za týden kdy se vracíš s plnou prkenicí již neplatí, tak tyto metody opravdu neopustili.
Drží se toho že  když se vrátíš s prachama, tak v tom pelechu nakonec odjedeš.
Obecně bazarníci metody pouze vylepšují, rozhodně se z nich v dohledné době nestanou solidní obchodníci.

T-Diesel

tak to srovnani myslim dost pokulhava
podle meho to mistama hranici s podvodnym jednanim.

Lihobaron

to bys moh vobvinovat aj psi utulky, ze pocitaju s emocama..

T-Diesel

mosim uznat ze to maju aj psychologicky celkem zmaknute, pocitaju s emocema cloveka, co sa uz tesi na neco noveho tak nakonec kdyz domluvene neplati tak nad tim vetsina mavne ruku.

FPT

--O-o-O--

T-Diesel

inac - myslel sem, ze AAA uz sa trochu zklidnily a stala sa z nich aspon trochu prumerna bazarova firma
prd, ty jejich praktiky to je furt na presdrsku.

Lihobaron


Ladik

Citace: Lihobaron kdy October 02, 2014, 08:00:39 AM
tak ten taky nechapu??

no to bylo tehdááá jak sem šukal tu paní domááácí, Huuuuuu to už je dáávno :-)

T-Diesel

tak ten je super! :D

Lihobaron

tak ten taky nechapu??

Jerry.Gunman

Citace: Ladik kdy October 02, 2014, 12:42:36 AM
Ted me napadl vtip jinej
pani celka se ve skole pta deti jestli umi napodobit zvuky ktere vydavaji zvirata
prihlasi se mlady Lihos, ze tatka umi sovu
tak ho pozvi do skoly Lihosu juniore
toz dojde stary Lihos do skoly a mladej se ho zepta
tati, kdy jsi naposledy sukal

a von

HUUUUUUUUUUUUUUU, to uz je daaavno :)

Woe :D
Jsem si u snídaně pofrskal celej monitor :D : P
.         Citroen C5/III Exclusive, auto s guľama
Colt Diamondback + Remington + Government + CZ 27

Proč mají včely med? Protože mají královnu
Kdyby měly presidenta, maj akorát hovno...