O autech

Založil Ladik, October 02, 2012, 06:34:13 PM

« předchozí - další »

0 uživatelé a 10 Hosté prohlíží toto téma.

jb

ojebavaci budou vzdycky, to nevymytis, ale nemuze kvuli tomu trpet vetsina..

a to zduvodneni soudu je konecne tak logicke, ze se tomu snad i tezko veri :) ale presne tak to je, ja rikam porad, at mi sezenou stejne stary dil ve stejne barve a stavu a nebudu chtit novy... clovek nic nezpusobi, chce jenom mit auto v poradku a zhodnoceni je kravina, protoze bouracka je uz porad bouracka... muzu nafotit, jak vypada oprava havarky za 70t v autorizaku po 8 letech, tehdy rocniho auta.. takze koroze podkladu nehrozila...


Krtek

To jed obře no ale doufam že to nepovde k fingovanejm ťukancum kvůli prohnilejm blatníkum a nefunkčnim el. zrcátkum. I takový odborníky jsem zažil :-(

FPT

No hlavně konečně lidi přestali jenom remcat a dotáhli to k soudu.
--O-o-O--

Jerry.Gunman

Tak že by se konečně začalo blýskat na lepší časy a pojišťovny byly nuceny opustit ten zvrácený názor, že havárií se auto ZHODNOCUJE??
http://www.novinky.cz/domaci/340365-pojistovny-musi-po-nehode-proplacet-nove-dily-i-na-starsi-auta-rekl-ustavni-soud.html


.         Citroen C5/III Exclusive, auto s guľama
Colt Diamondback + Remington + Government + CZ 27

Proč mají včely med? Protože mají královnu
Kdyby měly presidenta, maj akorát hovno...

Krtek

Citace: bibo kdy June 10, 2014, 07:37:13 AM
koukám krásná cena  taky ho asi vezmu  uš mám konečně vyměněnej přesuvník tak tomu dopřeju :)

Objednáno. 650 i s poštovnym za 5L. Tak jsem zvědavej kdy dorazí a co do origo kanďáku nalejou :-)

Lihobaron

mozna ze to ma na plyn, ne??

bibo

u mě soused nedá dopustit na olej z parama  já bych ho do auta asi nikdy nedal on koupil před asi 5lety s maxe 2.5 t  a leje do tohoi jen to paramo mění po 30 tis a motor i po sundání vany je naprosto čistoučkej

atnarfus

Nechápu ale, proč když je po Castrolu takový marast ve vaně, je motor zároveň fest zakarbonovaný. Zelená Felicie podle štítků jezdila na Castrol a když jsem sundal dekl na hlavě, tak bylo vše pokryté černou vrstvou. Po dvou výměnách levného Cinolu to téměř všechno zmizelo.

jb

to je tim, ze kastrol je jenom na zelene saaby :)

fido

Citace: Lihobaron kdy June 13, 2014, 07:57:54 AM
jasne.. a za tohle muze castrol..

Videl jsem spousty fotek a spousty van na vlastni oci. Nejhorsi hovna byly vzdy z castrolu. Je mi jedno proc tomu tak je a ani nechci nikomu vyvracet zivotni "moudro", ze na oleji nezalezi. Ja si jen holt myslim neco jineho.


elpidio

Za to může fakt, že neposlechl Horsta Fuchse a nepřidával do oleje PS23 při každém praní :)
Ne, hádejte, mám Rujánu.

Lihobaron

jasne.. a za tohle muze castrol..

fido

Citace: Lihobaron kdy June 12, 2014, 10:04:06 PM
psali v protiproudu  ;D

Ne, na saabinfo.net Ale je fakt, ze to jsou taky takovi pomatenci mimo realitu, takze vas, s normalnimi
auty VW apod. to nemusi vubec vzrusovat ;)

Lihobaron


fido

kastrol nebrat ;)

elpidio

To je plechovka, tak asi kastról :)
Ne, hádejte, mám Rujánu.

jb

a co patri do saaba ? :)

elpidio

Přesně tak :)

Ne, hádejte, mám Rujánu.

Romanius

do modrej fiesty patrí modrý olej! :)

jb

Citace: elpidio kdy June 10, 2014, 06:48:39 PM
Tak to děláš celou dobu blbě. Patří tam tenhle :)



ja ale mam modrou :)

jb

Citace: Krtek kdy June 10, 2014, 05:03:43 PM
Co s tim má společnýho STK ?

tak toto moc nebrzdilo ..

atnarfus

Když odrovnal jenom lištu tak je to ještě OK. Většinou tihle experimentátoři odrovnají i čerpadlo. Já po pokusech s eko-oleji používám osvědčený a levný M7AD.

bibo

sem dneska řešil maníka co maže řetězovku  trafo olejem a uš po několikáte zadřel lištu  ale nenechá si řict prej olej jako olej

elpidio

Citace: jb kdy June 10, 2014, 04:59:46 PM
ten leju do fiesty

Tak to děláš celou dobu blbě. Patří tam tenhle :)

Ne, hádejte, mám Rujánu.

atnarfus

Podezrele levny Total jsme si loni objednali na netu s kolegou. Me na to po nastartovani motor mlati na klice a jemu toho asi pul litru v garazi vyteklo, protoze dole propoustela pixla.

Krtek

Co s tim má společnýho STK ?

jb

to jsem vytahl z pickupa, co ma jeste rok stk


jb

Citace: Lihobaron kdy June 07, 2014, 06:45:37 AM
pro formule se taky vyrabi specialni volej..


ten leju do fiesty

bibo

koukám krásná cena  taky ho asi vezmu  uš mám konečně vyměněnej přesuvník tak tomu dopřeju :)

Krtek

Koukam na oleje když to tu řešíte a asi opouštim muj oblíbenej olejeservis.cz. Holt už se cenově nevyplatěj. Tentokrát prubnu:

http://www.oleje-cz.cz/total/total-5w-40/total-quartz-9000-5w-40-5l-13.html

Snad to neni nějakej podvod.

Romanius

no ved preto to asi aj skončilo :) tí, ktorí na to mali naleteli, pekne zaplatili za "zázrak 20. storočia používaný v kozmickej technologii" a potom to skončilo :)

atnarfus

Jo, to byla pekna ptakovina. Tehdy byl teflon asi moderni ale dodnes neni nic snadneho ho nanest na kovovy podklad. O tom ze by se sam nekde usadil se da pochybovat.

Romanius

no longlife olej do žiadneho svojeho auta nedám a určite nebudem olej meniť po 30tis km :) ten spomínaný valvoline je určený pre motory nad 100tis km a že vraj tie aditíva vytvárajú jemný film, alebo povlak, ktorý znižuje trenie. Kedysi boli také zázračné roztoky, ktoré sa naliali do oleja a vytvorilo to niečo podobné. Tuším to bola teflonová vrstvička. Ešte si pamatám tie reklamy na to, že s tým možete potom jazdiť aj bez oleja :) Nespomínate si na to?

Romanius

Citace: Krtek kdy June 09, 2014, 04:04:29 PM
Koukam že nejsem jedinej kdo si dal xift jako profilovej obrázek :-)

:)

atnarfus

Muzes samozrejme pouzit jakykoli olej, ktery splni specifikaci. Ja jsem ted v akci do TSI koupil Divinol 5W-40. Pozadovanou VW specifikaci to ma a myslim si ze to bude lepsi davat tento levny olej kazdy rok, nez cpat prachy do longlive oleje a nechavat ho tam dva roky.

Romanius

no joooo, a ani necuká. divnéééé :)

Lihobaron

Citace: Romanius kdy June 09, 2014, 03:28:50 PM
inak z toho až tam moc netrčím :)

tak si si ho kůůpil??  :lulka:

Krtek

Koukam že nejsem jedinej kdo si dal xift jako profilovej obrázek :-)

Romanius

Citace: Lihobaron kdy June 07, 2014, 06:45:37 AM
pro formule se taky vyrabi specialni volej..


hehehe, tak tam nalejem tento formulovýýýýýýý :D
dík za info, teraz je tam mobil 10w-40, ešte mi dal do zásoby neotvorenú flašu, menil to v dubnu, tak ho tam chvilu ešte nechám.
inak z toho až tam moc netrčím :)

Lihobaron

Citace: jb kdy June 06, 2014, 07:12:24 PM
tak pro uzivatele felicii se vyrabi primo olej s nazvem mogul felicia.. asi aby to nespletli :)

pro formule se taky vyrabi specialni volej..

jb

tak pro uzivatele felicii se vyrabi primo olej s nazvem mogul felicia.. asi aby to nespletli :)


jinak doporucovat konkretni znacku je celkem obvykle, ale u automobilek.. ne u bazaristu :)
ale pokud tam das, co ma pozadovanou specifikaci, tak bych neresil, jestli to je modre., nebo zelene..

kazdy resi olej a malokdo kvalitu filtru...

bibo

do všeho co mám leju 10w40  od totalu cena mě vyhovuje měnim po 10 tis zhruba