O autech

Založil Ladik, October 02, 2012, 06:34:13 PM

« předchozí - další »

0 uživatelé a 7 Hosté prohlíží toto téma.

fido

Hmmm, co konkretne z toho seznamu? Tohle me teda moc nenadchlo - http://www.youtube.com/watch?v=p8kpKaYpSqM

FPT

Ty vole, to je boží!
--O-o-O--

Vena

Není většího nebezpečí než domněnka, že něco skutečně existuje jen proto, že si přejeme, aby tomu tak bylo.

Ladik

Videl jsem to nejdriv v kine jako film, prilis sestrihane, dily v telce jsou lepsi

jb

jj :)
narozdil od cestopisu, kde nase televizni hvezdy jedou na enduro motorkach, jedou trabanbisti opravdu sami, bez zazemi za prdeli..

elpidio

Ne, hádejte, mám Rujánu.

jb

jo to je dobry stroj.. overeno afrikou :)

a v kombi to kdysi uvezlo dve laminatky (lode) na strese, 4deti a 2 dospele plus bagaz na 14dni :) a dojelo to vzdy

dvojtakt ma sve kouzlo

elpidio

Citace: jb kdy April 10, 2014, 02:35:27 PM
jo a jeste mam rad vzduchem chlazene agregaty :)

Ne, hádejte, mám Rujánu.

jb

jo a jeste mam rad vzduchem chlazene agregaty :)

jb

me se libi jednucha funknci reseni, coz teda vetsinou predvadi japonci.
nicmene spalovaci motor se svoji mizernou ucinnosti je nedokonaly od pocatku, proto k nemu karburator sedi :) alespon me.
A jak pravis, kdyz mas vykonu az az, tak nejake drobnosti a nedokonalosti v plneni motoru te nezajimaji :)


fido

karbec byl puvodni plan, ale moc se neshodoval s tim, ze se auto nema moc zmenit od serie. S planovanym dvojitym webberem by to melo
jiste skvely zvuk, ale jinak tomu reseni nefandim. Karbec ma pevne nastavene AFR, na volnobeh to smrdi nespalenym benzinem, na plny kotel to jede jen tak tak, ze to neni chudy a co je nejhorsi - vyladi se to za chladneho pocasi a pak to za tepla nejede a vice versa. Kdyz se elektronika vyskube uplne
a pribyde tragedie pevneho predstihu, tak je nestesti dokonano. Takovy setup dobre funguje akorat u velkoobjemove ameriky, kde takove drobne rozdily moc neudelaji a hlavnim kriteriem je dostat do motoru co nejvic vzduchu, ale u 3,5 litru je to na povazenou. Jinak se mi mechanicke reseni na pohled a poslech libi vic, o tom zadna..

bibo

krásnej stroj jo mládí furt mám nutkání něco takového přidit  ale teda karburátor :)

jb

tak to ja jsem asi jeste vetsi staromilec :)
jak je v tom v RJ, je to moc moderni :)
nastavovat predstih za jizdy, to uz je zas moc history, ale neco mezi tim...



petrklm

Krásná práce...
Lincoln Town Car Executive 2001 - V8, 4,6l

Even The Way May Be A Target

fido

April 08, 2014, 09:17:54 PM #1036 Last Edit: April 08, 2014, 09:21:38 PM by fido
Dneska jsem resil zakazku, jako na miru pro mou staromileckou dusi. Nadherne BMW 535M E28, cca z 1985 roku,
evropskou verzi (extremne priskrcena kvuli emisim) v uzasnem stavu. Viz fotka:


Majitel chtel zachovat originalni vzhled, ale pridat par koni. Auto dostalo vyfuky s ladenymi svody a misto historickeho
prutokomeru vzduchu s vratky na pruzinku, novou vahu vzduchu z Volva a odpovidajici kalibraci. Protoze se takhle stara
auta temer nedaji upravovat, protoze maji software a mapy v EPROM pameti, poridil jsem emulator pameti (pro ladeni)
a vypalovacku (pro finalni cip). Auto se merilo na brzde pred upravama a skoncilo na 178HP/278Nm, coz se moc nelisi od
stavu noveho auta (185HP). Po 3h ladeni jsme skoncili na 211HP/310Nm. Auto jede jako prase, protoze proti dnesnim
mastodontum moc nevazi. Moc se mi libilo, ze diky emulatoru se dalo auto naopak ladit lepe, nez vsechna moderni auta,
protoze jakakoliv uprava mapy se okamzite promitne do vysledku a nemusi se zdlouhave flashovat ;) Emulator se da
navic pouzit na jakekoliv starsi auto az nekam po Feldu... Proste pekny vylet do historie, ale v modernim pojeti.

fotky z akce:


Jerry.Gunman

Bohajeho, co mu ten Taurus udělal?
A jak tak koukám, soudruh majitel má dozajista příbuzenstvo v nějaké prdeli u Prahy, protože TOHLE je taky docela "pěkná" etuda na téma najdi si hezké auto a dokurvi ho, co to dá...



.         Citroen C5/III Exclusive, auto s guľama
Colt Diamondback + Remington + Government + CZ 27

Proč mají včely med? Protože mají královnu
Kdyby měly presidenta, maj akorát hovno...

jb

jeste tomu chybi 20cm dubove podlozky pod kola

petrklm

Jo, lihoš má jedno malý, bezvýznamný plus :)
Lincoln Town Car Executive 2001 - V8, 4,6l

Even The Way May Be A Target

Lihobaron

neuhad ale vedel  :lulka:

elpidio

Lihoš uhád, ne ?
Ne, hádejte, mám Rujánu.

Lihobaron


fido


Krtek

No hlavně bokem to vzal někde o patník, ne ?

petrklm

ne-e... další tipy?
Lincoln Town Car Executive 2001 - V8, 4,6l

Even The Way May Be A Target

elpidio

Zepředu Neon, zezadu Mercury
Ne, hádejte, mám Rujánu.

petrklm

Lincoln Town Car Executive 2001 - V8, 4,6l

Even The Way May Be A Target

elpidio

Tak to nevím :-) Mám se poptat ? Přijde mi ale divný, že u toho vůbec nemají popis. Prodávají toho víc a třeba tu oktávku mohli aspoň umýt.
Ne, hádejte, mám Rujánu.

FPT

No jo, ale za kolik?
--O-o-O--

elpidio

Známej - právník - prodává v insolvenci sedmimístné auto Citroen C4. Prý je to  v současnosti nejlevnější cesta jak koupit ojeté auto - nesrovnatelně levnější než v bazaru při troše štěstí.

http://auto.bazos.cz/inzerat/33709780/Osobni-automobil-Citroen-C4-Grand-Picasso-16-Hdi-VIN-VF7UA.php
Ne, hádejte, mám Rujánu.

elpidio

Škoda že to nebude s titulkama :-)
Ne, hádejte, mám Rujánu.

Jerry.Gunman

.         Citroen C5/III Exclusive, auto s guľama
Colt Diamondback + Remington + Government + CZ 27

Proč mají včely med? Protože mají královnu
Kdyby měly presidenta, maj akorát hovno...

elpidio

Ne, hádejte, mám Rujánu.

Jerry.Gunman

Dobrej komentář k nové AMR dnes na Dí-Fensovi :D :P
http://www.dfens-cz.com/view.php?cisloclanku=2014031801
.         Citroen C5/III Exclusive, auto s guľama
Colt Diamondback + Remington + Government + CZ 27

Proč mají včely med? Protože mají královnu
Kdyby měly presidenta, maj akorát hovno...

elpidio

Hlavní je vít stále brýle na čele.
Ne, hádejte, mám Rujánu.

Jerry.Gunman

"Otloukánek" a sundání botičky - spolu s dramatickým pohledem do kamery a hláškou "co myslíte, vyplatí se to?"

Kurrrwa, to je fakt těžké policejní PR a nalejvárna jak pro čtyřleté děti z mateřské školky  *917*  *917*  *917*  *917*  *917*  *917*  *917*
.         Citroen C5/III Exclusive, auto s guľama
Colt Diamondback + Remington + Government + CZ 27

Proč mají včely med? Protože mají královnu
Kdyby měly presidenta, maj akorát hovno...

Jerry.Gunman

Citace: elpidio kdy March 08, 2014, 09:27:26 PM
Tak je to horší než jsem čekal.,

http://www.ceskatelevize.cz/porady/1170433294-auto-moto-revue/213562220500002-honicka-s-policejnim-autem/video/

Bohajeho, tak to má skutečně grády...
Tak okaté, očividné a hluboké lezení do policejní prdele, které prolíná celým pořadem již od prvních minut, to se hned tak nevidí...

Správní hoši v policejních uniformách (přísní, ale spravedliví, s mužným výrazem na prasečím rypáku), "peprné a fakt wostré historky, na které soudruzi hned tak nezapomenou, úžasný policejní "überwagen" (který nemůže řídit každý obyčejný hejhula jen tak z ulice, na to musí být třídenní školení)...

Vydržel jsem první 4 minuty a pak jsem to musel zastavit, protože se mi dělalo fyzicky špatně od žaludku

Hrozné, hrozné, hrozné  *827*  *917*  *827*  *917*
.         Citroen C5/III Exclusive, auto s guľama
Colt Diamondback + Remington + Government + CZ 27

Proč mají včely med? Protože mají královnu
Kdyby měly presidenta, maj akorát hovno...

Lihobaron

kdyby horor.. spis je to jak agitace na besip v matersky skolce..

fido

Hmm, zanrove je to originalni. Zkombinovat motoristicky magazin a horor jeste nikdo nezkusil...

elpidio

Ne, hádejte, mám Rujánu.

Lihobaron

je to este auto??  :)

elpidio

Ne, hádejte, mám Rujánu.

jb

cekam, kdy motorky dostanou postranni kolecka... dva body urcujou primku, ne rovinu a to je neprijatelne riziko.. coz by vlastne melo mit i dalsi dusledek... chozeni pesky je nebezpecne, povolenou jedine s hulkou..