O autech

Založil Ladik, October 02, 2012, 06:34:13 PM

« předchozí - další »

0 uživatelé a 10 Hosté prohlíží toto téma.

Jerry.Gunman

Tak nevím, zda tato zpráva nemá spíše patřit do kategorie "fórky kouzla nechtěného" :D

http://auto.idnes.cz/nova-skoda-fabia-0ja-/ak_aktual.aspx?c=A131219_105553_ak_aktual_fdv

Již samotný titulek a mezititulek ( Nová Škoda Fabia dorazí na podzim 2014. Má být krásná,
Kombík bude nejkrásnější )  ve mně vzbuzují jisté pochybnosti o tom, zda autor zmiňovaného článku je plně příčetný
.         Citroen C5/III Exclusive, auto s guľama
Colt Diamondback + Remington + Government + CZ 27

Proč mají včely med? Protože mají královnu
Kdyby měly presidenta, maj akorát hovno...

petrklm

Doufám, že takováhle zima letos nebude... pro jistotu půjdu zapálit do kostela svíčku :)
http://i.iinfo.cz/images/364/isifa-com-praga-automobil-nakladni-auto-zima-snih-1.jpg
Lincoln Town Car Executive 2001 - V8, 4,6l

Even The Way May Be A Target

Lihobaron

líbí.. moc..  :lulka:

Jerry.Gunman

Citace: fido kdy December 09, 2013, 05:26:15 PM
jedina klika je, ze tohle nikdy nemuze projit pres kriteria pro ochranu chodcu, ktera veli vsem autum cca stejny cumak ala bonbon,
jinak by to byli schopni vyrabet...a dat tim Fobii, Hnusteru a Yetimu dustojneho brasku...

Tohle má bejt vyloženě přestavbová kusovka...
.         Citroen C5/III Exclusive, auto s guľama
Colt Diamondback + Remington + Government + CZ 27

Proč mají včely med? Protože mají královnu
Kdyby měly presidenta, maj akorát hovno...

fido

jedina klika je, ze tohle nikdy nemuze projit pres kriteria pro ochranu chodcu, ktera veli vsem autum cca stejny cumak ala bonbon,
jinak by to byli schopni vyrabet...a dat tim Fobii, Hnusteru a Yetimu dustojneho brasku...

Jerry.Gunman

Citace: FPT kdy December 09, 2013, 04:25:57 PM
R8 s hnusným čumákem? njn, český automobilový design.

Mně se docela líbí :D
.         Citroen C5/III Exclusive, auto s guľama
Colt Diamondback + Remington + Government + CZ 27

Proč mají včely med? Protože mají královnu
Kdyby měly presidenta, maj akorát hovno...

FPT

R8 s hnusným čumákem? njn, český automobilový design.
--O-o-O--

Jerry.Gunman

.         Citroen C5/III Exclusive, auto s guľama
Colt Diamondback + Remington + Government + CZ 27

Proč mají včely med? Protože mají královnu
Kdyby měly presidenta, maj akorát hovno...

Jerry.Gunman

Citace: atnarfus kdy December 07, 2013, 06:57:20 PM
Jundaé je Japonec, alespoň ségra mi říkala, že škodovku už příště nechce, že si koupí Japonce a poslala link na i20.

Woe :D
Si dělej srandu, ale mně nedávno volala ségra, že si koupili "prostorného japonce"  - Hnůjdaj ix 20


Příbuzenstvo si nevybereš, to se Ti prostě vyskytne  :nono:  :burka:
.         Citroen C5/III Exclusive, auto s guľama
Colt Diamondback + Remington + Government + CZ 27

Proč mají včely med? Protože mají královnu
Kdyby měly presidenta, maj akorát hovno...

Lihobaron

 ;D jasnýý jako okamůra českej prezident  :lulka:

atnarfus

Jundaé je Japonec, alespoň ségra mi říkala, že škodovku už příště nechce, že si koupí Japonce a poslala link na i20.

Lihobaron

máňa tvrdí, že dejvů či jůndaé sou korejci jako prase ale opl ne.. a že kdo si myslí opak, tak je trouba!! podle mě je to spěroplatný  *946*

Krtek

No jo jenže oni jsou korejci i Opelové Moca a Antara páč se vyráběj ve stejný fabrice Daewrooletu.

elpidio

Ne, hádejte, mám Rujánu.

Krtek

No nejprodávanější je u nás Cruze, Captiva a Orlando. O těch by asi nikdo neřek že to jsou korejci i když jsou. Aveo a Spark jsou jenom takovej bonus co by k tomu měl bejt zadarmo pro manželku :-)

Lihobaron

chevrokrásky    BOHOUS

Ladik

ty malé chevroprdky jako US auta?
Krtku :-)

elpidio

Citace: Krtek kdy December 05, 2013, 03:15:27 PM
Co znam lidi tak nikdo dneska nebere Chevrolety jako korejce ale prostě něco extra, prostě US auto.

Já teda jo. Asi žiju v paralelním vesmíru.
Ne, hádejte, mám Rujánu.

Lihobaron

ja v mym okoli mam plot  :lulka:

FPT

to je zajímavý, v mým okolí opel rozhodně nepatří mezi podřadný značky...
--O-o-O--

Lihobaron

krasne receno.. teda.. napsano..

atnarfus

Pochopil jsem to správně, že od 2015 na to začnou lepit Opel, když jim fígl se značkou Chevrolet nikdo nesežral?

Krtek

zajímavý... Nejdřív si stěžujou že Daewroolet bere podíl Oslovi a pak ho zrušej že si nevybudoval image. Co znam lidi tak nikdo dneska nebere Chevrolety jako korejce ale prostě něco extra, prostě US auto. Za to Osla bere každej v okolí jako podřadnou značku, horší jak škodovku.

fido

Citace: Ladik kdy December 05, 2013, 02:32:37 PM
A hele Krtkoauta konciii

http://m.idnes.cz/auto/zpravodajstvi/clanek.A131205_132044_automoto_neh.idn

"Chevrolet, čtvrtá největší globální automobilová značka, se v západní a východní Evropě soustředí na prodej vybraných ikonických modelů, jako jsou například Corvette," uvádí GM v oficiálním prohlášení.


Ano, ano. Spravna volba  OK  8)

Lihobaron

Citace: elpidio kdy December 05, 2013, 12:24:43 PM
Hezký  OK  Zrovna jsem tomu svýmu koupil nový světla a příští čtvrtek to nechám namontovat.

kolik let si vydrzel jezdit bez svetel?? :)


elpidio

Hezký  OK  Zrovna jsem tomu svýmu koupil nový světla a příští čtvrtek to nechám namontovat.
Ne, hádejte, mám Rujánu.

petrklm

Tohle by saabisty mohlo zaujmout:

Midwest Sports Car Center, Omaha
http://farm4.staticflickr.com/3549/3685826446_366229d265_b.jpg
Lincoln Town Car Executive 2001 - V8, 4,6l

Even The Way May Be A Target

Lihobaron


elpidio

To zní jako sen kardiologa  :)
Ne, hádejte, mám Rujánu.

jb

dvojity karburator s akceleracni pumpickou....
a jsem spokojeny

atnarfus

Ono TSI ma pekne ohuleny vyfuk. Ekokomouši si vynutili zoufala technicka reseni na papirove snozeni produkce CO2 a ted si stezuji, ze z toho leze mnohem skodlivejsi sajrajt.

Lihobaron

souhlas.. akorat tomu chybi malickost..
.
.
.
.
.
prosadit to do reality  ;D

fido

Citace: petrklm kdy December 03, 2013, 09:33:52 AM
Zelený mozci zase řádí:
http://auto.idnes.cz/filtr-pevnych-castic-benzinovy-motor-d8n-/automoto.aspx?c=A131201_220142_automoto_fdv

Na druhou stranu, me dlouhe roky diesely pekne sraly, protoze je davali na odiv jak maji nizke emise CO2 (coz je zcela
neskodny plyn a soucast atmosfery), pricemz jim z vyfuku litaly brikety karcinogennich sazi o coz ani v nejmensim
nestojim. Ze to nekdo zacal resit je podle me dobre. Problem je jen vysledne reseni, ktere opet nema se zdravym selskym
rozumem nic spolecneho. Stejne se ukazalo, ze vsechny "vylepseni" emisi jsou hlavne papirove, ale ve skutecnosti
je spotreba +/- stejna, jen je to drazsi na vyrobu, udrzbu, driv se to posere, takze je vysledna "eko-stopa" (fuj!) jeste
horsi. Vratil bych se k normalnim benzinakum, naftu nechal do nakladaku a traktoru a vysledek bude nejmene spatne
reseni.



petrklm

Lincoln Town Car Executive 2001 - V8, 4,6l

Even The Way May Be A Target

atnarfus

Protože kopaná nás nebaví, tak plkáme o guferech.

elpidio

Já zas nechápu proč to furt řešíte. Chcalo a nechčije...   :)
Ne, hádejte, mám Rujánu.

atnarfus

Gufero bude asi v tom víčku. Pak ale nechápu, proč napatlali ložisko tím čímsi černým.

Krtek

tohle je prej ještě přiklaplý něčim takovym trojúhelníkovitym

bibo

a ted mě tam teda na hřídeli schází to gufero je tam jen ložisko  :)  ale je to ilustrační obrázek :)

Krtek

prostě kolem toho ložiska bez těsnícího kroužku vytejkal převodovej olej do spojky a ven. Tady jeden nicneříkající obrázek. To černý je nový těsnění a zamázlý ještě něčim pro sichr.
Opravu mi dělal nejbližší servis v okolí. Nechápali proč tam ten kroužek nebyl když někdo měnil loni spojku, tak usoudili že starej asi vyhodil se starym ložiskem.