O autech

Založil Ladik, October 02, 2012, 06:34:13 PM

« předchozí - další »

0 uživatelé a 6 Hosté prohlíží toto téma.

fido

April 15, 2013, 08:51:06 PM #588 Last Edit: April 15, 2013, 08:52:54 PM by fido
Citace: Lihobaron kdy April 15, 2013, 07:22:16 PM
nevim proc me to primopelo tohle..

http://www.youtube.com/watch?v=oKFGr_mkQaA

  :D Vyborny jsou videa se Skylinama na brzde. Casto to ladi k 1000 konim a pak ty motory normalne explodujou.
Zatim se mi stalo maximalne to, ze zacaly vystrelovat hadice z intercooleru, klapky, od turba... U myho kabria
mi nekde u 290HP ruplo tesneni pod hlavou, ale to byla drobnost. Dneska ta prevodovka me ovsem neprijemne
vyskolila :(

Lihobaron

Citace: fido kdy April 15, 2013, 09:42:49 AM
Bohuzel se mi to stalo s cizim autem (pro ktery jsem o vikendu ladil software na
cca 330 koni / 455Nm) :-(

nevim proc me to primopelo tohle..

http://www.youtube.com/watch?v=oKFGr_mkQaA

fido

April 15, 2013, 09:42:49 AM #586 Last Edit: April 15, 2013, 09:49:39 AM by fido
Tak jsem po dnesnim ranu o jednu zkusenost bohatsi - nikdy nedavejte ve vykonnem aute se samosvornym diferencialem a seriovou prevodovkou
plny plyn na kostkach a jinem extremne nerovnem povrchu. Kdyz auto nadskoci, protoci se mu kola, pak dopadne zpatky na zem, tak prevodovka
dostane takovy kopanec, ze se ji muzou rozlitnout zuby na kusy. Bohuzel se mi to stalo s cizim autem (pro ktery jsem o vikendu ladil software na
cca 330 koni / 455Nm) :-( Myslim, ze to uvnitr prevodovky vypada cca takhle - www.dentalfearcentral.org/images/missing_teeth.jpg


Jerry.Gunman

Citace: Ladik kdy April 12, 2013, 10:05:56 AM
ty bys do toho hlavně nevlez :)
bys musel vyrvar předni sedačku a sednout si dozadu

já teda kdybych peníze na to měl tak si to koupím, je to příjemné autíčko

Nonono :)
Bych ty prachy raději investoval do Jaguára, hmmmmmm, to je vozítko mých snů  :-*
.         Citroen C5/III Exclusive, auto s guľama
Colt Diamondback + Remington + Government + CZ 27

Proč mají včely med? Protože mají královnu
Kdyby měly presidenta, maj akorát hovno...

T-Diesel

starnes a dostavas rozum
ja sem malem T5 kupil tez, ale nemozu met vsecko, nejsem jak brano

brano

Co ti ja viem, jazdim teraz T5 a to je tak akurat, na nejaky evoqe sa mozem vysrat, krpate to je a nie je z toho vidiet vobec. Asi starnem :(

jb

brano dostava auta za odvoz... taky sberny dvur :)

Ladik

Kdyz nemas auto, nemas problem :)

brano

Mat vaše problémy  :WTF:

Ladik

Nevidi dozadu nikdo z toho, stejne jakoz X6, proto to ma couvaci kameru snad uz v zakladu
tvrde to neni, kecas
v Q3 jsem nejel nemohu posoudit

T-Diesel

Citace: Ladik kdy April 12, 2013, 08:53:52 AM
Evok je pro baby Defi

baba z neho nevidi, je tvrdy, couvani problem...
pro baby je Q3

Ladik

Citace: Jerry.Gunman kdy April 12, 2013, 09:15:34 AM

Jak říkával jeden můj kolega (Rus, ale slušný chlap :) ) : "Já i kdybych peníze sral, tak bych si musel prdel roztrhnout - a stejně bych je za to nedal" :)

ty bys do toho hlavně nevlez :)
bys musel vyrvar předni sedačku a sednout si dozadu

já teda kdybych peníze na to měl tak si to koupím, je to příjemné autíčko

Jerry.Gunman

Citace: T-Diesel kdy April 12, 2013, 08:24:48 AM
jo evok je pekne auto pro chlapa, ma to dost maskulinni tvary
ale predrazene je to az hruza, kdyz si veznu co za to mozes met u konkurence...


Jak říkával jeden můj kolega (Rus, ale slušný chlap :) ) : "Já i kdybych peníze sral, tak bych si musel prdel roztrhnout - a stejně bych je za to nedal" :)
.         Citroen C5/III Exclusive, auto s guľama
Colt Diamondback + Remington + Government + CZ 27

Proč mají včely med? Protože mají královnu
Kdyby měly presidenta, maj akorát hovno...

jb

no Evok se libi polovicce.. me radsi Defendera  .. a po letosni zime a stavu silnic bych si to i v hlave obhajil.. pokud bych na to mel :)..
Chudak se vyrabi posledni sezonu.. nic ho nedonutilo se menit 60let az EU a bezpecnost chodcu... asi se ted rodi jini chodci nez kdysi ...

Ladik

Evok je pro baby Defi

elpidio

Jo, z X6 musí fotbalisti vrnět blahem. Tady u práce jsou kousek od sebe tři "evoci" a všechno mají baby co tady mají nějaký herny, nebo co to je.
Ne, hádejte, mám Rujánu.

T-Diesel

jo evok je pekne auto pro chlapa, ma to dost maskulinni tvary
ale predrazene je to az hruza, kdyz si veznu co za to mozes met u konkurence...
nic to ale nemeni na tom ze to je urcite zajimave auto, udelali neco trochu jineho po cem asi hlad je - viz pripad X6, taky absolutne divne neprakticke auto ale prodava sa to jak rohliky
imidzovka jak vysita

FPT

mně se evoque strašně líbí
--O-o-O--

Ladik

Citace: Lihobaron kdy April 11, 2013, 09:02:16 PM
hlavne ten zaver je smutny cteni.. viz: Jaguar s Land Roverem. Dnes ho vlastní Ratan Tata z Indie, kterou Britové ještě před šedesáti lety kolonizovali.

aspon ze zrovna temhle dvoum se sice pod cizackym vlastnictvim, ale dari..

podle toho co jsem teď viděl, jak to jede a že za to lidi ty prachy daj ( nový Range od 3,5 baňky) a jak to všude chválí tak asi daří
vem si jen maličkého evoga, kterej je fakt malinkej a von se prodává za 1,1-1,3 mega a lidi to kupujou,
jel jsem v něm to nejhorší co tatrovácká trať nabízela v sobotu a to malé autíčko to všechno dalo v pohodě

Lihobaron

hlavne ten zaver je smutny cteni.. viz: Jaguar s Land Roverem. Dnes ho vlastní Ratan Tata z Indie, kterou Britové ještě před šedesáti lety kolonizovali.

aspon ze zrovna temhle dvoum se sice pod cizackym vlastnictvim, ale dari..

Ladik


Ladik


Lihobaron

zajimalo by me co se pise na tom bozim napisu pod mrizkou chladice..

FPT

auto napadené kutilem.
--O-o-O--

ferinom

Zlaty cesky rucicky. :)

Keby to nebolo skodovka a nebolo vidiet SPZ, tak sa spytam ci je to z Indie alebo Pakistanu. :D

atnarfus

Kdysi jsem podobně vyšperkovanou škodu 120L dostal od příbuzného. Makal jsem na tom asi deset dní, než jsem auto uvedl do stavu, abych se nestyděl s tím nějak jet. Nakonec jsem zjistil, že o co více investoval původní majitel do kravin, o to ušetřil na údržbě. Byl to takový vrak, že jsem to daroval dál.

elpidio

Ne, hádejte, mám Rujánu.

Lihobaron

zavidite.. sumaci  :)

atnarfus

Alespoň že se drží značky. Spodek nárazníku z Fava, maska z Fel. Jen ta zrcátka jsou průser, ta měl dát z Fabie.

Lihobaron

jj, zaplat buh aspon za takovou fotku  *886*

elpidio

Bohužel, k takovýmu fáru se vobyčejnej smrtelník jen tak nedostane.
Ne, hádejte, mám Rujánu.

Jerry.Gunman

Citace: Lihobaron kdy March 30, 2013, 03:47:49 PM
strasny veci se dejou uplne nekde jinde nez ze nejakej "hracicka" vobarvi auto..

To nejni zadnej hracicka, to je uplne normalni kokot ;)
.         Citroen C5/III Exclusive, auto s guľama
Colt Diamondback + Remington + Government + CZ 27

Proč mají včely med? Protože mají královnu
Kdyby měly presidenta, maj akorát hovno...

Lihobaron

strasny veci se dejou uplne nekde jinde nez ze nejakej "hracicka" vobarvi auto..

Jerry.Gunman

Bože na nebesích  ::)  ::)  ::)
*974*
.         Citroen C5/III Exclusive, auto s guľama
Colt Diamondback + Remington + Government + CZ 27

Proč mají včely med? Protože mají královnu
Kdyby měly presidenta, maj akorát hovno...

T-Diesel

ani jeden z nas, toto je vic jizan
ale strasne, tywoe

Lihobaron

podle znacky bud defa nebo elpidijo :)

petrklm

Lincoln Town Car Executive 2001 - V8, 4,6l

Even The Way May Be A Target

Lihobaron

Citace: fido kdy March 22, 2013, 01:38:08 PM
Jo a jeste jedna vec. Koukam, ze je to automat. Japonsky Aisin AW50, 4-kvalt, servis je na ne dost drahy
a trpi ucpavanim valve-body nastrouhanyma sponama, hlavne v kombinaci se silnym motorem a zanedbanyma
vymenama oleje. Stejna prevodovka se davala do saabu 9-5 do roku 2001 a majitele doporucovali
menit olej po 60tis km. Jestli to nekdo pojal jako "celozivotni napln", tak to muze byt casovana bomba.
Asi bych zkontroloval merku, jestli tam neni misto oleje cerny pachnouci mazut. Pokud ano, tak to chce poradne
projet, vyzkouset, jak radi, jestli tam padaji vsechny rychlosti, neskube a pak okamzite prevodovku proplachnout.

hmmm.. tohle se pise uplne vsude a samo to plati vo 99,9% HDM prevodovek..

brano

Ja som to pochopil tak ze dohoda mozna ale zjednavat az na mieste ked to clovek uvidi
A to mi pride celkom sympaticke. Tiez milujem ked niekto co vec ani nevidel ide zjednavat cenu po telefone alebo vypisuje sms.

elpidio

Možná s tím souvisí ta bejzbolka na zadním sedadle.
Ne, hádejte, mám Rujánu.

petrklm

Tohle nevím, co znamená: Dohoda po obhliadke mozna, nie cez tel, ani cez mail.... nějak mi nedochází, jak ho kontaktovat. Ale auto je to hezky vybavený, cena mi přjde podezřelá. Až budu v srpnu v Komárně, tak bych se na něj mohl podívat :)
Lincoln Town Car Executive 2001 - V8, 4,6l

Even The Way May Be A Target

FPT

já jsem chtěl koupit C70 T5 a skončilo to na tom, že to nejede. Ale nebylo to kabrio.
--O-o-O--