O autech

Založil Ladik, October 02, 2012, 06:34:13 PM

« předchozí - další »

0 uživatelé a 13 Hosté prohlíží toto téma.

brano

Ale, nekazte mu radost :) Aj ked nechapem na co to ma, mohol kludne jazdit v tom golfe IV doteraz. Do hokny na smeny... nikam nechodi. ale auto ako pan. teda taky mensi pan :)  :lulka:

Ladik


Romanius


Ladik


bibo

a jeje bydlet to nemá kde ale auto to uš by bylo  no holt každej podle sveho gusta

atnarfus

Auto za 420k plné blbin, ale se základním motorem. Stejná akce jako minule s Fabkou.

Vena

Tak sias objednal golfa7 :)

Tak koupeno, bohužel mi teď volal dealer a dle dnešního příkazu importéra, tedy šéfa importu, jméno jsem zapomněl, se sice dá zachovat cena, ale ne marže, takže nakonec jen sleva 6%, což je maximum. Mám to potvrzené nezávisle ze dvou autosalonů.

Takže:
Ceníkovka 446.200 Kč

Původně 8,5% dolů na 408.000 Kč, nakonec 6% na 419.428 Kč:

1.2 TSi 63 kW Comfortline
+ bi-xenony
+ senzory předek/zadek - po vyzkoušení je nakonec mám .)
+ corner mlhovky
+ rádio Composition média s bluetooth
+ Paket světla a výhled
+ vyhřívaná sedadla ergoActive
---------------------------------------------
+ barva bílá Pure

Viděl jsem jak šedou Urano, tak černou základ a musím říct, že ta bílá tomu Golfu neskutečně sluší! Takže jsem šel do ní. Dokonce jsem jel s předváděčkou Comfortline 63kW 1.2 TSi - okruh kousek Praha + R6ka, začínali jsme s úplně studeným autem, spotřeba po testu cca 20 km 7,3l/100 km. Motor perfektní, krásně zabírá od 1500 otáček v podstatě o něm nevíte, i ve třech lidech z toho jeden tak 130 kg naprostá pohoda. Nejlepší bylo, že jsem do toho auta sednul a připadlo mi, jakobych v něm jezdil každej den. Sedačka nastavená na jedno cuknutí, ideální poloha za volantem, všechno na dosah, všechno naprosto přirozené. Skvěle utlumený podvozek, příjemná zpětná vazba v řízení, po přesednutí z Fabky úplně čučím jak je to možné ještě vyladit. Takže teď už jen přežít ty 3 měsíce než ho soudruzi vyrobí. :)
Není většího nebezpečí než domněnka, že něco skutečně existuje jen proto, že si přejeme, aby tomu tak bylo.

fido

Citace: Romanius kdy February 22, 2013, 02:35:16 PM
kym budu tí komouši pri moci, zdravý rozum tam nemá místo !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Bohuzel je to presne tak. Aneb, co rika wikipedie o marxisticke dialektice:

"Marxistická dialektika tak už nemá nic společného s rozhovorem a argumentací, nýbrž popisuje střetání slepých, téměř mechanických sil ve společnosti a v přírodě."

*943*

Romanius

kym budu tí komouši pri moci, zdravý rozum tam nemá místo !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

fido

tak "ekologicky" downsizing take selhal:
http://www.autoforum.cz/zajimavosti/downsizing-nefunguje-ani-podle-consumer-reports-z-hlediska-spotreby-i-dynamiky/

jsem zvedav s cim prijdou priste. A hlavne jsem zvedav, jestli se jeste nekdy vrati zdravy rozum.


Jerry.Gunman

Citace: LadYk kdy February 21, 2013, 10:32:36 AM
ty woe komu to chtěj furt prodávat? a příští rok zase zvýšíme a zvýšíme
se to fakt jednou musí posrat

tento rok už je to cítit i u nás že je krize, práce mám nad hlavu ale je to fakt vidět, že lidi nechodí, nevolaj

Njn, to máš tak, když si ve vedení nadnárodních grup usmyslí, že hlavním kritériem úspěšnosti je nárůst prodejů oproti minulému roku - pak se ojebává kvalita, šetří se, zkracují se životní cykly všeho, jenom aby se navýšily prodeje.
A pak se to celé jednoho krásného dne totálně posere...
.         Citroen C5/III Exclusive, auto s guľama
Colt Diamondback + Remington + Government + CZ 27

Proč mají včely med? Protože mají královnu
Kdyby měly presidenta, maj akorát hovno...

Ladik

ty woe komu to chtěj furt prodávat? a příští rok zase zvýšíme a zvýšíme
se to fakt jednou musí posrat

tento rok už je to cítit i u nás že je krize, práce mám nad hlavu ale je to fakt vidět, že lidi nechodí, nevolaj

petrklm

Ale vždycky záleží na šoférovi... minulej tejden jsem viděl tahač s dalšíma dvěma tahačema naloženejma na hřbetě, určitě je měl dobře upevněný, protože tam držely, i když vjel pod most o světlosti 2,8 metru. No, pak nějak vycouval a obhlížel škody. Skoro mě ho bylo líto.
Lincoln Town Car Executive 2001 - V8, 4,6l

Even The Way May Be A Target

Ladik

Videl jsem jak špatně zabezpečena klubka drátu prevratila kabinu a frajera málem zabila a ty vážily min než ty auta

Lihobaron

no mozna by ho mohli dostat na spatne zajistenej naklad ale nevim nevim..

Romanius

Co se stane? Zastavi???

Ladik

Citace: Lihobaron kdy February 20, 2013, 02:43:30 PM
to se nesmi??

jak asi budou ta auta zabezpečená proti posunu, co myslíš že se stane když dupne někde na brzdu?

elpidio

Já chtěl taky matrjóšku...
Ne, hádejte, mám Rujánu.

jb

tak divne by bylo, kdyby celou tu sestavu ridil ridic v mercedesu :)

Lihobaron



Ladik

Citace: FPT kdy February 16, 2013, 11:08:29 AM
je to samozřejmě jeho věc, ale to neznamená, že mě to nezajímá.

pracuje, kšeftuje, normálně jako ostatní kolem néé

T-Diesel

Citace: Lihobaron kdy February 16, 2013, 11:38:07 AM
....Tak to je docela potěšující, ale já to budu brát od Škofinu, tak doufám, že to bude taky v pohodě....

mozna byste sa divili, ale aj od skofinu sa da vybrat akce, kdy je to pro konecneho usera docela vyhodne, urcite vyhodnejsi nez uver kery poskytne bezna banka
za posledni rok, rok a pul sa celkem pochlapili

Lihobaron

....Tak to je docela potěšující, ale já to budu brát od Škofinu, tak doufám, že to bude taky v pohodě....


FPT

je to samozřejmě jeho věc, ale to neznamená, že mě to nezajímá.
--O-o-O--

Lihobaron

me spis zajima jestli priveze na sraz zas nejaky lehci zbozi :)

Ladik

Me nezajima kde ma to bere, je to jeho vec

Jerry.Gunman

Citace: T-Diesel kdy February 16, 2013, 09:00:02 AM
tywoe to je nazev :D


to sa skodovacti marketaci asi pekne ozrali a zhulili nez totok vymysleli  *974*

JJ
Rapid 1.6 TDi 77 kW Elegance Extra Plus Fresh s Kalgonem, Vitakalem, křidélky a hlavně - BEZ NAMÁČENÍ
.         Citroen C5/III Exclusive, auto s guľama
Colt Diamondback + Remington + Government + CZ 27

Proč mají včely med? Protože mají královnu
Kdyby měly presidenta, maj akorát hovno...

Jerry.Gunman

Citace: FPT kdy February 16, 2013, 08:52:50 AM
mně by zajímalo, kde na to bere.

Jednu dobu snad nějak kšeftoval na aukru s kabelkama, či co?
Ale taky by mne to tedy zajímalo, odkud na to bere :(
.         Citroen C5/III Exclusive, auto s guľama
Colt Diamondback + Remington + Government + CZ 27

Proč mají včely med? Protože mají královnu
Kdyby měly presidenta, maj akorát hovno...

T-Diesel

tywoe to je nazev :D
Rapid 1.6 TDi 77 kW Elegance Extra Plus Fresh

to sa skodovacti marketaci asi pekne ozrali a zhulili nez totok vymysleli  *974*

FPT

mně by zajímalo, kde na to bere.
--O-o-O--

jb

sias uz splatil uplne nejvic vybavenou fabii s HTP ever ?
asi v tom vyzkumaku, urychlovaci castic, nebo kde to "pracoval".. vyzkoumali neco velmi velmi zasadniho a lidstvu prospesneho a dostali odmeny z EU :).. a nebo vlastne hypoteky jsou na minimu :)



Lihobaron

No protože to bude auto na 4-5 let a je mi 30... co když přijde malej antracit?

von se chce este mnozit kua.. asi delenim nebo jak  *1025*

Vena

Tak sias opět vybírá nové auto. oktávia tsi vs rapid tdi. a do toho mu zamotali hlavu s golfem
http://garaz.autorevue.cz/viewtopic.php?f=810&t=1186155&start=0
jako kdysi na autohitu, když se zbavoval hjundaje a tedka fábie :D
Není většího nebezpečí než domněnka, že něco skutečně existuje jen proto, že si přejeme, aby tomu tak bylo.

atnarfus

U BMW se ztrapňují s měrkama, dederoni si spáry karoserie dofrézují přesně na míru  ;D


Romanius

Citace: LadYk kdy February 14, 2013, 01:53:03 PM
a tady je rumunská odpověď na výzvu ze západu, němci se musí ještě hodně učit :-)))

http://biertijd.com/mediaplayer/?itemid=39532

hihi, to je metalíza, ne? :)

Ladik

No pro nas strojare je to koncert jak Ty stroje jedou ;-)

Romanius

Citace: LadYk kdy February 14, 2013, 01:48:52 PM
nevím zda už to tu někde nebylo

http://www.youtube.com/embed/libw1rV2McY?feature=player_detailpage

moc dlhé, nezaujímavé, ked sa tam objaví človek je to černoch alebo turek. vobec to nie je akčné! toto je lepčie https://www.youtube.com/watch?v=DtdR1b4Afm0
:)

Ladik

a tady je rumunská odpověď na výzvu ze západu, němci se musí ještě hodně učit :-)))

http://biertijd.com/mediaplayer/?itemid=39532


Ladik


Ladik

Citace: FPT kdy February 10, 2013, 11:58:51 AM
já to mám obráceně, připadá mi to čím dál blbější.
trpaslik?