O autech

Založil Ladik, October 02, 2012, 06:34:13 PM

« předchozí - další »

0 uživatelé a 13 Hosté prohlíží toto téma.

brano

Bol by si prekvapeny ako malo ti ludia dostavaju.

T-Diesel

a proc to jako delaju?
ja temu nerozumim konca kraja.

jak byla farma a podobne zhovadilosti to sem aspon vedel, ze hraju o milion ci kolik to bylo, tak rozumim temu, ze nekdo obetuje nalepku blbca vymenu za sanci na ty penize
ale hento? ti za to moseli dostat tez pekny balik, takte sa pred svetem ztrapnit.

Romanius

Citace: T-Diesel kdy February 10, 2013, 02:43:31 PM
posluchajte co su to ti buckovci?
sem na to omylem narazil a premyslal co to jako je
to je nejaka reality sou?

čoveče já ti nevím! to je taká kokotina, teda pardon - to je taká Kokotina, že fakt nechápem čo to je. a ešte začali taký program vysielať, že deň a noc - a nazývam to program, lebo síce to nie je ani program, ale nijak inak to nazvať neviem. a to som si minuly rok myslel, že sme už v tv klesli na dno. a jahla, ešte to prekonali

bibo

taky sem všecko vodvozil na favoušoj pickup a nezmar loni sem ho poslal na šrotuš byl moc zrezlej a ještě mě ruplo čelní sklo

T-Diesel

posluchajte co su to ti buckovci?
sem na to omylem narazil a premyslal co to jako je
to je nejaka reality sou?

Jerry.Gunman

Citace: LadYk kdy February 09, 2013, 11:01:39 PM
lidi se mění
až tady začneš říkat že jsi začal koukat na trpaslíka bude to tvoje další období

já usínám u Ela Bundy, počítám že až dojedu všechny díly pustím si to znovu v polštině a zas to bude jiný seriál ;-)

U mně období Trpaslíka + Jistě pane ministře trvá huž tak 6-7 let :D
.         Citroen C5/III Exclusive, auto s guľama
Colt Diamondback + Remington + Government + CZ 27

Proč mají včely med? Protože mají královnu
Kdyby měly presidenta, maj akorát hovno...

Lihobaron

tak to starnes duchem.. zlaty vrasky..

FPT

já to mám obráceně, připadá mi to čím dál blbější.
--O-o-O--

Romanius

Citace: LadYk kdy February 09, 2013, 11:01:39 PM
lidi se mění
až tady začneš říkat že jsi začal koukat na trpaslíka bude to tvoje další období

já usínám u Ela Bundy, počítám že až dojedu všechny díly pustím si to znovu v polštině a zas to bude jiný seriál ;-)

trpaslíka? tak to boh dá, že také nebude!
a ela bundu teda nebudem pozerať, ked ťa to uspáva musí to byť riadna kravina :)

Lihobaron

ja mam ted obdobi pratel :)

Ladik

Citace: Romanius kdy February 09, 2013, 10:33:25 PM
je zaujímavé, že ked to šlo v kinách ako novinka, tak som na to kukal ako na totálnu chujinu, hovadinu na ktorú sa nedá dívať. a teraz je to klasika s hláškami a slávnymi scénkami a celkom sa na tom bavím. bud starnem, alebo som si zvykol. asi to prvé

lidi se mění
až tady začneš říkat že jsi začal koukat na trpaslíka bude to tvoje další období

já usínám u Ela Bundy, počítám že až dojedu všechny díly pustím si to znovu v polštině a zas to bude jiný seriál ;-)

Romanius

je zaujímavé, že ked to šlo v kinách ako novinka, tak som na to kukal ako na totálnu chujinu, hovadinu na ktorú sa nedá dívať. a teraz je to klasika s hláškami a slávnymi scénkami a celkom sa na tom bavím. bud starnem, alebo som si zvykol. asi to prvé

Gogo

Otec žába, dítě žába....to jsou dneska věci...

Lihobaron

s takhle drahym pocitacem hrat hry!!  :lulka:

Ladik

Citace: Lihobaron kdy February 09, 2013, 12:16:01 PM
trhej neumim.. ale moh bych mu pekne poblit stul :)

Neznáš woe?
Jak říkala Růžičková v Slunce seno...
Pinďo, trhej! :)

Romanius

Ked sa stretneme u ladyka na zahrade, klidne ten stul poblij :-)

Lihobaron

trhej neumim.. ale moh bych mu pekne poblit stul :)

Ladik


Lihobaron

Citace: Romanius kdy February 06, 2013, 10:55:13 PM
ladYku a pane barone - neserte ma!!! :)

ladyku, urazej!!!

Romanius

Citace: T-Diesel kdy February 06, 2013, 08:52:46 AM
zrovna tu felipikap sem chtel navrhnut, no vidim ze sa to vyresilo samo aj beze mna, to je dobre :)

čéče, som to bol dnes obzrieť a to je totálny vrak :) už chápem že prečo zadarmo. ale inak presne toto som hladal, niečo odvozí a potom dolu zo skaly ...

ladYku a pane barone - neserte ma!!! :)

Ladik

Citace: Lihobaron kdy February 06, 2013, 09:54:35 PM
neurazej!!!  ;D

drž hubu nebo ti smáznu příspěvek :-)

Lihobaron


brano

Citace: atnarfus kdy February 06, 2013, 08:46:30 PM
A ještě pár kokotin a skrz přední sklo už nebude vidět. Na jednu stranu tě buzerují za tečku od šutru, nebo za navigaci dole u palubky a na stranu druhou polepují sklo známkama a plaketama.


Tie vzletne nazvy, plaketa ...  *1001*

Ladik

Citace: Lihobaron kdy February 06, 2013, 08:30:46 PM
Na stavbu je nejlepci se vysrat..

konečně někdo rozumný, on Romko neví do čeho jde

atnarfus

A ještě pár kokotin a skrz přední sklo už nebude vidět. Na jednu stranu tě buzerují za tečku od šutru, nebo za navigaci dole u palubky a na stranu druhou polepují sklo známkama a plaketama.

Lihobaron

Citace: atnarfus kdy February 05, 2013, 10:36:33 PM
Na stavbu si kup multikaru.

Na stavbu je nejlepci se vysrat..

brano

,,Náklady vyvstávající ze zvýšené administrativní zátěže budou dosahovat cca 700 tisíc korun na jeden obecní úřad obce s rozšířenou působností v prvním roce po zavedení institutu nízkoemisní zóny. Tyto náklady budou plně hrazeny z prodeje emisních plaket," uvedlo ministerstvo. Více na: http://zpravy.e15.cz/domaci/udalosti/nizkoemisni-zony-na-obzoru-mesta-mohou-zakazat-vjezd-neekologickym-autum-954785#utm_medium=selfpromo&utm_source=e15&utm_campaign=copylink

Do pice, do pice, dopice, nastoknut na kol a upalit. Takze zoberieme ludom dalsie prachy ktore nic nebudu generovat len sa zas nakrmi system. nene, musi sa to zlomit, musi...

Jerry.Gunman

Citace: atnarfus kdy February 06, 2013, 07:58:10 PM
http://zpravy.e15.cz/domaci/udalosti/nizkoemisni-zony-na-obzoru-mesta-mohou-zakazat-vjezd-neekologickym-autum-954785

Cituji:
Obce, které budou chtít nízkoemisní zónu vyhlásit, by si ale napřed měly spočítat, zda se jim náklady spojené s jejím zavedením vyplatí. ...

A já blbec myslel, že to zavádějí proto, aby se zlepšilo ovzduší.

Ovzduší nikomi neleží ani v patě, jde JENOM o prachy  :BMS:  :BMS:  :BMS:
.         Citroen C5/III Exclusive, auto s guľama
Colt Diamondback + Remington + Government + CZ 27

Proč mají včely med? Protože mají královnu
Kdyby měly presidenta, maj akorát hovno...

atnarfus

http://zpravy.e15.cz/domaci/udalosti/nizkoemisni-zony-na-obzoru-mesta-mohou-zakazat-vjezd-neekologickym-autum-954785

Cituji:
Obce, které budou chtít nízkoemisní zónu vyhlásit, by si ale napřed měly spočítat, zda se jim náklady spojené s jejím zavedením vyplatí. ...

A já blbec myslel, že to zavádějí proto, aby se zlepšilo ovzduší.

ferinom


T-Diesel

zrovna tu felipikap sem chtel navrhnut, no vidim ze sa to vyresilo samo aj beze mna, to je dobre :)


atnarfus

Na stavbu si kup multikaru.

brano

No vidis, to mas presne ako tu caddy, spokojny budes, urcite viac ako s L200

Romanius

no aj tak som nenasiel nic poriadne, akurát kamarát mi nuka zadara feliciu pikápoša, tak to využijem. zrovna to moc nie je 4x4, ale to zas až tak moc neva.

brano


Ladik

Kazdy si tom musi projit sam, nechajme ho

brano

Zas kokotinu, na to že si chceš stavat dom je to úplne nevhodna investícia, nepohodlne je to strasne, uveze to malo, zere to. To iste Nissan navara. Na stavbu si kúp caddy s gulou alebo použi tu zafiru, nemá aj tak žiadnu cenu tak na čo to odkladať? Vnucatam?

Romanius

Cim novsia, tym lepsia. Ale nema to byt auto srdcofka, ale kara na cement. Ma jazdit a malo stat, to ako co najlacnejsie. :-)

elpidio

A kterou chceš teda generaci ?
Ne, hádejte, mám Rujánu.

Romanius

kolik stojí? no ťažko povedať, to záleží od toho kedy s ňou kto jazdí. no ked skrátka nejazdí, tak stojí  :lulka:

Ladik

A kolik stoji ta 200?