Auto 4x4 ....

Založil Gogo, September 13, 2012, 03:18:30 PM

« předchozí - další »

0 uživatelé a 1 Host prohlíží toto téma.


Ladik

Citace: petrklm kdy October 10, 2012, 08:55:33 PM
Jestli to auto chceš a můžeš vzít prachy do ruky (někdy to hotově nejde, vím...), zkus tam na stůl těch 240 položit. Někdy to dělá divy...

takhle jsem koupil dům
chtěli 1 850 000
můj strop byl 1 400 000 víc bych nedal s bankou tenkrát dohromady
tak mi volá po prohlídce a já říkám noo dám max megačtyrista víc ne a za týden jedu na dovolenku a pak už to nebudu řešit bo mi končí nabídka z banky
druhý den volali že teda to berou
samo ten dům byl v nabídce dýl a šli ze 2,2 mega pomalu dolů

i MG jsem v bazaru tak koupil, chtěli 140 a já hmmm nene tady je to odřený a tady blabla, chtěl jsem ho moc ale říkám mu, dám max 130 a za 10 minut jedu bo to máme dom daleko a bude tma brzo, prej mmnt zavolám majiteli, za pět minut to bylo 130

Gogo

nj ale jdou dolu u aut, které nejsou ouplně TOP :-((
Tondo  v Araveru nemáš žádného kamaráda??
Otec žába, dítě žába....to jsou dneska věci...

bibo

ojetiny se ted moc neprodávaj bazarníci dou hoodně dolu

petrklm

Jestli to auto chceš a můžeš vzít prachy do ruky (někdy to hotově nejde, vím...), zkus tam na stůl těch 240 položit. Někdy to dělá divy...
Lincoln Town Car Executive 2001 - V8, 4,6l

Even The Way May Be A Target

Gogo

Otec žába, dítě žába....to jsou dneska věci...

Ladik

myslím že ten Landroverdisco3 tam na tebe v tom Zlíně pořád čeká, cena myslím 240
svez se

Gogo

Neva neboj, myslím, že naopak spíše to situaci odlehčuje :-)
Otec žába, dítě žába....to jsou dneska věci...

petrklm

jojo, to jsem :), doufám, že ti to nevadí, jinak bych se umravnil
Lincoln Town Car Executive 2001 - V8, 4,6l

Even The Way May Be A Target

Gogo

Petře..... ty jsi normální provokatéééér :-)-))
Otec žába, dítě žába....to jsou dneska věci...

petrklm

Lincoln Town Car Executive 2001 - V8, 4,6l

Even The Way May Be A Target

brano

Citace: ferinom kdy October 09, 2012, 08:47:46 AM
Od Renaultu bola len ta 2.2DCi nie? Ten diesel 2.0 bol stale povodny Nissanacky upravovany a premenovany na DCi. Alebo sa mylim?


Mylis sa, povodne tam bola 2.2 od nissanu a ta je na pi**, potom sa zacal montovat 2.0 dCi od <> a ten je ok. Ma aj vyssi vykon ako ta 2.2 a hlavne spolahlivost a spotreba je niekde inde. Napodiv... a teda radsej X-Traila ako nejaku kiu  :WTF:

Gogo

no do firmy si to dám tak jako tak, jen holt dph nedostanu zpět no :-(
Otec žába, dítě žába....to jsou dneska věci...

T-Diesel

toz budu cestaky ne?
da sa s tym vyspekulovat vselijak.

Gogo

nj dph jsem si chtěl odečíst, ale nevím asi tu podmínku neprorvu-to bych musel do AAA nebo vzít horší stav :-(
Otec žába, dítě žába....to jsou dneska věci...

T-Diesel

nojo, ale tys mel preca podminku odpoctu dph, ne?
nedival sas v napajedlach v auto tichy? ten tam miva pekne auta a docela aj sa da vybrat
ale hento vypada dobre, napucovane to ma hezky
skoda ze uz v araveru nedelam mohli sme mrknut do databaze esi s tim neco bylo nebo tak

Gogo

Byl jsem v tom Kyjově čéče....a nic moc :-(
Ale cestou domů jsem se stavil ve Spytihněvě a...
http://www.tipcars.com/#kia-sportage/20-i-cvvt-4wd-top-stav-14493353.html

docela mě to nalomilo!!!!
Otec žába, dítě žába....to jsou dneska věci...

T-Diesel


Gogo

TONDO woe kua hergot.......vrrrr neser!!!!  :WTF: :WTF:
;D ;D ;)
Otec žába, dítě žába....to jsou dneska věci...

T-Diesel

nechces vetriesku? to ma aj 6x6 a vyjedes secko

Gogo

woe to přikoupím ještě jednu Lagunu a svařím z nich 4 kolku....
Otec žába, dítě žába....to jsou dneska věci...

T-Diesel

posluchaj a co terios od aldy?
to by mohlo byt levne celkem :)

Gogo

No přijde na to jaké ojeté auta... a to je právě ono...
Otec žába, dítě žába....to jsou dneska věci...

T-Diesel

ja sem zas tak moc neveril ze by nekoho sehnal, ojete auta sa neskaj blbe prodavaju, kor takova kategorie

Gogo

Defošu, už jsem si na něj dělal sliny :-(
No ale dalo se to čekat...
Otec žába, dítě žába....to jsou dneska věci...

T-Diesel

gogousi ten kombajn o kerem sme spolu mluvili tak pan prodava nekomu svemu znamemu takze nic.

ferinom

suhlas, u zakaznika mali tieto auta a nepouzivali ich len na cesty. najazdilo to znacne km, chlapci si pochvalovali.  ale zaujimave bolo ze ked jeden z nich nahodou objavili v bazare tak mal zhruba tolko km ako tento. Akurat ze ked od nich odchadzal tak mal skoro viac ako 2x tolko kolko svietilo na tachaci na placi bazaru.

elpidio

Terrano je v pohodě. Měli jsme ho ho asi osm let. Jen ten motor moc nejede, ale zase je to dobrý v terénu. Žral tak pod deset.
Ne, hádejte, mám Rujánu.

bibo

co toto  ale problém že to je zadokolka s přiřaditelnym předkem  http://www.sauto.cz/osobni/detail/nissan/terrano-ii/10198123?goFrom=list

ferinom

Od Renaultu bola len ta 2.2DCi nie? Ten diesel 2.0 bol stale povodny Nissanacky upravovany a premenovany na DCi. Alebo sa mylim?

bibo

tak to sem netušil je to ten samej co se daval i do espejsu  a tam to teda žádná hitparáda neni spíš naopak

brano

Citace: bibo kdy October 08, 2012, 10:55:21 AM
podle mě to je jedno a to samé  ale vždy záleží na daném kusu co prodávaj já bych se asi osobně vyhnul starším korejcum  koukal bych po japan  subaru asi by pro mě bylo to pravé i kdyš i  takovej x trial taky nezní špatně akorát v něm nesmí bejt rencek motor do toho bych nešel

No vidis, a je to prave naopak, pokial je tam ten diesel od <> tak je to OK, tragedia bol ten povodny co tam davali od nissanu.

Gogo

CRV Bibišu .... minimálně v benzínu NEbrat-osobní poznatky jsou docela tragické...
Otec žába, dítě žába....to jsou dneska věci...

bibo

něco podobnéhop teď řešim pro tetu na hory rozpočet 100 tis max  a klasika enormně spolehlivé nežravé  krásné a aby se do kufru vešel vlčák  zatim sme u hondy crv  ale sehnat něco co funguje je nadlidskej výkon

Gogo

Není to jednoduché pánové není....
Subaru je jistě dobrá volba, ale dívat se na tak strašné (z mého pohledu) auto nechci :-(
V ceně kde lovím, je design tragický :-(
Otec žába, dítě žába....to jsou dneska věci...

bibo

podle mě to je jedno a to samé  ale vždy záleží na daném kusu co prodávaj já bych se asi osobně vyhnul starším korejcum  koukal bych po japan  subaru asi by pro mě bylo to pravé i kdyš i  takovej x trial taky nezní špatně akorát v něm nesmí bejt rencek motor do toho bych nešel

Jerry.Gunman

Citace: Gogo kdy October 08, 2012, 10:11:48 AM
Máte někdo osobní  nebo z doslechu nějaké info o Auto ESA?? Není to něco jako AAA
http://www.cars.cz/xchanger/templates/cardetail/10553418830447/?cid=13494750545236

Nejsem věru expert, ale slyšel jsem názor, že rozdíl mezi AAA a Auto Esa je asi takový, jestli se tím rezavým drátem dloubneš do pravého nebo levého oka.

I tam se občas chodívám podívat a dle mého soukromého názoru jsou o cosi (o malinkatý jemný chloupek z dívčího ohanbí :D ) menší vychcánci než osádka srAAAček.
.         Citroen C5/III Exclusive, auto s guľama
Colt Diamondback + Remington + Government + CZ 27

Proč mají včely med? Protože mají královnu
Kdyby měly presidenta, maj akorát hovno...

Gogo

Máte někdo osobní  nebo z doslechu nějaké info o Auto ESA?? Není to něco jako AAA
http://www.cars.cz/xchanger/templates/cardetail/10553418830447/?cid=13494750545236
Otec žába, dítě žába....to jsou dneska věci...

ferinom

Jo a je tu este jeden rozdiel. Odkedy stoji fabrika v Ziline, teda presnejsie v Teplicke/Vahom tak KIA Sportage je europsky vyrobok. Na rozdiel od Hyundai Tucson-u.

Gogo

No mě to také tak přišlo, že i motory atd. jsou shodné....
Otec žába, dítě žába....to jsou dneska věci...

Ladik

Citace: Gogo kdy October 04, 2012, 10:20:35 AM
Chlopi, jaký je rozdíl mezi Sportage a Tucsonem?
Mě to přijde nemlich to samé...

jak říká ferko
jsou to sourozenci, jeden engine v jiném kabátě

ferinom

Citace: Gogo kdy October 04, 2012, 10:20:35 AM
Chlopi, jaký je rozdíl mezi Sportage a Tucsonem?
Mě to přijde nemlich to samé...

Plechy a interier. Nic viac.

Na rozdiel od ix35 a noveho Sportage. Tam uz je rozdiel v systeme pohonu 4x4.