Auto 4x4 ....

Založil Gogo, September 13, 2012, 03:18:30 PM

« předchozí - další »

0 uživatelé a 1 Host prohlíží toto téma.

ferinom

Pred casom ako vsetci nadaval ina korejsky design aut. ked pozeram, akosi mam pocit si tie automobilky vymenili "dizajnerov" europania presli ku korejcom a zvysku vyrobcom ostali asi ti prepusteni korejci

Jerry.Gunman

Citace: LadYk kdy February 26, 2013, 10:44:28 AM
brutální offroud :-)

http://www.novinky.cz/auto/294309-ford-poprve-predstavil-mini-suv-ecosport-v-evropske-verzi.html

No nevím, tohle už fakt vypadá jako jakýsik zkříženec mezi angličákem a autíčkem z autodráhy :((
.         Citroen C5/III Exclusive, auto s guľama
Colt Diamondback + Remington + Government + CZ 27

Proč mají včely med? Protože mají královnu
Kdyby měly presidenta, maj akorát hovno...

brano

Hmmmm... Ecosport, ecoboost... Ford asi skončí zachvili.


FPT

ok. nechceš mě adoptovat? (:
--O-o-O--

atnarfus

Jsem pouze jeden ze spoluvlastníků a máme dohodu, pořádat tam jen rodinné akce.

FPT

--O-o-O--

atnarfus

Ne že bych netušil proč se ptáš  ;)

FPT

hmmmm... máš tam ubytování? (:
--O-o-O--

atnarfus

No chata. Ono je to trochu větší než chata. Prostě mám usedlost, kde se dá skladovat například to palivové dřevo, kde mohu řezat motorovkou celé odpoledne aniž bych někoho obtěžoval, mám kde ustájit traktor...
Když děláme nějakou pařbu, tak na nás nikdo nečumí, nikomu nevadí že hulákáme do dvou do rána.

Krtek


Krtek

No já jsem z vesnice tak právě nechápu co lidi k takovýmu dvojživotu vede. Dřív 2 km od Příbrami v domku a teď 7 km od Zdic nebo Berouna. Když mam rodinej domek, je tam všechno co mi dá i chata. Tady mít místo bytovky domek tak neřešim něco dalšího. Jasně každýho věc, já jenom tak nahlas přemejšlim. Taky může člověk něco zdědit atd

atnarfus

Chalupu (zemědělskou usedlost) náš rod vlastní víc než třista let. Mám tam okolo pozemky a les. Nemám žádný důvod se toho zbavovat. Když by jednou byla bída, tak mám minimálně jistotu, že nezmrznu a nepojdu hlady. Uvidíme co s tím provede další generace.

Lihobaron

jj, zaplat buh si muzem delat co uzname za vhodny OK

brano

Z toho si nič nerob, my tiež veľa veci nechapeme :)

Krtek

no jestli bydlíš v baráku na okraji města s přírodou za barákem tak nechápu význam chalupy :-)

atnarfus

Mě bydlení ve vilově čtvrti pět minut chůze co centra vyhovuje. Do práce to mám 15-20 minut. Do přírody 100m. Za prachy co ušetřím za dojíždění snadno utáhnu provoz chalupy na vesnici.
Ale nejde jenom o prachy. Když já rozlepuju oči, kolega už sedí v autobuse. Odpoledne mohu být hodinu v práci přesčas, tak stejně dojdu domu dřív, než on dojede sockou.

jb

tak ono je 25km a 25km... ja jezdil 10roku do skoly, prace 35km jedna cesta ale po I tride.. takze vklidu 30minut, kdyz nebyla spicka...

ted to mam 8minut pesky a stejne chodim pozde o 5minut :)


brano

Kto neokrada stat (zlegalizovanu mafiu) okráda seba a rodinu. Všetko rozkradnu a dajú na veci na ktoré by nemala ísť ani koruna. Nevidím morálny problém zo strany občana.

T-Diesel

Citace: LadYk kdy February 25, 2013, 10:20:46 AM
zapomněl jsi, že to mám ještě bez DPH :-)

nooo toz to bereme uz automaticky ne? ;)

Romanius

A jeste vokradas stat :-)

Ladik

Citace: T-Diesel kdy February 25, 2013, 10:12:42 AM
no jo ale ty si ten ony... podnikatel co si secko dava do dani ;)

zapomněl jsi, že to mám ještě bez DPH :-)

T-Diesel

no jo ale ty si ten ony... podnikatel co si secko dava do dani ;)

Ladik

já to mám do práce 5m a stejně živím barák a byt :)

FPT

jééé, 25 km do práce, to by byla krása...
--O-o-O--

T-Diesel

Citace: atnarfus kdy February 24, 2013, 10:32:50 PM
Ja bych klidne na vesnici bydlel, ale tak dva km o mesta. Chalupu mame v hroznem zapadakove dvacet pet kilometru od pracovnich prilezitosti. Bydlet tam, tak jsem take v klubu ctyrkolkaru.

pocki tobe je zatezko jezdit do prace 25 km a raci zivis dve nemovitosti?

atnarfus

Ja bych klidne na vesnici bydlel, ale tak dva km o mesta. Chalupu mame v hroznem zapadakove dvacet pet kilometru od pracovnich prilezitosti. Bydlet tam, tak jsem take v klubu ctyrkolkaru.

Krtek

no sice bydlim na vesnici ale v bytovce. Co bych dal za domek  :P

atnarfus

Dvacetkrat nalozit drevo mi pripada praktictejsi, nez kazdy den dojizdet do prace. Ve meste bydlim a chalupa je rekreacni a technicke zazemi.

Krtek

do města z chalupy... to bych radši tu zimu zůstal na chalupě

atnarfus

Kdyz ho nepotrebujes kazdy tyden jako ja. Kazdy rok musim do mesta z chalupy navozit dvacet kubiku dreva.

Ladik

u nás půjčení vozíku na jeden den 300Kč, nemá cenu to mít doma

brano

A hlavne, to ides stavat sam? Sam si budes vozit cement? Naco? JEdno vrece odveze aj v zafire, vacsie mnozstvo ti zo stavebnin hodia az domov.

bibo

manželka bude držet z kufru ne :)  ale z vlastní zkušenosti pikápek je supr věc ale neni nad tažné a pujčení vleku nezabírá to nikde místo  neplatíš zákoné prostě pohoda klídek

Ladik

by si musel koupit tažné

Romanius

No jooooo, ale vozik neni takovy stylovy jak tamto. Ale budu mit feličitu pikápa

jb

no kazdemu chybi penize na vnejsi omitky a dodelavky a ty kupujes prvni auto na cement ? :) no kurde :)
cement odveze cokoliv na vozicku ne ? vozicek ti dokonce v obi pujci..

Romanius

co co? nevodveze to pytle cementu? a sakra!

Lihobaron

v takovym nejakym dzipu sem jezdil ve skocku nafta automat ale stejne to nejak neni vono..

Romanius

Taketo som chcel, len keby to bolo tak za tri tacy tyxh evrasov  *1026*
Teda ne ten prassat, tie auta cukajuuuu moc

T-Diesel

no jasne, kdyz to nema vyuziti...

Lihobaron

prodam.. vem si ze davam jen posranejch 6stovek mesicne na poviny ruceni.. a jedu snim tak jednou dvakrat do mesice do prace jen aby se nevybila baterka.. auto k zbliti.. jen kdyz se nad tim zamyslim je to fakt neuveritelny, ze nikdo nedovoede dat dokupy..