vtipy, vtipné obrázky, videa... no však to znáte...

Založil FPT, January 30, 2012, 11:25:33 PM

« předchozí - další »

0 uživatelé a 22 Hosté prohlíží toto téma.

Ladik

Víte, co se stane, když člověku spadne žába do šálku kávy?
Ital- hodí šálkem, rozbije ho a odejde v záchvatu hněvu.
Němec- vyndá žábu, pozorně umyje šálek, sterilizuje ho a udělá si nový šálek kávy.
Francouz- vyndá žábu, a vypije kávu a udělá si žabí stehýnka.
Číňan- sní žábu a vyleje kávu.
Rus- vypije kávu i se žábou vzhledem k tomu, že byla zadarmo.
Izraelec- prodá kávu Italovi, žábu Francouzovi, šálek Němcovi, místo kávy si dá šálek čaje a použije získané peníze na to, aby vynalezl zařízení, které zabrání žábám padat do kávy.
Palestinec- obviní Izraelce za to, že mu spadla žába do jeho kávy, protestuje proti aktu agrese u OSN, vezme si peníze od Evropské Unie na nákup nového šálku kávy, peníze použije na nákup výbušnin a pak vyhodí do povětří kavárnu, kde se Ital, Francouz, Číňan, Němec a Rus snaží vysvětlit Izraelci, že má dát svůj šálek čaje Palestinci

Lihobaron

to je nejaky podezrele propocitany vsecko bych rek..


elpidio

Ne, hádejte, mám Rujánu.

Vena

Není většího nebezpečí než domněnka, že něco skutečně existuje jen proto, že si přejeme, aby tomu tak bylo.



fido

:-)

A to neni nic proti onanii s umatlanyma destickama na koncertech. To bych vytekl. A nejlepe to vystihuje nasledujici vtip:


Krtek

Máš recht Fido. Mně se každej diví proč nemam datovej tarif k YFounovi a proč mi na telefon stačí měsíčně 50-100 kč. Když někomu něco chci tak si za nim zajdu nebo pošlu maila. Na FB sice lezu ale tak občasně někdy 1x za tejden. A tohle a Daewrooletí klub jsou jediný fora kam lezu každej den. Už jsem viděl dvě pipky co šmrdlaly ikony na telefonech, asi xiftkniha či co, stále vydle sebe, lajkovaly si navzájem, komentovaly... a seděl vedle sebe u jednoho stolu.  :nono:


fido

pred prichodem umatlanych desticek bylo normalni, ze se spolu lide bavili a pripadne se seznamovali kdekoliv, ne jen v MHD.
Dneska jsou vsichni jak zombie, bezduchy, se klonenyma hlavama a prstem honej ikonky zleva doprava. Jeste si libujou, jak zijeme
v digitalnim veku a jak to usnadnuje komunikaci, ze k sobe maji lide bliz ::)


FPT

Každou sobotu na trase metra A jsou prostřední vagóny "komunikační". Můžete mi o tom prosím někdo něco najít? Doufám, že se mi to hlášení buď zdálo, nebo že to byl vtip.
--O-o-O--


elpidio

Citace: elpidio kdy December 19, 2013, 04:10:58 PM
Jsem bestie, ale byl po mě vyžadován fejsbůk. Michala to bude muset zvládnout i beze mě. Pro objektivní hlasování jsou stejně všechny starý.
Ne, hádejte, mám Rujánu.

Jerry.Gunman

Citace: fido kdy December 19, 2013, 03:46:53 PM
neco mi rika, ze to skore nebude vysledek odlisneho vkusu, ale dukazem, ze jsou gadzove smejici se bestie  *974*
http://missroma.cz/soutezici/&razeni=2

Ať si to vyhraje kterákoliv, mně je to celkem jedno :D
.         Citroen C5/III Exclusive, auto s guľama
Colt Diamondback + Remington + Government + CZ 27

Proč mají včely med? Protože mají královnu
Kdyby měly presidenta, maj akorát hovno...

elpidio

Jsem bestie, ale byl po mě vyžadován fejsbůk. Michyla to bude muset zvládnout i beze mě. Pro objektivní hlasování jsou stejně všechny starý.
Ne, hádejte, mám Rujánu.

fido

neco mi rika, ze to skore nebude vysledek odlisneho vkusu, ale dukazem, ze jsou gadzove smejici se bestie  *974*
http://missroma.cz/soutezici/&razeni=2

Jerry.Gunman

Citace: FPT kdy December 19, 2013, 12:58:43 PM
a to zase ne. v našem systému existují legální cesty, jak daně skutečně a efektivně neplatit. můžeš si je zvolit. nebo můžeš taky odmítnout úplně a odstěhovat se někam jinam.

ano, některé z těch cest jsou velmi kompikované, některé nedůstojné, ale jsou možné. u loupeže se tomu prostě nevyhneš.

ale je to samozřejmě hypotetická debata, jenom mi vaděj ty laciný záměny pojmů.

Z mého pohledu je situace obdobná, jako u loupeže :(
Potká-li tě pár chlapců s břitvami, také je několik možností, jak se vyhnout tomu, aby Tě okradli. Některé velmi komplikované, jiné nedůstojné či na hranici legality - ale v principu jsou možné.

Samozřejmě že zveličuju (úmyslně), ale vadí mi to, že se naše Euro-Atlantic civilizace stále více blíží k proslulé marxově definici, že stát = organizované násilí.
.         Citroen C5/III Exclusive, auto s guľama
Colt Diamondback + Remington + Government + CZ 27

Proč mají včely med? Protože mají královnu
Kdyby měly presidenta, maj akorát hovno...

FPT

a to zase ne. v našem systému existují legální cesty, jak daně skutečně a efektivně neplatit. můžeš si je zvolit. nebo můžeš taky odmítnout úplně a odstěhovat se někam jinam.

ano, některé z těch cest jsou velmi kompikované, některé nedůstojné, ale jsou možné. u loupeže se tomu prostě nevyhneš.

ale je to samozřejmě hypotetická debata, jenom mi vaděj ty laciný záměny pojmů.
--O-o-O--

Jerry.Gunman

Citace: FPT kdy December 19, 2013, 12:11:00 PM
jaká loupež? peníze odevzdáváš dobrovolně.

Budu-li se držet definic, pak
Loupež je trestný čin (zločin), kterým pachatel usiluje o získání cizí věci násilím či pohrůžkou okamžitého vykonání násilí. V českém právu v nyní účinném trestním zákoníku (zákon č. 40/2009 Sb., ve znění pozdějších předpisů) je loupež upravena v ustanovení § 173. Pachatel se tohoto trestného činu dopustí tehdy, pokud proti jinému užije násilí nebo pohrůžky bezprostředního násilí v úmyslu zmocnit se cizí věci.

Zkus neplatit berně (IMHO berně je přesnější pojem, neboť jde o peníze, jež jsou Ti brány a ne že se jedná o daně - tedy prachy, které dáváš ) a nejsi-li zrovna členem mafiánské tlupy, jež ovládá tento stát, či jiné privilegované skupiny, nedobře se Ti povede ...  *753*
.         Citroen C5/III Exclusive, auto s guľama
Colt Diamondback + Remington + Government + CZ 27

Proč mají včely med? Protože mají královnu
Kdyby měly presidenta, maj akorát hovno...

FPT

--O-o-O--

petrklm

Citace: Jerry.Gunman kdy December 19, 2013, 11:04:25 AM
Ne, že není - ale když si uvědomíš, že veřejné peníze, které nám státní správa uloupila (protože výběr daní splňuje všechny znaky, které zákon připisuje trestnému činu loupeže) jdou doslova a do písmene napíču, nakokot a nahovno, pak je výsledek poněkud tristní :D :P
Však jo, v tom nejsme ve při :)
Lincoln Town Car Executive 2001 - V8, 4,6l

Even The Way May Be A Target

Jerry.Gunman

Citace: ferinom kdy December 19, 2013, 11:14:33 AM
V tomto pripade si trocha nepresny. Tie ulupene prachy budu pouzite len na tie prve dve tebou spominane veci "napíču, nakokot". Doslova. Na tu tretiu "nahovno" nie. Zatial :)

Budou-li nošeny déle, pak i nahovno :D
.         Citroen C5/III Exclusive, auto s guľama
Colt Diamondback + Remington + Government + CZ 27

Proč mají včely med? Protože mají královnu
Kdyby měly presidenta, maj akorát hovno...

ferinom

Citace: Jerry.Gunman kdy December 19, 2013, 11:04:25 AM
Ne, že není - ale když si uvědomíš, že veřejné peníze, které nám státní správa uloupila (protože výběr daní splňuje všechny znaky, které zákon připisuje trestnému činu loupeže) jdou doslova a do písmene napíču, nakokot a nahovno, pak je výsledek poněkud tristní :D :P

V tomto pripade si trocha nepresny. Tie ulupene prachy budu pouzite len na tie prve dve tebou spominane veci "napíču, nakokot". Doslova. Na tu tretiu "nahovno" nie. Zatial :)

Jerry.Gunman

Citace: petrklm kdy December 19, 2013, 09:51:39 AM
Dyť je ten bobr hezkej :)

http://i.lidovky.cz/13/122/lnhp/SM4ffa8e_bobr2.jpg

Ne, že není - ale když si uvědomíš, že veřejné peníze, které nám státní správa uloupila (protože výběr daní splňuje všechny znaky, které zákon připisuje trestnému činu loupeže) jdou doslova a do písmene napíču, nakokot a nahovno, pak je výsledek poněkud tristní :D :P
.         Citroen C5/III Exclusive, auto s guľama
Colt Diamondback + Remington + Government + CZ 27

Proč mají včely med? Protože mají královnu
Kdyby měly presidenta, maj akorát hovno...

petrklm

Lincoln Town Car Executive 2001 - V8, 4,6l

Even The Way May Be A Target

Jerry.Gunman

Tohle mne dnes po ránu taky pobavilo :D :P

Aby urychleně utratilo prachy, které projebat dosud nestačilo, rozhodlo se naše velemoudré miniserstvo lesů vod a strání k tomu, že připraví reklamní kampaň na podporu české přírody, kterou budou propagovat
(1) bobři na dámských kalhotkách
(2) pelikáni na slipech pánských

http://www.lidovky.cz/rok-konci-ministerstvo-zivotniho-prostredi-utraci-nakoupi-kalhotky-s-bobrem-a-trenyrky-s-kormorane-ith-/zpravy-domov.aspx?c=A131218_182344_ln_domov_spa

Absurdita světem vládne :D :P

.         Citroen C5/III Exclusive, auto s guľama
Colt Diamondback + Remington + Government + CZ 27

Proč mají včely med? Protože mají královnu
Kdyby měly presidenta, maj akorát hovno...

Jerry.Gunman

Přišel mi do e-mailu docela zábavný článek :D

Kontroverzní praktika konečně v Česku - sex s vlastní holkou!

Dnes je zcela normální souložit s jinou ženou, než je přítelkyně nebo manželka. Na sex totiž máme milenku (fajnšmekři milence). Přesněji řečeno máme jakýsi neuzavřený okruh milenek, z nichž vždycky nějaká zrovna může a chce. Není-li času nazbyt, dopřejeme si placeného sexu od dívek se jmény jako Petra, Jana nebo Vanesa. Dále běžně spíme s náhodnými známostmi, kolegyněmi z práce a spolužačkami ze střední.

Blahodárné účinky sexu s milencem už doporučují i jinak ultrakonzervativní časopisy pro ženy, například Marianne aneb Život začíná ve třiceti. My jsme však odhalili, že všecko je už zase jinak! Opravdu nejnovější trend, který ovládne nejbližší budoucnost, je totiž spát se ženou, se kterou chodíte, nebo dokonce žijete! Chcete být prudce in? Spěte s vlastní holkou! Zdálo se to být nudné, dědkovské, trapné, překonané, zastaralé, ale letos je to zpátky!

Stejně jako každý revoluční trend, i spaní s vlastní holkou zpočátku narazí na odpor či nepochopení, většině lidí tahle praktika připadne ne-li přímo úchylná, tak aspoň dost zvláštní. Stačí si ale vzpomenout, jak divné bylo v devadesátých letech holení pánských genitálií, anebo v roce 2005 účet na Facebooku. To, co je dneska střední proud, byl tehdy výstřelek několika málo progresivních jedinců. Začnete-li spát s vlastní holkou, budete i vy takovým průkopníkem. Aspoň na pár týdnů určitě, než bude se svou holkou spát každý druhý. Ne vždy jsou průkopníci obdivováni, tím se však nenechte odradit. Nedbejte na pohoršlivé pohledy, pozvednutá obočí, udivené kroucení hlavou ani na výsměch kamarádů. Je jasné, že většinové mínění na to není ještě připravené. Žádný politik by určitě dobrovolně nepřiznal, že spí se svou manželkou!

Jak tedy spát s vlastní přítelkyní? Je to geniálně jednoduché: úplně stejně jako s jinou ženou. Navíc si ušetříte pracné a nákladné seznamování a svádění, které tak často končí bezvýsledně. Na počátku se dívky, se kterou chodíte, stačí například zeptat: "Máš někoho?" Když odpoví, že má, a to vás, můžete být spokojeni: je to na dobré cestě. Nespěte s ní ovšem hned po prvním rande, abyste nevypadal příliš lacině. Na druhém rande se jí na druhou stranu už nemusíte bát sáhnout rovnou mezi nohy, a neměl by být ani oheň na vlastní střeše.

Jestliže se přece jen ještě příliš stydíte souložit s vlastní dívkou nebo vám to přijde nechutné, jděte na to postupně. Začněte třeba jenom letmými dotyky. Postupně přejděte k líbání a k hlazení ňader, zpočátku pochopitelně přes šaty, a takto si zvykejte víc a víc. Počáteční trapnost se časem vytratí a budete si moci troufnout i na samotnou soulož.

Pokud by se dívka zdráhala i nadále, jako další možnost jí zkuste nabídnout peníze. Cizí ženy si někdy nedají říct ani za prachy, ale vlastní přítelkyně by na to slyšet mohla. Pokud ani to nevyjde, nezoufejte: pořád je tu ještě možnost masturbace s představou vlastní dívky. Tuto techniku oceníte zejména tehdy, pokud chcete být trendy, ale žádnou vlastní dívku ještě, nebo v horším případě už, nemáte.

Sluší se hned zpočátku si s vlastní dívkou ujasnit, že jde jen o sex a že na váš vztah to žádný vliv mít nebude. Dále vás musíme upozornit, že spát se svou přítelkyní vůbec nemusí být taková prdel, jak to vypadá. Provozovat totiž sex s dívkou, se kterou žijete a kterou už nějakou dobu znáte, vyžaduje odvážné muže a opravdové gentlemany, zkrátka chlapy s koulema. Ale může vás snad povzbudit, že někteří z nás to už dokázali!

Jestliže vás na druhou stranu trend spaní s vlastní holkou neoslovil, nevadí. Je to stejně jenom podzimní, pomíjivý módní hit. Nejpozději koncem roku stejně přijde něco nového.

A třeba vám zimní trend bude vyhovovat víc, takže až pole zazáří bílou, vy už zase můžete být in. A pokud se vám líbil dosavadní trend, tedy chodit s jednou dívkou a spát s jinými, taky nezoufejte. I tady jenom stačí počkat, a ono se to do módy zase brzo vrátí.
.         Citroen C5/III Exclusive, auto s guľama
Colt Diamondback + Remington + Government + CZ 27

Proč mají včely med? Protože mají královnu
Kdyby měly presidenta, maj akorát hovno...

atnarfus





Ladik

baba nemá rozum, dobře jí tak,
jedno je jistý, určitě za to může Klaus, kterej to nevím přesně, řekl bych že Václav, ten může za všecko i za druhou světovou

Krtek

No tak ono to cocacola šílenství je asi hlavně pro PéZety, ne ?

atnarfus

Jsou šílení. Já raději vezmu děti a jdu najít nějakou tu krabičku někde na kopci, na stromě.... A světe div se, mnozí tuto činnost taky nepovažují na normální  :D

fido

Citace: petrklm kdy December 10, 2013, 09:10:18 PM
Proč tam ti lidé chodí? Proč tam berou i děti? Co od toho očekávají? Nejsou sami šílení?

Ano, souhlasim. Jsou :)

petrklm

Citace: fido kdy December 10, 2013, 07:49:18 PM
Asi jsem mel pridat i kontext ;)
Lidi byli natlačení tak, že skoro nebylo vidět na kamion. Chtěli jsme se vyfotit se Santou, a tak jsme šli do fronty, kde byla šílená tlačenice, málem nás ušlapali. Byli jsme na sobě nalepení, jak tučňáci. Nával zezadu byl takový, že jsem ani nemohla dýchat, ještě že syna Tomáška držel přítel Míra. Asi bych ho neudržela přes tu sílu lidí. Byla jsem strašně zklamaná, ale ne z kamionu, ale z těch šílených lidí.
http://tachovsky.denik.cz/zpravy_region/davove-silenstvi-lidem-nevadila-ani-projizdejici-auta-20131208.html

Sice to neni stary dobry kamenovani, ale skoro uslapat v davu par deti je taky dobry.
Proč tam ti lidé chodí? Proč tam berou i děti? Co od toho očekávají? Nejsou sami šílení?
Lincoln Town Car Executive 2001 - V8, 4,6l

Even The Way May Be A Target

jb

Citace: atnarfus kdy December 09, 2013, 08:05:16 PM
Představte si přepis debaty prvorepublikových Pátečníků:
Masaryk: "Ty krávo, mě už z těch ratanovejch křesel bolí prdel, seru na to dneska, vole."
Čapek: "Já už taky musím za psem, ty vole, jinak mi to tam zechčije a Olga se posere."
Masaryk: "Ty máš čokla, vole?"
Čapek: "Jo, píšu vo tom takovou píčovinu pro fakany."
Masaryk: "A kreslí ti to brácha, jo?"
Čapek: "Bráchu mrdám, vole, čokla snad ještě nakreslím, né?"
Masaryk: "Seš kretén, vole...(smích)"


hehe dobre :)

fido

Asi jsem mel pridat i kontext ;)
Lidi byli natlačení tak, že skoro nebylo vidět na kamion. Chtěli jsme se vyfotit se Santou, a tak jsme šli do fronty, kde byla šílená tlačenice, málem nás ušlapali. Byli jsme na sobě nalepení, jak tučňáci. Nával zezadu byl takový, že jsem ani nemohla dýchat, ještě že syna Tomáška držel přítel Míra. Asi bych ho neudržela přes tu sílu lidí. Byla jsem strašně zklamaná, ale ne z kamionu, ale z těch šílených lidí.
http://tachovsky.denik.cz/zpravy_region/davove-silenstvi-lidem-nevadila-ani-projizdejici-auta-20131208.html

Sice to neni stary dobry kamenovani, ale skoro uslapat v davu par deti je taky dobry.

Lihobaron

ja sem nachlazenej, muze se na tom levym vobrazku smrkat??

Jerry.Gunman

2 Fído:

Napadá mne minimálně jeden:

V procesí okolo Kolaloky si můžeš směrem ke kamionu svobodně odplivnout nebo i hlasitě ubzdít, aniž by Tě čekalo kamenování, řezání hlavy a podobně roztodivné kratochvíle  :burka:  BOHOUS
.         Citroen C5/III Exclusive, auto s guľama
Colt Diamondback + Remington + Government + CZ 27

Proč mají včely med? Protože mají královnu
Kdyby měly presidenta, maj akorát hovno...