vtipy, vtipné obrázky, videa... no však to znáte...

Založil FPT, January 30, 2012, 11:25:33 PM

« předchozí - další »

0 uživatelé a 17 Hosté prohlíží toto téma.

fido

Citace: Krtek kdy July 23, 2013, 12:23:11 PM
nechápu, nebo se fakt najdou individua co by nechali výběr pohlaví na samotnym novovržencovi až dospějě ?  :BMS:

delsi verze:
Nejsi obeznamen s nejmodernejsim trendem transgenderismu? To je kombinace neomarxistickeho rovnostarstvi, kdy nejen, ze muz a zena jsou vlastne identicke bytosti
a jejich zivotni role jsou jim dany jen socialnimi konstrukty, ale navic i presvedceni, ze to, co se ti houpe mezi nohama je jen nejaka truc-akce prirody / prirozeneho radu / boha (dosadte si
podle sve viry), pricemz stredobodem vesmiru a nejrozumnejsim elementem, ktery rozhoduje o nasem zivote, je sam clovek a ten ma tedy i moznost si svuj gender svobodne vybrat, stejne
jako ponozky. Podle neomarxistu je tedy spravne pred detmi zamlcovat jejich "gender", vytvorit genderove neutralni prostredi, vcetne newspeaku, ktery zavede jakysi unisex "gender"
(uz samotny "gender" je newspeakovy vyraz, protoze se nedava do souvislosti s pohlavim, tedy tim, co se ti houpe mezi nohama) a az jedinec dospeje, tak si sam zvoli, co chce
reprezentovat. Cilem by asi spis mel byt unisex - tedy ze budeme zcela stejni.

kratsi verze:
Vetsina je pravdepodobne myslena ironicky, ale nekolik trans-sex kreatur, ci obeti neomarxisticke spolecnosti, to tam mysli smrtelne vazne.

a jeste neco z mainstreamoveho tisku (jako ze si nevymyslim):
http://zena.centrum.cz/deti/zajimavosti/clanek.phtml?id=763587

zaverem:
Zijeme v podobne zkurvene spolecnosti, jakou byla Rimska rise tesne predtim, nez se propadla do bahna dekadence.

Krtek

nechápu, nebo se fakt najdou individua co by nechali výběr pohlaví na samotnym novovržencovi až dospějě ?  :BMS:

fido

Skoda, ze vetsina neomarxistickych socialnich inzenyru monarchii stejne neuznava, jinak by to byla pekna facka  *974*

Jerry.Gunman

.         Citroen C5/III Exclusive, auto s guľama
Colt Diamondback + Remington + Government + CZ 27

Proč mají včely med? Protože mají královnu
Kdyby měly presidenta, maj akorát hovno...

Lihobaron

jestli si nedokazou poradit s takovym ksindlem pak je jasny proc to tady vypada jak to vypada  ZEMAN


Krtek

a co by tam s ní asi tak měl dělat, kor jestli je to jeho manželka

Jerry.Gunman

Za dobré vysvědčení knihu - a když už, tak WELLMI zajímavou a skvělou
.         Citroen C5/III Exclusive, auto s guľama
Colt Diamondback + Remington + Government + CZ 27

Proč mají včely med? Protože mají královnu
Kdyby měly presidenta, maj akorát hovno...


Jerry.Gunman

Malá spekulace ohledně rodinných kořenů nejznámějšíhio Kazacha :D :P
.         Citroen C5/III Exclusive, auto s guľama
Colt Diamondback + Remington + Government + CZ 27

Proč mají včely med? Protože mají královnu
Kdyby měly presidenta, maj akorát hovno...



fido

Citace: Jerry.Gunman kdy June 26, 2013, 07:48:52 PM
2 Fído:
Jjjjjjj, naprostej souhlas :D :P

Uz kdyz jsem to sem pastoval, tak jsem si rikal, jestli mam napsat venovani primo pro tebe, ale pak jsem si rekl, ze se ozves sam
;D ;D ;D

Jerry.Gunman

.         Citroen C5/III Exclusive, auto s guľama
Colt Diamondback + Remington + Government + CZ 27

Proč mají včely med? Protože mají královnu
Kdyby měly presidenta, maj akorát hovno...

fido

"Bylo mi 14 a věřil jsem tomu, že jednoho pěkného dne budu mít přítelkyni.
Když mi bylo 16, chodil jsem s jednou dívkou, ale v tomto vztahu nebyla žádná vášeň. Rozhodl jsem se, že zbytek svého života prožiji s vášnivou ženou.
Na vysoké škole jsem poznal jedno vášnivé děvče, byla však příliš citlivá. Byla jako vystřižená z dobře napsaného dramatu: vždy jen plakala a vyhrožovala sebevraždou. Rozhodl jsem se, že potřebuji ženu, která mi nabídne stabilitu.
Když mi táhlo na 25, seznámil jsem se s vyrovnanou ženou, byla však dost nudná. Byla absolutně spolehlivá a nic ji nedokázalo přivézt do varu. Můj život se stal strašně monotónním, myslel jsem si, že potřebuji trochu vzrušení.
Když mi bylo 28, potkal jsem vzrušující ženu, ale nedokázal jsem s ní držet krok. Skákala z jednoho dobrodružství do druhého, nikdy se s ní nedalo dohodnout. Bez zábran vyváděla všechno možné a flirtovala s každým.Častěji jsem se s ní cítil příšerně než šťastně. Myslel jsem si, že potřebuji ambiciózní ženu.
Když jsem dosáhl 31, na takovou ženu jsem natrefil. Ona se skutečně držela při zemi. Vzali jsme se. Byla tak ambiciózní, že se se mnou rozvedla a obrala mě o všechno.
Teď mi je 40 a cítím, že jsem konečně duševně zralý. Chci jednoduše takovou ženu, která má velké kozy."

petrklm

Volá chlapeček v New Yorku do rádia: "Nemám rád lidi jiné rasy, jsem rasista?" Moderátor odpovídá: "No, asi takhle: jestli jsi Žid, tak jsi ortodoxní, jestli jsi muslim, tak jsi fundamentalista, jestli jsi Japonec, tak jsi hrdý nacionalista, jestli jsi černoch, tak jsi nevinná oběť pozůstatků otrokářského systému a jestli jsi běloch, tak jsi rasista..."
Lincoln Town Car Executive 2001 - V8, 4,6l

Even The Way May Be A Target

Krtek


FPT

tak teď
--O-o-O--



Lihobaron

Manželka posílá programátora nakoupit.
"Kup 10 rohlíků a když budou mít vejce, tak jich kup 30".
Programátor přijde do obchodu a ptá se:
"Máte vejce?"
"Ano, máme." odpoví prodavačka.
"Tak 30 rohlíků, prosím."

karel


Jerry.Gunman

Citace: jb kdy June 06, 2013, 02:20:40 PM
cesi si umi udelat prdel ze vseho :) stejne jako anglani...

Njn, upřímně řečeno, bez hypertrofovaného smyslu pro humor by se v této zemi dalo přežít tak... 20 minut :)
.         Citroen C5/III Exclusive, auto s guľama
Colt Diamondback + Remington + Government + CZ 27

Proč mají včely med? Protože mají královnu
Kdyby měly presidenta, maj akorát hovno...

jb

cesi si umi udelat prdel ze vseho :) stejne jako anglani...



elpidio

Ne, hádejte, mám Rujánu.

Lihobaron

jestli je to to ste debil?? a to je podminka?? tak to je namakany sem se dneska nasmal :)


petrklm

Lincoln Town Car Executive 2001 - V8, 4,6l

Even The Way May Be A Target

fido

Situace v Praze je vážná, dle hlášení svědků se vylila nejen Vltava, ale už i Iveta Bartošová..

FPT

--O-o-O--


Lihobaron


petrklm

Lincoln Town Car Executive 2001 - V8, 4,6l

Even The Way May Be A Target

Jerry.Gunman

.         Citroen C5/III Exclusive, auto s guľama
Colt Diamondback + Remington + Government + CZ 27

Proč mají včely med? Protože mají královnu
Kdyby měly presidenta, maj akorát hovno...

FPT

--O-o-O--


Jerry.Gunman

.         Citroen C5/III Exclusive, auto s guľama
Colt Diamondback + Remington + Government + CZ 27

Proč mají včely med? Protože mají královnu
Kdyby měly presidenta, maj akorát hovno...

Ladik


Jerry.Gunman

.         Citroen C5/III Exclusive, auto s guľama
Colt Diamondback + Remington + Government + CZ 27

Proč mají včely med? Protože mají královnu
Kdyby měly presidenta, maj akorát hovno...

fido


petrklm

Lincoln Town Car Executive 2001 - V8, 4,6l

Even The Way May Be A Target