vtipy, vtipné obrázky, videa... no však to znáte...

Založil FPT, January 30, 2012, 11:25:33 PM

« předchozí - další »

0 uživatelé a 3 Hosté prohlíží toto téma.

elpidio

Ne, hádejte, mám Rujánu.

Krtek

tipuju játra, ledviny nebo ženská :D
Děkuju za ocenění mojí konzistence náčelníku :-)

Jerry.Gunman

Citace: Lihobaron kdy August 30, 2014, 09:22:30 PM
no tone ale halt uz nejsem imrvere no  :lulka:

A cotožeto jako proč?
To už Ti to nechutná nebo co?
.         Citroen C5/III Exclusive, auto s guľama
Colt Diamondback + Remington + Government + CZ 27

Proč mají včely med? Protože mají královnu
Kdyby měly presidenta, maj akorát hovno...

Lihobaron


Jerry.Gunman

Citace: Lihobaron kdy August 30, 2014, 08:52:34 PM
jajzisi booze booze to byly casy  :-X  pivo1 pivo1 pivo1  *827*  ;D

NO neříkej, že jsi se stal abstinentem  BOHOUS
.         Citroen C5/III Exclusive, auto s guľama
Colt Diamondback + Remington + Government + CZ 27

Proč mají včely med? Protože mají královnu
Kdyby měly presidenta, maj akorát hovno...

Lihobaron

Citace: T-Diesel kdy August 29, 2014, 03:55:38 PM
Na zidana furtvlihu :)

jajzisi booze booze to byly casy  :-X  pivo1 pivo1 pivo1  *827*  ;D

bibo

lidi život je krátkej proč si ho ku........  a s fidem klidně pudu na pifko pokoud nebude mlet o politice prostě hadky mě stačej v realu ne na netu takže klíííd

T-Diesel

Citace: fido kdy August 27, 2014, 03:12:32 PM
Ver tomu, ze jsem. Ale uz me opravdu irituje, ze kamkoliv cokoliv napisu, byt i ironickou poznamku, se objevi nejaky blb, ktery me zacne napadat, jak jsem to jako myslel a zacne to rozpatlavat do debaty, ktere se ani nechci ucastnit. A nakonec si od tebe jeste vyslechnu, at te s tim neotravuju. Fakt nevim, proc se mam furt za neco omlouvat, zvlast kdyz ty se ani neobtezujes zjistit, jak debata vznikla. Seru te svymi nazory, takze za to muzu ja...

no, na tohoto pana ja vesmes nereaguju ale ta tucne zvyraznena veta me velice pripomina stav, ktery sme tu pred nejakym patkem uz meli. Jeden aktivni uzivatel nabyl dojmu ze je neco vic, jediny on je spravny a do vseho kafral, nutil vseckym svoje rozumy a nakonec to dopadlo tak, ze sa cele forum dohadalo, rozdelilo na nekolik skupinek a vysledkem je trebas aj toto forum. Nekolik z nas si to urcite este pamatuje a nostalgicky vzpomina na stare dobre forum autohit. Na zidana furtvlihu :), na saabika kdyz este nebyl banker, na ujeteho siasa a nezkazeneho nadseneho gaba007 a mentorujiciho ladika co mu daval rady :) Akorat krtek je teda furt stejny a diky za to :D
Mohl bych menovat desitky dalsich, toto forum obsahuje torzo te stare dobre virtualni party nez to nekolik malo jedincu v cele s tim jedinecnym co opravoval rozvody saaba na parkovisti rozestval...
snad sa to nestane aj vcilka s tymto forumem :(

PS: tuto pripominku pisu asi do blbeho vlakna ale neva, tu to vlastne vsecko zacalo to napadani... A aby bylo jasno, nechcu vsecko hazat na hlavu vyse citovaneho pana, kdyby to tak chtel chapat ;)

PS2: vcil si vlastne uvedomuju, ze ten tchor z rumunska mna proklel, takze je div, ze vlastne este ziju :D :D :D

Ladik

Zima jako když praští, u lesa domeček, dřevo naštípané, z komína se kouří.

Uvnitř domku v teplíčku sedí babička a plete šálu.V tu chvíli jde okolo
C**ikán a zabouchá na dveře.

,,Babi, potřebujete dřevo!?",,Kdepak, synku, nepotřebuju!"Ráno vyjde babka
ven a dřevo je v prdeli...!

Jerry.Gunman

Ale no tak, panowie - trochu uměřenosti prosím.
Přece není nutno se vzájemně napadat, ostouzet a nálepkovat blby, debily, kokoty, čuráky, honimíry a spol :(

Tohle fórum přece bylo založeno jako virtuální hospůdka pro přátelské potkávání a střetávání lidí a názorů, takovéhle vyhrocené emoce a nenávisti fakt nejsou nezbytné.

Navíc tento topic se má věnovat fórkům a vtípkům, tak to zkusme dodržovat :( :( :(
.         Citroen C5/III Exclusive, auto s guľama
Colt Diamondback + Remington + Government + CZ 27

Proč mají včely med? Protože mají královnu
Kdyby měly presidenta, maj akorát hovno...

Ladik

Milý Fido
tak sem tu vlez a řekl bych, že se to snad už dá nazvat jen sebeukájením, ty woe to musí být peklo být tak dobrej a nepochopenej a té bandě tupců ne a ne to narvat do těch prázdných lebek, je to marný je to marný, jsou to lidé kteří nedosahují tvých kvalit a je škoda si s nimi špinit ruce a jen tu marníš čas. Ještě, že se tu asi po roce objevil ten oný bratislavský synak a můžete onanovat spolu. Jdu se vyblejt. Kua to musí být těžký život. Jak se ti spí? Nebudíš se zpocený? Promiň, nemám tě rád, podle mě jsi honimír a tady se ukájíš.

fido

Citace: petrklm kdy August 27, 2014, 01:58:49 PM
Zavírat hubu ti rozhodně nechci, jen jsem tě slušnou formou žádal, abys dodržoval jednoduchej, až primitivní, pořádek, asi tak, jak to tu dělají všichni ostatní. Jak vidím, takový přízemnosti ve svý jasnozřivosti nejsi schopnej.
Ver tomu, ze jsem. Ale uz me opravdu irituje, ze kamkoliv cokoliv napisu, byt i ironickou poznamku, se objevi nejaky blb, ktery me zacne napadat, jak jsem to jako myslel a zacne to rozpatlavat do debaty, ktere se ani nechci ucastnit. A nakonec si od tebe jeste vyslechnu, at te s tim neotravuju. Fakt nevim, proc se mam furt za neco omlouvat, zvlast kdyz ty se ani neobtezujes zjistit, jak debata vznikla. Seru te svymi nazory, takze za to muzu ja...

btw tohle: " abys dodržoval jednoduchej, až primitivní, pořádek, asi tak, jak to tu dělají všichni ostatní" neni pravda. Jsou tu asi 4 aktivni temata, kde se odehrava hospodska debata na libovolne tema. K tomu asi 3 temata, ktera jsou pomerne ciste vyhrazena - zensky (i kdyz, tam se obcas zamotaj i ponici), americky auta, odbornici na PC. Zbytek je mrtvy. Zadny poradek tu neni.

Uz se k tomu nebudu dal vyjadrovat, stejne si myslis, co si myslis a nakonec, tahle debata sem vlastne ani nepatri, ze...

petrklm

Citace: fido kdy August 27, 2014, 10:27:00 AM
Jojo,verejna nemoderovana fora jsou peklo...clovek se musi potkavat I s lidma,kteri nemysli jako on a nemuze jim zavrit hubu.. Me zase nebavi vylevy tohoto typu. Nemuzes to uklidit do nejakeho fora, ktere bych neotviral pro zmenu ja?
Zavírat hubu ti rozhodně nechci, jen jsem tě slušnou formou žádal, abys dodržoval jednoduchej, až primitivní, pořádek, asi tak, jak to tu dělají všichni ostatní. Jak vidím, takový přízemnosti ve svý jasnozřivosti nejsi schopnej.
Lincoln Town Car Executive 2001 - V8, 4,6l

Even The Way May Be A Target


Jerry.Gunman

Já vím, že je to taky politika - ale je to tak nebetyčně blbé, že to patří toliko sem.

Tož si přečtěte, jak nás (možná) vidí běžný obyvatel Korejské Lidově Demokratické Republiky (plným titulem Čóson Mindžudžui Inmin Konghwaguk )

http://zpravy.idnes.cz/cesko-ocima-severokorejskeho-zpravodajstvi-f3k-/zahranicni.aspx?c=A140818_182051_zahranicni_mlb
.         Citroen C5/III Exclusive, auto s guľama
Colt Diamondback + Remington + Government + CZ 27

Proč mají včely med? Protože mají královnu
Kdyby měly presidenta, maj akorát hovno...

fido

Citace: petrklm kdy August 27, 2014, 09:37:38 AM
Kua fido nech toho... už tu snad není rubrika, do který bys nějakým způsobem nezanesl ty svoje veliký myšlenky. Moc tě prosím, přesuň svoje výlevy do jedný jediný rubriky, nejlíp tedy "dvojčata a jiný konspirace", já si jí zakážu otevírat a budu klidně dál spokojená ovce...
Jojo,verejna nemoderovana fora jsou peklo...clovek se musi potkavat I s lidma,kteri nemysli jako on a nemuze jim zavrit hubu.. Me zase nebavi vylevy tohoto typu. Nemuzes to uklidit do nejakeho fora, ktere bych neotviral pro zmenu ja?

petrklm

Citace: fido kdy August 26, 2014, 04:51:31 PM
Ano, asi mas pravdu, tvuj "kultivovany projev, plny padnych argumentu" me jasne usvedcuje z naivity,
kdyz jsem se s tebou poustel do debaty. Aneb - cim vic se clovek s  *775* maze, tim vic smrdi  OK
Kua fido nech toho... už tu snad není rubrika, do který bys nějakým způsobem nezanesl ty svoje veliký myšlenky. Moc tě prosím, přesuň svoje výlevy do jedný jediný rubriky, nejlíp tedy "dvojčata a jiný konspirace", já si jí zakážu otevírat a budu klidně dál spokojená ovce...
Lincoln Town Car Executive 2001 - V8, 4,6l

Even The Way May Be A Target

Romanius


Lihobaron


bibo

pan řehoř opět nosí maskáče a mám dojem že je poradce ale nevim přesně musel bych se ho zeptat a ano je to magor na entou ale duchodci v Bohdanči ho uznávaj honí grazly a ty internety taky pro ně je to pan policajt že měří těsně u značky obce nebo tam kde se snad nemuže nic stát  ale pořádek ten udržuje jednou převed mařenu přes přechod a je to buh s ak brokovnicí a mám dojem že má g17

brano


fido

Citace: brano kdy August 26, 2014, 04:38:18 PM
Sam si za to mozes, blbecku.

Ano, asi mas pravdu, tvuj "kultivovany projev, plny padnych argumentu" me jasne usvedcuje z naivity,
kdyz jsem se s tebou poustel do debaty. Aneb - cim vic se clovek s  *775* maze, tim vic smrdi  OK

brano

Sam si za to mozes, blbecku.
Rehor bol dobry, ja som ho zazil ked som bol za Bibom, nastastie ma zachranili statny cajti :)



Citace: fido kdy August 26, 2014, 11:46:54 AM
Neumis cist, demente? Kolikrat ti mam vysvetlovat, ze neresim Rusko?? To mam pokaze, kdyz napisu, ze maji v te tve
Mecce dokonalosti neco spatne, dodat: "ale uznavam, ze v Rusku to take neni dokonale"? Nebo ze bych to pro jistotu
napsal o kazde jine zemi, nez je USA?

Co treba takhle:
"V americe maji bordel v jadernem arzenalu. Ale! V Rusku maji urcite taky bordel. V Cine urcite taky. V Iranu jeste zadny
arzenal nemaji, ale az ho mit budou, urcite v nem bude taky bordel. A o Koreji nic nevim, ale tam maji urcite taky bordel.
Vlastne z toho nakonec USA vychazi jako vitez - urcite maji bordel nejmensi. USA je zase nejlepsi! Hura!


P.S.: Sorry Jerry, ale ja jsem nezacal a vzdy jsem se ridil tim, ze v diskuzi se maji napadat argumenty a ne osoby.
A ze to tady od dvou nejmenovanych kretenu snasim uz docela dlouho...

Jerry.Gunman

Citace: elpidio kdy August 26, 2014, 02:52:07 PM
Řehoř ? To jsem neznal. Myslel jsem, ze je to nekdo z exotopedie

Pohříchu nikoliv, toť jest reálná osoba, bývalý velitel městské policie v Lázních Bohdaneč. Fakt je, ž eříkat jim Ozbrojení šimpanzi ( (c) D-Fens) je hlubokou urážkou veškerého šimpanzstva na této planetě :D :P
.         Citroen C5/III Exclusive, auto s guľama
Colt Diamondback + Remington + Government + CZ 27

Proč mají včely med? Protože mají královnu
Kdyby měly presidenta, maj akorát hovno...

elpidio

Řehoř ? To jsem neznal. Myslel jsem, ze je to nekdo z exotopedie
Ne, hádejte, mám Rujánu.

Jerry.Gunman

Citace: Romanius kdy August 26, 2014, 12:49:29 PM
to má airsoftku, alebo paintbolku? :)

No já Ti nevím, to červené ústí mohou mít obě "zbraně".

Jinak soudruh Řehoř je pěkné vemeno
http://www.ceskatelevize.cz/ct24/regiony/238301-potrestani-bohdanecsti-straznici-se-nevrati-dovolani-nejvyssi-soud-zamitl/
Docela by mne zajímalo, čím se živí dneska
.         Citroen C5/III Exclusive, auto s guľama
Colt Diamondback + Remington + Government + CZ 27

Proč mají včely med? Protože mají královnu
Kdyby měly presidenta, maj akorát hovno...

Romanius


FPT

Citace: Jerry.Gunman kdy August 26, 2014, 11:19:13 AM
Tož abychom to odpolitizovali a poodešli od osobních útoků :D

Vysoko v horách sedí dva hrůzostrašní Yetti a ohryzávají lidskou nohu.
Mladší Yetti se ptá: "Tati a proč se skrýváme před lidma, když je
nakonec stejně sežerem? A tati, proč je pořád přepadáváme zezadu,
když nám stejně nikdy neuniknou?"
Starší Yetti si důkladně olízne prsty a říká: "Víš synku, to je
proto, že chutnaj líp neposraný ..."

Co je třeba, aby se Beatles dali znovu dohromady?
Ještě dva náboje.

Ty vole, ten Řehoř, to je dílo, netvrď mi, že z něj nemaj lidi akorát prdel (: Mě tohle zastavit, tak smíchy asi ani nenajdu vodičák (:
--O-o-O--

fido

Citace: brano kdy August 26, 2014, 10:54:32 AM
No jasne. Blbecku. Jasne ze ten komik vie presne ako a kde su jadrove zbrane, a aka technika sa pri tom pouziva... ooooooohhh, shit, obrovske diskety... jasne  *974* *974* *974*
Hlavne ze v rusku maju tu najmodernejsiu techniku, samozrejme z americkzch komponentov.

Neumis cist, demente? Kolikrat ti mam vysvetlovat, ze neresim Rusko?? To mam pokaze, kdyz napisu, ze maji v te tve
Mecce dokonalosti neco spatne, dodat: "ale uznavam, ze v Rusku to take neni dokonale"? Nebo ze bych to pro jistotu
napsal o kazde jine zemi, nez je USA?

Co treba takhle:
"V americe maji bordel v jadernem arzenalu. Ale! V Rusku maji urcite taky bordel. V Cine urcite taky. V Iranu jeste zadny
arzenal nemaji, ale az ho mit budou, urcite v nem bude taky bordel. A o Koreji nic nevim, ale tam maji urcite taky bordel.
Vlastne z toho nakonec USA vychazi jako vitez - urcite maji bordel nejmensi. USA je zase nejlepsi! Hura!


P.S.: Sorry Jerry, ale ja jsem nezacal a vzdy jsem se ridil tim, ze v diskuzi se maji napadat argumenty a ne osoby.
A ze to tady od dvou nejmenovanych kretenu snasim uz docela dlouho...

Jerry.Gunman

Tož abychom to odpolitizovali a poodešli od osobních útoků :D

Vysoko v horách sedí dva hrůzostrašní Yetti a ohryzávají lidskou nohu.
Mladší Yetti se ptá: "Tati a proč se skrýváme před lidma, když je
nakonec stejně sežerem? A tati, proč je pořád přepadáváme zezadu,
když nám stejně nikdy neuniknou?"
Starší Yetti si důkladně olízne prsty a říká: "Víš synku, to je
proto, že chutnaj líp neposraný ..."

Co je třeba, aby se Beatles dali znovu dohromady?
Ještě dva náboje.



.         Citroen C5/III Exclusive, auto s guľama
Colt Diamondback + Remington + Government + CZ 27

Proč mají včely med? Protože mají královnu
Kdyby měly presidenta, maj akorát hovno...

brano

No jasne. Blbecku. Jasne ze ten komik vie presne ako a kde su jadrove zbrane, a aka technika sa pri tom pouziva... ooooooohhh, shit, obrovske diskety... jasne  *974* *974* *974*
Hlavne ze v rusku maju tu najmodernejsiu techniku, samozrejme z americkzch komponentov.

A Romko, od teba stale cakam spravu o tych nocnych letoch stihaciek tesne nad domami. Ale to sa asi nacakam.


Citace: do kdy August 25, 2014, 08:21:32 PM
Myslim, ze jasnejsim projevem blbosti je, ze te mene znervoznuje stav americkeho jaderneho arzenalu, nezfakt, ze nemam svou hlavu vedle tve, narvanou v hloubi americke rite.
Jinak sis mozna ani nevsiml, ze ja tu neresim rusaky, resim USA. Nevim, jak jsi ty blbecku prisel na to, ze
odpor vuci americke politice, znamena nadseni pro tu ruskou. Vlastne uz vim. Jsi jeden z tech
co potrebuje mit ve vsem jasno, aby nemusel nad nicim premyslet. Takze kdo nenavidi cernou, musi mit
rad bilou a vice versa. Mozna te to sokuje, ale kdybys nemel v hlave nasrano, ale mel tam fungujici mozek,
tak zjistis, ze svet  takhle nevypada a nefunguje.

Romanius

Dve rádové sestry, sestra matematická a sestra logická sa neskoro v noci vracali späť do kláštora. Zrazu sestra matematická hovorí:

- Všimla si si, že posledných tridsaťosem minút a pätnásť sekúnd násprenasleduje nejaký muž? To by ma zaujímalo, čo od nás chce.

- To je logické, chce nás znásilniť! - hovorí sestra logická.

- Ó, bože! Ak pôjdeme ďalej takouto rýchlosťou, dohoní nás približne za trinásť minút. Čo budeme robiť? - hovorí sestra matematická.

- Logicky by sme mali ísť rýchlejšie. - odpovedá sestra logická.

Tak aj urobili. O chvíľu sestra matematická hovorí:

- Ó, nie, sestra! Nefunguje to!

- Samozrejme, že nie. Ten chlap zrýchlil tiež! - vraví sestra
logická.

- A teraz, čo? - pýta sa sestra matematická - Vypočítala som, že nás dostihne za jednu minútu.

- Jediná logická vec, ktorú môžeme urobiť je, že sa rozdelíme.
Ja pôjdem jedným smerom a ty druhým. Nemôže ísť za nami obidvomi.

Tak aj urobili. Chlap sledoval sestru logickú. Sestra matematická
dorazila do kláštora prvá a čakala pätnásť minút, kým sa jej
priateľka objavila, úplne zadýchaná. Pýta sa jej:

- Sestra logická! Vďaka bohu, že si tu a v bezpečí! Hovor, čo sa
stalo!

- Bolo to úplne logické. Pretože nemohol sledovať nás obidve súčasne, vydal sa za mnou. Pretože bol rýchlejší, za chvíľu ma dobehol! Vtedy, jediná logická vec, ktorú som mohla urobiť bolo, že som vykasala svoj habit! - odpovedá sestra logická.

- Ó, sestra moja!? - vzdychne sestra matematická.

- A potom si on spustil nohavice! - pokračuje sestra logická.

- Ó, sestra moja!? Čo sa stalo potom??!! - vzdychne zdesene sestra matematická.

- Nie je to vari logické, sestra matematická? Mníška so zdvihnutým
habitom vie predsa bežať rýchlejšie ako chlap so spustenými
gaťami!... Sestra moja!!!... Ty si na čo myslela?!!

Romanius

Otecko, aký je rozdiel medzi potenciálne a reálne?
Otec mu hovorí:
Hmm, ako by som ti to.......
Choď sa spýtať mamy, či by sa za milión eur vyspala s Kevinom Costnerom, sestry sa spýtaj, či by sa za milión eur vyspala s Tomom Cruisom, a brata sa opýtaj, či by sa za milión eur vyspal s Bradom Pittom.
O chvíľu sa malý synček vráti a referuje:
Mama povedala, že by sa s ním vyspala, aj za menej, sestra tvrdí, že je to jej sen, a môj brat povedal, že za milión eur by dal aj Eltonovi Johnovi.
Na to mu otec povie:
Tak teraz to pochopíš. Potenciálne by sme sa stali milionármi a reálne máme doma dve ku**y a jedného bu*eranta.

Jerry.Gunman

Citace: Krtek kdy August 26, 2014, 06:30:40 AM
ten filmeček je celkem prča ale na mně je ten chlápek nějak moc "pompézní" nebo jak to říct. Furt řve, jásá, samý fuck a shit... Tim to u mně zabíjí a dělá z toho silvestrovskou šaškárnu. Podat to bez toho "nadšení a vyřvávání" pobavil bych se víc.

No, já jsem za tu přehnanou komediálnost rád.
Ono je to už tak dost strašlivé - a ještě, kdyby to bylo podáno seriózním tónem, tak by to bylo ještě horší :(
.         Citroen C5/III Exclusive, auto s guľama
Colt Diamondback + Remington + Government + CZ 27

Proč mají včely med? Protože mají královnu
Kdyby měly presidenta, maj akorát hovno...

fido

Citace: Romanius kdy August 25, 2014, 11:06:50 PM
hehe, to je dobré. ozaj Fido, že si ty ten komouš? :) aj ten john oliver bude asi komouš. aj ja asi som komouš. ono všetci s aspoň kuskom zdravého rozumu asi budú komouši  *886*

Jojo, obavam se ze ano :) Jeste jsem teda pry antisemita (coz je spatne, jinak vsechny ostatni
formy rasismu jsou pry OK). Ale od liberalniho neomarxisty (AKA neocona), ktery uctiva kult
pomateneho opilce a podprumerneho dramatika Havla, to beru jako vyznamenani, protoze byt
v opozici vuci takovemu dusevnimu odpadu je jedina rozumna volba.

Krtek

ten filmeček je celkem prča ale na mně je ten chlápek nějak moc "pompézní" nebo jak to říct. Furt řve, jásá, samý fuck a shit... Tim to u mně zabíjí a dělá z toho silvestrovskou šaškárnu. Podat to bez toho "nadšení a vyřvávání" pobavil bych se víc.

Romanius

Citace: fido kdy August 25, 2014, 02:19:54 PM
Tankovy prapor hadr. Nejlepsi komedie z vojenskeho prostredi, co jsem kdy videl:
http://www.videacesky.cz/ostatni-zabavna-videa/problem-s-jadernymi-zbranemi

hehe, to je dobré. ozaj Fido, že si ty ten komouš? :) aj ten john oliver bude asi komouš. aj ja asi som komouš. ono všetci s aspoň kuskom zdravého rozumu asi budú komouši  *886*

fido

Citace: brano kdy August 25, 2014, 07:09:57 PM
Ty si fakt blbecek. Hlavne ze rusaci maju ten svoj arzenal pod kontrolou  *974* *974* *974*

Myslim, ze jasnejsim projevem blbosti je, ze te mene znervoznuje stav americkeho jaderneho arzenalu, nez
fakt, ze nemam svou hlavu vedle tve, narvanou v hloubi americke rite.
Jinak sis mozna ani nevsiml, ze ja tu neresim rusaky, resim USA. Nevim, jak jsi ty blbecku prisel na to, ze
odpor vuci americke politice, znamena nadseni pro tu ruskou. Vlastne uz vim. Jsi jeden z tech
co potrebuje mit ve vsem jasno, aby nemusel nad nicim premyslet. Takze kdo nenavidi cernou, musi mit
rad bilou a vice versa. Mozna te to sokuje, ale kdybys nemel v hlave nasrano, ale mel tam fungujici mozek,
tak zjistis, ze svet  takhle nevypada a nefunguje.


brano

Ty si fakt blbecek. Hlavne ze rusaci maju ten svoj arzenal pod kontrolou  *974* *974* *974*

fido

Jo, ja vim. To me taky. A o to vic me prekvapuje ta pece a starostlivost, kterou venuji iranskemu jadernemu programu a snazi se cely svet presvedcit o jeho nebezpeci.

Nebezpecne je hlavne to, ze ta banda diletantu a blbu ma 4000 jadernych hlavic a ani je neumi uhlidat. (ono uz jich bude mene, protoze v neoficialnich zpravach od whistlebloweru se uz nekolikrat mihlo, ze se nejaka hlavice ztratila neznamo kam - doufam, ze to jsou jen ty, co jim neskodne popadaly na zem behem cviceni).

Jerry.Gunman

.         Citroen C5/III Exclusive, auto s guľama
Colt Diamondback + Remington + Government + CZ 27

Proč mají včely med? Protože mají královnu
Kdyby měly presidenta, maj akorát hovno...

fido