vtipy, vtipné obrázky, videa... no však to znáte...

Založil FPT, January 30, 2012, 11:25:33 PM

« předchozí - další »

0 uživatelé a 6 Hosté prohlíží toto téma.

Lihobaron


elpidio

Ne, hádejte, mám Rujánu.

Lihobaron

teď řikal ruda v radiju..

kachna přinde do vobchodu:

máš chleba??
nemám..
máš chleba??
řikám že nemám!!
máš chleba??
eště jednou se me zeptáš jestli mám chleba tak ti přitluču zobák k tomuhle pultu!!
máš hřebík??
nemám!!
máš chleba??

*886*

saabik

Místo kamionů začnou tahat zboží skupinky cyklistů a nově budou zavedeny rikši.

Vena

Není většího nebezpečí než domněnka, že něco skutečně existuje jen proto, že si přejeme, aby tomu tak bylo.

Krtek

Nečet jsem to celý ale co je na tom špatnýho Jerrry, pokud se v Evropě díky kolistum zaměstná víc jak půl mega lidí ?

Jerry.Gunman

Tak jsem si zase početl - a musím to jít rozdýchat...
http://brezova.blog.idnes.cz/c/435050/Ekonomika-na-kole-v-Evrope-vytvorila-uz-650-tisic-pracovnich-mist.html

jen si nejsem jist, kam paní autorku zařadit - zda mezi blběnky nebo vychcané svině
Každopádně doporučuji mít při čtení připraven v pohotovostní poloze pytlík na zvracení, protože tak koncentrovanou dávku demagogických blábolů, jako v předmětném článku, to jsem juž dlouho nečetl :(

... Tato zpráva je dalším příkladem toho, že přechod na zelenou, nízkouhlíkovou ekonomiku může vytvářet pracovní místa s vhodnou investicí. Je zapotřebí investic do různých druhů dopravní infrastruktury, včetně cyklistiky. Studie zjistila, že jízda na kole má vyšší intenzitu zaměstnanosti, než jakýkoli jiný dopravní sub-sektor.

Růst v cyklistické ekonomice by tedy měl mít vyšší potenciál tvorby pracovních míst než v automobilovém průmyslu, například, který zaměstnává třikrát méně lidí na milion eur obratu...


Co slovo, to kravina
.         Citroen C5/III Exclusive, auto s guľama
Colt Diamondback + Remington + Government + CZ 27

Proč mají včely med? Protože mají královnu
Kdyby měly presidenta, maj akorát hovno...

Jerry.Gunman

.         Citroen C5/III Exclusive, auto s guľama
Colt Diamondback + Remington + Government + CZ 27

Proč mají včely med? Protože mají královnu
Kdyby měly presidenta, maj akorát hovno...

Jerry.Gunman

.         Citroen C5/III Exclusive, auto s guľama
Colt Diamondback + Remington + Government + CZ 27

Proč mají včely med? Protože mají královnu
Kdyby měly presidenta, maj akorát hovno...

jersey.se

Tak nejdřív jsem dojel na Ruzyň na to letiště co se teď jmenuje po tom pravdolářském blbečkovi, pak jsem nastoupil do BAe 146 a z Zürychu už je to asi hoďka vlakem.

Jerry.Gunman

.         Citroen C5/III Exclusive, auto s guľama
Colt Diamondback + Remington + Government + CZ 27

Proč mají včely med? Protože mají královnu
Kdyby měly presidenta, maj akorát hovno...

jersey.se


Vena

Není většího nebezpečí než domněnka, že něco skutečně existuje jen proto, že si přejeme, aby tomu tak bylo.

Lihobaron

dle avatara powerslinta vodněkud znám bychřek..

Vena

Není většího nebezpečí než domněnka, že něco skutečně existuje jen proto, že si přejeme, aby tomu tak bylo.

jersey.se

Generál: "Zastavte to, smažte to. Blokujte to ..."
Redaktor: "Ale pane generále, bojujeme přeci za svobodu slova ...."
Generál: "Jasně Vy idiote, ale v Rusku, ne u nás!!! "

bibo

sem slyšel dobrej for  proč se dělá i bílá čokoláda aby se černoch nekousnul do ruky

petrklm

Vyhraje stará židovka v loterii 200 milionů. Přijedou k ní novináři a ptají se, jak s penězi hodlá naložit: ,,Mám tři děti, nechám každému postavit barák." ,,Ale to vám ještě hodně zbyde, co uděláte se zbytkem?" ptají se novináři. ,,Koupím dětem auta." ,,A dál, vždyť vám ještě hodně zbude?" vyzvídají žurnalisti. ,,Tak za zbytek postavím Hitlerovi pomníček." V davu to zašumí a ozvou se otázky: ,,Vy, židovka? Hitlerovi? A proč?" Babička si vykasá rukáv a řekne: ,,Hitler byl sice svině, ale čísla mi dal dobrý."
Lincoln Town Car Executive 2001 - V8, 4,6l

Even The Way May Be A Target

Vena

Není většího nebezpečí než domněnka, že něco skutečně existuje jen proto, že si přejeme, aby tomu tak bylo.

Jerry.Gunman

Citace: Krtek kdy September 28, 2014, 05:51:06 PM
Tohle prej byla nějaká směrnice vydaná Asusem ve výrobě v Ostravě :-)

Cosik podobného jsem už před nějakými 5-6 lety četl ve slovenštině, akurát že tam byly výrazy typu
"I am so sorry that I can not manage it now, but I will make it as soon as possible" a "Choď s tým do piče, ty kokot zjebaný"

Ale potěší to vždycky :D :P
.         Citroen C5/III Exclusive, auto s guľama
Colt Diamondback + Remington + Government + CZ 27

Proč mají včely med? Protože mají královnu
Kdyby měly presidenta, maj akorát hovno...

jb

no myslim, ze to je vtip a nikde to nemeli vyvesene, ale tak nejak se tu v onech popsanych situacich mluvi no.. :)

Krtek

Tohle prej byla nějaká směrnice vydaná Asusem ve výrobě v Ostravě :-)

T-Diesel


Vena

Není většího nebezpečí než domněnka, že něco skutečně existuje jen proto, že si přejeme, aby tomu tak bylo.

Jerry.Gunman

Citace: elpidio kdy September 26, 2014, 07:57:53 AM
http://www.youtube.com/watch?v=lBUJcD6Ws6s

JJ, Apple si s novou i6 si docela naběhnul :D
http://www.mobilmania.cz/bleskovky/bendgate-ohnute-iphony-v-nejlepsich-vtipech-z-twitteru/sc-4-a-1328325/default.aspx

Ovšem úplně "nejlepší" je nečekaná vlastnost nového operačního systému (8) - po jejímž načtení telefon... voilaaa... přestane felefonovat :D

Což u přístroje za bratru 28.000 CZK už asi docela zamrzí
.         Citroen C5/III Exclusive, auto s guľama
Colt Diamondback + Remington + Government + CZ 27

Proč mají včely med? Protože mají královnu
Kdyby měly presidenta, maj akorát hovno...


Jerry.Gunman

Sice jsou politické, ale snad se budou líbit :D

Zomrel Obama, ale o 10 rokov sa nudil v nebi, tak poprosil Boha, aby ho pustil späť na Zem, zistiť, ako sa má jeho krajina. Boh súhlasil. Obama ide do jedného baru v New Yorku. Objedná si rum a informuje sa u výčapníka, čo nového, ako ľudia žijú, ako sa rozvíja krajina, aké sú problémy.
Výčapník začudovane sa pýta:
- Akéže problémy? Veď sme jedna velikánska krajina, všetko okolo nás je naše...!
- Ako to? A Irak, Afganistan...?
- Už všetko je naše!
- A Európa, Afrika, Blízky-východ...?

Výčapník zpod pultu si vyberie glóbus, roztočí ho a pyšne vraví:
- Veď vravím, že sme svetová veľmoc! Celý svet je náš!

Obama je natešený, pyšný a spokojný. Objedná si ďalší rum, vypije a pred odchodom vraví:
- Tak teda, ďakujem, priateľ môj. Koľko platím?
- Jeden rubel a dvadsať kopejok...
-------------------------------------------------------- 

Angela Merkelová je na návšteve u Obamu a Obama sa jej chváli:
- Pozri Angela, keď stlačím tento gombík, celá Moskva je zrovnaná so zemou.
- Keď stlačím tento gombík, celé Rusko je zrovnané so zemou.
- A ak stlačím tento gombík, celé Rusko aj Čína sú zrovnané so zemou.

Angela mu odpovie:
- No. . . Moja babka bývala v Berlíne a v dome mala tri záchody.
- V prvom mala porcelánovú misu, v druhom mala striebornú a v treťom zlatú.
...Ale keď došli Rusi,dosrala sa na chodbe.

.         Citroen C5/III Exclusive, auto s guľama
Colt Diamondback + Remington + Government + CZ 27

Proč mají včely med? Protože mají královnu
Kdyby měly presidenta, maj akorát hovno...

Jerry.Gunman

September 22, 2014, 07:07:27 AM #1020 Last Edit: September 22, 2014, 07:21:04 AM by Jerry.Gunman
Citace: Vena kdy September 22, 2014, 01:50:19 AM
Co se člověk nedozvi o historii zajímavého  :D


http://m.youtube.com/watch?v=e1MPDIUamVA

JJ, historie je mrška jedna podšitá - a z toho, jak se skutečně sběhla, se do knih a všeobecného povědomí dostalo jen velmi, VELMI málo.

A jak známo, "velké osoby" našich či jiných dějin neklely, nekrkaly, nešukaly, nechlastaly - byly to prostě jenom mramorové sochy, které jen vznosně budovaly stát - a když už si náhodou ubzdily, létaly z nich jenom samé fialky  :D :P
.         Citroen C5/III Exclusive, auto s guľama
Colt Diamondback + Remington + Government + CZ 27

Proč mají včely med? Protože mají královnu
Kdyby měly presidenta, maj akorát hovno...

Vena

Není většího nebezpečí než domněnka, že něco skutečně existuje jen proto, že si přejeme, aby tomu tak bylo.

Vena

Není většího nebezpečí než domněnka, že něco skutečně existuje jen proto, že si přejeme, aby tomu tak bylo.

Vena

Není většího nebezpečí než domněnka, že něco skutečně existuje jen proto, že si přejeme, aby tomu tak bylo.

Jerry.Gunman

.         Citroen C5/III Exclusive, auto s guľama
Colt Diamondback + Remington + Government + CZ 27

Proč mají včely med? Protože mají královnu
Kdyby měly presidenta, maj akorát hovno...

bibo

Jak jsou dva ty alternativně orientovaní v sauně a jeden říká druhému: "Ty, hošo, pojď se šermovat."

A druhej na to: "Tak jo, hošo."

A tak se šermují, když jeden říká: "Ty, hošo, mně už to nebaví, pojď mě radši zapíchnout."

Gogo

Woe k Tobě to pqaří, Ty jsi prostě GURU :-)  to nebylo jako invektiva...  *753*
Otec žába, dítě žába....to jsou dneska věci...

Ladik

Citace: Gogo kdy September 03, 2014, 07:26:02 PM
Defíku, to je ještě z dob, kdy se tady živě diskutovalo a nikdo se nesnažil mentorovat všechny a ve všem (kromě dědka uz Kurvine muhehe :-) )  :D.
Já jsem teď klidný a nemám stihomam, to je jako zprávy na Nově- týden to sleduj a hodíš si mašli...

tak tohle jsem si nezasloužil woe, já takovej hodnej kluk  :'( :-[ :-X :-\

Lihobaron

Citace: Krtek kdy September 03, 2014, 08:38:35 PM
A to je pak člověk šťastnej, svobodnej a v pohodě. vlastně nejlíp mi je když mi je všechno šumák, staram se o sebe a na nějaký dění kolem z vysoka s...

no vidis tyvole, konecne si jako zaprisahlej abstinent objevil pocity alkoholiku  :)

Krtek

Jo tohle znam. O dovolený jsem 3 neděle neviděl televizi a noviny nekupujem. Internet taky nebyl... A to je pak člověk šťastnej, svobodnej a v pohodě. Tohle fórum a Daewrooletí jsou poslední kde aktivně kecam. A když pár dní nic, nezbláznim se. Poslední dobou mi připadá že lidi z přehršle informací a událostí prostě blbnou. Každej musí mít názor na všechno, nějakej postoj.... vlastně nejlíp mi je když mi je všechno šumák, staram se o sebe a na nějaký dění kolem z vysoka s...

Gogo

Defíku, to je ještě z dob, kdy se tady živě diskutovalo a nikdo se nesnažil mentorovat všechny a ve všem (kromě dědka uz Kurvine muhehe :-) )  :D.
Já jsem teď klidný a nemám stihomam, to je jako zprávy na Nově- týden to sleduj a hodíš si mašli...
Otec žába, dítě žába....to jsou dneska věci...

T-Diesel

kura gogo kdes vzal tolik prispefku? kdyzs tu dva roky nebyl? :)

Lihobaron


Gogo

September 02, 2014, 08:38:18 PM #1007 Last Edit: September 02, 2014, 08:40:19 PM by Gogo
Power take ujel, ale hádejte proč jsem tady přestal chodit??
a) jeden mistr světla je opravdu idiot
b) jeden mistr světla je opravdu kokot
c) jeden mistr světla je opravdu chudák

Dlouho jsem tady jen občas nakouk a početl, ale došlo to tak daleko, že jsem si musel resetovat heslo :-(
A víte coo když některé věci nečtu, lépe se mě spí, páč k diskuzi jsou potřeba dva.

*753*
Otec žába, dítě žába....to jsou dneska věci...

brano