Olympiáda Londýn....

Založil Gogo, August 05, 2012, 06:15:51 PM

« předchozí - další »

0 uživatelé a 1 Host prohlíží toto téma.

Lihobaron

jo a zlomil si prst vcera pri voslave, takze chlastat taky umii :)

Romanius

Hehehe, to se mi libilo prave :-) a najlepci bol v posledny den komentator na tych horskych kolech, co ste tam mali zlato. Ten sa skoro rozplakal v priamom prenose, rval tam do mikrofonu jak brazilec na fotbaaale :-D

Gogo

No kdo ví prroč to je, ale mě naši komentátoši už někdy lezli na nervy, že Saganovi a jiným (i na olympiádě) fandili víc než našim :-) řvali jako šílení, já letím k telce, že naši jedou na zlato a ono Hochshornerové :-)))
Otec žába, dítě žába....to jsou dneska věci...

Romanius

Takto je to napr aj na tour de france - za cely cas som od nasich nepocul meno kreuziger. Zato cesi o saganovi a tych nasich dvojickach informovali stale. Kde su, ako idu, co povedali ... Tymto ukazujeme tu nasu slovensku malost, komplex ci co to je. Alebo im to niekto zakazal?

Gogo

No několikrát jsem přepnul na slovenské přenosy a Romko máš pravdu-chvilkamam mě to až zaskočilo!!
Otec žába, dítě žába....to jsou dneska věci...

Romanius

ja teda olympiadu na našich slovenských prenosoch ani nepozerám. naši komentátori totálne ignorujú českých športovcov!!! nechápem! všetky info o kdejakom nýmandovi z nejakých tichomorských zaprdených ostrovov, ale o čechovi ani zmienka. česká komentátori práve naopak vždy spomenú slovákov, včetne zaujímavostí, výsledkov z posledného obdobia! super.

bibo

ale prd v tomhle sem tvrej čechoslovák jak nefandim nám tak vám propstě jedna rodina

Romanius

Pekne vysledky mate chlapci od zapadu :-)

bibo

přeju to ted oštěpařum at jim to nandaj

Gogo

Na vodě v Eaton Dorney to dnes také zacinkalo :-)
Otec žába, dítě žába....to jsou dneska věci...

T-Diesel

udelat vysledek? kdy naposledy ho udelal, posledni dobou enom same zdravotni problemy
a myslim, ze on sam aj cely tym okolo tusili, ze to je risk ze byt 100% zdravy nemoze
a to ze ho chteli vymenit par hodin po ukonceni zapisu do disciplin, to mi prijde taky jako alibismus, bo su to profici tak snad vi, jak to chodi a jake su pravidla

devcice prekazkarky super, neskaj ta robka s tym klackem snad taky uspeje  ;)

Gogo

Šebrleho těžko soudit...mohl se dát do pořádku a udělat výsledek.... to je sport-holt to nevyšlo :-(
Ale Hejnová včera-super, dnes snad Špotáková...
Otec žába, dítě žába....to jsou dneska věci...

bibo

to je fakt ten tamm uš nemá co dělat

T-Diesel

ja sem dost rozpacity ze sebrleho
na jednu stranu rozumim, ze si to vybojoval, tak ma pravo tam byt
na stranu druhu - vybojoval misto pro nasu vypravu, ale sam vi, ze neni fit, presto radsi sobecky honi svoje body (bo za to ma taky pekny peniz a reklamu) nez aby to pustil jinemu co by mel vetsi sanci uspet
nejak sa ty hodnoty pomichaly

Jerry.Gunman

.         Citroen C5/III Exclusive, auto s guľama
Colt Diamondback + Remington + Government + CZ 27

Proč mají včely med? Protože mají královnu
Kdyby měly presidenta, maj akorát hovno...

bibo

ne fakt ten mars bomba  klobouk dolu jo a ty plážový holky taky supr  nádhera

Gogo

kua vy jste mě partička....
mě to holt baví :-)
Otec žába, dítě žába....to jsou dneska věci...

brano

cela oimplyáda je uz o hovne :(

http://ekonomika.etrend.sk/svet/oimplyada-v-lodnyne-ako-ju-vybor-chcel.html

ale to pristatie na Marse... pane jo... ten zostup uz len vymysliet nieto este zrealizovat :)

FPT

Aby ne, se to tržní hospodářství už nějakou dobu učej (:
Já si myslím, že na ty raketoplány ještě dojde.
--O-o-O--

atnarfus

Dost mne pobavilo, jak odstavili raketoplány aby ušetřili a rusové hned zdražili na dvojnásobek.

FPT

Nejenom krátí, dneska se do vesmíru nedostanou bez Rusů třeba...
--O-o-O--

atnarfus

A víš kolik dětí by se za prachy investované do olympiády a průzkumu Marsu najedlo v Africe?

Samozřejmě dělám si prdel. Výzkum vesmíru a vývoj potřebných technologií jsou velice dobře investované prachy. Škoda že zrovna rozpočty na výzkum Obamova parta krátí.

FPT

Copak TV, ale inženýři z NASA jsou prostě boží. Celá ta sranda stála zhruba třetinu toho, co olympiáda (asi $7 na daňového poplatníka) a kolik radosti to udělalo...
--O-o-O--

Jerry.Gunman

Kuwa, nesleduju, bo neni času...
Minulý týden služebně v Itálii (za 5 dní 4.000 km + "bambilion" návstěv)
a jináč v TV preferuji sledování čehosik jiného 
.         Citroen C5/III Exclusive, auto s guľama
Colt Diamondback + Remington + Government + CZ 27

Proč mají včely med? Protože mají královnu
Kdyby měly presidenta, maj akorát hovno...

atnarfus

Sladoval jsem, to bylo napětí.

FPT

copak volympijáda, ale přistání na Marsu!
--O-o-O--

Romanius

sledujem a teda dosť, hlavne atletika tu beží po celý čas čo bežia preteky. krásne, dnes vaše tenistky hrali výborne, škoda tých dvoch škaredých robotov obtloustlých neforemných ...

T-Diesel

sleduju jen kdyz nahodou jdu kolem TV kde je to naladeno a mam chvilku volna (nebo je jinde reklama)
a su tam docela pekne baby nekere  8)

elpidio

Občas sleduju, ale protože sportům nerozumím, sleduji namátkově. Něco se mi líbí, ale třeba koukat na tenis bych nevydržel. Když při tom říkají něco zajímavého, tak to u toho vydržím.
Ne, hádejte, mám Rujánu.

Krtek

Držim palce našim ale nesleduju nic. Akorát občas něco zahlídnu, když jdu kolem TV

Vena

Není většího nebezpečí než domněnka, že něco skutečně existuje jen proto, že si přejeme, aby tomu tak bylo.

atnarfus

Nesleduju. Není tam jediná kloudná disciplína s využitím spalovacího motoru  :D

Gogo

Sledujete, nebo ne nebo co je s Váma chlopi??
Otec žába, dítě žába....to jsou dneska věci...