Gumiarábikum a naše světlá budoucnost pod dobrotivou vládou islámu

Založil Jerry.Gunman, June 27, 2012, 09:16:01 PM

« předchozí - další »

0 uživatelé a 2 Hosté prohlíží toto téma.

Krtek

Tak už konečně vim jak se tu budou živit - v cirkusech  *974*
Tome co jsou dneska větší problémy než 22,5 mega lidí který maji právo porušovat naše zákony a skopčáci je v tom ještě podporujou ? Já to vidim dost blbě do budoucna. Práce je tu málo, xindl musí žrát. Pracující budou platit čim dál větší daně a xindl budou udržovat v klidu podporama. Časem se to sjednotí do stavu kdy bude jedno jestli děláš nebo ne, budeš mít peněz stejně a všichni se budou mít stejně na hovno. Akorát bílí domorodci budou mít víc problémů se zákonem. Nám nikdo krádeže ani vraždy nelegalizuje :-(


Jerry.Gunman

Citace: FPT kdy September 10, 2015, 09:16:35 AM
Hlavně tady máme mnohem důležitější a palčivější problémy, než tohle halo kolem jakýchsi uprchlíků.

JJ, my stojíme před problémem jak očesat švestku! A jsme moc rádi, že o tom víme :D :P (C) JDC
.         Citroen C5/III Exclusive, auto s guľama
Colt Diamondback + Remington + Government + CZ 27

Proč mají včely med? Protože mají královnu
Kdyby měly presidenta, maj akorát hovno...

FPT

Hlavně tady máme mnohem důležitější a palčivější problémy, než tohle halo kolem jakýchsi uprchlíků.
--O-o-O--

jb

opet se ukazuje, ze blbec je ten, kdo pracuje, dodrzuje jakesi pravidla a snazi se neco tvorit...

to je fakt motivujici pro vstavani kazdy den do prace a navraceni vecer...

me jenom zarazi, ze ukrajinci, kteri chcou legalne zadat o azyl pry uz nemaj narok, protoze jsme vycerpali pocet zadosti ?
Je zajimave poslouchat ukrajinskou rodinu, ktera tady zije uz pres rok ve vesnici, jsou za vsecko vdecni, slecna studuje ted v Plzni od zari, tata chodi do prace a zijou sporadane v byte a plati najem... A to utekli opravdu pred nepokoji na Ukrajine, bydleli na Krymu.
Takto si predstavuju lidi, kteri utekaji pred valkou, jenom potrebujou nove zazemi, aby zacli znovu "normalne" fungovat...

Ale narusitele statnich hranic, kteri se rozhodli, ze chcou vsecko zadara a hned a bez prace.. Tak si pro to dojdou.. tak to je treba brat pouze jako jiny druh okupace...
Kdo bude proboha ten socialni system zivit ? uz tak ubyva pracujicich jedincu a ti zerou leky na vsecko mozne z teho stresu... duchodcu pribyva.. nemocnych taky... a do teho kvoty ? a jeste tomu rikaji reseni ?? no nic... dam si suchy rohlik na snidani ze solidarity...



Jerry.Gunman

Bizar na druhou, neřku-li na třetí

http://www.ceskatelevize.cz/ivysilani/10315711050-planeta-yo/215543118080001/obsah/421406-3-vstup

Brutální propaganda, kterou se děckám do hlavy nalívá, že "přece těm hodným uprchlickým mimozešťanům z planety NE musíme pomoci"

To vše prezentováno nadšeně hýkajícím vymatlancem a zrzavou blběnkou, která by (abych citoval názor jednoho dobrého kamaráda) měla ústa otevírat pouze za účelem orálního sexu.

"A co jim pustíme na uvítanou, aby se jim to líbilo? Bečení jehňátek! To jim určitě po tak strastiplné cestě zvedne náladu"

To člověk skutečně nevěří vlastním očím  :BMS:
.         Citroen C5/III Exclusive, auto s guľama
Colt Diamondback + Remington + Government + CZ 27

Proč mají včely med? Protože mají královnu
Kdyby měly presidenta, maj akorát hovno...

petrklm

Bude to tak, že si nevidíme na špičku nosu. Proto nám to německej špičkovej manager musel vysvětlit:  ,,Většina uprchlíků jsou mladí, dobře vzdělaní a vysoce motivovaní. Přesně to hledáme," cituje list Washington Post předsedu představenstva společnosti Daimler a šéfa divize Mercedes-Benz Cars Dietera Zetscheho.
Lincoln Town Car Executive 2001 - V8, 4,6l

Even The Way May Be A Target

Jerry.Gunman

.         Citroen C5/III Exclusive, auto s guľama
Colt Diamondback + Remington + Government + CZ 27

Proč mají včely med? Protože mají královnu
Kdyby měly presidenta, maj akorát hovno...

Jerry.Gunman


Když jsem byl mladší, vrtalo mi hlavou, JAK MOHLA TAK VELKÁ A ROZVINUTÁ ŘÍŠE, jakou byl Řím, v tak krátké době padnout pod barbary.

teď mám takový dojem, že to asi brzy pochopím na základě vlastního zážitku
.         Citroen C5/III Exclusive, auto s guľama
Colt Diamondback + Remington + Government + CZ 27

Proč mají včely med? Protože mají královnu
Kdyby měly presidenta, maj akorát hovno...

Krtek

jo.. vysvětluj když jim skopčáci (krom všeho kolem zaplacenýho tj žrádla, hadrů a bydlení zdarma) nacpou 360 euro kapesnýho na osobu  *blem* *blem* *blem* (a vůbec kde je náš oblíbenej BMS ?). Kdyby zdrhali před válkou, zkejsnou na prvnim Řeckym ostrově a chrochtaj blahem.
Já jsem čim dál větší ultrasvině směrem k uprchlíkum. Svět oblítla fotka haranta co se vyplavim zdechlej na Turecký pláži. Mě na tom mrzí jenom to že ho nezastřelila pobřežní stráž i s jeho rodinou. Od 2 let vést haranty k porušování zákonů... to je teda společnost toto.

atnarfus

Nikdy není pozdě. Je na čase jim vysvětlit, že se tu maximálně mohou dočasně ukrýt.
Dočasně znamená na několik let a pak je pošleme zpět domu.
Ukrýt znamená nejnutnější ubytování a strava v provedení hlídaného tábora. Když utíkám před válkou, budu vděčný za čistou postel kdekoli.

Viděl jsem několik rozhovorů, kde imigranti mají naprosto naivní představy. Jeden tam vyjmenovával, že bude mít dům, auto... druhá se zase chtěla v Německu léčit z nějakého vážného onemocnění.

Někdo by jim měl konečně dostatečně vysvětlit, že nic takového nemohou očekávat, protože i místní na to makají celý život a mnohdy to nemají.

Lihobaron


Krtek

Nemůže nic dělat. Už měli Adolfa. Kdokoliv se bude snažit odporovat migraci, bude nazvanej nacistou, fašistou atd... Stačí ten humbuk kvůli osvěžování turistů v Osvětimi nebo naše číslování negrů fixem.

atnarfus

Doufám že právě Němci by se mohli zavčasu zdravě nasrat a tu verbež začít "řešit". Jestli se to dostane až do fáze, že budou arabáši v Evropě dostatečně silní, že nás zase bude muset zachránit Rusko, případně USA, tak se stane přesně to co tyto dvě mocnosti chtějí - vydrancovaná Evropa bude opět prosit o pomoc.
Rusko a USA ale dosáhne svého i v případě, kdy se původní obyvatelstvo Evropy dostatečně naštve a začne tu verbež likvidovat. Pak ti dva budou mít opět příležitost vojensky zasáhnout.

FPT

Tak pardon, ale německo má s imigrací zkušenosti poměrně velký, tak se nedivím, že se připravují dopředu...
--O-o-O--

Krtek

zajímavý počtení.... vlna exodu negrů začala až letos ale skopčáci maj pro ně připravený ubytování už skoro rok  *blem*
Furt řikam že Áda nemyslel dopředu. Buďto měl zvítězit nebo se na to vysrat. Díky němu si nikdo už nedovolí jakkoliv razantně zasáhnout proti komukoliv. Skopčáci budou mít navždy máslo na hlvě, budou se plazit před kdejakym negrem a cikánem a ti toho budou zneužívat víc a víc. BMS

atnarfus

Prodaval bych kravinec v pixle, at si ho na sebe naplacaji, jako to delali doma.

Tohle je taky dobre. Jako cikani, jenom jeste drzejsi.
http://www.jcted.cz/pisecke-postrehy/milos-hlavacek-varim-pro-azylanty-ale-ti-si-niceho-nevazi/

Jerry.Gunman

.         Citroen C5/III Exclusive, auto s guľama
Colt Diamondback + Remington + Government + CZ 27

Proč mají včely med? Protože mají královnu
Kdyby měly presidenta, maj akorát hovno...

Jerry.Gunman

Citace: FPT kdy July 01, 2015, 07:20:10 AM
Výborně, tak už i tady...
JJ, tady, tady tady i tady.
Tam co sedíš Ty, Ty a Ty - tady všude seděl :D
.         Citroen C5/III Exclusive, auto s guľama
Colt Diamondback + Remington + Government + CZ 27

Proč mají včely med? Protože mají královnu
Kdyby měly presidenta, maj akorát hovno...

FPT

--O-o-O--

Krtek

Ano měla by..... hlavně zakázat jakoukoliv imigraci neevropských národů a rasy. Co příroda rozdělila, člověk nespojuj.
Pak by měla taky zrevidovat ty svoje nesmysly o svobodě náboženství a prvořadě zatrhnout islám.

Jerry.Gunman

Citace: FPT kdy June 30, 2015, 12:33:39 PM
... Evropa by rozhodně měla revidovat své zákony o azylech a migraci.

To sice ano, ale revize bude "asi" poněkud jiná ...
.         Citroen C5/III Exclusive, auto s guľama
Colt Diamondback + Remington + Government + CZ 27

Proč mají včely med? Protože mají královnu
Kdyby měly presidenta, maj akorát hovno...

FPT

No já nevím, ale mně to teda nepřijde jako tupost, naopak. Evropa by rozhodně měla revidovat své zákony o azylech a migraci.
--O-o-O--

Jerry.Gunman

Tak tohle, to už snad není ani megatupost, to je cosi, vymykající se jakémukoliv chápání...
http://www.novinky.cz/zahranicni/373735-ty-jsi-prece-lepsi-evropo-tohle-je-ostuda-zni-z-rady-evropy.html
...
Musí změnit zákony

Evropa se nejprve musí kriticky podívat sama na sebe – a realitu problému uprchlíků. Evropská unie by mohla začít tím, že změní své zákony o udělování azylu a migraci.

Zvýšením legálních cest pro migranty, jak se dostat do Evropy, například v podobě usnadnění zisku humanitárních víz a pravidel na sjednocení rodin, by mohla snížit počet migrantů, kteří se vydávají na nebezpečnou plavbu po moři. A také by to zčásti vzalo vítr z plachet pašerákům lidí, kteří bohatnou o to víc, čím přísnější jsou omezující pravidla pro migraci.

*827*  *827*  *827*  *827*  *827*
.         Citroen C5/III Exclusive, auto s guľama
Colt Diamondback + Remington + Government + CZ 27

Proč mají včely med? Protože mají královnu
Kdyby měly presidenta, maj akorát hovno...

Krtek

no ty vole, to jsou zase dějiny dneska  *760* :BMS: :WTF: blabla *blem* :burka: *760*

Krtek


elpidio

Ne, hádejte, mám Rujánu.

Lihobaron

Citace: elpidio kdy January 30, 2015, 08:09:20 PM
Nevím co všichni pořád máte. Podle mě je letos leden docela v pohodě :)



brnenska prehrada, jo??  BOHOUS



petrklm

Lincoln Town Car Executive 2001 - V8, 4,6l

Even The Way May Be A Target

elpidio

Nevím co všichni pořád máte. Podle mě je letos leden docela v pohodě :)

Ne, hádejte, mám Rujánu.

T-Diesel


T-Diesel

toz dojed
dame klobasku stamprlu a uvidis sam navej jako vepr :)

Lihobaron


T-Diesel

u nas na to moseli povolat nakladac s radlicu, neprojel ani sypac :)

Lihobaron


T-Diesel


Jerry.Gunman

.         Citroen C5/III Exclusive, auto s guľama
Colt Diamondback + Remington + Government + CZ 27

Proč mají včely med? Protože mají královnu
Kdyby měly presidenta, maj akorát hovno...

brano


Jerry.Gunman

.         Citroen C5/III Exclusive, auto s guľama
Colt Diamondback + Remington + Government + CZ 27

Proč mají včely med? Protože mají královnu
Kdyby měly presidenta, maj akorát hovno...

Ladik