Hodinky

Založil FPT, May 19, 2012, 03:05:46 PM

« předchozí - další »

0 uživatelé a 1 Host prohlíží toto téma.

FPT

Tak jsem je objednal, doufám, že přijdou do pátku.
A hlavně doufám, že do pátku přijdou peníze...
--O-o-O--

elpidio

Ne, hádejte, mám Rujánu.

FPT

podle toho, jestli se hejbeš (:
--O-o-O--

elpidio

Abys nebyl zklamanej. Není mi jasný jak hodinky poznají, že vzestup/pokles tlaku není způsoben změnou nadmořské výšky.
Ne, hádejte, mám Rujánu.

FPT

stejně, akorát to líp počítá. teplotu to měří výslovně jen pokud je to deset minut z ruky.
--O-o-O--

elpidio

Já měl kdysi Casia co taky měřily tlak, teplotu, nadmořskou výšku. Bylo to dobrý, alemělo to dost omezení. Problém byl, že vše vycházelo z měření tlaku, který se mění. Když šel přes noc tlak dolů, nebo nahoru, rázem jsem byl ve výšce o sto metrů jinde. Nakonec to bylo dobrý spíš pro orientaci v převýšení, případně jít po turistické značce a u tabulky s výškou zkalibrovat. Teplotu to zase měřilo na desetinné místo, ale když byly hodinky na ruce, tak ukazovaly blbě. Po sundání trvalo dost dlouho vychladnutí. Třeba měřit teplotu vody bylo na půl hodiny. Nevím jak to měří hodinky dnes (GPS ?), ale pokud to vychází pouze z měření tlaku, tak nic moc.
Ne, hádejte, mám Rujánu.

FPT

Jo, je, pásky jsou vyměnitelný.
--O-o-O--

atnarfus

Koukám jenom na obrázek. Třeba tam nějaký fígl je. Např. hodinky jsou namáčknuté do díry v pásku.

FPT

Počkej, to nejde? Vždyť se k tomu prodávaj pásky jako příslušenství...
--O-o-O--

atnarfus

Trochu bych váhal nad tím neoddělitelným plastovým páskem. Mám značkové hodinky s plastovým páskem a leží někde v polici, protože pásek praskl a nový stojí docela nesmyslnou částku. A to se dá vyměnit. Tady jedině celé pouzdro, jestli tam není nějaký fígl.

FPT

Zrovna na Core si ale lidi dost stěžovali, na poruchovost. Ale prej se to časem zlepšovalo, tak když je to oficiální a se zárukou, tak by v tom snad nemusel bejt nějakej výraznej problém.

Odesláno z mého ThinkPad Tablet pomocí Tapatalk 2
--O-o-O--

brano

No, to ti aspon vydrzi :) Od Suunta mam veci na potapanie a zatial ziadna porucha

FPT

--O-o-O--


elpidio

Ne, hádejte, mám Rujánu.

FPT

Chtěl bych si pořídit sportovní hodinky. Chtěl bych, aby byly vodotěsný na plavání v bazénu a aby měly spoustu funkcí, který nikdy nevyužiju (:
A taky musej hezky vypadat.
A nechtěl bych za ně dát víc než tak cca tři a půl tisíce.
Nápady?
--O-o-O--