Eurounije - co nás čeká, těší a sere

Založil Jerry.Gunman, April 02, 2012, 02:50:02 PM

« předchozí - další »

0 uživatelé a 2 Hosté prohlíží toto téma.

Romanius

no ved hej, asi nebude sám čo nakoniec bude ruský občan :)

Jerry.Gunman

.         Citroen C5/III Exclusive, auto s guľama
Colt Diamondback + Remington + Government + CZ 27

Proč mají včely med? Protože mají královnu
Kdyby měly presidenta, maj akorát hovno...


Ladik

Citace: Romanius kdy December 23, 2012, 11:21:02 PM
Citace: Vena kdy December 23, 2012, 11:09:30 PM
http://cover72.net/zasadni/clanek.php?c=31

to si mal Veno hodit sem http://cafe.mujsob.cz/index.php?topic=93.0 a tam by ti vysvetlili, že je to blbosť :)

ty zas kecáš
tohle je třeba důvod proč nemám facebook i když ono stačí blbě kecat tady s  vámi a každý si udělá obrázek :-)


Vena

Není většího nebezpečí než domněnka, že něco skutečně existuje jen proto, že si přejeme, aby tomu tak bylo.

Romanius

no je mi jasné, že tento spravodlivý boj našej úúúžasnej spravodlivej vlády sa teraz bude asi 5 rokov zdorazňovať pri každej príležitosti. budú z toho žiť, ako strašne bojovali proti zvyšovaniu nákladov pre nás obyčajných ludí. :)

Jerry.Gunman

Citace: ferinom kdy December 21, 2012, 06:50:52 AM
.....
Hlavným argumentom Slovenska v tejto veci bolo podľa ministerstva to, že zvýšenie technických kontrol áut má zanedbateľný efekt na zníženie počtu dopravných nehôd. A na druhej strane by ich zvýšenie finančne zaťažilo majiteľov áut.

No vždyť právě to je účelem, ne? Když jsi hnusný buržuj, který má na auto i na benzín či naftu, tak Ti to holoubku spočítáme a budeš platit, až zčernáš
*827*  *1001*
.         Citroen C5/III Exclusive, auto s guľama
Colt Diamondback + Remington + Government + CZ 27

Proč mají včely med? Protože mají královnu
Kdyby měly presidenta, maj akorát hovno...

ferinom

BRATISLAVA - So štvorročnými a staršími autami nebudú musieť chodiť ich majitelia na technické kontroly častejšie. Aj naďalej im stačí absolvovať ich každé dva roky a nie každý rok, ako pôvodne navrhovali zástupcovia Európskej únie.

"Podarilo sa dosiahnuť, aby sa technické kontroly motorových vozidiel po štyroch rokoch od prvej evidencie nevykonávali každoročne, ale v dvojročných intervaloch, tak ako doteraz," povedal štátny tajomník ministerstva dopravy František Palko, ktorý zastupoval Slovensko na dnešnom rokovaní Rady EÚ pre dopravu, telekomunikácie a energetiku.

Hlavným argumentom Slovenska v tejto veci bolo podľa ministerstva to, že zvýšenie technických kontrol áut má zanedbateľný efekt na zníženie počtu dopravných nehôd. A na druhej strane by ich zvýšenie finančne zaťažilo majiteľov áut.


Lihobaron


Ladik

Citace: Lihobaron kdy December 05, 2012, 10:36:20 PM
Citace: Ladik kdy December 05, 2012, 10:22:52 PM
onehdá mi někdo říkal, že dětinštím :D

to se ti jen zdalo.. jako me se nedavno zdalo ze mam malo voleje v motoru v pasatoj a prestal mi kvuli tomu fungovat posilovac rizeni  ;D

chudák unije co vona bude s těma našima plkama tady dělat ;-)

Lihobaron

Citace: Ladik kdy December 05, 2012, 10:22:52 PM
onehdá mi někdo říkal, že dětinštím :D

to se ti jen zdalo.. jako me se nedavno zdalo ze mam malo voleje v motoru v pasatoj a prestal mi kvuli tomu fungovat posilovac rizeni  ;D

Ladik

Citace: Lihobaron kdy December 05, 2012, 10:17:01 PM
nene, ja starnu, ty uz ses starej  :P

ne ne já mládnu, onehdá mi někdo říkal, že dětinštím :D

Lihobaron


Ladik

Citace: Lihobaron kdy December 05, 2012, 10:06:22 PM
tu ja prave myslil jen nevim jak se to menuje prave..

já si taky nemohu vzpomenou proto ten název šukatůůra hehe woe stárnem ;-)

Lihobaron

tu ja prave myslil jen nevim jak se to menuje prave..

Ladik

Citace: Lihobaron kdy December 05, 2012, 08:23:18 PM
ja doufam ze se toho doziju a budu tomu sefovat to poznate peklo hosanci budu tahat za paky a vy budete tancovat lambadu..

trt lambadu, budem tančit tu novou šukatůru z koreje

Lihobaron

ja doufam ze se toho doziju a budu tomu sefovat to poznate peklo hosanci budu tahat za paky a vy budete tancovat lambadu..

Ladik


Gogo

hehe trt :-))  nene Ladíku dedožijeme  ... pokus se říct nedožijeme když brečíš :-))))
Otec žába, dítě žába....to jsou dneska věci...

ferinom

Citace: Ladik kdy December 05, 2012, 12:55:01 PM
Citace: Romanius kdy December 05, 2012, 12:25:12 PM
karta je super nápad, ešte lepčie ale bude každému dať pod kožu čip a tam budú zdravotné a všetky iné záznamy a nezaznamy  :BMS:

prosím prosím já bych si ten čip přál s blututem nebo wifi, děkuji

ty trt dostanes. nevies citat? to je pre vykoristovanych zamestnancov. A nie kapitalistov co vykoristuju. Ti nech si to kupia sami. :D

Ladik

Citace: Gogo kdy December 05, 2012, 01:41:20 PM
si děláte prdel pánové, ale za xx let to bude samozřejmé....snad se toho dedožijeme...

jj dědo, žijeme a nedožijeme :

Gogo

si děláte prdel pánové, ale za xx let to bude samozřejmé....snad se toho dedožijeme...
Otec žába, dítě žába....to jsou dneska věci...

Ladik

Citace: Romanius kdy December 05, 2012, 01:00:08 PM
Citace: Ladik kdy December 05, 2012, 12:55:01 PM
Citace: Romanius kdy December 05, 2012, 12:25:12 PM
karta je super nápad, ešte lepčie ale bude každému dať pod kožu čip a tam budú zdravotné a všetky iné záznamy a nezaznamy  :BMS:

prosím prosím já bych si ten čip přál s blututem nebo wifi, děkuji

ten tam dostaneš automaticky, to bude taký blúúútut, že to až družice budú vidieť :)

jůůůů, se těším jak malý zidan na pivko :-)
mmchodem sem si vzpomněl že jsem mu dnes ještě neklikl ;-)

Romanius

Citace: Ladik kdy December 05, 2012, 12:55:01 PM
Citace: Romanius kdy December 05, 2012, 12:25:12 PM
karta je super nápad, ešte lepčie ale bude každému dať pod kožu čip a tam budú zdravotné a všetky iné záznamy a nezaznamy  :BMS:

prosím prosím já bych si ten čip přál s blututem nebo wifi, děkuji

ten tam dostaneš automaticky, to bude taký blúúútut, že to až družice budú vidieť :)

Ladik

Citace: Romanius kdy December 05, 2012, 12:25:12 PM
karta je super nápad, ešte lepčie ale bude každému dať pod kožu čip a tam budú zdravotné a všetky iné záznamy a nezaznamy  :BMS:

prosím prosím já bych si ten čip přál s blututem nebo wifi, děkuji

Romanius

karta je super nápad, ešte lepčie ale bude každému dať pod kožu čip a tam budú zdravotné a všetky iné záznamy a nezaznamy  :BMS:


Jerry.Gunman

Citace: Romanius kdy December 03, 2012, 05:00:53 PM
jééé, a sme doma! toto poznáme, nie?! http://zpravy.e15.cz/zahranicni/politika/mladi-do-25-let-povinne-do-prace-planuje-brusel-937413

Bohajeho, ta Euro-Uhnije je fakt rodnou sestrou RVHP.
Kvo-kvo-kvóty pro profi-pipky na šéfovská místa, uměla zaměstnanost, podpora fofrníků a ručníkářů... S takovou nás ta Severní Korea brzo předežene    :BMS:  :WTF:  :BMS:  :WTF:
.         Citroen C5/III Exclusive, auto s guľama
Colt Diamondback + Remington + Government + CZ 27

Proč mají včely med? Protože mají královnu
Kdyby měly presidenta, maj akorát hovno...

Ladik

Citace: atnarfus kdy December 03, 2012, 06:46:28 PM
Co budou dělat? Budou se zinkat tak jako za totáče. Do práce Tě vzít museli, i když pro tebe žádnou neměli. Dali Ti osm stovek a ty jsi se tam směnou nějak proplácal.

umělá zaměsnanost, socanský výmysly

atnarfus

Co budou dělat? Budou se zinkat tak jako za totáče. Do práce Tě vzít museli, i když pro tebe žádnou neměli. Dali Ti osm stovek a ty jsi se tam směnou nějak proplácal.

FPT

no hurá, konečně jistoty!

a co budou ti lidi dělat? no, to je jedno. když už se má ale něco zavádět, tak já osobně bych zavedl, že na vysokou školu se může hlásit až ten, kdo má za sebou minimálně pět let práce.
--O-o-O--


atnarfus

Normálně je zezadu na "štítku" něco smysluplného. Již podle značení je tohle nějaká zoufalost. I podle znaku CE (prohlášení o shodě) je vidět že není něco v pořádku.


petrklm

Tak tohle mám doma a na chalupě asi ve třech případech. Ani mě nenapadlo to blíže zkoumat. Čumím teda...
Lincoln Town Car Executive 2001 - V8, 4,6l

Even The Way May Be A Target

Lihobaron


Krtek

Souhlas brano.
Já ale nemyslel měnit kvůli kapacitě jak asi myslel elpidio. Mně už prostě vydržela v Siemensu půl dne tak jsem za 150 kč koupil novou. Manželky Sony Ericson to samý, po 5 letech dostal novou baterku.

brano

Ale o to im nejde, je to dalsie obmedzenie. Ked potrebujes vymennu baterku tak si kupis taky telefon. Niekto nechce aby to islo rozoberat tak si kupi iPhone .  Ale nie zas prikaz z nemecka...

elpidio

Já taky. Obzvlášť u dnešních dotykáčů co prd vydrží mi to přijde normální. Stačí si ho vzít na výlet na kole, mít zaplou GPSku a mapy.
Ne, hádejte, mám Rujánu.

Krtek


atnarfus

http://www.novinky.cz/internet-a-pc/mobil/285117-nemci-chteji-v-evrope-zakazat-telefony-s-pevne-zabudovanymi-bateriemi.html
Další kokotina do série. Už jste někdy někdo vyměnil akumulátor v telefonu? Já jednou jo, ale považuji se za exota.