Výročí pro dnešní den

Založil Jerry.Gunman, March 21, 2012, 07:14:03 AM

« předchozí - další »

0 uživatelé a 1 Host prohlíží toto téma.

Lihobaron

ladik se boji dalsiho levelu  *809*

Jerry.Gunman

.         Citroen C5/III Exclusive, auto s guľama
Colt Diamondback + Remington + Government + CZ 27

Proč mají včely med? Protože mají královnu
Kdyby měly presidenta, maj akorát hovno...

Lihobaron


Jerry.Gunman

A jinak 19.DEC. 2013 oslavíme 129. výročí narození ušatýho Tondy Zápotondy, proslulého výrokem o tom, že "naše měna je pevná a nepadne"  *943*
.         Citroen C5/III Exclusive, auto s guľama
Colt Diamondback + Remington + Government + CZ 27

Proč mají včely med? Protože mají královnu
Kdyby měly presidenta, maj akorát hovno...

Jerry.Gunman

Citace: Ladik kdy December 17, 2013, 10:10:26 AM
Nemá dneska někdo narozky?

Včera by měl můj táta.
Kdyby byl neumřel na raka slinivky :(
.         Citroen C5/III Exclusive, auto s guľama
Colt Diamondback + Remington + Government + CZ 27

Proč mají včely med? Protože mají královnu
Kdyby měly presidenta, maj akorát hovno...

Ladik


Vena

11.10. 1424 pri oblehani hradu Pribyslav zemrel jeden z nejvetsich cechu v historii Jan Žižka z Trocnova a Kalicha.
Není většího nebezpečí než domněnka, že něco skutečně existuje jen proto, že si přejeme, aby tomu tak bylo.

Krtek


Ladik


Ladik

Citace: Lihobaron kdy September 23, 2013, 09:43:49 AM
nad cim tak premejsli?? :)

Dám si piivo nebo šnaps? .... Prd, dám si mlíko.

Lihobaron


petrklm

Lincoln Town Car Executive 2001 - V8, 4,6l

Even The Way May Be A Target

Jerry.Gunman

Citace: petrklm kdy September 19, 2013, 04:46:24 PM
Hehe, tak mám výročí pro dnešní den, už jsem se bál, že nic nevymyslím a ejhle - právě jsem se stal pradědkem. Končím se sexem, protože jako souložící pradědeček bych se cejtil dost trapně  8)

Neboj, sexu si ještě užiješ, možná i sexu hromadného.
Pokud nenastane nějaký extra zázrak, bude s námi se všemi po volbách vyjebáno jako nikdy předtím :D
.         Citroen C5/III Exclusive, auto s guľama
Colt Diamondback + Remington + Government + CZ 27

Proč mají včely med? Protože mají královnu
Kdyby měly presidenta, maj akorát hovno...

Lihobaron


petrklm

Hehe, tak mám výročí pro dnešní den, už jsem se bál, že nic nevymyslím a ejhle - právě jsem se stal pradědkem. Končím se sexem, protože jako souložící pradědeček bych se cejtil dost trapně  8)
Lincoln Town Car Executive 2001 - V8, 4,6l

Even The Way May Be A Target

Jerry.Gunman

V sobotu nebylo mnoho času, tak to sem hážu dnes :D

14.9.2013 - výročí pro dnešní den - v roce 1937 zemřel profesor Masaryk, první to prezident československý.
Ač k jeho osobě lze mít mnoho oprávněných výhrad, z našich rezidentů byl tím nejlepším.
BTW, v této souvislosti se mi neustále na mysl tlačí výrok připisovaný Janu Masarykovi, jehož se J.M. měl dopustit snad někdy na přelomu 1947/48 - "kdyby tata tušil, že to takhle dopadne, šel by kaisera Karla osobně odprosit"
.         Citroen C5/III Exclusive, auto s guľama
Colt Diamondback + Remington + Government + CZ 27

Proč mají včely med? Protože mají královnu
Kdyby měly presidenta, maj akorát hovno...


petrklm

Lincoln Town Car Executive 2001 - V8, 4,6l

Even The Way May Be A Target

Krtek

Kurva, zase Turci ! A já to hradiště nahradil podezdívkou s plotem.  *946*
Veno dík za upozornění přidávam si do kalendáře, jako významnej den.

fido

Citace: Vena kdy September 12, 2013, 05:51:03 PM
Dnes uplynulo 330 let od zastavení muslimské invaze do evropy u Vídně. 12.9.1683. Český promuslimský tisk mlčí. Předci, kteří tehdy zabránili islamizaci evropy musí v hrobech doslova rotovat. před třiceti lety byly v rakousku velké oslavy, ale dneska si to nedovolí, aby náhodou někoho neurazili. :burka: *827*

Pri te prilezitosti by bylo dobre se podivat, jak to vidi nas (nastesti uz byvaly) ministr zahranici - Schwarzenberg:
http://euportal.parlamentnilisty.cz/Articles/10466-muslimove-znicime-vase-kostely-kde-je-ministr-zahranici-schwarzenberg-bojuje-proti-islamofobii-.aspx

S ohledem na ucast Schwarzenbergu v boji proti turkum, je to obzvlaste cynicke. Takze ano, souhlas, jeho predci musi rotovat v hrobe.

Vena

Dnes uplynulo 330 let od zastavení muslimské invaze do evropy u Vídně. 12.9.1683. Český promuslimský tisk mlčí. Předci, kteří tehdy zabránili islamizaci evropy musí v hrobech doslova rotovat. před třiceti lety byly v rakousku velké oslavy, ale dneska si to nedovolí, aby náhodou někoho neurazili. :burka: *827*
Není většího nebezpečí než domněnka, že něco skutečně existuje jen proto, že si přejeme, aby tomu tak bylo.

Krtek

já bych jako každej rok doporučil:

http://www.svornost.com/2013/06/mistr-jan-hus-2013-husinec/

Bohužel letos jsem se neúčastnil :-( Já byl u Zdi Nářků :-)

FPT

--O-o-O--

FPT

nechci rejpat, ale proč jsi o tom něco nenapsal TY?
--O-o-O--

Vena

Tak vyroci upaleni maistra jana husa tady proslo bez povsimnuti. Asi to tak ma byt, no.
Není většího nebezpečí než domněnka, že něco skutečně existuje jen proto, že si přejeme, aby tomu tak bylo.

elpidio

Já ti, kydaLe, věnuji svou zítřejší virózu.  pivo3
Ne, hádejte, mám Rujánu.

Jerry.Gunman

Citace: Ladik kdy May 31, 2013, 07:26:13 AM
Tak vyrocicpro tento den ,Ladik se upominaaaa, zaaadna reakce, no copa by tak asi, ha, noooo premuslej Dzerycku :D

Á, not tož to ja!
Náš drazemilovaný Ladiku, na počest 48. výročí finální expedice, jež Tě z líbezného prosředí maminčina bříška vyprdla do tohoto nehostinného světa, pozvedám svou číš výš a připíjím Ti na zdraví!
.         Citroen C5/III Exclusive, auto s guľama
Colt Diamondback + Remington + Government + CZ 27

Proč mají včely med? Protože mají královnu
Kdyby měly presidenta, maj akorát hovno...

Ladik


Lihobaron


elpidio

Ne, hádejte, mám Rujánu.

Lihobaron

65tej rocnik ja sem 75tej  *753*

Ladik

Citace: Lihobaron kdy May 31, 2013, 07:27:18 AM
neke.. fakt?? 60tiny?? nevypadas :)

do pr ... Kde je ten cudlik oznamit moderatorum :)

Ladik

31.5.1965 to byl slavny den kdy byl k nam zaveden, ehm sem se nechal unest, kdy byl porozen..... JA ;)

Lihobaron

neke.. fakt?? 60tiny?? nevypadas :)

Ladik

Tak vyrocicpro tento den ,Ladik se upominaaaa, zaaadna reakce, no copa by tak asi, ha, noooo premuslej Dzerycku :D

Jerry.Gunman

2 Ladik a Tony:
Tož kurrrrňa, chlapi - mluvte, pište nebo sörte písmenka :D
.         Citroen C5/III Exclusive, auto s guľama
Colt Diamondback + Remington + Government + CZ 27

Proč mají včely med? Protože mají královnu
Kdyby měly presidenta, maj akorát hovno...

Vena

Ha copa bys rad vedel, Ladicku? :D  :P
Není většího nebezpečí než domněnka, že něco skutečně existuje jen proto, že si přejeme, aby tomu tak bylo.

Ladik

Tak sem teda jako zvedavej, ehm, ja cekam teda ;)

Jerry.Gunman

Citace: T-Diesel kdy May 28, 2013, 02:57:16 PM
kurna, my sme na zakladce meli vsecko mozne, ruzne staroveky antiky a nevim co, ale husitske hnuti nam souska ucitelka nejak pozapomela odvypravet :(
tak polracujte, nech sa dozvime cosik noveho, ladik prispevky delsi nez tri radky holt preskoci ;)

Ha copa bys rád věděl, Toníčku? :D :P
.         Citroen C5/III Exclusive, auto s guľama
Colt Diamondback + Remington + Government + CZ 27

Proč mají včely med? Protože mají královnu
Kdyby měly presidenta, maj akorát hovno...

Lihobaron

ja zkoncil u toho "souska ucitelka nejak pozapomela odvypravet :("  dal to bylo na me hus moc dlouhy :)

Ladik

Citace: T-Diesel kdy May 28, 2013, 02:57:16 PM
kurna, my sme na zakladce meli vsecko mozne, ruzne staroveky antiky a nevim co, ale husitske hnuti nam souska ucitelka nejak pozapomela odvypravet :(
tak polracujte, nech sa dozvime cosik noveho, ladik prispevky delsi nez tri radky holt preskoci ;)

konečně příspěvek co se dá číst až na ten nějaký starohusitský jazyk kterým píšeš :-))))

T-Diesel

kurna, my sme na zakladce meli vsecko mozne, ruzne staroveky antiky a nevim co, ale husitske hnuti nam souska ucitelka nejak pozapomela odvypravet :(
tak polracujte, nech sa dozvime cosik noveho, ladik prispevky delsi nez tri radky holt preskoci ;)