Bazar, veteš...

Založil elpidio, March 19, 2012, 08:48:45 AM

« předchozí - další »

0 uživatelé a 1 Host prohlíží toto téma.

Romanius


Ladik

Citace: Romanius kdy August 30, 2012, 02:44:53 PM
Ty na mna nemluf!!! Zly ladik, zly! :-)

stavaj a nepičuj :-)

Romanius

Ty na mna nemluf!!! Zly ladik, zly! :-)

Ladik

Citace: Romanius kdy August 29, 2012, 10:39:47 PM
Tfujho, zozbieral pri ceste, cez zimu hnojene cestarmi, striekane a prasene kamionmi, zdrave, obsahuju moooc vela prvkov od benzina, nafty, brzd ...

citlivko, celý život se v tom motáš a u slivovice ti to bude vadit woe

Gogo

Ale Romko no taaak, šak kdo ví z čeho přibereš nééé :-)
Otec žába, dítě žába....to jsou dneska věci...

Romanius

Tfujho, zozbieral pri ceste, cez zimu hnojene cestarmi, striekane a prasene kamionmi, zdrave, obsahuju moooc vela prvkov od benzina, nafty, brzd ...

T-Diesel

jo, ale letos ani cigani ze slovenska sem nejezdiju tak jak minule roky, narvane auta trnkama v mechoch panko kupite? osem korun za kilo, pekne slivky, cistunke, vsetko som to zbieral a vyberal...

Gogo

no nevěš hlavu, pár jablek, pár trnek, neco sa přikůpí.....když tak nejaký zemák a řepa no a zase bude co pit :-)
Otec žába, dítě žába....to jsou dneska věci...

T-Diesel

iiiiha
no baze cosi je, ale vesmes uschle na zemi
ale je to zvlastni, strom od stromu, nekery je osypany ale velka vetsina letos nedala nic, leda tak za hrst trnek ze stroma

Gogo

Hééééj defooo, u vás toho mosí byt kua že to nestihate pit!!!
Ještě by jsi chudaka o švestičky chtěl připravit...  :WTF:
;)
Otec žába, dítě žába....to jsou dneska věci...

T-Diesel

a ja ze gogosa predbehnu a zas nic kurde  :WTF:

bibo

jo gogo uplatky hejbou světem :)

Gogo

nj co už :-)
žízeň je všude....
Otec žába, dítě žába....to jsou dneska věci...

Romanius

no Gogúúúúšúúúú, tak jak som sa začal zajímat vo ty trnky, to jak keby som píchol do vosího hnízda :) jeden súsed ide teda robiť povidla, od neho dostaneme zopár na koštofku, druhý ide páliť a už ma zlomil na tie naše duranzie za pár litríkov, už som ochutnal minuloročnú a teda akože fajnéééé - to zas bude kandelábrov voblitých :) tak prepáč za nádeje, ale ved máte kua dosť ako som čítal ...  8)

Lihobaron


Gogo

jooo a ještě něco, kua přejmenuj se zasejc na zidana, kua drat a neser mě.
Tohlke bylo jemný é a nenápadné naznačení, že pod původním jménem Tě máme rádi a pod lihobaronem nám lezeš woe na nervy tak šup šup jardo, jinak.... :-)))  :BMS:
Otec žába, dítě žába....to jsou dneska věci...

Gogo

woe zidane kua neser, tady to má každý, tohle je jen tak když se staví kámoši na pokec, nebo v zimě na nachlazení a občas vypálit červa.... tohle nic není :-)
Když přijdou chlapi dělat něco na baráku, tak se litr vypije za dopoledne :-)
Když se jde na návštěvu, lahvinku s sebou... to se kua vypije ani nevíš jak. :WTF:
Otec žába, dítě žába....to jsou dneska věci...

Lihobaron

tyvole, tolika koralky, me poser, kdo to pak ma chlastat, to to lejes po vecerech aj do harantu, ne??  :WTF:  ;D

Gogo

Kam přijet?? At to spočtu jestli to má smysl :-) Ale myslím, že má tohle má smysl vždy....6 plných stromů :-) uaaa
Otec žába, dítě žába....to jsou dneska věci...

Romanius

Tak celkovo to je 4.563.851 ks na stromoch a 469.513 ks na zemi :-)

bibo

v klidu to přepočítej  máš čas :)

Romanius

gogo, fakt by si chcel? máme 1 strom priamo u nás, 1 na rozhraní pozemku, ale sused má ešte tuším dalšie 2 a z druhej strany asi dalšie 2 stromy. nikto to neoberá, padá to, hnije. cez víkend sa spýtam susedov, prípadne skúsim odhadnúť kolko tam toho je. a oplatilo by sa to pre to prísť?

bibo

je fakt že loni jich tu bylo taky mraky a letos nic :(

Gogo

No suche je to to ju, ale zase jsou díky slunku dost cukernaté, tak v nejhorším se to naředí trochou moštu z jablek :-) I když letos neni ani jablek :-(
Romko jestli se Ti nechcou vařit povidla, tak nějaký sud mám ještě prázdný :-) klidně Tě jich zbavím :-)
Otec žába, dítě žába....to jsou dneska věci...

T-Diesel

tak sem vcera kosil travu pod stromama aby sa to lepsi sbiralo a utrhnul sem si par trnek a neni v nich skoro zadna stava, je to vyschle
stejne tak je vyschla zem, praskliny ze do nich strcim dlan  :(

Lihobaron

Citace: Gogo kdy August 21, 2012, 08:19:56 PM
::) ::) ;)   Máme teho dokopy 2,5 tuny.

to zní dobře  :D

Romanius

my tých duranzií máme teda hodne na stromoch, vetvy sa lámu a neviem čo s tým. asi budem variť povidla, 11 hodin ...  :-\

T-Diesel

8 metraku na kazdeho, to tez neni veru malo :)
ale sak nech, enom nech to potom tece  ;)

Gogo

No to néni enem pro mě, to máme tak do kopy ve třech :-) :o
Otec žába, dítě žába....to jsou dneska věci...

T-Diesel

jaj, toz to je celkem dost, petadvacet metraku, to jedes ve velkem :)

my mame hrusticky a cosik aj z durancii snad bude, tak uvidime, ale zadna slava letos

Gogo

počkaj chlapče, to jako že u vás nesů trnky woe??
Kua tak to ste v řiti jak Baťa s dřevákama...
U nás nebyly, tak jsem od bratrů ze Slovači neco kůpíl no a už to fajně kvasí :-))))
::) ::) ;)   Máme teho dokopy 2,5 tuny.
Otec žába, dítě žába....to jsou dneska věci...

T-Diesel

gogo vymenim plnu za prazdnu  8)

Gogo

nj Tobě to věřím :-) :o
Otec žába, dítě žába....to jsou dneska věci...

Lihobaron

plnej mi nevadi, to vylejuu :)

Gogo

Mám  několik modrých, ale už jsou plné, ještě přemýšlím, kde jich pár sehnat :-)))
Otec žába, dítě žába....to jsou dneska věci...

atnarfus

Pivo se nedařilo tak sázíš na jistotu?

Romanius

Švestičky urodili? Tiez take zhanam, novy sa mi kupovat nechce ...

Lihobaron

nema nekdo doma starej plastovej sud cerny nebo zeleny barvy?? takovej ten festovni, prumer cca 50cm?? neco takovyho..

Ladik

myslíš na loňskej koncert :-))))))))

elpidio

Nechce někdo lístky na Springsteena ? Tak nějak jsem zapomněl prodat ty co mi zbyly...
Ne, hádejte, mám Rujánu.

Krtek


atnarfus

Já jsem se ho ještě ani nezeptal.