Bazar, veteš...

Založil elpidio, March 19, 2012, 08:48:45 AM

« předchozí - další »

0 uživatelé a 1 Host prohlíží toto téma.

FPT

skoro se bojím se tady na něco zeptat, ale...

nemáte někdo doma krátkej kabel, co by měl na obou koncích 3,5 stereo jack? krátkej, ideálně 10-20 cm.
--O-o-O--

Ladik

už ve chvíli kdy jsi napsal že někdo z anglie chce tvůj monitor jsem říkal že to bude hrozná pikovina

ferinom

No ako som predpokladal. Vyuziva system "zadrzne".

elpidio

November 29, 2012, 03:27:37 PM #86 Last Edit: November 29, 2012, 03:31:45 PM by elpidio
Raději jsem se na to vykašlal a už se neozval.
Hehe, teď vidím, že jsem dobře udělal.
Ne, hádejte, mám Rujánu.

ferinom

Citace: elpidio kdy November 26, 2012, 08:05:18 PM
To já taky, ale on poslal adresu a že souhlasí s cenou a zaplatí předem. Adresa (pravá ?) taky existuje. Je to takový domeček. Divný je, že novej tam stojí 380 Liber a za tenhle by dal s poštovným desítku. Proto bych bral ten PayPal.

To ze zaplati este neznamena ze nemoze stornovat do urciteho casu platbu. A banka ti tie prachy strhne spat. Staci ak nejako dokaze ze si mu nic neposlal.


SirTom

Citace: elpidio kdy November 26, 2012, 07:24:23 PM
Nevíte někdo jak probíhá příchozí platba v Eurech na český účet ? Respektive kolik si spořka může strhnout.  ?

Nutno prostudovat sazebník banky, zda nemá poplatky za příchozí platby nebo podobné hovadiny. Jinak se standardně používá u mezinárodních plateb atribut "každý svoje" tzn. případné poplatky spojené s transakcí platí ta strana jejíž banka je vyžaduje.
PayPal - pokud se nemýlím u osobních účtů poplatky nejsou, ale to bych si raději ověřil na PayPal.

elpidio

To já taky, ale on poslal adresu a že souhlasí s cenou a zaplatí předem. Adresa (pravá ?) taky existuje. Je to takový domeček. Divný je, že novej tam stojí 380 Liber a za tenhle by dal s poštovným desítku. Proto bych bral ten PayPal.
Ne, hádejte, mám Rujánu.

Lihobaron

tyvole ja dycky z UK jen kupoval.. ale je mi nejak divny, ze by tam zrovna nekdo stal vo monitor, dyk toho je vsude spousta.. ja osobne bych byl podezrivavej a raci na to hodil boba..

elpidio

Nevíte někdo jak probíhá příchozí platba v Eurech na český účet ? Respektive kolik si spořka může strhnout. Mám možnost ten monitor prodat Britovi do Londýna a chce po mně tyto údaje:

Bank Name:
Account number:
Owners name:
Country:
Tel:
TOTAL + sending cost:

To by snad nemělo být zneužitelný, ne ? Bral bych platbu přes PayPal, ale tam se obávám taky pěkných poplatků. Netušíte někdo kolik by to mohlo být z 350 € ?
Ne, hádejte, mám Rujánu.

Lihobaron

to samy je ve vysokym mejte, dneska 32.50 a dalsi 3pumpy vedle ta sama cena..

petrklm

Citace: FPT kdy November 22, 2012, 10:51:56 PM
no tak do ústí kvůli tomu jezdit nebudu...
No je to pro tebe daleko, ale já psal o sobě :). Tady (v Teplicích), je i na český poměry hromada benzínek a všechny se někdy od počátku léta držej ceny na TankONO, aktuálné 32,90. Samozřejmě jsou teď všechny pumpy rovnoměrně obsazený, dřív třeba o Shell zavadili akorát řidiči služebáků, protože dárky, no... Já zůstal věrnej tý ONO, protože to mám za rohem a pak taky proto, že držely vždycky nízký ceny a teď je v tom nechci nechat. Ale moc nás není, tak jsem zvědavej, jak dlouho to ONO ustojí.
Lincoln Town Car Executive 2001 - V8, 4,6l

Even The Way May Be A Target

FPT

--O-o-O--

elpidio

Tady v Brně draho - 36-37/litr. Do služebního vezmu v Jihlavě levněji Vervu než tu obyč naftu. Kolega mi doporučil dobrou aplikaci na mobil.
Ne, hádejte, mám Rujánu.

FPT

no tak do ústí kvůli tomu jezdit nebudu...
--O-o-O--

atnarfus

November 22, 2012, 10:49:44 PM #75 Last Edit: November 22, 2012, 10:52:00 PM by atnarfus
Koukni na mapu kde je Ono. U nas Shell prodava benzin za 37. Vsude okolo za 33. Jednoduse proto, ze v JH, Jihlave a v Tabore by za 37 neprodali ani litr.

FPT

petře, to mi řekni kde, tady kolem teda ne. já musím tankovat v práglu...
--O-o-O--

atnarfus

Nemám protoze to tak uz dva roky delam. U nas benal za 36. J. Hradec, Tabor a Jihlava za 33. Jezdim pravidelne pres Hradec a kdyz tanku tak tech 70 litru, tak uz je to zajimave.
Na Shell ale kaslu. Jezdim k TankOno. Ti ti vyprovokovali, tak jim davam vydelat.

petrklm

U nás všude za 32,90  ;D ;D ;D
Lincoln Town Car Executive 2001 - V8, 4,6l

Even The Way May Be A Target

Lihobaron

voe nejlevnejsi jastrzebie zdroj :) tam su byl neska :)

Krtek

Hele bando nemáte někdo pár zbytečnejch kanystrů 20L ? Když  vidim ty ceny u Shellky v Práglu a Plzni tak mně zase chytá fantas vzít auto s největší nádrží, 5 kanystrů a jednou za měsíc natankovat do všech 3 aut. U nás stojí u Hypernohy benál od 35 kč vejš

http://www.ceskybenzin.cz/aktualni-ceny-PHM-na-cerpaci-stanici/Shell/2/

elpidio

Myslím že v pohodě. Nic mu není, starý 8 měsíců a novej je za 12. Když ne, tak si ho nechám. Spokojenej jsem maximálně, obzvlášť když si ho zkalibruju. Můžu jen mít 24 SX řady.
Ne, hádejte, mám Rujánu.

Gogo

Já Ti to elpidio nevyčítám, jen poznámka k ceně-za tuhle cenu se to myslíš prodá?
Otec žába, dítě žába....to jsou dneska věci...

elpidio

Citace: Gogo kdy November 20, 2012, 10:58:10 PM
zy 10t. bez dph je nový...

Bez dph nakupovat nemůžu, to jen vykořisťující kapitalisti.
Ne, hádejte, mám Rujánu.

atnarfus

Vím že tento monitor je hlavně o věrnosti barev, ale nedá mi to. Kam proboha chodí na to rozlišení? I deset let stará devatenáctka CRT jede na 1600x1200. Obdobný 21" veterán umí 1920x1440.
Za naprosto zoufalé minimum považuji na širokoúhlém LCD rozlišení 1920x1200 a i tak vidím mřížku.

Gogo

zy 10t. bez dph je nový...
Otec žába, dítě žába....to jsou dneska věci...

elpidio

Ne, hádejte, mám Rujánu.

Gogo

Otec žába, dítě žába....to jsou dneska věci...

elpidio

Možná budu mít na prodej monitor. Nemá někdo zájem ? Kupován koncem března, nasvíceno něco přes 900 hodin.
Ne, hádejte, mám Rujánu.

T-Diesel

hosi kurna... za chvilu mna budete skladat do rakve s takovu... :(

nic, mam tu Golfa petkove rady, 1,9 TDI 77 kw, 145 tkm, 2004, fakt pekny stav s historii a dolozenyma vseckyma opravama. Ve 120 sa tam delaly rozvody. Mel sem to na dilne, neni potreba resit nic, krom jedneho zhavica co je asi kaput. Inac ostatni spotrebak OK. K autu su uplne nove zimaky, letni su na ALU diskach.
Vybava comfortline - napr. vyhrivane sedaky, automaticka digi klima, tempomat, okna + zrcatka v eletrice, pridavne BT rozhrani na sparovani s mobilem (parrot).
135 tisic penez. Fotky a ostatni poslu mailem, zbytek kdyztak po telefooonu.

Ladik

Toník woe gde si čoveče
théma tu na tebe čeká a ty nigde
daj tu toho slepeného, puclewagena z dojčlandu ať víme co nekupit :)

Gogo

Otec žába, dítě žába....to jsou dneska věci...

Krtek

Tak pro Tondu aby se tohle téma dostalo na začátek :-)

FPT

--O-o-O--

brano


FPT

v popisu ale píše 1440×900.
--O-o-O--

brano

To je 4:3 takze 1400*1050 

FPT

1400 na 900, ne?
Já bych vzal i přesto T400. Ale s tím HP pravděpodobně chybu neuděláš.
--O-o-O--

T-Diesel

s manikem od T400 sem mluvil, puvodne v tom nojbuku byl displej 1280x800 (snad to pisu spravne), on si ho pak vymenil za 1400x1050, takze ten tam neni origo z vyroby.
asi veznu to HP, dava na to zaruku a podle recenzi to taky neni spatny stroj.

FPT

já osobně bych vzal ten T400.
--O-o-O--

T-Diesel


T-Diesel

kupim nojbuk
pro sestru do skoly
idealne 14" nebo tak, aby to nebylo velka tezka kraksna na noseni

chcu to tento vikend obhlednut a bud veznu neco pres inzerat nebo jestli nekdo neco nabidne, tak trebas aj tady. Cena cca 5 - 6 tisic, za to snad neco pouzitelneho sezenu.

zatim sem si psal ohledne tehotok:
http://pc.bazos.cz/inzerat/18202172/Lenovo-Thinkpad-T400-P8400-Core2Duo-nova-baterie.php

petrklm

Nemáte někdo zájem? Nic o tom nevím, jen to, že ho prodává známej :-)
http://www.sauto.cz/osobni/detail/saab/900/11402861?goFrom=list
Lincoln Town Car Executive 2001 - V8, 4,6l

Even The Way May Be A Target