Zbraně, bouchačky, nože - a tak vůbec

Založil Jerry.Gunman, March 15, 2012, 06:55:46 AM

« předchozí - další »

0 uživatelé a 1 Host prohlíží toto téma.

Jerry.Gunman

Asi tak...
Dceři bych (i v jejích 9 letech) do ruky bouchačku klidně dal, ALE:
(1) pouze pod mým důkladným dozorem
(2) pouze pokud by po tom vysloveně toužila
(3) když bych ji bedlivě poučil
(4) a svěřil bych jí buďto revolver, nebo pistoli s 1-2 náboji

dávat devítiletému dítěti do ruky uzi v režimu full auto, to je kravina hodná českého poslance či polycajta :D
.         Citroen C5/III Exclusive, auto s guľama
Colt Diamondback + Remington + Government + CZ 27

Proč mají včely med? Protože mají královnu
Kdyby měly presidenta, maj akorát hovno...

brano

Je aj video. Vystrelila ranu, retard ju pochvalil a prepol jej to na davku. Uzi je taka aka je, kadence vysoka, vaha nizka, dieta male a uzi prvy krat v rukach. Takze po tretej rane uz bola hlaven kolmo k zemi a panko mal dieru v palici.

Jerry.Gunman

Mno, tak jestli to skutečně proběhlo tak, jak bylo deklarováno ve zprávách (že jí to vrazil do tlapek přepnutý na střelbu dávkou), pak si pan instruktor o "darwinizaci" doslova koledoval :D
.         Citroen C5/III Exclusive, auto s guľama
Colt Diamondback + Remington + Government + CZ 27

Proč mají včely med? Protože mají královnu
Kdyby měly presidenta, maj akorát hovno...

fido

To je na Darwinovu cenu:
K tragické nehodě došlo v pondělí ráno na střelnici v americkém státě Arizona. Devítiletá dívka tam trefila střelou ze samopalu uzi do hlavy instruktora, který jí ukazoval, jak se zbraní zacházet.
http://www.novinky.cz/zahranicni/amerika/346059-devitileta-divka-zastrelila-samopalem-instruktora.html

Jerry.Gunman

Pro ty, kteří na to (čistě náhodou) doposud nenarazili :D
http://www.stream.cz/porady/nicenipovoleno

Sice to není bohvie čo, ale člověk se u toho docela zabaví
.         Citroen C5/III Exclusive, auto s guľama
Colt Diamondback + Remington + Government + CZ 27

Proč mají včely med? Protože mají královnu
Kdyby měly presidenta, maj akorát hovno...

bibo

děti odrustaj že bych konečně pořídil ten pas doted to nešlo :(

Jerry.Gunman

Hergot, mít zbytečných 2x 30.000 tak do nich jdu
http://www.panzer.cz/cs/pistole/11-pistole-c-38-9mm-nickel.html
http://www.panzer.cz/cs/pistole/37-pistole-cz-38-9-mm-vz22.html

Štábní kapitán Morávek sice při akcích užíval spíše vz 24, ale ty vz 38 mi k němu nějak víc pasují
.         Citroen C5/III Exclusive, auto s guľama
Colt Diamondback + Remington + Government + CZ 27

Proč mají včely med? Protože mají královnu
Kdyby měly presidenta, maj akorát hovno...

bibo


Jerry.Gunman

.         Citroen C5/III Exclusive, auto s guľama
Colt Diamondback + Remington + Government + CZ 27

Proč mají včely med? Protože mají královnu
Kdyby měly presidenta, maj akorát hovno...

Jerry.Gunman

Ještě, že zbraně mají v rukou profesionálové :)

Woskowec + VéRich + Yežek

Tři strážnici :D :P :D :P

Nehádejte se, prosím vás,
nehádejte se, prosím vás,
nehádejte se, prosím vás teď,
bububu!
Kdo se hádá? Já to nejsem.
Dejte pokoj nebo vám tu,
na mou duši, vrazím jednu hned
přes hubu.
Kdo tam pude? Já tam nejdu.
Jděte tam vy! Ať tam jde on!
No tak pudeš nebo nepudeš?
Nepudu!
No tak, páni, tak se o tom
dohodnem po půlnoci.

Před strážnicí
stáli truchlíci
tři strážníci
asi ve dvě v noci.
Strážníci tři
byli v rozepři,
kdo zůstane hlídat
na strážnici.
A že se nepohodli,
neměli pohodlí.
Před strážnicí
stáli plačící
tři strážníci
asi ve tři v noci.

Nehádejte se, prosím vás,
nehádejte se, prosím vás,
nehádejte se, prosím vás teď,
bububu!
Kdo se hádá? Já to nejsem.
Dejte pokoj nebo vám tu,
na mou duši, vrazím jednu hned
přes hubu.
Kdo tam pude? Já tam nejdu.
Jděte tam vy! Ať tam jde on!
No tak pudeš nebo nepudeš?
Nepudu!
No tak, páni, tak se o tom
dohodnem po půlnoci.

Zatím co se strážníci před strážnicí hádali,
zloději se opatrně na strážnici vkrádali.
Lehli si do postelí a dlouho dlouho mysleli,
proč, že se ti strážníci nehádají na strážnici.
Zatím, co se zloději na strážnici ke spánku ukládají,
strážníci se raději před strážnicí hádají.

Nehádejte se, prosím vás,
nehádejte se, prosím vás,
nehádejte se, prosím vás teď,
bububu!
Kdo se hádá? Já to nejsem.
Dejte pokoj nebo vám tu,
na mou duši, vrazím jednu hned
přes hubu.
Kdo tam pude? Já tam nejdu.
Jděte tam vy! Ať tam jde on!
No tak pudeš nebo nepudeš?
Nepudu!
No tak, páni, tak se o tom
dohodnem po půlnoci.

Před strážnicí
stáli truchlíci
tři strážníci
asi ve dvě v noci.
Strážníci tři
byli v rozepři,
kdo zůstane hlídat
na strážnici.
A že se nepohodli,
neměli pohodlí.
Před strážnicí
stáli plačící
tři strážníci
asi ve dvě v noci.

Nehádejte se, prosím vás,
nehádejte se, prosím vás,
nehádejte se, prosím vás teď,
bububu!
Kdo se hádá? Já to nejsem.
Dejte pokoj nebo vám tu,
na mou duši, vrazím jednu hned
přes hubu.
Kdo tam pude? Já tam nejdu.
Jděte tam vy! Ať tam jde on!
No tak pudeš nebo nepudeš?
Nepudu!
No tak, páni, tak se o tom
dohodnem po půlnoci.
.         Citroen C5/III Exclusive, auto s guľama
Colt Diamondback + Remington + Government + CZ 27

Proč mají včely med? Protože mají královnu
Kdyby měly presidenta, maj akorát hovno...

elpidio

Ne, hádejte, mám Rujánu.

Lihobaron

Citace: fido kdy May 26, 2014, 01:50:53 PM
byli zraněni tři strážníci,"

podle me frajer.. jednou kulkou  OK  *886*

fido

Tolik k debate o odzbrojeni laicke verejnosti:

"Neodbornou manipulací se zbraní jednoho ze strážníků na služebně v Praze 5 došlo k náhodnému výstřelu. Následkem odrazu střely od podlahy byli zraněni tři strážníci,"
http://prazsky.denik.cz/nehody/pri-manipulaci-se-zbrani-byli-v-praze-postreleni-tri-straznici-20140526.html

Krtek

je divnej, no a ? Na jeho pěvecký kvality to nemá vliv.
Já potkávam každej den ve Zdicích něco podobnýho. Má to fousy, sukni a copy jak nějakej viking. A pořád se to divně kejve a uculuje. Asi postiženej. Jak zpívá, nevim.

Vena

Není většího nebezpečí než domněnka, že něco skutečně existuje jen proto, že si přejeme, aby tomu tak bylo.

Krtek

no co, zpěv tomu jde. Tak ať klidně zpívá celýmu světu..... v rádiu.

Jerry.Gunman

2 Braňo:
Co na to říci...
Dopadneme jak staří Římani - civilizace padne a nastanou nová temná staletí.
A protože jsme technologicky mnohem výše, nežli Řím, tak ten pád bude sice delší, ale také mnohem hlubší a drsnější
.         Citroen C5/III Exclusive, auto s guľama
Colt Diamondback + Remington + Government + CZ 27

Proč mají včely med? Protože mají královnu
Kdyby měly presidenta, maj akorát hovno...

brano

Ono to neskonci ani potom, to je jasne snad kazdemu okrem tych debilov. Ale svet ma ovela dolezitejsie problemy :

http://www.sme.sk/c/7201439/bradata-spevacka-meni-politiku-rakusania-podporili-gayov-uz-pred-nou.html

Ako sorry, z tohoto mi je pekne zle...preferovat budeme taketo stvorenia.

Jerry.Gunman

Tak nevím - doopravdy kráčíme přímou cestu do prdele?
http://www.gunlex.cz/aktuality-strelci/skotsko-licence-na-vzduchovky/

Z věty "Nikdy to neskončí, dokud nebude zakázáno jejich držení" mi běhá mráz po zádech  *952*
.         Citroen C5/III Exclusive, auto s guľama
Colt Diamondback + Remington + Government + CZ 27

Proč mají včely med? Protože mají královnu
Kdyby měly presidenta, maj akorát hovno...

fido

Citace: Jerry.Gunman kdy April 19, 2014, 06:41:10 PM
Jak vidím cokoli u čehož je autorem Petr Hájek, mám problém tomu uvěřit - ale je fakt, že u fašistických a zpátečnických elementů (tedy bělošských heterosexuálů, živících se svou vlastní prací) OuBava moc populární není :D

tohle je teda Erika Hajkova...nevim, jestli jsou pokrevne sprizneni, jista podoba tam je, nicmene u zprav prevzatych ze zahranicnich
zdroju je prekladatel a komentator irelevantni. Jedine, co je smutne je, ze podobne zpravy do medialniho mainstreamu NIKDY
neprosaknou. Stejne jako vsechny pochody na podporu tradicni rodiny, proti EU, proti "usporam" (ve skutecnosti nejde o vykrikovani
socek, ze chteji vyssi davky, ale o to, ze stat nesnizuje dane, ale snizuje sluzby, ktere slibil za dane puvodne jeste nizsi), proti
bruselu atd. Ja zahranicni zpravy sleduju docela dost a pro me osobne aktualni svet vypada uplne jinak, nez jak ho prezentuje
mainstreamova medialni fikce. Dluzno rici, ze sice obcas horsi, ale v celkovem meritku, ver, nebo never, jako daleko lepsi.
Treba kvuli zpravam, jako je ta vyse zminena - tedy, ze v lidske spolecnosti existuje solidarita, soudrznost a sila, vzeprit se
politicke zvuli. To vypada jako nadeje...




Jerry.Gunman

Citace: fido kdy April 19, 2014, 12:44:41 PM
Rekl bych, ze se v USA brzo strhne bitva o pravo nosit zbrane, jen se ceka na vhodnou rozbusku - treba tuhle:
http://protiproud.parlamentnilisty.cz/svet/obcan/svobody/959-obcanska-valka-v-usa-rozbuska-doutna-chysta-se-pochod-na-washington-stravi-obama-texasky-rizek-po-ukrajinsku-nebo-je-vsechno-jinak.htm

Jsem zvedav, jak to dopadne, v Texasu jeste ustavni pravo berou vazne, ne jak v buzerantske a levicacke Kalifornii :)

Jak vidím cokoli u čehož je autorem Petr Hájek, mám problém tomu uvěřit - ale je fakt, že u fašistických a zpátečnických elementů (tedy bělošských heterosexuálů, živících se svou vlastní prací) OuBava moc populární není :D
.         Citroen C5/III Exclusive, auto s guľama
Colt Diamondback + Remington + Government + CZ 27

Proč mají včely med? Protože mají královnu
Kdyby měly presidenta, maj akorát hovno...

fido

Rekl bych, ze se v USA brzo strhne bitva o pravo nosit zbrane, jen se ceka na vhodnou rozbusku - treba tuhle:
http://protiproud.parlamentnilisty.cz/svet/obcan/svobody/959-obcanska-valka-v-usa-rozbuska-doutna-chysta-se-pochod-na-washington-stravi-obama-texasky-rizek-po-ukrajinsku-nebo-je-vsechno-jinak.htm

Jsem zvedav, jak to dopadne, v Texasu jeste ustavni pravo berou vazne, ne jak v buzerantske a levicacke Kalifornii :)

Jerry.Gunman

Citace: elpidio kdy April 01, 2014, 04:44:50 PM
Kalendář nemáš ? Dnes nevěřím ničemu.  Viz http://www.youtube.com/watch?v=IYVBaTD0zqw  BOHOUS

Hele, když může být realitou tohle http://www.vlada.cz/ a tohle
https://www.google.cz/search?q=prezident+%C4%8Dr&ie=utf-8&oe=utf-8&rls=org.mozilla:cs:official&client=firefox-a&channel=fflb&gfe_rd=ctrl&ei=bsg7U5DzO-vb8gettYCIAQ&gws_rd=cr

tak mně už nějakej apríl ani moc nebere...
.         Citroen C5/III Exclusive, auto s guľama
Colt Diamondback + Remington + Government + CZ 27

Proč mají včely med? Protože mají královnu
Kdyby měly presidenta, maj akorát hovno...

elpidio

April 01, 2014, 04:44:50 PM #287 Last Edit: April 01, 2014, 04:52:58 PM by elpidio
Kalendář nemáš ? Dnes nevěřím ničemu.  Viz http://www.youtube.com/watch?v=IYVBaTD0zqw  BOHOUS
Ne, hádejte, mám Rujánu.

Jerry.Gunman

.         Citroen C5/III Exclusive, auto s guľama
Colt Diamondback + Remington + Government + CZ 27

Proč mají včely med? Protože mají královnu
Kdyby měly presidenta, maj akorát hovno...

Jerry.Gunman

OK, když mne tolik ctihodných gentlemanů přesvědčuje, že je to kravina, tak to na tom jejich tvrzení možná něco bude :D
.         Citroen C5/III Exclusive, auto s guľama
Colt Diamondback + Remington + Government + CZ 27

Proč mají včely med? Protože mají královnu
Kdyby měly presidenta, maj akorát hovno...

FPT

Taky jsem koukal, že ho pár mých známých zná.
--O-o-O--

elpidio

V tom případě by jeho kamarád byl kamarád mých, asi pěti, kamarádů  :)
Ne, hádejte, mám Rujánu.

FPT

můžeš to mít třeba od zbrojařskýho papeže, ale to, že se v holandsku nesmějí nost ŽÁDNÝ nože, prostě není pravda.

další věc - pro sběratelské účely je v tom zákoně explicitně stanovená výjimka, takže další nepravda.
poslední - města mají možnost omezit  nošení nožů v určitých obvodech, takže je pravda, že v městech, barech, na koncertech apod je obvykle nošení nožů zakázáno úplně, ale to opět nesouhlasí s tím, co je v tom e-mailu.

to, že policista neví, co se v zákonech skutečně píše, není nic neobvyklýho. je to zcela běžný u nás, v německu, v rakousku a podle rychlého dotazu na jednu známou holandskou rodinu to ani tam není nic zvláštního.

tyhle historky jsou poměrně sofistikovaným způsobem dehonestace odpůrců "utahování šroubů", je totiž lákavé na to skočit a propagovat. pak ti to někdo vyvrátí a rázem vypadáš nedůvěryhodně.

zeptej se toho člověka, jestli to je skutečně JEHO kamarád, aby bylo jasno.
--O-o-O--

Jerry.Gunman

March 31, 2014, 08:22:33 AM #281 Last Edit: March 31, 2014, 08:24:28 AM by Jerry.Gunman
Tak jo - sice to mám od člověka, se kterým se známe už skoro 20 let a stejně dlouhou dobu nepřetržitě pracuje v mezinárodním obchodě se zbraněmi - ale je to samozřejmě hoax; kdo nic nedělá, nemá se čeho bát; policie je přísná, ale spravedlivá a naše i evropské zákony jsou vytvářeny pro dobro všech a vůbec nikoho neomezují... 
.         Citroen C5/III Exclusive, auto s guľama
Colt Diamondback + Remington + Government + CZ 27

Proč mají včely med? Protože mají královnu
Kdyby měly presidenta, maj akorát hovno...

FPT

JE to hoax. A jako většina z nich velmi lehce ověřitelnej.

"As of 2011 in the Netherlands a new law prohibits ownership or possession of the following knives, whether kept at home or not: Stilettos, switchblades, folding knives with more than one cutting edge, throwing knives, folding knives with an overall length of more than 28 cm when open, butterfly (balisong) or gravity knives, disguised knives (belt knife, sword cane, etc.) and push daggers.[9] Also, it is illegal to carry a fixed-blade knife with more than one cutting edge, though such a knife may be kept at home for collector purposes.[9]

In addition to national laws, each Dutch city and urban district has the right to prohibit carrying of any knife that can potentially be used as a weapon in certain "no-go" areas.[9] Normally a "no-go" area includes all built-up urban areas including bars, cafés, concerts, and public gathering places or events.[9] In public, a knife must be transported in such a manner so that it is not directly usable by the owner, such as storing the knife in a locked case for carrying in a backpack, or placing the locked-up knife in a storage area of a vehicle separate from the passenger compartment.[9]"

Zákon omezující držení nožů je tam hodně přísnej, ale popisu z e-mailu to neodpovídá. Nemění to nic na tom, že jakejkoliv podobnej zákon je svinstvo, ale je to stále hoax.
--O-o-O--

Jerry.Gunman

Citace: elpidio kdy March 30, 2014, 03:54:45 PM
Postavit se proti hoaxům ?

Anglické slovo HOAX [:houks:] v překladu znamená:
Falešnou zprávu, Mystifikaci, Novinářskou kachnu, Podvod, Poplašnou zprávu, Výmysl, Žert, kanadský žertík.

Jako hoax můžeme také označit šířenou zprávu, která obsahuje nepřesné, zkreslující informace, účelově upravené polopravdy nebo směsku polopravd a lží.

Bohužel, dotyčná zpráva hoaxem fakt nejni  :BMS:  :BMS:  :BMS:
.         Citroen C5/III Exclusive, auto s guľama
Colt Diamondback + Remington + Government + CZ 27

Proč mají včely med? Protože mají královnu
Kdyby měly presidenta, maj akorát hovno...

elpidio

Ne, hádejte, mám Rujánu.

Jerry.Gunman

Došlo mi e-mailem od kamaráda, proto zveřejňuji - kam až to může vést, když se proti tomu nepostavíme...

====================================================
Tak jen další, doufám, i trochu motivační příběh - zejména pro ty, které situace kolem tlaků na případnou změnu našich "zbraňových" zákonů nechává zatím chladnější. Co že se nedávno stalo mému kámošovi... Ten, se kterým jsem kdysi dělal u policie a je tam stále činný, jel minulý týden na služební cestu do Holandska. Vzal si tam, neb projížděl přes Německo a problémy rozhodně mít nechtěl, do kapsy ten nejmenší zavírací nožík, co doma vůbec našel... Tam u Nizozemců následně ukázal tu rybičku s vtipným (myslel tedy) komentářem: "hele, koukej, co jsem k vám propašoval...". Jeho Holandský kolega trochu pobledl a povídá: "ty jsi blázen, vdyť to se tu přeci nesmí"... Můj kámoš nevěřil: "Vždyť je malý, ani u Němců takévé zakázané nejsou, přeci...". A zas Holanďan: "V Německu možná, ale tady ne - zde se totiž nesmí nosit ŽÁDNÉ NOŽE"... A pak začal vyprávět, že problém je mít nůž i doma, míněno nějaký "větší a bojový". To znamená že v takové zvláštní zemi si jen tak nemůžete na stěnu ve svém příbytku dát bajonet... No to se musí žádat o speciální povolení (což je na úřadech, zda jej vydají), pokud by jste prý chtěli takové nože sbírat... Můj kámoš byl dosti smutný, kromě jiného právě on má doma krásnou sbírku útočných nožů, tzn. FS dýky, nacistické bojové i slavnostní nože, apod. Při představě, že by to možná mít v budoucnu nemohl a následně dopadl jako Holanďané, mu bylo prý dost špatně...

Toto je opravdu, opravdu šílené. Vyplývají z toho (kromě obludnosti takového nařízení) dvě věci. První je ta, že dotyčný to ustál jen proto, že je policista. Věřím, že pokud by se jednalo o civilního občana jiného členského státu EU měl by z toho opletačky, že by nevěděl kde mu hlava stojí. Druhá je ta, že slovy klasika ,,historie se opakuje" a tímto nařízením jsou v Holandsku už jen krůček od předpisu ,,jeden nůž na jednu vesnici". Vždyť ve feudálním Japonsku ještě koncem 18. století tomu tak bylo. Nůž byl na řetězu přikován většinou v centru vesnice např. u studny a kdo ho potřeboval musel tam. Tak bylo minimálně zajištěno, že zbraně patřily do rukou pouze vládnoucí kastě tj. feudálům-samurajům. Jenže nějak se zapomnělo (min. v Holandsku), že je 21.století a jsme v Evropě. Co bude následovat... kuchyňské nože na registraci, sekerky pouze firmám na speciální povolení?
=================================


Šiřte prosím kde a jak můžete
.         Citroen C5/III Exclusive, auto s guľama
Colt Diamondback + Remington + Government + CZ 27

Proč mají včely med? Protože mají královnu
Kdyby měly presidenta, maj akorát hovno...

Jerry.Gunman

.         Citroen C5/III Exclusive, auto s guľama
Colt Diamondback + Remington + Government + CZ 27

Proč mají včely med? Protože mají královnu
Kdyby měly presidenta, maj akorát hovno...

Jerry.Gunman

JJ, taky pozoruji u svých zbraní jakousi mimořádnou lenost - asi se už nakazili ode mne :D :P
.         Citroen C5/III Exclusive, auto s guľama
Colt Diamondback + Remington + Government + CZ 27

Proč mají včely med? Protože mají královnu
Kdyby měly presidenta, maj akorát hovno...

fido



brano


Jerry.Gunman

Citace: brano kdy January 17, 2014, 11:07:08 AM
16,50€ za nakupne povolenie, 4,50€ za preukaz zbrane. Ale budme radi, zatial mame dost liberalne zakony a hlavne mozem kupit co chcem.

U nás se připravuje nový zbraňový zákon, tak jsem zvědav, co do něho ti blbouni vypotí...
Co zatím vím, tak žádost u "výjimku" (full auto, military) bude zpoplatněna (zatím se vraj hovoří cosi o 5.000 CZK = 200 €, což není zase až tak málo), přičemž po případném zamítnutí se poplatek vracet nebude  BOHOUS
.         Citroen C5/III Exclusive, auto s guľama
Colt Diamondback + Remington + Government + CZ 27

Proč mají včely med? Protože mají královnu
Kdyby měly presidenta, maj akorát hovno...

brano

16,50€ za nakupne povolenie, 4,50€ za preukaz zbrane. Ale budme radi, zatial mame dost liberalne zakony a hlavne mozem kupit co chcem.

Jerry.Gunman

Citace: brano kdy January 17, 2014, 08:49:05 AM
Jak vyhnul? Normalne musim za fizlom vybavit nakupko na kazdu zbran, potom so zbranou naspat za fizlom aby mi vydal preukaz zbrane.

No nic, myslel jsem, že se u vás tato kreténština nezavedla. Beztak je to akurát papír pro papír. Kolik za to platíte? 10€? 20€?
.         Citroen C5/III Exclusive, auto s guľama
Colt Diamondback + Remington + Government + CZ 27

Proč mají včely med? Protože mají královnu
Kdyby měly presidenta, maj akorát hovno...