Song dne, týdne....

Založil Gogo, March 13, 2012, 06:40:24 PM

« předchozí - další »

0 uživatelé a 1 Host prohlíží toto téma.

atnarfus

Netvrdím že tam patří, ale mě nějak nezaujala. Mimo té hrůzy si nevzpomenu na jediný název, nebo text její písničky. Mě při pasivním poslechu rádia spíš zaujmou takové ty jednorázové výstřely jako Of Monsters and Man. Ta jejich zpěvačka má super přízvuk.

FPT

--O-o-O--

FPT

mně teda ne, vůbec mi nepřijde, že by patřila do šedi. ta prezidentská je ale slabší, to uznávám.
--O-o-O--

atnarfus

Pink mi tak nějak zaniká v šedi ostatních, pouze ta její odrhovačka Dear Mr. President mne pokaždé donutí přeladit rádio.

FPT

heh, to je dobrý (:

jinak co se mě týče, tak koncert pink byl jedním z nejlepších koncertů vůbec, co jsem kdy zažil.
--O-o-O--

elpidio

Ne, hádejte, mám Rujánu.

Lihobaron


FPT

--O-o-O--

Krtek


FPT

--O-o-O--

Krtek

Mně se Klus taky liíbí jak zpívá. Jak bylo zmíněno, na jeho věk umí s jazykem zajímavý věci. Taky je vidět jakej názor maji chlapi po nějakym čase na ženský a lásku :-) Ale nemůžu si pomoct, pokaždý když ho slyšim cejtim nutnost si idchrchlat za něj :-) a připadá mi že se pořád tak nějak přiblble směje když zpívá.

Ladik

mě dneska třeba v hlavě běhá takový ten známý song od táborových ohňů o sedmý kavalérii

bylo to nějak takhle od Vyčítala

..Říkal to Stormbrindžr já měl jsem v noci sen,  pod sedmou kavalééériíí
jak krvííí rudne zem.....

Joo už si vzpomínám Little Big Horn

Gogo

Já ho neznal :-)  Ale lidsky docela sympaťák, hudbou - konečně něco jiného :-)
Ale je fakt, že znám jen pár písnoček, nicméně mě dostal svou prací s jazykem-myslím s češtinou!!
Otec žába, dítě žába....to jsou dneska věci...

Jerry.Gunman

A mně se líbí :D
Takový klučina, hlasem něco mezi Jarkem Nohavicou a Honzou Nedvědem, stylem písniček připomínající Pavla Dobeše před nějakými 25 lety...
.         Citroen C5/III Exclusive, auto s guľama
Colt Diamondback + Remington + Government + CZ 27

Proč mají včely med? Protože mají královnu
Kdyby měly presidenta, maj akorát hovno...

elpidio

Já ho taky nemám rád. Dost mě překvapilo, když ho měl loni Cocker jako předskokana.
Ne, hádejte, mám Rujánu.

FPT

--O-o-O--

binobago

Zas tak dobrej není. Ale rozhodně lepší než Landa. Jenže český posluchač má laťku nasazenou zatraceně nízko.
Ich bin kein Mitglied dieser Konferenz, dennoch möchte ich einen Pinguin

Ladik

je dobrej ale nesedí mi, nerad ho poslouchám a přepínám v autě stanici

Jerry.Gunman

Citace: Gogo kdy March 13, 2012, 09:46:41 PM
Od rána mě to znělo v hlavě, co věc dnes to fakt případ..... za co pane Bože za co....

Já to poprvé slyšel někdy v listopadu (??) 2011 - a od té doby se toho nemožu zbavit. je to prostě hymna tohohle státu  :-X
.         Citroen C5/III Exclusive, auto s guľama
Colt Diamondback + Remington + Government + CZ 27

Proč mají včely med? Protože mají královnu
Kdyby měly presidenta, maj akorát hovno...

Gogo

Od rána mě to znělo v hlavě, co věc dnes to fakt případ..... za co pane Bože za co....
Otec žába, dítě žába....to jsou dneska věci...

Jerry.Gunman

.         Citroen C5/III Exclusive, auto s guľama
Colt Diamondback + Remington + Government + CZ 27

Proč mají včely med? Protože mají královnu
Kdyby měly presidenta, maj akorát hovno...

Gogo

Otec žába, dítě žába....to jsou dneska věci...