Vtipné i nevtipné historky našich politiků

Založil Jerry.Gunman, March 09, 2012, 07:13:06 AM

« předchozí - další »

0 uživatelé a 1 Host prohlíží toto téma.

Jerry.Gunman

.         Citroen C5/III Exclusive, auto s guľama
Colt Diamondback + Remington + Government + CZ 27

Proč mají včely med? Protože mají královnu
Kdyby měly presidenta, maj akorát hovno...


FPT

--O-o-O--

Krtek

Mně teda Pospíšil moc jako průserář nepřipadal. Spíš jeden z těch slušnějších no.. Ale nasral měn tvrzenim že když zpřísníme tresty za vraždy a znásilnění, musíme "dole ubrat" takže kapsáře a drobnou kriminalitu nemůžeme tolik trestat. Takže vlastně šmejd jako ti ostatní.

FPT

Jenom mimochodem, o BL si sice můžeme myslet, co chceme, ale je to další pohled: http://www.blisty.cz/art/64017.html
--O-o-O--

FPT

No jasně, ale dělat z něj mučedníka...
--O-o-O--

Jerry.Gunman

Mně osobně by Pospíšil mohl být klidně ukraden, ale
(1) situace, kdy byl odvolán v době, kdy se začalo šťourat do Radarové Pěnice, resp. do korupce na obraně
(2) byl odvolán v době, kdy se "cosi" našlo i na Nečase
(3) způsob jakým byl odvolán
(4) a jedním z horkých kundidr-ráthů na jeho místo je Náhubkový Zákonodárce Marek Benda

To vše ve mně vyvolává pocit velmi silné nausey  :BMS:   :WTF:  :BMS:  :WTF:  :BMS:  :WTF:  :BMS:  :WTF:
.         Citroen C5/III Exclusive, auto s guľama
Colt Diamondback + Remington + Government + CZ 27

Proč mají včely med? Protože mají královnu
Kdyby měly presidenta, maj akorát hovno...

FPT

No, já nevím, mně vadí ta forma, ale že bych zrovna po něm brečel...
--O-o-O--

Jerry.Gunman

Tak nám odvolali Pospíšila, paní Müllerová :)

Bohužel, je to tak. Dokud se odhalovalo PazDrRáthí  svinstvo u opozice, bylo vše v pořádku.
Jakmile ale nastalo nebezpečí, že by mohlo dojít na Radarovou Pěnici Vlastičku - a ve své podstatě na rozkrývání svinstva na miniserstvu obrany, kde měl dlouhá léta pašalík náš drahý vrchní lučebník a toho času krajně zlotřilý správce kasy naší státní, bylo nutno podniknout jisté kroky.

I "pan čistý" Nečas se rozhodl a odvolal Pospíšila takovým fofrem, že to u nás snad ani obdoby nemá...


KURWA, CO S TÍM DĚLAT?!?!?!?!?!
.         Citroen C5/III Exclusive, auto s guľama
Colt Diamondback + Remington + Government + CZ 27

Proč mají včely med? Protože mají královnu
Kdyby měly presidenta, maj akorát hovno...

brano

Mas istotu ze kazdy den vymyslia nejaku picovinu.

Romanius

a kde sú tie tolko slubované istoty? :) jááááj, jak sa teším na tie kecy dochodcov o tom, ako chudák Robko len na nich myslí :D

Jerry.Gunman

Citace: brano kdy June 19, 2012, 09:38:49 PM
Aj u nas...

http://ekonomika.sme.sk/c/6424032/fico-zverejnil-nove-dane-a-setrenie-zoznam-22-opatreni.html

Kokotiny vymyslat, na to by ich bolo... ale hodit sa dolu hlavou z mosta pod vlak, to ne...  :WTF:

Tož to jsou v pravdě překvapivá, neotřelá a revoluční řešení - zvýšit daně skorem všude a to, co doposud zdaněno nebylo, danit taky. Na správu daní takovéhoto rozsahu ovšem budeme potřebovat zvýšit příslušný úradnický aparát, jehož náklady budou samozřejmě vyšší , což vyvolá nutnost dalšího zvýšení daní, které bude muset kontrolovat ješt ěvětší aparát... Až to skončí v ideálním světě, kde všichni vybírají daně a nepracuje nikdo. Nj, ale když nikdo nepracuje, od koho se ty daně budou vybírat?

:BMS:  :WTF:  :BMS:  :WTF:  :BMS:  :WTF:
.         Citroen C5/III Exclusive, auto s guľama
Colt Diamondback + Remington + Government + CZ 27

Proč mají včely med? Protože mají královnu
Kdyby měly presidenta, maj akorát hovno...

brano

Aj u nas...

http://ekonomika.sme.sk/c/6424032/fico-zverejnil-nove-dane-a-setrenie-zoznam-22-opatreni.html

Kokotiny vymyslat, na to by ich bolo... ale hodit sa dolu hlavou z mosta pod vlak, to ne...  :WTF:

Krtek


atnarfus

Před volbami se začnou prezentovat, že toho jediného pacholka už vyšoupli a teď jsou ta pravá, očištěná strana, která nám bude vládnout spravedlivě. Preference poletí nahoru.

Jerry.Gunman

.         Citroen C5/III Exclusive, auto s guľama
Colt Diamondback + Remington + Government + CZ 27

Proč mají včely med? Protože mají královnu
Kdyby měly presidenta, maj akorát hovno...

Jerry.Gunman

Citace: Gogo kdy May 16, 2012, 06:24:39 PM
No Návrh dobrý, ale Branova varianta je o  chloupek promyšlenější :-) Taková lidštější, plná humanity a pochopení. Hlasuji pro variantu B. :-)  ;D ;D ;D

Mít jistotu, že je to pro PazDrRatha, tak bych to klidně zasponzoroval osobně
.         Citroen C5/III Exclusive, auto s guľama
Colt Diamondback + Remington + Government + CZ 27

Proč mají včely med? Protože mají královnu
Kdyby měly presidenta, maj akorát hovno...

Gogo

No Návrh dobrý, ale Branova varianta je o  chloupek promyšlenější :-) Taková lidštější, plná humanity a pochopení. Hlasuji pro variantu B. :-)  ;D ;D ;D
Otec žába, dítě žába....to jsou dneska věci...

brano

ti drbe ne? bod 1. - nasrat, fajcenie skodi zdraviu, stale to tvrdia
bod 2. - nasrat, zbytocne vydavky, treba setrit, stale to tvrdia
bod 3. - no, dajme tomu...
bod 4. - howno, .45 ACP si necham na zabavu, alternativy su utlct palicou, prepichnut vidlami, strelit malorazkou, cena za kus 1 Kc pripadne Sa.vz.58, streliva je v skladoch neurekom ba az po kokot, ked si tych hajzlov dobre postavis na supu prestrelis aj piatich...

by som ich naucil setrit.

Jerry.Gunman

Citace: brano kdy May 16, 2012, 03:33:54 PM
http://www.sme.sk/c/6378503/kazimir-zrusil-miklosovu-pokutu-pre-harabina.html

nech skapu svine.

Pro takovéto případy bych měl efektivní řešení:
(1) 1 cigareta (á max. 3 Kč)
(2) 1 páska přes oči (černá, textiní, á max. 100 Kč)
(3) a za ranního šírání (zadarmo)
(4) 2x .45 APC do týla (á cca 20 Kč)

za 5 € vyřešen problém v hodnotě několika (desítek??) millionů

Ale mám jistou obavu, že toto řešení se ujme až za několik let  :BMS:
.         Citroen C5/III Exclusive, auto s guľama
Colt Diamondback + Remington + Government + CZ 27

Proč mají včely med? Protože mají královnu
Kdyby měly presidenta, maj akorát hovno...


Jerry.Gunman

Mně je jasné, že PazDrRathovi se spravedlnosti nedostane, ale alespoň trušku by ho tam po tej držce nevymáchané proplesknout mohli, to zasejc jo.
A když už by byli v tom, mohli by pokračovat Jirkou Paroubkem, Mirkem Topolánkem, Mildou Kalouskem... atd.
.         Citroen C5/III Exclusive, auto s guľama
Colt Diamondback + Remington + Government + CZ 27

Proč mají včely med? Protože mají královnu
Kdyby měly presidenta, maj akorát hovno...

brano

Ladiku, to je normalnym ludom predsa jasne. Pamataj vsak ze sudca nie je normalny clovek a zakon nie je rovnaky pre vsetkych. To co mne neuveri ani posraty cajt na ulici im uveri aj najvyssi sud. Za co by som ja isiel do basy, on este vysudi odskodne a ospravedlnenie.

http://www.sme.sk/c/5037583/exposlanca-karlina-sud-oslobodil-spod-obzaloby-za-korupciu.html

http://spravy.pravda.sk/byvaly-starosta-bielik-vyviazol-bez-trestu-fz4-/sk_domace.asp?c=A100316_144259_sk_domace_p23

http://www.pluska.sk/krimi/sudy/sudca-radacovsky-je-nevinny-kokainu-gulovnice-chcel-iba-zbavit.html




Ladik

Citace: brano kdy May 16, 2012, 01:37:41 PM
Hlavne chcem vidiet keby aj nejakym nedopatrenim dratha odsudili natvrdo ako pojde sediet do normalnej basy s normalnymi basistami...  leda hovno. ale najskor mu sud uveri ze tu krabicu dostal nedopatrenim a ani netusil co tam bolo, tak ako sa to uz u nas stalo x-krat. ze men nikto taku krabicu neda, mal som ist do politiky...

jasny doma v podlaze 30 mega, to si tam dala určitě uklizečka z tringeltů :)
chudák o ničem neví


brano

Hlavne chcem vidiet keby aj nejakym nedopatrenim dratha odsudili natvrdo ako pojde sediet do normalnej basy s normalnymi basistami...  leda hovno. ale najskor mu sud uveri ze tu krabicu dostal nedopatrenim a ani netusil co tam bolo, tak ako sa to uz u nas stalo x-krat. ze men nikto taku krabicu neda, mal som ist do politiky...

Krtek

Jerry nedělej si zase takový iluze. Nedavno jsem mluvil s kámošem advokátem. Ex ofo obhajoval něco kolem znásilnění v base. Celkem jsem se divil že to vůbec někdo hlásí... no a ono to fakt bohužel zase tolik moc nefunguje jako si každej myslí tady venku. Televize, posilovny, počítače a že je živíme a oni nic... Naštěstí to tak slastný v base neni a bohužel zas tolik tam toho do řiti nenajebou a je to prej fakt ojedinělej průser.

Jerry.Gunman

Citace: Romanius kdy May 16, 2012, 01:03:07 PM
za chvilu je vonku a bude mleť tou papulou ešte vačšie drýsty ako doteraz ...

No, jestli ho dají do cely s nějakou dobrou společností, tak bude mít pusénku notně opuchlou... A třeba nejen pusénku :D :P
.         Citroen C5/III Exclusive, auto s guľama
Colt Diamondback + Remington + Government + CZ 27

Proč mají včely med? Protože mají královnu
Kdyby měly presidenta, maj akorát hovno...

Romanius

za chvilu je vonku a bude mleť tou papulou ešte vačšie drýsty ako doteraz ...

Ladik

wolové, někdo si vycpává vlhký boty novinama, někdo penězma (sem čet v nějaký diskusi)
vy furt něco máte a von jen dbá aby měl suchý nohy :)
hh 30mega v podlaze, to je prdel, fakt mi zvedl náladu ten blb

Krtek

Podle nedávný podobný situace u VeVerek očekávam, že Dráth dostane podmínku, max. 2 roky na tvrdo. Ale je to fajn vixdět ho odvážet policejnim autem. Mam ale strach že to je fakt divadlo pro lidi aby chvilku zklapli držky :-(

FPT

--O-o-O--

Jerry.Gunman

A tu škatuli se 30 mega v hotovosti, co měl pod podlahou, tak tu mu tam asi taky nastrčili :D
http://www.novinky.cz/krimi/267697-policiste-nasli-u-ratha-30-milionu-ve-skrysi-pod-podlahou.html

JJ, dobrej začátek...
.         Citroen C5/III Exclusive, auto s guľama
Colt Diamondback + Remington + Government + CZ 27

Proč mají včely med? Protože mají královnu
Kdyby měly presidenta, maj akorát hovno...

Tom

Ale notak, dyť on nevěděl, že v té krabici s vínem jsou nějaký peníze.

No, fakt mi jeho zatčení udělalo radost, zmrd jeden!

brano

Aj tak je to sila... kradnu, klamu a este nam aj idu rozkazovat... A kurwa drath v tom nie je urcite sam...

elpidio

Mně také naše politická scéna neudělala takovou radost jako dnes.
Ne, hádejte, mám Rujánu.

Jerry.Gunman

Citace: FPT kdy May 15, 2012, 03:50:10 PM
Citace: brano kdy May 15, 2012, 03:25:15 PM
Ja som si pripravil taky herbar s vystrizkami a vzdy pri kontrole im to podam nech si pocitaju...
Výbornej nápad! To zrealizuju!

Good idea - možná si coś podobného také pořídím :D
.         Citroen C5/III Exclusive, auto s guľama
Colt Diamondback + Remington + Government + CZ 27

Proč mají včely med? Protože mají královnu
Kdyby měly presidenta, maj akorát hovno...

brano

Sice taky drobny protest ale uz ma to fakt sralo... riesia picoviny lebo na viac nemaju, tak im to treba pri kazdej prilezitosti pripominat.

FPT

Citace: brano kdy May 15, 2012, 03:25:15 PM
Ja som si pripravil taky herbar s vystrizkami a vzdy pri kontrole im to podam nech si pocitaju...
Výbornej nápad! To zrealizuju!
--O-o-O--

brano

Nic  z toho nebude a taketo kurvy sa nam stale smeju do oci...

http://www.pluska.sk/plus-7-dni/z-domova/zahada-vodicaku-stanislava-jankovica.html

Toto je tiez vyzivne, neviem preco sa policajti vcera ked ma zastavili a chceli doklady potrebne k vedeniu vozidla chovali tak divne a boli celi cerveni  ked som im podal stranku z casopisu ... a teda este som sa ich pytal ci su ich rodiny hrde na to co robia :)  Kokoti, mozu sa cudovat ze si z nich robia ludia posmech. Ja som si pripravil taky herbar s vystrizkami a vzdy pri kontrole im to podam nech si pocitaju... Inak zaujimava finta je povedat ze doklady mam v aute len ich musim najst, vcera som ich hladal pol hodinu :)))) Ved zakon neuklada ziaden limit. chudaci isli do vyvrtky.

Ladik

Heej hoši  nic mi tak poslední dobou neudělalo radost jako to že zavřeli Ratha.
já su tak ščasnéé, já toho zmrda nemůžu ani cítit a slyšet ho už vůbec ne
doufám, že mu něco přišijou a zavřou mu tu jeho hnusnou jedovatou hubu

Jerry.Gunman

Citace: FPT kdy May 15, 2012, 02:45:20 PM
A z toho jako něco bude?

Znáš to, naděje umírá poslední.

I když ty moje zašly na oubytě již před lety  :BMS:
.         Citroen C5/III Exclusive, auto s guľama
Colt Diamondback + Remington + Government + CZ 27

Proč mají včely med? Protože mají královnu
Kdyby měly presidenta, maj akorát hovno...