Vtipné i nevtipné historky našich politiků

Založil Jerry.Gunman, March 09, 2012, 07:13:06 AM

« předchozí - další »

0 uživatelé a 1 Host prohlíží toto téma.

Lihobaron


fido

Citace: Krtek kdy February 11, 2013, 05:59:32 PM
Skoro bych řek že to vidim podobně jako Fido až na to že podle mně se za česko dopravdy nebil. Kecat neznamená dělat. Frfňal, psal si cestopisy a Lisabon stejně nakonec podepsal. To bylo asi jediný kdy moh něco doopravdy udělat a neudělal.
Ano, s tim me sere taky a bylo to pro me velke zklamani. Nicmene, byl predposledni z Evropy. Kaczynskemu spadlo letadlo
a Komorowski uz to "vyresil". Jeste ho podporoval Cameron, at chvili s podpisem pocka, ze vyhraje volby v UK a vyhlasi
referendum. Volby vyhral a na referendum se vysral. Referendum o vystoupeni z EU se odklada az na 2015, coz bude asi
po jeho volebnim obdobi, kdy jeho odpovednost ke slibu padne. Byl v behu plan na zbaveni Klause svepravnosti. Nepochybuji,
ze byly pripravene i dalsi paky. Kdyz vidim, co EU umoznila platnost LS, tak je mi jasne, ze by se Klausem dlouho brzdit
nenechali. Budto by mu taky spadlo letadlo, nebo by mel nejaky levicovy pomatenec ostrou munici misto airsoftu,
nebo by ho soupli do blazince. Dejiny must go on!


Krtek

Skoro bych řek že to vidim podobně jako Fido až na to že podle mně se za česko dopravdy nebil. Kecat neznamená dělat. Frfňal, psal si cestopisy a Lisabon stejně nakonec podepsal. To bylo asi jediný kdy moh něco doopravdy udělat a neudělal.

petrklm

Já si ho víc, než pro boje za Česko (který to byly?), cením pro jeho postoje k tzv. "globálnímu oteplování" a jinejm ptákovinám.
Lincoln Town Car Executive 2001 - V8, 4,6l

Even The Way May Be A Target

fido

Citace: petrklm kdy February 11, 2013, 01:06:00 PM
No vidíš, aspoň v něčem se shodnem - je to zoufalej článek :). Já Klause nikdy moc nemusel, ale jako president mi nevadil, protože celkem prd mohl změnit. Víc než amnestie, na kterou měl právo, mě naštval tím, jak nevybíravě útočil na Schwarzenberga a na pomoc si přizval skoro celou rodinu. To mu rozhodně na oblíbenosti nepřidalo a je nakonec jedno, že útočil na Schwarzenberga, mohl bejt tím protikandidátem kdokoliv jinej a Klaus by dováděl stejně...

Ja Klause nemusel driv, IMO si z 90-tych letech nese hrichu jako zadny jiny politik (protoze Kalvoda, Dlouhy, Dyba a dalsi svine uz
politiku opustili a Lux uz se smazi v pekle  *943* ). Na druhou stranu, na rozdil od jinych politiku, kteri se postupne bori do bahna konformismu
(protoze nemuzou jinak - kdyby se staveli na zadni, tak je jejich hrichy dozenou a budou odstreleni) on ma odvahu jit proti proudu
(zelene nabozenstvi, eurohujerismus, liberalismus) a rikat nepohodlne pravdy. Jak napsal Orwell - "Rikat pravdu v dobe vseobecneho
klamu je revolucnim cinem". Takze tim se u me hodne rehabilitoval a ja to ocenuju.
  S amnestii nesouhlasim, ale pripoustim argumenty, ze na vine je predevsim nefungujici soudnictvi a osvobozeni by stejne nebyli
potrestani a poskozeni by nebyli odskodneni at uz amnestie je, nebo neni. Svest to vsechno na Klause je trapna manipulace.
  Se Schwarzenbergem to bylo rozhodne zbytecne a nedustojne. Pouzil bych rceni "cim vic se s hovnem mazes, tim vic smrdis".
Karel se predevsim znemoznil sam.

V souctu Klause hodnotim tak pul napul. Docela me sral ale udelal dost dobreho (a odvazneho). Kazdopadne vim, ze uz nikdy nebudeme
mit nikdy prezidenta, ktery by se tolik bil za Cesko, coz je u prezidenta docela dulezity ukol. Zeman je vedle neho trapny kasparek.

petrklm

No vidíš, aspoň v něčem se shodnem - je to zoufalej článek :). Já Klause nikdy moc nemusel, ale jako president mi nevadil, protože celkem prd mohl změnit. Víc než amnestie, na kterou měl právo, mě naštval tím, jak nevybíravě útočil na Schwarzenberga a na pomoc si přizval skoro celou rodinu. To mu rozhodně na oblíbenosti nepřidalo a je nakonec jedno, že útočil na Schwarzenberga, mohl bejt tím protikandidátem kdokoliv jinej a Klaus by dováděl stejně...
Lincoln Town Car Executive 2001 - V8, 4,6l

Even The Way May Be A Target

fido

Citace: petrklm kdy February 11, 2013, 12:26:40 PM
No promiň, ale od Havla to byla tehdy čirá sci-fi a jedinej, kdo to bere vážně, jsi nejspíš ty. Havla nehodlám stavět na piedestal, byl to prostě politik a monhdy i fantasta.
Co říkáš na tohle: http://dialog.ihned.cz/komentare/c1-59294440-odchazeni-vaclava-klause ???

Aha, tak v tom pripade to byla stejna "sci-fi", jako pro cele OSN ktere k celosvetove vlade programove smeruje.
Jsou to 2 roky, co se presne o celosvetovy parlament pokouseli (a budou to delat znova a znova)
http://www.parlamentnilisty.cz/zpravy/Nemcova-Zabranili-jsme-preskupeni-sil-ve-svete-Dalsi-moloch-nebude-171195

Zda se, ze nejsem jediny, kdo to bere vazne, ale zato jsem evidentne jediny, kdo cte noviny.

A nevim, co bych mel rikat na ten zoufaly clanek, co pastujes. Jeste asi pred 2 lety byla
Klausova popularita (k velke nelibosti nemeckych levicackych medii) dlouhodobe na 65%,
zatimco vlada se placala nekde kousek nad nulou. Dokonce i po dlouhe medialni masazi,
kdy neuplynul tyden, aby se do nej nenavazeli, neklesla pod 60%. Az po amnestii, (ktera
omilostnila tretinu lidi, proti tomu, koho vypustilo z veznic to neomarxisticke prase v 90-tych letech),
se povedlo s Klausem konecne zamest. Chapu, ze se spouste lidi ulevilo, protoze narusovat
jim "normalni" realitu vytvorenou medii, musi pusobit znacnou psychickou tryzen, zvlast, kdyz
se ani nenamahaji myslet samostatne.




petrklm

No promiň, ale od Havla to byla tehdy čirá sci-fi a jedinej, kdo to bere vážně, jsi nejspíš ty. Havla nehodlám stavět na piedestal, byl to prostě politik a monhdy i fantasta.
Co říkáš na tohle: http://dialog.ihned.cz/komentare/c1-59294440-odchazeni-vaclava-klause ???
Lincoln Town Car Executive 2001 - V8, 4,6l

Even The Way May Be A Target

fido

Citace: petrklm kdy February 11, 2013, 10:38:04 AM
No, těžko očekávat od politika jakýhokoliv ražení, že na slavnostním zasedání jakýkoliv celosvětový organizace pronese, že je potřeba jí zlikvidovat, že do budoucna nemá šanci na existenci a tak podobně.

Mezi tim, co pises a co rekl Havel je docela zasadni rozdil. Je neco jineho, jestli Havel vyzyva ke vzniku noveho svetoveho radu, ktery bude rozhodovat
o cele planete a neco jineho je podporovat existenci spolecne komunikacni platformy.
Pokud ti nepripada OSN v podobe, v jake si ji predstavuje Havel (celoplanetarni policie) jako nebezpeci, tak to presunme do ponekud soucasnejsiho
a bezne srozumitelneho kontextu:

- obvykle je problem domluvit se se svou rodinou, protoze je problem sladit vsechny predstavy, ale proste se to udela, protoze lidem na rodine zalezi.
- obvykle je problem se domluvit s ostatnimi majiteli domu, protoze je problem sladit vsechny predstavy, ale proste se to nakonec udela, protoze nikdo
  nechce, aby mu dum spadl na hlavu. Casto to ale skripe.
- obvykle je problem se domluvit na obecnim urade, protoze urednik jaksi neproziva tve problemy, ale jista vule tu je, protoze v pristich volbach budes
  ty rozhodovat o tom, jestli tam bude sedet jeho sef, ktery ho tam dosadil. Ale moc uz to nefunguje.
- obvykle je nulova sance domoci se svych pozadavku u "sveho" poslance, ale obcas tam sedi lide, kteri se jeste povazuji za Cechy a nechteji
  primarne skodit sve zemi. Ale je to v naproste minorite. Spise to nefunguje.
- je naprosto nulova sance domoci se jakehokoliv pozadavku v Evropske Unii, pokud clovek neni clenem nejake velke natlakove skupiny (casto
  financovane EU). EU obecne sleduje jen sve zajmy a korporatni zajmy. Kontakt EU uredniku s realitou je zcela nulovy. Narodni celky jsou jim
  ukradene, demokraticky proces temer neexistuje a i nekteri eurohujeri uz zacinaji nahlas hovorit o demokratickem deficitu.

A ted reseni jasne stupnujiciho se problemu s tim, jak se vzdaluje exekutiva od obcana - "udelame celosvetovy parlament, ktery bude obcanovi
vzdalen jeste mnohonasobne dal, nez Brusel." WHAT THE FUCK????

Tak to je to, co navrhoval Havel, nazyvany "humanistou" a "demokratem".

Jestli je nekdo tak tupy, ze ho povazuje za bojovnika za sva prava a svobodu, tak je mi ho lito.

Romanius

no s klausom v tomto úplne súhlasím, pekne to vyjadril

petrklm

No, těžko očekávat od politika jakýhokoliv ražení, že na slavnostním zasedání jakýkoliv celosvětový organizace pronese, že je potřeba jí zlikvidovat, že do budoucna nemá šanci na existenci a tak podobně.
Lincoln Town Car Executive 2001 - V8, 4,6l

Even The Way May Be A Target

fido

a vrele doporucuji procist jeho projevy, mozna to nekterym zaslepenym uctivacum otevre oci. Obzvlaste z teto stranky (doufam, ze jejich relevantnost nebudete zpochybnovat):
http://www.vaclavhavel.cz/index.php?sec=3&id=1&kat=1&from=159#

doporucuji tento:
24.10.1995   Slavnostní zasedání Valného shromáždění OSN New York

Z toho beha mraz po zadech:
Umím si představit, že jeho plenární shromáždění by se mohlo jednou podobat jakémusi parlamentu světa.
Umím si představit, že Rada bezpečnosti může postupně přejímat i jiné úkoly, než které má dosud, a že se může jednou stát hlavním ohniskem operativního rozhodování světové organizace o všech základních věcech jejího zájmu. Jsem přesvědčen, že stálými členy tohoto tělesa v budoucnosti budou - vyváženěji než dnes - nejlidnatější a nejvlivnější státy světa, reprezentující různé kontinenty a civilizační okruhy, případně i některá integrovaná seskupení států, sledujících společnou zahraniční politiku.
Umím si také představit, že OSN jednou zřídí svou stálou mezinárodní jednotku schopnou zasáhnout proti agresorům, jakož i stálé jednotky dozírající na udržování míru, tedy jednotky spíš policejního typu.

Jestli tedy vysmivany Hajek nazval Havla fasistou, mel 100% pravdu.

fido

Citace: petrklm kdy February 11, 2013, 08:21:00 AM
Tek Klaus dělá všechno pro to, aby se na něj nikdy ale opravdu nikdy nezapomnělo: http://www.novinky.cz/domaci/292838-klaus-nazval-havla-extremnim-levicakem-ktery-boril-rad.html

Klaus ma samozrejme pravdu, Havel byl typicky neomarxista. Ostatne, co o Havlovi napsala Margaret Thatcherova:

"Okna kanceláře pana Havla v prezidentském kříde Pražského hradu, kde jsme se toho odpoledne setkali, shlížejí na řeku a Staré Město na jejím druhém břehu. Vybavení kanceláře se od dob Benešových nepochybně změnilo. Vedle stolu stojí velká socha nahé ženy v egyptském stylu: stejně jako prezidentova politika ani jeho umělecké gusto neodpovídá tak docela mému.
O tom, že je prezident Havel antikomunista, nelze pochybovat. Je to ale člověk levicový a obráží se to v jeho pohledu na svět. Druhý den ve svém projevu řekl: "Nastal čas, který vyzývá k novému pochopení světa jako multipolárního, multikulturního a globálně propojeného a k důsledné reformě všeh mezinárodních institucí tak, aby toto nové pochopení zrcadlily..." Takový utopistický jazyk, navíc u někoho, kdo hovoří tak přesvědčivě, mne znepokojuje."

FPT

--O-o-O--

petrklm

Lincoln Town Car Executive 2001 - V8, 4,6l

Even The Way May Be A Target

Jerry.Gunman

Koukám, v polských špitálech je taky veselo
http://www.novinky.cz/zahranicni/evropa/289034-fbi-odhalila-monstrozni-korupcni-aferu-v-polskych-nemocnicich.html

Ono je to "asi" všude stejné - a nezmění se to, dokud na trůn nenastoupí opět král  ;)
.         Citroen C5/III Exclusive, auto s guľama
Colt Diamondback + Remington + Government + CZ 27

Proč mají včely med? Protože mají královnu
Kdyby měly presidenta, maj akorát hovno...

Tom

Hlavně že včera svorně odmávali zvednutí dph a dneska jí nečas dal pápá, zejtra už by podobný hlasování dopadlo jinak.


ferinom

Krtku, u vas neslo o nic ine ako to to vymenit ludi, aby sa naplnila do volieb aj kasa strany tej pipky a samozrejme aj niektorych vreciek ludi. Klasika. Nic viac ani nic menej za tym nehladaj. Ostavila inu stranu, tak jej to rychlo zratali. Dohoda na delenie asi bola ina a ona sa rozhodla ze % este kusok upravi.

Tak ju odpratali.

Jerry.Gunman

2 Krtek:

No, mně přijde docela zábavné, že zatímco na pozici pokladní do Lidlu se dělá výběrové řízení, tak na post ministra v našem absurdistánu stačí lézt do (_!_) předsedovi partaje...

Ona upřímně řečeno celá naše státní správa stojí za psí štěk  *912*  *1001*  *912*  *1001*  *912*  *1001*
.         Citroen C5/III Exclusive, auto s guľama
Colt Diamondback + Remington + Government + CZ 27

Proč mají včely med? Protože mají královnu
Kdyby měly presidenta, maj akorát hovno...

Krtek

Hele Jerry já ti nevim. Nepochybuju o její "odbornosti". Ale všeobecně se tak nějak veřejně traduje jaký jsou v armádě výhodný kšefty a zakázky. Plejtvá se kde to jde. Tak holt holka někoho vyházela, každej si cpe všude svý lidi. Sám nevim co si o tom myslet páč:

a) resort obrany by měl vést někdo kdo se v tom vyzná. Klidně asi náčelník gen štábu nebo nějaká dlouhodbě úspěšná vysoká šajba či co já vim.

b) ovšem takovejhle odborník je tutově namočenej v tom co se tam děje a měl by třeba víc šancí po sobě uklidit. Při nejmenšim ví co se tam děje a nekoná (nevim o nikom kdo by konal) proti tomu stavu nic.

Jerry.Gunman

Hmmm, tak to tto děvenka tedy vzala sakra velkým fofrem.

http://www.novinky.cz/domaci/288419-peake-na-obrane-skoncila-necas-ji-nechal-odvolat.html

Prolítla "obranou" jako gulataxový prášek osmdesátiletou stařenkou, dost toho rozesrala, ledasco posrala, mnohé  nasrala - a už je v hajzlu.

Jen by mne zajímalo, zda taky nedostan enějaké to odchodné za tu utrpěnou psychickou újmu...
JJ, nebýt to k  *827*  *917* , tak je to k  *974* a vice versa
.         Citroen C5/III Exclusive, auto s guľama
Colt Diamondback + Remington + Government + CZ 27

Proč mají včely med? Protože mají královnu
Kdyby měly presidenta, maj akorát hovno...

Ladik


Lihobaron


Jerry.Gunman

Citace: Lihobaron kdy December 18, 2012, 08:46:43 PM
Citace: Gogo kdy December 18, 2012, 07:13:29 PM
mě asi fakt jebne už.....

me spis docela tesi na tom ze preci jen me prinde jakoby se zacali ledy hejbat preci jen mi pride ze pocet tehlech vodhalenejch roste.. a raci zavrenyho s mandatem nez vzajiciho se mandatu ale s podminkou..

Mně by upřímně řečeno potěšilo víc zavřených ...  *827*  *917*
.         Citroen C5/III Exclusive, auto s guľama
Colt Diamondback + Remington + Government + CZ 27

Proč mají včely med? Protože mají královnu
Kdyby měly presidenta, maj akorát hovno...

Lihobaron

Citace: Gogo kdy December 18, 2012, 07:13:29 PM
mě asi fakt jebne už.....

me spis docela tesi na tom ze preci jen me prinde jakoby se zacali ledy hejbat preci jen mi pride ze pocet tehlech vodhalenejch roste.. a raci zavrenyho s mandatem nez vzajiciho se mandatu ale s podminkou..

Jerry.Gunman

Citace: Krtek kdy December 18, 2012, 07:51:14 PM
Nemá náhodou zaměstnavatel povinnost vyhodit tě z práce když jdeš do basy ? já mam za to že jo.

Nejsem si jist, zda na sezení v parlamentě se vztahuje zákoník práce  *871*
.         Citroen C5/III Exclusive, auto s guľama
Colt Diamondback + Remington + Government + CZ 27

Proč mají včely med? Protože mají královnu
Kdyby měly presidenta, maj akorát hovno...

Krtek

Nemá náhodou zaměstnavatel povinnost vyhodit tě z práce když jdeš do basy ? já mam za to že jo.

Gogo

Otec žába, dítě žába....to jsou dneska věci...

Jerry.Gunman

Jsem se dnes pobavil  *886*

http://www.novinky.cz/domaci/287683-petr-hajek-je-dvornim-saskem-prezidenta-klause-pise-die-welt.html

"Češi, kteří dosud neměli nápad na vhodný vánoční dárek, si mohou oddechnout. Prezident Václav Klaus jim pomohl a vřele jim doporučil novou knihu svého vicekancléře Petra Hájka," připomíná Die Welt podporu, které se publikaci nazvané Smrt v sametu dostalo od hlavy státu, a z prezidentova vyjádření i cituje.
...
"Pro žurnalisty se Hájek už dávno proměnil v Klausova 'dvorního šaška'. Funkční období obou končí na začátku příštího roku. Pak bude mít Hájek ještě více času na psaní," uzavírá Die Welt.
.         Citroen C5/III Exclusive, auto s guľama
Colt Diamondback + Remington + Government + CZ 27

Proč mají včely med? Protože mají královnu
Kdyby měly presidenta, maj akorát hovno...

Jerry.Gunman

November 06, 2012, 10:06:46 PM #196 Last Edit: November 06, 2012, 10:09:51 PM by Jerry.Gunman
Citace: Ladik kdy November 06, 2012, 09:57:33 PM
složí mandát, to znamená že vypadnou ne? to je pozitivní, bych nestřílel
Jen by mne tak zajímalo, zda skutečně odejdou a pokud ano, pak kam a za kolik.
O tom, že je to vše ze správně pravé pravicové zásadovosti se bavit nemusíme, že :D :P

BTW, obměna kávrů sice proběhne (možná...), ale počet sviní zůstane konstantní
http://www.lidovky.cz/do-snemovny-miri-roman-pekarek-politik-odsouzeny-za-korupci-p5p-/ln_domov.asp?c=A121106_185950_ln_domov_spa

JJ, škoda vajíček, chce to razantnější munici
.         Citroen C5/III Exclusive, auto s guľama
Colt Diamondback + Remington + Government + CZ 27

Proč mají včely med? Protože mají královnu
Kdyby měly presidenta, maj akorát hovno...

Ladik

nová krev, nový kauzy, zas bude na co koukat ;-)

Krtek

Já to pozitivně nevidim. Jestli to dobře chápu tak:
1) Banda "rebelů" vystoupila proti svinstvu co plánuje "naše vláda".
2) Tak dlouho vzdorovali a odmlouvali až se prostě nedohodli a neustoupěj a ne a ne jako správní chlapáci.
3) A pak složej mandát aby si tam Nečas dal někoho, kdo jim to odkejve a tihle "hrdinové" jsou z obliga, oni za nic nemůžou, oni to co bude přece schválit nechtěli. Co na tom že to umožnili svym odchodem BMS :WTF: :BMS:

Ladik

složí mandát, to znamená že vypadnou ne? to je pozitivní, bych nestřílel

Jerry.Gunman

Já si nemohu pomoci, ale když vidím tyto tři milé, upřmné, ůlaskav a rozšafné tváře, tak se mi v trezoru plaší náboje

http://www.novinky.cz/domaci/283924-tri-rebelove-slozi-mandat-zvyseni-dph-necasovi-muze-projit.html
.         Citroen C5/III Exclusive, auto s guľama
Colt Diamondback + Remington + Government + CZ 27

Proč mají včely med? Protože mají královnu
Kdyby měly presidenta, maj akorát hovno...

petrklm

Lincoln Town Car Executive 2001 - V8, 4,6l

Even The Way May Be A Target

Jerry.Gunman

Citace: ferinom kdy October 02, 2012, 10:18:51 AM
Vsetci sa mozme ist s nasou produktivitou prace niekam. Takto sa pracuje pani

http://hnonline.sk/slovensko/c1-57710870-smer-ma-funkcionarskeho-rekordera-jeden-clovek-stiha-osem-funkcii

No to je hezké...
Ve XIV. století se tomu říkalo mnohoobročnictví a Husité proti tomu zvedli bunt. I my bratří zvedněmež pěstí svých, okujme cepy, napřimme kosy a hr na ně. Bijme je, bijme je, nikoho neživme
.         Citroen C5/III Exclusive, auto s guľama
Colt Diamondback + Remington + Government + CZ 27

Proč mají včely med? Protože mají královnu
Kdyby měly presidenta, maj akorát hovno...

bibo


ferinom


Jerry.Gunman

.         Citroen C5/III Exclusive, auto s guľama
Colt Diamondback + Remington + Government + CZ 27

Proč mají včely med? Protože mají královnu
Kdyby měly presidenta, maj akorát hovno...

Jerry.Gunman

.         Citroen C5/III Exclusive, auto s guľama
Colt Diamondback + Remington + Government + CZ 27

Proč mají včely med? Protože mají královnu
Kdyby měly presidenta, maj akorát hovno...


Romanius

No ako by to bolo? Na niekoho nieco vedeli, tak sup do basy.