Co žereme a pijeme

Založil bibo, March 02, 2012, 07:23:14 PM

« předchozí - další »

0 uživatelé a 1 Host prohlíží toto téma.

brano


fido

Citace: Ladik kdy August 14, 2014, 12:00:39 AM
Vanilkovou mám nejradši
Při milování člověk olizuje různé části těla, i bobra :-)))
Neříkej Fido, že líbáš jen na ústa :-)))

Me bobr nevadi :)

Romanius

no dyť jo, bobra - ale kde všude woe!!! :)

Ladik

Vanilkovou mám nejradši
Při milování člověk olizuje různé části těla, i bobra :-)))
Neříkej Fido, že líbáš jen na ústa :-)))

elpidio

Bobr je prirodni, bobr nevadi.
Ne, hádejte, mám Rujánu.

fido

Tohle se přidává do vašich oblíbených potravin. Nic pro slabé žaludky...
http://www.svetkolemnas.info/novinky/zdravi/1547-tohle-se-pridava-do-vasich-oblibenych-potravin-nic-pro-slabe-zaludky

A vitez je...  *974*
Análny sekrét z bobra
Potom, čo ste sa dobre najedli a zapili to vybraným nápojom, prichádza čas na dezert. A čo je v týchto teplých týždňoch lepší dezert, než je zmrzlina.
Medzi najobľúbenejšie pritom stále patrí aj tá s vanilkovou príchuťou. Potom, čo sa však dozviete, že obsahuje aj látku zvanú kastorium, možno vám prejde chuť. Prečo? Látka sa totiž získava aj vďaka výťažku análneho sekrétu z bobra. Želáme teda dobrú chuť.

bibo

naštěstí kafe nepiju jen rum :)

elpidio

Zájemcům o dobrou kávu mohu doporučit Prima cafe.
Káva je úplně čerstvě vypražená (praží se až po obdržení platby).
Ne, hádejte, mám Rujánu.

petrklm

Jo, měl jsem tu čest, někde tu možná přežila i nějaká fotka :). Ale víc mi chutná bourbon, ale ne každej.
Lincoln Town Car Executive 2001 - V8, 4,6l

Even The Way May Be A Target

elpidio

Ne, hádejte, mám Rujánu.

Jerry.Gunman

Citace: Krtek kdy March 06, 2014, 12:52:56 PM
Jo koleno, to holt neni kostka ve skluzůůů :-) Tahle reklama mně drtí :-)

https://www.youtube.com/watch?v=jYCKGu7fA80

JJ, kostka ev skluzu je dobrá :D

BTW, já tady měl minulý týden obchodní partnery ze Španělska, tak jsem je vzal do Starej Boleslavi http://www.naslovance.com/ a tam se mi přežrali do bezvědomí :D
.         Citroen C5/III Exclusive, auto s guľama
Colt Diamondback + Remington + Government + CZ 27

Proč mají včely med? Protože mají královnu
Kdyby měly presidenta, maj akorát hovno...

Krtek

Jo koleno, to holt neni kostka ve skluzůůů :-) Tahle reklama mně drtí :-)

https://www.youtube.com/watch?v=jYCKGu7fA80

elpidio

Já chci taky ! Dneska jsem byl s Francouzama na kolenu a opět nezklamalo. I uzený bůček ze zabíjačky jsem dnes jako výslužku obdržel.
Ne, hádejte, mám Rujánu.

T-Diesel

po roce si zase namastime pupky :)

Ladik

Jj u svagrovky kocka pytlaci furt, sedi, ciha, hrabne a  ma ;)

Vena

Citace: Ladik kdy February 11, 2014, 08:44:25 AM
Kocky maji rybicky rady a nemaj z nich prujem :)

jo, to je pravda. soused na zahradě má jezírko s rybičkama a stěžuje si, že mu je moje kočky chodí pytlačit.
Není většího nebezpečí než domněnka, že něco skutečně existuje jen proto, že si přejeme, aby tomu tak bylo.

Olive

Citace: Krtek kdy February 10, 2014, 11:07:34 PM
Podle mně je ta jejich přirozenost právě ta myš nebo krtek
Ano, to právě je. Takže pokud je přikrmuješ mlíkem nebo vařeným mase tak jdeš proti přirozenosti. Jenže je to holt tak pevně rozšířený omyl mezi lidmi, že se ho těžko zbavuje :( nikdo kdo chová kočku doma a ta kočka mu doma chodí na WC, jí dobrovolně denně mlíkem krmit nebude :))
Asi navždy Volvo V40

Ladik

Kocky maji rybicky rady a nemaj z nich prujem :)

elpidio

Ještě že mám rybičky...
Ne, hádejte, mám Rujánu.

Krtek

Citace: Olive kdy February 10, 2014, 08:25:36 PM
Jasně, že žraly co našly, ono jim nic jinýho nezbývalo, když měly hlad. Naštěstí dneska se už nechovají jen jako "hospodářský" zvíře a mají funkci i společníků, tak proč jim nedopřát stravu takovou jaká odpovídá jejich přirozenosti.

Lihoši, proč jim to maso vaříš? Děláš jim vývary na pití?

Podle mně je ta jejich přirozenost právě ta myš nebo krtek

A sondoval jsem tu Acanu, máte pravdu,jenom to Webr distribuuje.

brano

Aby si mal co utopit?  >:(

Lihobaron

vod babicky z panelaku dostavame zamrazeny balicky masa, vecinou vodrezky kdyz babi vari, nechava jim vic nez musi a ja pak to chvili povarim hodim do toho kousek housky, moc ne bo to pak nechavaj, a mam to treba na 2-3dny v lednicce.. ted pres zimu zacal chodit i nejakej potulnej kocour, bal se jako prase a ted uz se necha i pohladit a mame spolu domluvu, ze za stravu pak ukaze na jare mejm kockam co proto  *886*

Olive

Citace: Krtek kdy February 10, 2014, 07:38:31 AM
A jak uvedeno výš, žraly vo našly. tak řešit nějakou kvalitu granulí... Takovej biokrtek nebo biomyši asi u nás na dvoře nikdy nebyli.

Jasně, že žraly co našly, ono jim nic jinýho nezbývalo, když měly hlad. Naštěstí dneska se už nechovají jen jako "hospodářský" zvíře a mají funkci i společníků, tak proč jim nedopřát stravu takovou jaká odpovídá jejich přirozenosti.

Lihoši, proč jim to maso vaříš? Děláš jim vývary na pití?
Asi navždy Volvo V40


Lihobaron

me mliko pijou, jak je v tom rohlik nebo vanocka nechaj bejt.. kocoury musis krmit, jinak se nedrzej u baraku, dostavaj vareny maso s rohlikama nebo chlebem a rano a nebo dys nemaj navareny jim davam granule..

Krtek

Taky pamatuju že u nás ve vsi dával každej kočkám mlíko s rohlíkama. Ale řek bych že studený.  A jak uvedeno výš, žraly vo našly. tak řešit nějakou kvalitu granulí... Takovej biokrtek nebo biomyši asi u nás na dvoře nikdy nebyli.
Na tu Acanu se v práci detailně poptam co tam s tim dělaj. Granule melou a že by něco jenom přeprodávali když si melou něco svýho...

Ladik

Nemaj kocky z mlika prujem? To je neco jak hezek s napichnutym jabkem ne, vsude ti ukazuji a prd to plati

FPT

Citace: Vena kdy February 09, 2014, 10:45:53 PM
ale nene. to dostávaly jen ráno a večer, pak něco zbytků od jídla no a pak si musely nalovit myši nebo ptáky nebo krtky. a když se zabíjel králík, jak brousily okolo a čekaly co se jim hodí.
ty vole, tak co kecáš vo mlíku s rohlíkama? živily se normálně přirozeně a tím mlíkem ti chtěly udělat radost.
--O-o-O--

brano

Citace: Olive kdy February 09, 2014, 10:24:42 PM
už asi 12let vlastní RC Waltham a nová továrna v Polsku je 3roky. Zajímavý je, že třeba Rusáci víc věří RC z Polska než z vlastní ruské továrny :)

Tak clovek by chcel verit ze si kvalitu ustriehnu... aj ked...

Vena

ale nene. to dostávaly jen ráno a večer, pak něco zbytků od jídla no a pak si musely nalovit myši nebo ptáky nebo krtky. a když se zabíjel králík, jak brousily okolo a čekaly co se jim hodí.
Není většího nebezpečí než domněnka, že něco skutečně existuje jen proto, že si přejeme, aby tomu tak bylo.

Olive

Citace: Vena kdy February 09, 2014, 10:33:08 PM
pohádky od lady?? normálka, mlíko trochu přihřát, nalámat do toho rohlík nebo chleba a jak byly vděčný.
Normální je krmit kočku masem, protože kočkovité šelmy jsou masožravci. To, že byli vděčný spíš svědčí o hladu.
Asi navždy Volvo V40

Vena

Citace: FPT kdy February 09, 2014, 10:00:32 PM
Mlíko s rohlíkem? To si pleteš s pohádkama od Lady, ne?

pohádky od lady?? normálka, mlíko trochu přihřát, nalámat do toho rohlík nebo chleba a jak byly vděčný.
Není většího nebezpečí než domněnka, že něco skutečně existuje jen proto, že si přejeme, aby tomu tak bylo.

Olive

Citace: brano kdy February 09, 2014, 10:05:24 PM
Boha, teraz pozeram ze aj Royal Canine robi waltham(mars) . svet je v <> uz komplet. vyrobu prestahovali do polska... dalsi krok bude cina?
už asi 12let vlastní RC Waltham a nová továrna v Polsku je 3roky. Zajímavý je, že třeba Rusáci víc věří RC z Polska než z vlastní ruské továrny :)
Asi navždy Volvo V40

brano


FPT

To se člověk dozví věci, co?
--O-o-O--

brano

Boha, teraz pozeram ze aj Royal Canine robi waltham(mars) . svet je v <> uz komplet. vyrobu prestahovali do polska... dalsi krok bude cina?

FPT

Citace: Vena kdy February 09, 2014, 09:42:57 PM
no to je cirátů s kočkama *820*granule z kanady *871*. odjakživa dostaly mlíko s rohlíkem nebo chlebem, něco, co zbylo od oběda nebo večeře a zbytek, co si samy uloví.
Mlíko s rohlíkem? To si pleteš s pohádkama od Lady, ne?
--O-o-O--

Vena

Citace: Lihobaron kdy February 08, 2014, 09:41:37 PM
.. ted po ty "prihode" se lisa porad a je tak nejak vic kamaradska :)
asi tě má za prince co jí vysvobodil
Není většího nebezpečí než domněnka, že něco skutečně existuje jen proto, že si přejeme, aby tomu tak bylo.

Vena

no to je cirátů s kočkama *820*granule z kanady *871*. odjakživa dostaly mlíko s rohlíkem nebo chlebem, něco, co zbylo od oběda nebo večeře a zbytek, co si samy uloví.
Není většího nebezpečí než domněnka, že něco skutečně existuje jen proto, že si přejeme, aby tomu tak bylo.

brano

Ja si myslim ze toto je diskusia do nekonecna, pokial tam niekto k tej linke nema pristup a nevie ako to tam skutocne chodi tak vieme prd. To s tym nastastie mimo EU by som tiez nebral tak uplne vazne, najvacie svinstva co sa tyka potravin prisli odkial? Z tej slavne emeriky... v statoch a v kanade su povolene veci na ktore sa nechyta ani eu. takze tu by som bol opatrny. clovek fakt nevie co zere, a vela krat je to asi aj dobre. ja sa obcas pohybujem po masovyrobach, dost casto musim na miesto prebehnut so zavretymi ocami a s respiratorom. Ano, vsetci sa mi smeju ale ja to skratka nedam, mam fakt slaby zaludok. A to vraj chodime to tych lepsich... do tych zlych ma radsej neberu.  A tie granule tiez, verim ze sa tam ojebava tak ako vsade, kazdy obchod a kazdy zverolekar chvali to co predava a z coho ma najvacsi zisk. vynimiek je malo. a diskusie  o psom zradle na nete, to je horsie ako o autach. Alebo o lekaroch a diagnozach. Uz aj ten internet je zahlteny takymi kokotinami ze kym clovek najde nieco rozumne tak je to o hubu, bohuzial aj v technickej oblasti. Dockat sa dobrej rady je vzacnost.

Olive

Citace: Krtek kdy February 09, 2014, 08:14:48 PM
Aha dováží z Kanady a mlýn je distributor... To by tam kámošovo manželka nesměla ten šrot balit a prodávat.
Jakože lžu Krtku? Tak se laskavě zeptej ty svý kámošový manželky, kde se tam ty granule vezmou.
Výrobní linky na granule v ČR jsou pokud vím jen 3 a Weber ani jednu z nich nevlastní. Von je totiž dost velkej rozdíl mezi vyrábět a balit.
Asi navždy Volvo V40

Krtek

Aha dováží z Kanady a mlýn je distributor... To by tam kámošovo manželka nesměla ten šrot balit a prodávat.