Smartphones (Android, iPhone...)

Založil atnarfus, February 10, 2012, 09:32:03 PM

« předchozí - další »

0 uživatelé a 5 Hosté prohlíží toto téma.

T-Diesel

pívo uz su neskaj chemicke slouceniny, samy extrakt a desi cosi

za posledni dobu co me teda moc chutnalo byl jakysi nemecky lezak co sme pili v takove bavorske hospode, to bylo hutne a vydatne pitivo

nojbuk pro studaka, spis lehci a skladny kvuli transportu, s nejakym rozumnym vykonem aby to nebylo uplne na ostudu, nejaka pouzita stredni trida trebas.

Romanius

toš musíte chlastat pívo, to je bezpečný, ne? :)

a aký noubúk by pán chcel?

T-Diesel

tak a uz tu mame prohibici.
vcil aspon tych par litriku co tu mam nashromazdenych ma vetsi cenu :)
zas me to bude o to vic luto upijat, takova drahota neskaj... :D

smartfoun nic ale nojbuk nejaky kdyby nekdo mel na prodej, toz napiste.

petrklm

Jojo, za hownow...  jinak Kytici miluju, měl jsem to štěstí, že jsem jí viděl naživo :), ale zase smůlu, že za ty roky jsem už leccos pozapomněl :(
Lincoln Town Car Executive 2001 - V8, 4,6l

Even The Way May Be A Target

Jerry.Gunman

Citace: petrklm kdy September 13, 2012, 09:46:30 PM
Citace: bibo kdy September 13, 2012, 09:28:52 PM
woe wlk:)
kua, to je dneska zase den... a to mi padlo zejtřejší rande... "má náruč zeje prázdnotou..."
Aspoň je sranda, no  ;)

Vždyť víš, když je něco lidský, tak za co to stojí, ne? :D
.         Citroen C5/III Exclusive, auto s guľama
Colt Diamondback + Remington + Government + CZ 27

Proč mají včely med? Protože mají královnu
Kdyby měly presidenta, maj akorát hovno...

petrklm

Citace: bibo kdy September 13, 2012, 09:28:52 PM
woe wlk:)
kua, to je dneska zase den... a to mi padlo zejtřejší rande... "má náruč zeje prázdnotou..."
Aspoň je sranda, no  ;)
Lincoln Town Car Executive 2001 - V8, 4,6l

Even The Way May Be A Target

bibo


Lihobaron

to hus je jako ve skocku.. se vozerou a pak po pastvinach honej v dzipu vlastni vovce a druhej den ty jatka svadej na vlky :)

Ladik

ne tady se zásadně nachcanej jezdí vlastním autem :)

Lihobaron

voe na co auto po koralce se na morave jezdi zasadne sanitkou :):)


bibo

hele zidan jedu s tebou to vobjedem tu moravu ale auto beru já:)

ferinom

Ja som pred dvoma mesiacmi kupil Prestigio 5080PRO hlavne malemu do auta na prehravanie rozpravok. Povodne som chcel kupit prenosny DVD prehravac, ale ked som porovnal ceny tak ako aj ako odporca tabletov som nakoniec podlahol a vybral lowcost tablet.
Ale skoro ma slahlo ked som zistil, ze cez microUSB sa to neda nabijat. :(
Aspon ze sa da na net cez wifi rychlo pripajat a nemusim zapinat komp alebo notas. :)

Ladik

Citace: FPT kdy September 13, 2012, 08:40:18 PM
jsi měl říct, že chceš tablet, bych ti udělal cenu... i tu klávesnici k tomu mám...

hele ale já si šel koupit tablet, chtěl sem samsunga, byl v akci, ale tohle se mi líbilo víc a stálo to 2x tolik asi :-))

FPT

jsi měl říct, že chceš tablet, bych ti udělal cenu... i tu klávesnici k tomu mám...
--O-o-O--

petrklm

Jeeee ty si prcan  ;D Proc si kupujes takovouhlenc vec?? duchodce tesne pred duchodem by si nemel kupovat nikdy zarizeni, ktery ma 2roky zaruku.. to je mrhani penezma.. Jinak mame ted delat par km silnice v Jastrzebie-Zdroj tak je mozny, ze se u tebe znenadahla vobjevim  8) Ale jen na chvilu, znas to, jen par panacku tuzemaku nebo vodky, vic ani tuk :)
[/quote]

Neser prde, jsem taky důchodce a techniky se nebojim, hlavně, když má V8 :WTF:
Lincoln Town Car Executive 2001 - V8, 4,6l

Even The Way May Be A Target

Lihobaron

prave me zajima jen ten vas specijelni morafskej rum a vodka.. lakaj me nejaky "novy" zazitky  ;D

Ladik

no to doufám, že se objevíš, bo jinak bys mě nasral kdyby ne ;-)
a panáčka naleju neboj, mám tu mandlovicu, slivovicu, darinčinu domácí višňovicu a pívo se najde taky

jen ta vodka a rum je jen ......u stááánkůůů na levnou kááávu.....

Lihobaron

Citace: Ladik kdy September 12, 2012, 09:49:00 PM
nevím kam to jebnout tak sem
dneska jsem si koupil novou hračku
tady je odkaz
http://www.asus.cz/Tablet/Transformer_Pad/ASUS_Transformer_Pad_TF300T/
ještě s tím neumím, poprvé vidím androida, tak jen tak klikám

Jeeee ty si prcan  ;D Proc si kupujes takovouhlenc vec?? duchodce tesne pred duchodem by si nemel kupovat nikdy zarizeni, ktery ma 2roky zaruku.. to je mrhani penezma.. Jinak mame ted delat par km silnice v Jastrzebie-Zdroj tak je mozny, ze se u tebe znenadahla vobjevim  8) Ale jen na chvilu, znas to, jen par panacku tuzemaku nebo vodky, vic ani tuk :)

Ladik

Citace: Romanius kdy September 13, 2012, 03:35:35 PM
By som radsej zvolil nejaky ultrabook, napr. nova generacia asus zenbook je chrumkava priam. 13 inchovy, ssd disk, win zarucuje pouzitie tebe znameho a pouzivaneho softu, vaha nizka ...

já to nechci na práci, v práci mám 4 počítače a dva booky
jsem chtěl tablet ale tohle mě zaujalo, že je to i jako netbook a jinak vezmeš displej a jdeš
potřeboval jsem si udělat radost, všichni a všechno mě sere ;-)
tak mě neser i ty :-)))))))))

Romanius

By som radsej zvolil nejaky ultrabook, napr. nova generacia asus zenbook je chrumkava priam. 13 inchovy, ssd disk, win zarucuje pouzitie tebe znameho a pouzivaneho softu, vaha nizka ...

Ladik

Citace: FPT kdy September 13, 2012, 08:39:00 AM
no, to jsem zvědav...

nebuď drzý na staršího prde :)
no je to lepší, většinou si čtu na hajzláku, v posteli, u telky na HTCčku net a soukromé mejlíky
tam je to přece jen furt o tom něco zvětšovat, trefit se do správného místa, vypisovat texty a potvrzovat hesla je na zabití v mobilu
a pokud to chce ještě nějaký antispamový kod při odeslání tak radši nepíšu bo to je o nervy
tady je to ok
zvuk je z toho pěkně čistý
diplej no nevím, přece jen jsem si půjčoval od mladého Ipad a tam je to trochu jinde
Android zatím nějak klikám a semtam něco najdu

FPT

--O-o-O--

Ladik

noooo urcite to vyuziju vic jak kabriolet ;)

Romanius


atnarfus

Rozkoukas se rychle. Ze zacatku mi nejvic chybelo tlacitko OK. Neco nastavis a nijak se to nepotvrzuje, trochu nezvyk.

Ladik

nevím kam to jebnout tak sem

dneska jsem si koupil novou hračku
tady je odkaz
http://www.asus.cz/Tablet/Transformer_Pad/ASUS_Transformer_Pad_TF300T/

ještě s tím neumím, poprvé vidím androida, tak jen tak klikám

War

Koupil jsem AutoBoy Blackbox, ale nemůžu to doporučit + myslím, že vývoj od toho číňana se zastavil. Pak jsem měl DailyRoads Voyager, ale taky to mělo spoustu bugů
Saab 2.0i LPG

elpidio

Jo, je to tak. Ona ta Xperia má napájení na boku přes USB. Celkem mi to vyhovuje, že když chci nabíjet, tak ho mám u ručky na kabelu a přícuc mám jen na navigaci. Se Sygicem zatím spokojenost, ale nepřišel jsem na to, jak rozchodit dopravní info. Z klasickýho TomToma jsem zvyklý na to, že ve výpočtech vychází z reálné situace a ne jak dnes, kdy mi to pět kiláků přes centrum spočítalo na pár minut.

War: tas měl nějakou aplikaci na záznam trasy s videem ?
Ne, hádejte, mám Rujánu.

War

Elpidio: Pochopil jsem správně, když vkládáš telefon do držáku, tak musíš ještě ručně připnout napájecí kabel? Do Broditu to zasunu rovnou i s napájením, ale stojí čtyřnásobek
Saab 2.0i LPG

elpidio

Tak držák funguje dobře. Jen jsem zjistil, že naležato je to nepoužitelné, protože když mám polarizační brýle, tak vidím jen černý display. U mobilu to nevadí, to otočím o 90 stupňů a je to, ale známý má to samý na palubce C3 Picasso.
Ne, hádejte, mám Rujánu.

elpidio

Tak jsem zvědav. Objednal jsem to za čtyři kila s vyzvednutím kousek od nás.
Ne, hádejte, mám Rujánu.

atnarfus

Pro obcasne pouziti v ruznych castech auta nijak zvlast prakticke. Napriklad vcera cestou od more mela telefon i s drzakem dcera vzadu na bocnimokne a koukala na nem na pohadky.

elpidio

July 26, 2012, 07:43:35 PM #72 Last Edit: July 26, 2012, 07:47:57 PM by elpidio
Asi chci přesně toto. Pokud do toho bude pasovat to Účko.

A tady to mají u nás a pasovat by tam mělo. Dají se takové držáky otočit naležato ? Nebo je to při navi zbytečné ?
Ne, hádejte, mám Rujánu.

elpidio

Já se asi blbě vyjádřil. Chtěl jsem držák s přícucem, abych mohl telefon použít jako navigaci. Asi naležato a s možností napájení, nebo kvalitní držák + nabíječka do zapalovače/malý USB. Když řídím, tak telefon neberu.
Ne, hádejte, mám Rujánu.

karel

Držák je kovový a pro uchycení používají další držák, který se upevňuje k přístrojovce bez vrtani.

atnarfus

Ale to pokud se nepletu není originál. To je druhovýroba za dost nesmyslné peníze (to na obrázku je pouze držák telefonu a ještě se musí dokoupit noha s přísavkou). Na moje LG stál držák přímo od LG i s nabíječkou asi 350Kč.


elpidio

Origoš jsem právě nikde nenašel. Jen tohle
Ne, hádejte, mám Rujánu.

atnarfus

Nejlépe originál. Telefon do něj nejlépe pasuje. Já ho mám pro své LG a super. Navíc je z pořádného materiálu a nezkroutí se na slunci jako většina těch čínských prevítů.
Manželka má ZTE Blade na který origoš držák není, tak si koupila u Vodafonu docela pěkný univerzální. Na netu ho ale nemají, musel bych Ti ho vyfotit.

elpidio

Ne, hádejte, mám Rujánu.

atnarfus

Pouzivam iGo protoze se do toho pomerne slusne daji sehnat mapy. Navic se to po nainstalovani nechce pripojovat na internet. Kraviny to samozrejme dela taky, ale pouze diky chybam v mapach.